Catanzaro - Juve Stabia wynik meczu 2:2
Catanzaro - Juve Stabia (26.09.2025) wynik meczu 2:2. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Catanzaro | 0 min |
|---|---|
| Remis | 48 min |
| Prowadzenie Juve Stabii | 50 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Alessandro Gabrielloni 21' (gol) | 1 |
|---|---|
| Interwencje VAR Cassandro, rzut karny anulowany 26' | 1 |
| Kartki Catanzaro Bettella 19', Matias Antonini Lui 30' | 2 |
| Kartki Juve Stabia Cacciamani 25', Pierobon 36', Cacciamani 45+1', Burnete 64', Carissoni 72', Piscopo 90+4' | 5 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 27 min (71'–98') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 21' |
| Gol średnio co | 24,5 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 98 min | 25 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 23 zdarzenia: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,3 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 21 min |
| Gole po przerwie 2 z 4 goli | 50% |
| Udział rezerwowych w golach 2 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 50% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie B 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 5. kolejka |
| Data | 26.09.2025, 20:30 |
| Stadion | Stadio Nicola Ceravolo |
| Pojemność | 14 650 |
| Pogoda | częściowe zachmurzenie, 17°C |
| Sędzia | Juan Luca Sacchi |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Catanzaro - Juve Stabia z 26.09.2025: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Catanzaro vs Juve Stabia
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Catanzaro
- Śr. wiek
- 27,5
- Śr. wzrost
- 182 cm
- Śr. ocena XI
- 6,49
- 22 Mirko Pigliacelli bramkarz 400 tys. € 33 l. 185 cm 43
- 18 Davide Bettella obrońca 45' 300 tys. € 26 l. 180 cm 19
- 4 Matias Antonini Lui obrońca 45' 1,5 mln € 28 l. 191 cm 42
- 23 Nicolo Brighenti obrońca 250 tys. € 37 l. 178 cm 39
- 27 Costantino Favasuli pomocnik 8 mln € 22 l. 178 cm 41
- 20 Simone Pontisso pomocnik 84' 1,2 mln € 29 l. 184 cm 41
- 32 Fabio Rispoli pomocnik 45' 6 mln € 20 l. 169 cm 43
- 84 Tommaso Cassandro pomocnik 600 tys. € 26 l. 185 cm 38
- 80 Alphadjo Cisse pomocnik 20 mln € 20 l. 181 cm 22
- 9 Pietro Lemmello pomocnik 700 tys. € 34 l. 186 cm 38
- 7 Luca Pandolfi napastnik 67' 400 tys. € 28 l. 186 cm 19
- 28 Remi Oudin pomocnik 84' 800 tys. € 29 l. 185 cm 26
- 1 Christian Marietta bramkarz 250 tys. € 24 l. 195 cm 43
- 94 Federico di Francesco napastnik 45' 750 tys. € 32 l. 171 cm 26
- 17 Gianluca di Chiara obrońca 150 tys. € 32 l. 185 cm 21
- 77 Marco D'Alessandro napastnik 175 tys. € 35 l. 173 cm 38
- 45 Nicolo Buso napastnik 800 tys. € 26 l. 176 cm 18
- 98 Davide Buglio pomocnik 325 tys. € 28 l. 178 cm 35
- 5 Ervin Bashi obrońca 300 tys. € 21 l. 192 cm 33
- 19 Patrick Amoako Nuamah napastnik 1,6 mln € 20 l. 179 cm 39
- 10 Jacopo Petriccione pomocnik 45' 500 tys. € 31 l. 186 cm 40
- 8 Filippo Pittarello napastnik 67' 1,8 mln € 30 l. 185 cm 38
- 26 Bruno Verrengia obrońca 45' 650 tys. € 23 l. 186 cm 34
Trener Michele Mignani
Juve Stabia
- Śr. wiek
- 25,6
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,48
- 1 Alessandro Confente bramkarz 600 tys. € 28 l. 194 cm 36
- 4 Marco Ruggero obrońca 900 tys. € 26 l. 185 cm 20
- 33 Andrea Giorgini obrońca 1,8 mln € 24 l. 190 cm 38
- 19 Giacomo Stabile obrońca 76' 1,5 mln € 21 l. 187 cm 18
- 24 Lorenzo Carissoni pomocnik 76' 800 tys. € 29 l. 177 cm 41
- 55 Giuseppe Leone pomocnik 2,3 mln € 25 l. 179 cm 38
- 10 Christian Pierobon pomocnik 45' 1 mln € 24 l. 188 cm 34
- 77 Alessio Cacciamani pomocnik 12 mln € 19 l. 175 cm 39
- 37 Fabio Maistro pomocnik 45' 400 tys. € 28 l. 180 cm 34
- 29 Omar Correia pomocnik 3,5 mln € 26 l. 187 cm 37
- 9 Alessandro Gabrielloni napastnik 63' 400 tys. € 32 l. 178 cm 30
- 15 Matteo Baldi obrońca 200 tys. € 24 l. 193 cm 21
- 45 Federico Zuccon pomocnik 1,5 mln € 23 l. 188 cm 13
- 13 Marco Varnier obrońca 500 tys. € 28 l. 186 cm 24
- 3 Filippo Reale obrońca 45' 1,2 mln € 20 l. 188 cm 16
- 11 Kevin Piscopo napastnik 76' 500 tys. € 28 l. 181 cm 19
- 98 Nicola Mosti pomocnik 45' 600 tys. € 28 l. 177 cm 40
- 20 Edoardo Duca pomocnik 200 tys. € 29 l. 178 cm 12
- 21 Giacomo de Pieri pomocnik 1,3 mln € 19 l. 174 cm 18
- 27 Leonardo Candellone napastnik 400 tys. € 29 l. 186 cm 25
- 7 Rares Burnete napastnik 63' 500 tys. € 22 l. 185 cm 30
- 23 Pietro Boer bramkarz 500 tys. € 24 l. 193 cm 40
- 6 Marco Bellich obrońca 76' 1,2 mln € 27 l. 188 cm 35
Trener Pietro de Giorgio
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Catanzaro w meczu z Juve Stabią?
W wyjściowym składzie Catanzaro w ustawieniu 3-3-3-1: w bramce M. Pigliacelli, w obronie D. Bettella, Matias Antonini Lui oraz N. Brighenti, w pomocy C. Favasuli, S. Pontisso, F. Rispoli, T. Cassandro, A. Cisse oraz P. Iemmello, w ataku L. Pandolfi. Z ławki weszli: Federico di Francesco (45'), J. Petriccione (45'), B. Verrengia (45'), F. Pittarello (67') oraz R. Oudin (84').
Jaki był wyjściowy skład Juve Stabii w meczu z Catanzaro?
W wyjściowym składzie Juve Stabii w ustawieniu 3-5-1-1: w bramce A. Confente, w obronie M. Ruggero, A. Giorgini oraz G. Stabile, w pomocy L. Carissoni, G. Leone, C. Pierobon, A. Cacciamani, F. Maistro oraz O. Correia, w ataku A. Gabrielloni. Z ławki weszli: F. Reale (45'), N. Mosti (45'), R. Burnete (63'), K. Piscopo (76') oraz M. Bellich (76').
Forma w 10 ostatnich meczach
Catanzaro - Juve Stabia
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Catanzaro - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
17:15
|
Catanzaro
1
Calcio Padova
1
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
19:10
|
Benevento
1
Catanzaro
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
17:15
|
Catanzaro
1
Ascoli
6
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
16 Paź
20:30
|
Hellas Verona
2
Catanzaro
2
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
11 Paź
15:00
|
Catanzaro
1
Mantova
3
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
19 Wrz
17:15
|
Sampdoria
2
Catanzaro
1
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
12 Wrz
17:15
|
Catanzaro
1
Carrarese
0
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
05 Wrz
15:00
|
Sudtirol
2
Catanzaro
0
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
30 Sie
21:00
|
Pisa
2
Catanzaro
1
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
21 Sie
20:30
|
Vicenza Virtus
3
Catanzaro
2
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Juve Stabia - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Empoli
2
Juve Stabia
2
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
28 Paź
20:00
|
Juve Stabia
0
Hellas Verona
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Cremonese
0
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
18 Paź
15:00
|
Juve Stabia
3
Sudtirol
0
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Virtus Entella
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:30
|
Juve Stabia
1
Cesena
1
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
12 Wrz
15:00
|
Vicenza Virtus
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Juve Stabia
0
Pisa
3
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
29 Sie
19:00
|
Sampdoria
1
Juve Stabia
2
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
23 Sie
21:00
|
Palermo
1
Juve Stabia
0
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Catanzaro - Juve Stabia
Bilans 20 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 75% (15 z 20)
- Powyżej 2,5 gola 30% (6 z 20)
- Powyżej 3,5 gola 20% (4 z 20)
- Obie strzelą (BTTS) 50% (10 z 20)
- Mecze bez gola 15% (3 z 20)
- Remisy 55% (11 z 20)
- Wygrana 1 golem 15% (3 z 20)
- Wygrana 3+ golami 10% (2 z 20)
Statystyki szczegółowe H2H
Catanzaro - Juve Stabia
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 20 meczach Catanzaro - Juve Stabia.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:1 remis | 5 (25%) |
| 2. | 0:0 remis | 3 (15%) |
| 3. | 2:2 remis | 3 (15%) |
| 4. | 0:2 wygrana Juve Stabii | 2 (10%) |
| 5. | 2:0 wygrana Catanzaro | 2 (10%) |
| 6. | 0:1 wygrana Juve Stabii | 1 (5%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Bez porażki Catanzaro najdłuższa: 8 meczów 2 mecze
- Gol Catanzaro najdłuższa: 6 meczów 2 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 5 meczów 1 mecz
- Czyste konto Catanzaro najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Catanzaro - Juve Stabia według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Catanzaro | Remis | Stabia |
|---|---|---|---|---|
| Serie C | 16 | 4 | 8 | 4 |
| Serie B | 4 | 0 | 3 | 1 |
| Razem | 20 | 4 | 11 | 5 |
Atut własnego boiska
Catanzaro u siebie i Juve Stabia na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Catanzaro - Juve Stabia?
W 20 spotkaniach bezpośrednich Catanzaro ma na koncie 4 zwycięstwa, Juve Stabia 5, a 11 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 21:22 dla Catanzaro. Ostatni mecz rozegrano 18 kwietnia 2026 (Serie B), a Juve Stabia - Catanzaro zakończył się wynikiem 1:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 4:1 Catanzaro (2023).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Juve Stabii nad Catanzaro?
Ostatnie zwycięstwo Juve Stabii nad Catanzaro przypadło na 1 maja 2025 (Serie B, 2:0). Od tego czasu rozegrano 2 spotkania bez wygranej Juve Stabii. Obie drużyny strzelały w 10 spotkaniach (50%), a 3 gole lub więcej padły w 6 spotkaniach (30%).
Miejsca Catanzaro oraz Juve Stabia
w tabeli Serie B
Tabela
Serie B 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venezia
|
19 | 17 | 0 | 2 | 44:12 | 32 | 51 | |
| 2 |
Monza
|
19 | 14 | 4 | 1 | 34:12 | 22 | 46 | |
| 3 |
Palermo
|
19 | 14 | 4 | 1 | 38:12 | 26 | 46 | |
| 4 |
Frosinone
|
19 | 12 | 5 | 2 | 42:15 | 27 | 41 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 9 | 8 | 2 | 34:23 | 11 | 35 | |
| 6 |
Virtus Entella
|
19 | 9 | 7 | 3 | 27:18 | 9 | 34 | |
| 7 |
Juve Stabia
|
19 | 8 | 9 | 2 | 25:15 | 10 | 33 | |
| 8 |
Avellino
|
19 | 9 | 5 | 5 | 26:25 | 1 | 32 | |
| 9 |
Sampdoria
|
19 | 9 | 5 | 5 | 22:20 | 2 | 32 | |
| 10 |
Modena
|
19 | 9 | 4 | 6 | 28:17 | 11 | 31 | |
| 11 |
Mantova
|
19 | 9 | 3 | 7 | 28:29 | -1 | 30 | |
| 12 |
Carrarese
|
19 | 7 | 8 | 4 | 26:17 | 9 | 29 | |
| 13 |
Empoli
|
19 | 5 | 11 | 3 | 28:21 | 7 | 26 | |
| 14 |
Bari
|
19 | 7 | 5 | 7 | 23:25 | -2 | 26 | |
| 15 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:22 | -1 | 25 | |
| 16 |
Reggiana
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:23 | -2 | 25 | |
| 17 |
Cesena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:29 | -1 | 24 | |
| 18 |
Sudtirol
|
19 | 5 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 22 | |
| 19 |
Pescara
|
19 | 5 | 7 | 7 | 28:26 | 2 | 22 | |
| 20 |
Spezia
|
19 | 5 | 6 | 8 | 23:26 | -3 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Frosinone
|
19 | 11 | 7 | 1 | 34:19 | 15 | 40 | |
| 2 |
Venezia
|
19 | 7 | 10 | 2 | 33:19 | 14 | 31 | |
| 3 |
Monza
|
19 | 8 | 6 | 5 | 27:20 | 7 | 30 | |
| 4 |
Palermo
|
19 | 6 | 8 | 5 | 23:21 | 2 | 26 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:28 | 0 | 24 | |
| 6 |
Modena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 21:19 | 2 | 24 | |
| 7 |
Cesena
|
19 | 6 | 4 | 9 | 17:27 | -10 | 22 | |
| 8 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 3 | 10 | 18:27 | -9 | 21 | |
| 9 |
Sudtirol
|
19 | 3 | 10 | 6 | 19:27 | -8 | 19 | |
| 10 |
Juve Stabia
|
19 | 3 | 9 | 7 | 19:30 | -11 | 18 | |
| 11 |
Avellino
|
19 | 4 | 5 | 10 | 17:30 | -13 | 17 | |
| 12 |
Mantova
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17:28 | -11 | 16 | |
| 13 |
Carrarese
|
19 | 3 | 6 | 10 | 21:35 | -14 | 15 | |
| 14 |
Empoli
|
19 | 4 | 3 | 12 | 19:33 | -14 | 15 | |
| 15 |
Bari
|
19 | 3 | 5 | 11 | 15:35 | -20 | 14 | |
| 16 |
Spezia
|
19 | 3 | 5 | 11 | 20:33 | -13 | 14 | |
| 17 |
Pescara
|
19 | 2 | 7 | 10 | 23:40 | -17 | 13 | |
| 18 |
Sampdoria
|
19 | 2 | 6 | 11 | 13:28 | -15 | 12 | |
| 19 |
Reggiana
|
19 | 3 | 3 | 13 | 15:33 | -18 | 12 | |
| 20 |
Virtus Entella
|
19 | 1 | 5 | 13 | 9:33 | -24 | 8 |