Luca Valzania jest piłkarzem występującym obecnie w Pescara. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Luca Valzania
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
14:30
|
Pescara
0
Torres Sassari
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 12. kolejka grupy B | |||||||
|
23 Paź
20:30
|
Perugia
1
Pescara
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | |||
| Serie C, 11. kolejka grupy B | |||||||
|
18 Paź
17:30
|
Pescara
2
Ostia Mare
0
|
90' |
0 goli
7 strzałów (1 celny)
|
Istotny | |||
| Serie C, 10. kolejka grupy B | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Luca Valzania w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca Valzania wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 3,8%. Luca Valzania oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luca Valzania w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca Valzania rozegrał w barwach Pescary w Serie C 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 068 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Luca Valzania
Pierwszy transfer Luca Valzania w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Ceseny do Atalanty za 7,7 miliona euro.
Ile zarabia Luca Valzania?
Na podstawie kontraktu z Pescara, Luca Valzania otrzymuje 280 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 23,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Valzania w listopadzie 2026 to 5,4 tysiąca euro, a dziennie około 767 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Luca Valzania ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Luca Valzania nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca Valzania to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 211 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Luca Valzania?
Luca Valzania najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik lub Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Luca Valzania?
Wycena 30-letniego Luca Valzania według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,7 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luca Valzania?
Luca Valzania urodził się 5 marca 1996 w Cesena we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Luca Valzania - statystyki
Szczegółowe statystyki Luca Valzania w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Pescara. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luca Valzania
Luca Valzania vs. inni
Atak
Obrona
Podania Luca Valzania
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luca Valzania w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca Valzania wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 3,8%. Luca Valzania oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Luca Valzania - transfery
W trakcie kariery Luca Valzania zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 11,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Pescara 2024 – obecnie
-
Cremonese 2024 – 2024
-
Ascoli 2024 – 2024
-
Cremonese 2023 – 2024
-
Spal 2022 – 2023

-
Cremonese 2022 – 2022
-
Atalanta 2022 – 2022
-
Cremonese 2019 – 2022
-
Atalanta 2019 – 2019
-
Frosinone 2019 – 2019
-
Atalanta 2018 – 2019
-
Pescara 2017 – 2018
-
Atalanta 2017 – 2017
-
Cittadella 2016 – 2017
-
Atalanta 2016 – 2016
-
Cesena 2015 – 2016
-
Atalanta 2015 – 2015
-
Cesena 2014 – 2015
-
Cesena U20 2013 – 2014

-
AC Cesena Youth do 2013

Historia transferów Luca Valzania
Pierwszy transfer Luca Valzania w seniorskiej karierze miał miejsce w 2015 roku, gdy przeniósł się z Ceseny do Atalanty za 7,7 miliona euro.
Luca Valzania - forma
W ostatnich 5 meczach Luca Valzania zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,48. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Luca Valzania 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.48 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W ostatnich 10 meczach Luca Valzania 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.22 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W jakiej formie jest Luca Valzania?
Luca Valzania jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.48 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Luca Valzania w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca Valzania rozegrał w barwach Pescary w Serie C 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 068 minut. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Luca Valzania - zarobki
Luca Valzania gra w Pescara na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 280 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Luca Valzania w Pescara (2025/26)
| Rocznie | 280 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 23 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 767 € |
Ile zarabia Luca Valzania?
Na podstawie kontraktu z Pescara, Luca Valzania otrzymuje 280 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 23,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Valzania w listopadzie 2026 to 5,4 tysiąca euro, a dziennie około 767 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Luca Valzania - kontuzje
W trakcie kariery Luca Valzania zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 38 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luca Valzania
-
Uraz
26.02.23 – 24.09.23 (211 dni)
Cremonese opuszczone: 19 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
29.04.15 – 09.06.15 (42 dni)
Cesena opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
15.01.15 – 27.04.15 (103 dni)
Cesena opuszczone: 14 meczów
Czy Luca Valzania ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Luca Valzania nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca Valzania to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 211 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luca Valzania - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luca Valzania wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luca Valzania na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Luca Valzania?
Wycena Luca Valzania wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Luca Valzania wyceniano na 1,7 mln €, a najniżej na 150 tys. €.