Gianluca di Chiara
obrońca #77Gianluca Di Chiara jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Gianluca di Chiara
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
08 Lut
17:30
|
Arezzo
2
Pianese
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie C 2025/2026, 25. kolejka grupy B | |||||||
|
25 Sty
17:15
|
Catanzaro
0
Sampdoria
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
17 Sty
15:00
|
Venezia
3
Catanzaro
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Gianluca di Chiara w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Gianluca di Chiara wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.07, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gianluca di Chiara oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Gianluca di Chiara w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Gianluca di Chiara rozegrał w barwach Catanzaro w Serie B 21 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Arezzo w Serie C 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 792 minuty. Średnio dawało to 21 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Gianluca di Chiara
Pierwszy transfer Gianluca di Chiara w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Reggiana U19 do Palermo U19 za 340 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Gianluca di Chiara było przejście z Perugii do Benevento w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,8 miliona euro.
Czy Gianluca di Chiara ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gianluca di Chiara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gianluca di Chiara to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Gianluca di Chiara?
Gianluca di Chiara ma na koncie 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Gianluca di Chiara?
Gianluca di Chiara najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Gianluca di Chiara?
Wycena 32-letniego Gianluca di Chiara według stanu na październik 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Gianluca di Chiara?
Gianluca di Chiara urodził się 26 grudnia 1993 w Palermo we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Gianluca di Chiara - statystyki
Szczegółowe statystyki Gianluca di Chiara w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Arezzo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Gianluca di Chiara
Gianluca Di Chiara vs. inni
Atak
Obrona
Podania Gianluca di Chiara
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Gianluca di Chiara w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Gianluca di Chiara wyglądają następująco: 21 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 4.07, a skuteczność strzałów to 0,0%. Gianluca di Chiara oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Gianluca di Chiara - transfery
W trakcie kariery Gianluca di Chiara zmieniał klub 32 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Free Player 2026 – obecnie

-
Arezzo 2026 – 2026
-
Catanzaro 2025 – 2026
-
Frosinone 2025 – 2025
-
Parma 2023 – 2025
-
Reggina 2022 – 2023

-
Perugia 2022 – 2022
-
Reggina 2020 – 2022

-
Perugia 2020 – 2020
-
Benevento 2020 – 2020
-
Perugia 2019 – 2020
-
Benevento 2018 – 2019
-
Athletic Carpi 2018 – 2018
-
Benevento 2017 – 2018
-
Perugia 2017 – 2017
-
Catanzaro 2017 – 2017
-
Perugia 2016 – 2017
-
Catanzaro 2016 – 2016
-
Foggia 2015 – 2016
-
Catanzaro 2015 – 2015
-
Lecce 2015 – 2015
-
Catanzaro 2014 – 2015
-
Palermo 2014 – 2014
-
Catanzaro 2014 – 2014
-
Palermo 2014 – 2014
-
Latina Calcio U20 2013 – 2014

-
Palermo 2013 – 2013
-
Pavia 2012 – 2013

-
Palermo U19 2011 – 2012

-
Reggiana U19 2010 – 2011

-
Reggiana Under 17 2009 – 2010

-
Reggiana Giovanili 2007 – 2009

-
Parma Primavera do 2007

Historia transferów Gianluca di Chiara
Pierwszy transfer Gianluca di Chiara w seniorskiej karierze miał miejsce w 2011 roku, gdy przeniósł się z Reggiana U19 do Palermo U19 za 340 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Gianluca di Chiara było przejście z Perugii do Benevento w 2017 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2,8 miliona euro.
Gianluca di Chiara - forma
W ostatnich 5 meczach Gianluca di Chiara zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,54. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Gianluca di Chiara 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.54.
W ostatnich 10 meczach Gianluca di Chiara 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.38.
W jakiej formie jest Gianluca di Chiara?
Gianluca di Chiara jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.54 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.07). Jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Gianluca di Chiara w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Gianluca di Chiara rozegrał w barwach Catanzaro w Serie B 21 meczów, w Coppa Italia 1 mecz, a w barwach Arezzo w Serie C 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 792 minuty. Średnio dawało to 21 minut gry na spotkanie.
Gianluca di Chiara - zarobki
Gianluca di Chiara gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 567 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Gianluca di Chiara (2024/25)
| Rocznie | 567 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 47 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Gianluca di Chiara - kontuzje
W trakcie kariery Gianluca di Chiara zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 17 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Gianluca di Chiara
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.12.24 – 02.02.25 (52 dni)
Parma opuszczone: 8 meczów
-
Braki w przygotowaniu
14.08.24 – 31.08.24 (18 dni)
Parma opuszczone: 3 mecze
- Uraz 17.07.20 – 17.08.20 (32 dni)
-
Uraz
26.12.19 – 14.02.20 (51 dni)
Perugia opuszczone: 6 meczów
Czy Gianluca di Chiara ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Gianluca di Chiara nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Gianluca di Chiara to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Gianluca di Chiara - trofea
W trakcie kariery Gianluca di Chiara zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Gianluca di Chiara?
Gianluca di Chiara zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Arezzo — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (B) — 1 raz.
Gianluca di Chiara - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Gianluca di Chiara wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Gianluca di Chiara na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Gianluca di Chiara?
Wycena Gianluca di Chiara wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Gianluca di Chiara wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 50 tys. €.