Forma w lidze
Cesena w tabeli
10. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
4 pkt
3:4 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Ceseny
Wartość drużyny: 13 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 6 bramek | Albania | 23 | napastnik | 6 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 32 | pomocnik | 6 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,54 średnia ocena | Albania | 23 | napastnik | 6 | 5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 540 minut | Włochy | 25 | bramkarz | 6 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Ceseny 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Cesena w tabeli Serie B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 16 |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 14 |
| ··· | |||||||
9
|
Hellas Verona
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 7 |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | 7 |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | 7 |
Wyniki Ceseny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Benevento
2
Cesena
0
Serie B, 6. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Juve Stabia
1
Cesena
1
Serie B, 5. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Cesena
2
Cremonese
2
Serie B, 4. kolejka
|
Terminarz Ceseny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 17:15
|
Cesena
Avellino
Serie B, 7. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Modena
Cesena
Serie B, 8. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:00
|
Cesena
Empoli
Serie B, 9. kolejka
|
Ostatnie transfery Ceseny
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Włochy | – | za darmo |
Cesena to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie B. Swoim domowym obiektem jest Orogel Stadium-Dino Manuzzi, który może pomieścić 23 860 widzów. Zespół prowadzi Alessandro Diamanti. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 13 milionów euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cesena?
Klub piłkarski Cesena zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (B) oraz Mistrzostwo Lega Pro (A). Ponadto triumfował w Superpuchar Serie C oraz Puchar Włoch (Serie C).
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cesena w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ceseny trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Davide Zamagni do Como U19 za 150 tys. €.
Które miejsce zajmuje Cesena w tabeli Serie B?
Cesena zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Ceseny?
W wyjściowym ustawieniu Ceseny między słupkami staje A. Siano, a linię obrony najczęściej tworzą A. Ciofi, M. Ilić, M. Mangraviti oraz J. Gelli. W środku pola grają D. Bisoli, R. Pagano oraz M. Guidi, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. D'Andrea, C. Shpendi oraz A. Fiori. Trener Alessandro Diamanti ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Kiedy Cesena gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ceseny to spotkanie z Avellino, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:15 na obiekcie Orogel Stadium-Dino Manuzzi w ramach Serie B (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ceseny?
Ostatni mecz Ceseny to porażka z Benevento 2:0 w Serie B, 10 października 2026. Bramki zdobyli Siatounis, Cherubini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cesena w tym sezonie?
Bilans Ceseny w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-4-1 przy 7 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ceseny w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Cesena w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ceseny
Cesena terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 17:15
|
Serie B, 7. kolejka
|
Orogel Stadium-Dino Manuzzi U siebie | Trudny | |
|
24 Paź 15:00
|
Serie B, 8. kolejka
|
Stadio Alberto Braglia Wyjazd | Trudny | |
|
27 Paź 20:00
|
Serie B, 9. kolejka
|
Orogel Stadium-Dino Manuzzi U siebie | Łatwy | |
|
31 Paź 15:00
|
Serie B, 10. kolejka
|
Stadio Marco Druso Wyjazd | Trudny | |
|
07 Lis 15:00
|
Serie B, 11. kolejka
|
Orogel Stadium-Dino Manuzzi U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 15:00
|
Serie B, 12. kolejka
|
Stadio Marc'Antonio Bentegodi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
24 Lis 15:00
|
Serie B, 13. kolejka
|
Orogel Stadium-Dino Manuzzi U siebie | Trudny | |
|
28 Lis 15:00
|
Serie B, 14. kolejka
|
Stadio Romeo Menti Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Gru 15:00
|
Serie B, 15. kolejka
|
Orogel Stadium-Dino Manuzzi U siebie | Łatwy | |
|
08 Gru 15:00
|
Serie B, 16. kolejka
|
Stadio Città di Arezzo Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Cesena gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ceseny to spotkanie z Avellino, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 17:15 na obiekcie Orogel Stadium-Dino Manuzzi w ramach Serie B (7. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Ceseny w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Cesena w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ceseny w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cesena wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie B, 6. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 5/10 | 0/5 | |
|
18 Wrz Koniec
|
Serie B, 5. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 2/8 | 2/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie B, 4. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 5/9 | 4/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie B, 3. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 10/14 | 0/1 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie B, 2. kolejka
|
1:2 | 4-1-4-1 | 2/8 | 2/3 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie B, 1. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 0/12 | 4/5 | |
|
17 Sie Koniec
|
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
3:0 | 4-3-3 | 5/9 | 2/2 | |
|
08 Maj Koniec
|
Serie B, 38. kolejka
|
3:4 | 4-2-3-1 | 11/14 | 2/6 | |
|
01 Maj Koniec
|
Serie B, 37. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 4/14 | 0/3 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Serie B, 36. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 4/10 | 2/5 |
Cesena ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 3 z 6 meczów, ze średnią 0,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Cesena zdobywa 1,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ceseny?
Ostatni mecz Ceseny to porażka z Benevento 2:0 w Serie B, 10 października 2026. Bramki zdobyli Siatounis, Cherubini. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cesena – tabela Serie B
Jakie miejsce w tabeli Serie B zajmuje Cesena w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ceseny w tabeli Serie B
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Modena
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
4
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
5
|
Ascoli
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
6
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
9
|
Hellas Verona
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 2 | 7 | |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Empoli
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | -6 | 5 | |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | -2 | 4 | |
19
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
20
|
Catanzaro
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
6 | 5 | 1 | 0 | 14:7 | 7 | 16 | |
2
|
Mantova
|
6 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | 7 | 14 | |
3
|
Modena
|
6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 5 | 13 | |
4
|
Sudtirol
|
6 | 3 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 12 | |
5
|
Ascoli
|
6 | 3 | 2 | 1 | 7:4 | 3 | 11 | |
6
|
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:7 | 4 | 10 | |
7
|
Pisa
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 3 | 10 | |
8
|
Benevento
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 10 | |
9
|
Hellas Verona
|
6 | 2 | 1 | 3 | 12:10 | 2 | 7 | |
10
|
Cesena
|
6 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | -1 | 7 | |
11
|
Calcio Padova
|
6 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 7 | |
12
|
Arezzo
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6:13 | -7 | 7 | |
13
|
Virtus Entella
|
6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
14
|
Cremonese
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
15
|
Juve Stabia
|
6 | 1 | 3 | 2 | 5:8 | -3 | 6 | |
16
|
Empoli
|
6 | 2 | 0 | 4 | 6:10 | -4 | 6 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 7:13 | -6 | 5 | |
18
|
Carrarese
|
6 | 1 | 1 | 4 | 4:6 | -2 | 4 | |
19
|
Sampdoria
|
6 | 1 | 1 | 4 | 6:13 | -7 | 4 | |
20
|
Catanzaro
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:12 | -6 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 2 |
Sudtirol
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4:1 | 3 | 8 | |
| 3 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 4 |
Ascoli
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 7 | |
| 5 |
Avellino
|
4 | 2 | 1 | 1 | 9:4 | 5 | 7 | |
| 6 |
Benevento
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 7 |
Modena
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 8 |
Hellas Verona
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 6 | |
| 9 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Cremonese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 11 |
Vicenza Virtus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 12 |
Pisa
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | -3 | 3 | |
| 13 |
Cesena
|
3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 14 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Sampdoria
|
2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 16 |
Catanzaro
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 17 |
Virtus Entella
|
3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | |
| 18 |
Arezzo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Juve Stabia
|
2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 20 |
Carrarese
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:4 | -3 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 2 |
Mantova
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 3 | 7 | |
| 3 |
Modena
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 4 |
Pisa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 7 | |
| 5 |
Arezzo
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3:6 | -3 | 6 | |
| 6 |
Juve Stabia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | |
| 7 |
Sudtirol
|
2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 3 | 4 | |
| 8 |
Ascoli
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 9 |
Cesena
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 10 |
Virtus Entella
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 11 |
Carrarese
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 4 | |
| 12 |
Avellino
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 13 |
Benevento
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 0 | 3 | |
| 14 |
Calcio Padova
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 15 |
Empoli
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 16 |
Cremonese
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 17 |
Hellas Verona
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | -3 | 1 | |
| 18 |
Vicenza Virtus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 19 |
Sampdoria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
| 20 |
Catanzaro
|
4 | 0 | 0 | 4 | 4:9 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Cesena w tabeli Serie B?
Cesena zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 7 punktów po 6 kolejkach. Strata do prowadzącego Palermo wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Ceseny w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ceseny na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Cesena na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 2,8
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 5,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,33
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 13,8
- Przechwyty / mecz 8,2
- Wybicia / mecz 29,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,5
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ceseny i rywali według minuty w ostatnich 6 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ceseny to 16–30 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cesena - Avellino Po przerwie pada 29% bramek Ceseny.Przebieg meczu Ceseny i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 1-3-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 1-3-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Cesena otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Ceseny
86% bramek Ceseny pada z gry. Z karnych odpowiadają za 14% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cesena zdobywa w sezonie średnio 1,17 punktu na mecz. W ostatnich 6 meczach średnia wynosi 1,17.
Aktualne serie Ceseny
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 6 meczów Ceseny, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cesena wygra mecz Cesena - Avellino Cesena przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Ceseny
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Ceseny padają co najmniej trzy bramki, a w 83% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cesena - Avellino Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Ceseny.Cesena – faule i karne
- Faule / mecz 14,2
- Faule rywali / mecz 9,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cesena fauluje średnio 14,2 razy na mecz, a wymusza 9,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ceseny, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cesena zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Cesena wygra mecz Cesena - Avellino Cesena zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 6 meczach Ceseny ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 29% goli Ceseny, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 6 meczów.
Cesena wygra drugą połowę meczu Cesena - Avellino Drugą połowę Cesena wygrywał w 1 z 6 meczów.Cesena – strzały
- Celne / mecz 2,8
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,1
Cesena oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cesena - Avellino Cesena oddaje 8,3 strzałów na mecz.Cesena – posiadanie piłki
- U siebie 47,3%
- Na wyjeździe 45,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio Cesena utrzymuje przy piłce 46,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Cesena wygra mecz Cesena - Avellino Cesena utrzymuje średnio 46,3% posiadania piłki.Cesena – podania
- Kluczowe / mecz 7,7
- Dośrodkowania / mecz 15,2
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 58
- Celność długich podań 46%
Cesena wymienia średnio 416 podań na mecz przy celności 82%, z czego 7,7 to podania kluczowe.
Cesena – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,33
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Ceseny to 0% meczów sezonu (0 z 6), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Cesena - Avellino Czyste konto Cesena zachowuje w 0% meczów.Cesena – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Cesena wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Cesena - Avellino Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów Ceseny.Cesena – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 33%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 33%
Cesena ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Ceseny – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Cesena według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 1,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Cesena zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Cesena na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,75 1,50 | 1,75 0,50 | 1,00 0,50 |
|
9.
|
2,00 0,33 | 2,67 1,33 | 1,00 2,33 |
|
10.
|
1,00 1,33 | 1,33 1,00 | 1,33 1,33 |
|
11.
|
1,33 1,00 | 0,67 1,00 | 1,00 1,67 |
|
12.
|
0,33 2,00 | 1,00 1,00 | 2,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Ceseny
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ceseny w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Virtus Entella - Cesena 1:2 Serie B, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Benevento - Cesena 2:0 Serie B, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Cesena - Cremonese 2:2, Serie B, 12.09.2026
- Najszybsza bramka 17. minuta Shpendi, Cesena - Sampdoria 1:1, Serie B, 23.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 77. minuta Shpendi, Cesena - Mantova 1:1, Serie B, 6.09.2026
Jakie statystyki ma Cesena w tym sezonie?
Bilans Ceseny w tym sezonie to 6 meczów i wynik 1-4-1 przy 7 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cesena – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ceseny w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Ceseny 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Ceseny
-
Matteo Piacentini Obrońca Rana pauzuje od 57 dniopuszczone: 4 mecze
-
Jonathan Klinsmann Bramkarz Uraz szyi pauzuje od 176 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Ceseny
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
23 | Albania | 5 mln € | 460 tys. € | 6 | 100% | 6 | 0 | 514' | 3 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
23 | Włochy | 700 tys. € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 82' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
22 | Włochy | 500 tys. € | 370 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 122' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Włochy | 1,8 mln € | 190 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
31 | Włochy | 100 tys. € | 201 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
21 | Włochy | 2,5 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 504' | 0 | 0 | |||||||
| 80 |
![]() |
23 | Włochy | 1,5 mln € | 130 tys. € | 6 | 100% | 1 | 0 | 365' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
23 | Włochy | 300 tys. € | 130 tys. € | 6 | 100% | 0 | 1 | 337' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
32 | Włochy | 400 tys. € | 460 tys. € | 6 | 100% | 0 | 2 | 535' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Włochy | 500 tys. € | 90 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 137' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
27 | Norwegia | 1 mln € | 1 mln € | 4 | 67% | 0 | 0 | 50' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Włochy | 1,4 mln € | 220 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 75' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Włochy | – | – | 5 | 83% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
23 | Serbia | 2 mln € | 360 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 530' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
28 | Włochy | 1,2 mln € | 650 tys. € | 5 | 83% | 0 | 0 | 350' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
27 | Włochy | 1 mln € | 560 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 299' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Włochy | 1,7 mln € | 370 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 525' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Włochy | 1 mln € | 280 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
20 | Włochy | 750 tys. € | 130 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 68' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
23 | Australia | 600 tys. € | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
22 | Rumunia | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
|
27 | Włochy | 250 tys. € | 170 tys. € | 3 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Włochy | 400 tys. € | 70 tys. € | 6 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Włochy | 50 tys. € | 110 tys. € | 1 | 17% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
29 | USA | 1,5 mln € | 560 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Ceseny
26,6 mln €
śr. 1,1 mln € / zawodnika
Ile Cesena wydaje na pensje
7,1 mln € rocznie
śr. 283 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Włochy (19 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ceseny w sezonie 2026/2027
Cesena wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ceseny
Jak wygląda skład Ceseny?
W wyjściowym ustawieniu Ceseny między słupkami staje A. Siano, a linię obrony najczęściej tworzą A. Ciofi, M. Ilić, M. Mangraviti oraz J. Gelli. W środku pola grają D. Bisoli, R. Pagano oraz M. Guidi, a za skuteczność w ataku odpowiadają L. D'Andrea, C. Shpendi oraz A. Fiori. Trener Alessandro Diamanti ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie B i pucharach.
Cesena – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cesena w sezonie 2026/2027.
Cesena transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 Wrz 2026 |
|
Włochy | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 10 Wrz 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Włochy | 22 | – | za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Norwegia | 27 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 18 |
![]() |
150 tys. € | |
| 24 Sie 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Włochy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Włochy | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Włochy | 32 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Ceseny
Cesena bilans transferowy
- +5,2 mln € 2026
- +3,4 mln € 2025
- -1 mln € 2024
- -300 tys. € 2023
- +235 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Ceseny
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cesena w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ceseny trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Davide Zamagni do Como U19 za 150 tys. €.
Cesena – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Cesena? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cesena?
Klub piłkarski Cesena zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (B) oraz Mistrzostwo Lega Pro (A). Ponadto triumfował w Superpuchar Serie C oraz Puchar Włoch (Serie C).