Luca D'Andrea jest piłkarzem występującym obecnie w Cesena. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Luca D'Andrea
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
15:00
|
Sudtirol
1
Cesena
1
|
18' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Cesena
2
Empoli
1
|
71' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
15:00
|
Modena
3
Cesena
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Luca D'Andrea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca D'Andrea wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Luca D'Andrea oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luca D'Andrea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca D'Andrea rozegrał w barwach Ceseny w Serie B 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 321 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Luca D'Andrea
Pierwszy transfer Luca D'Andrea w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Spal Youth do Sassuolo U20 za 50 tysięcy euro.
Czy Luca D'Andrea ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Luca D'Andrea nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca D'Andrea to artroskopia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Luca D'Andrea?
Luca D'Andrea ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Luca D'Andrea?
Luca D'Andrea najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Luca D'Andrea?
Wycena 22-letniego Luca D'Andrea według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luca D'Andrea?
Luca D'Andrea urodził się 6 września 2004 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Luca D'Andrea - statystyki
Szczegółowe statystyki Luca D'Andrea w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cesena. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Luca D'Andrea
Atak
Obrona
Podania Luca D'Andrea
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Luca D'Andrea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca D'Andrea wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 4.57, a skuteczność strzałów to 0,0%. Luca D'Andrea oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Luca D'Andrea - transfery
W trakcie kariery Luca D'Andrea zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 50 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cesena 2026 – obecnie
-
Sassuolo 2026 – 2026
-
Avellino 2025 – 2026
-
Sassuolo 2025 – 2025
-
Brescia 2025 – 2025
-
Sassuolo 2024 – 2025
-
Catanzaro 2023 – 2024
-
Sassuolo 2022 – 2023
-
Sassuolo U20 2022 – 2022

-
Spal Youth 2021 – 2022

-
SPAL U17 2020 – 2021

-
SPAL Youth do 2020

Historia transferów Luca D'Andrea
Pierwszy transfer Luca D'Andrea w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Spal Youth do Sassuolo U20 za 50 tysięcy euro.
Luca D'Andrea - forma
W ostatnich 5 meczach Luca D'Andrea zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Luca D'Andrea 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Luca D'Andrea 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.81, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Luca D'Andrea?
Luca D'Andrea jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.57). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Luca D'Andrea w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luca D'Andrea rozegrał w barwach Ceseny w Serie B 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 321 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Luca D'Andrea - zarobki
Luca D'Andrea gra w Cesena na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 370 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Luca D'Andrea w Cesena (2025/26)
| Rocznie | 370 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 31 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Luca D'Andrea - kontuzje
W trakcie kariery Luca D'Andrea zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Luca D'Andrea
-
Artroskopia
01.09.25 – 01.10.25 (31 dni)
Avellino opuszczone: 4 mecze
Czy Luca D'Andrea ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Luca D'Andrea nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Luca D'Andrea to artroskopia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 31 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Luca D'Andrea - trofea
W trakcie kariery Luca D'Andrea zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Luca D'Andrea?
Luca D'Andrea zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sassuolo — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Serie B — 1 raz.
Luca D'Andrea - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luca D'Andrea wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luca D'Andrea na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Luca D'Andrea?
Wycena Luca D'Andrea wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Luca D'Andrea wyceniano na 2,5 mln €, a najniżej na 500 tys. €.