Avellino - Juve Stabia wynik meczu 0:0
Avellino - Juve Stabia (28.02.2026) wynik meczu 0:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Avellino | 0 min |
|---|---|
| Remis | 95 min |
| Prowadzenie Juve Stabii | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Avellino Simić 60', Besaggio 75', Palmiero 78' | 3 |
| Kartki Juve Stabia Correia 73' | 1 |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie B 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 27. kolejka |
| Data | 28.02.2026, 19:30 |
| Stadion | Stadio Partenio-Adriano Lombardi |
| Pojemność | 26 308 |
| Pogoda | słonecznie, 11°C |
| Sędzia | Maria Sole Ferrieri Caputi |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Avellino - Juve Stabia z 28.02.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Avellino vs Juve Stabia
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
Avellino
- Śr. wiek
- 27,3
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,63
- 30 Giovanni Daffara bramkarz 3,5 mln € 21 l. 194 cm 38
- 56 Patrick Enrici obrońca 900 tys. € 25 l. 183 cm 38
- 29 Tommaso Cancellotti obrońca 225 tys. € 34 l. 183 cm 38
- 44 Lorenco Simić obrońca 700 tys. € 30 l. 195 cm 34
- 2 Filippo Missori pomocnik 2 mln € 22 l. 182 cm 37
- 20 Martin Palumbo pomocnik 2 mln € 24 l. 183 cm 39
- 6 Luca Palmiero pomocnik 82' 500 tys. € 30 l. 177 cm 35
- 39 Michele Besaggio pomocnik 1,4 mln € 24 l. 181 cm 39
- 3 Marco Sala pomocnik 400 tys. € 27 l. 177 cm 17
- 94 Roberto Insigne pomocnik 66' 600 tys. € 32 l. 172 cm 29
- 14 Tommaso Biasci napastnik 66' 700 tys. € 31 l. 182 cm 37
- 21 Marco Armellino pomocnik 150 tys. € 37 l. 176 cm 31
- 7 Gennaro Tutino napastnik 1,2 mln € 30 l. 177 cm 30
- 18 Lorenzo Sgarbi napastnik 350 tys. € 25 l. 189 cm 12
- 53 Jacopo Sassi bramkarz 250 tys. € 23 l. 194 cm 12
- 10 Raffaele Russo napastnik 66' 650 tys. € 27 l. 178 cm 38
- 19 Filippo Reale obrońca 1,2 mln € 20 l. 188 cm 10
- 9 Cosimo Francesco Patierno napastnik 66' 150 tys. € 35 l. – 27
- 27 Andrea le Borgne pomocnik 4 mln € 20 l. – 16
- 16 Justin Kumi pomocnik 82' 1,2 mln € 22 l. 180 cm 30
- 1 Antony Iannarilli bramkarz 200 tys. € 35 l. 186 cm 33
- 63 Alessandro Fontanarosa obrońca 1,4 mln € 23 l. 185 cm 37
- 11 Luca D'Andrea napastnik 500 tys. € 22 l. 173 cm 16
Trener Alessandro Nesta
Juve Stabia
- Śr. wiek
- 25,4
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,64
- 23 Pietro Boer bramkarz 500 tys. € 24 l. 193 cm 40
- 46 Salim Diakite obrońca 1,5 mln € 26 l. 187 cm 14
- 14 Christian Dalle Mura obrońca 500 tys. € 24 l. 185 cm 22
- 33 Andrea Giorgini obrońca 1,8 mln € 24 l. 190 cm 38
- 24 Lorenzo Carissoni pomocnik 84' 800 tys. € 29 l. 177 cm 41
- 98 Nicola Mosti pomocnik 600 tys. € 28 l. 177 cm 40
- 55 Giuseppe Leone pomocnik 2,3 mln € 25 l. 179 cm 38
- 29 Omar Correia pomocnik 3,5 mln € 26 l. 187 cm 37
- 77 Alessio Cacciamani pomocnik 12 mln € 19 l. 175 cm 39
- 9 Alessandro Gabrielloni napastnik 75' 400 tys. € 32 l. 178 cm 30
- 7 Rares Burnete napastnik 500 tys. € 22 l. 185 cm 30
-
70 Matheus Luz Priveato dos Santos napastnik – – – – –
- 37 Fabio Maistro pomocnik 400 tys. € 28 l. 180 cm 34
- 2 Manuel Ricciardi obrońca 600 tys. € 26 l. 184 cm 20
- 28 Emanuele Torrasi pomocnik 150 tys. € 27 l. 180 cm 20
- 10 Christian Pierobon pomocnik 84' 1 mln € 24 l. 188 cm 34
- 17 Aaron Ciammaglichella pomocnik 500 tys. € 21 l. 180 cm 29
- 21 Sheriff Kassama obrońca 400 tys. € 22 l. 186 cm 16
- 76 Mattia Mannini obrońca 1 mln € 20 l. 173 cm 38
- 16 Alessandro Signorini bramkarz 50 tys. € 27 l. 180 cm 31
-
22 Antonio Vetro bramkarz – – – – –
- 90 Alvin Obinna Okoro napastnik 75' 2 mln € 21 l. 182 cm 19
Trener Pietro de Giorgio
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Avellino w meczu z Juve Stabią?
W wyjściowym składzie Avellino w ustawieniu 3-5-1-1: w bramce G. Daffara, w obronie P. Enrici, T. Cancellotti oraz L. Simić, w pomocy F. Missori, M. Palumbo, L. Palmiero, M. Besaggio, M. Sala oraz R. Insigne, w ataku T. Biasci. Z ławki weszli: R. Russo (66'), C. Patierno (66') oraz J. Kumi (82').
Jaki był wyjściowy skład Juve Stabii w meczu z Avellino?
W wyjściowym składzie Juve Stabii w ustawieniu 3-5-2: w bramce P. Boer, w obronie S. Diakite, Christian Dalle Mura oraz A. Giorgini, w pomocy L. Carissoni, N. Mosti, G. Leone, O. Correia oraz A. Cacciamani, w ataku A. Gabrielloni, R. Burnete. Z ławki weszli: A. Okoro (75'), C. Pierobon (84').
Forma w 10 ostatnich meczach
Avellino - Juve Stabia
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Avellino - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Avellino
2
Pisa
0
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Virtus Entella
1
Avellino
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Avellino
0
Calcio Padova
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
18 Paź
17:15
|
Cesena
1
Avellino
1
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
09 Paź
20:30
|
Avellino
4
Sampdoria
1
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
19 Wrz
19:30
|
Ascoli
3
Avellino
1
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
13 Wrz
17:15
|
Avellino
1
Palermo
1
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Modena
0
Avellino
1
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
29 Sie
21:00
|
Avellino
3
Vicenza Virtus
0
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
22 Sie
21:00
|
Avellino
1
Arezzo
2
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Juve Stabia - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
01 Lis
15:00
|
Empoli
2
Juve Stabia
2
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
28 Paź
20:00
|
Juve Stabia
0
Hellas Verona
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Cremonese
0
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
18 Paź
15:00
|
Juve Stabia
3
Sudtirol
0
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Virtus Entella
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:30
|
Juve Stabia
1
Cesena
1
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
12 Wrz
15:00
|
Vicenza Virtus
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Juve Stabia
0
Pisa
3
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
29 Sie
19:00
|
Sampdoria
1
Juve Stabia
2
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
23 Sie
21:00
|
Palermo
1
Juve Stabia
0
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Avellino - Juve Stabia
Bilans 15 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 53% (8 z 15)
- Powyżej 2,5 gola 47% (7 z 15)
- Powyżej 3,5 gola 33% (5 z 15)
- Obie strzelą (BTTS) 47% (7 z 15)
- Mecze bez gola 27% (4 z 15)
- Remisy 40% (6 z 15)
- Wygrana 1 golem 33% (5 z 15)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 15)
Statystyki szczegółowe H2H
Avellino - Juve Stabia
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 15 meczach Avellino - Juve Stabia.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:0 remis | 4 (27%) |
| 2. | 0:1 wygrana Juve Stabii | 2 (13%) |
| 3. | 2:2 remis | 2 (13%) |
| 4. | 3:1 wygrana Avellino | 2 (13%) |
| 5. | 0:2 wygrana Juve Stabii | 1 (7%) |
| 6. | 1:0 wygrana Avellino | 1 (7%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 2 mecze
- Bez porażki Avellino najdłuższa: 7 meczów 1 mecz
- Czyste konto Avellino najdłuższa: 3 mecze 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Gol Avellino najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
H2H Avellino - Juve Stabia według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Avellino | Remis | Stabia |
|---|---|---|---|---|
| Serie C | 10 | 3 | 4 | 3 |
| Serie B | 4 | 1 | 2 | 1 |
| Puchar Włoch | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 15 | 5 | 6 | 4 |
Atut własnego boiska
Avellino u siebie i Juve Stabia na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Avellino - Juve Stabia?
W 15 spotkaniach bezpośrednich Avellino ma na koncie 5 zwycięstw, Juve Stabia 4, a 6 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 18:15 dla Avellino. Ostatni mecz rozegrano 28 lutego 2026 (Serie B), a Avellino - Juve Stabia zakończył się wynikiem 0:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 2:0 Juve Stabii (2025).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Juve Stabii nad Avellino?
Ostatnie zwycięstwo Juve Stabii nad Avellino przypadło na 18 października 2025 (Serie B, 2:0). Od tego czasu rozegrano 1 spotkanie bez wygranej Juve Stabii. Obie drużyny strzelały w 7 spotkaniach (47%), a 3 gole lub więcej padły w 7 spotkaniach (47%).
Miejsca Avellino oraz Juve Stabia
w tabeli Serie B
Tabela
Serie B 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venezia
|
19 | 17 | 0 | 2 | 44:12 | 32 | 51 | |
| 2 |
Monza
|
19 | 14 | 4 | 1 | 34:12 | 22 | 46 | |
| 3 |
Palermo
|
19 | 14 | 4 | 1 | 38:12 | 26 | 46 | |
| 4 |
Frosinone
|
19 | 12 | 5 | 2 | 42:15 | 27 | 41 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 9 | 8 | 2 | 34:23 | 11 | 35 | |
| 6 |
Virtus Entella
|
19 | 9 | 7 | 3 | 27:18 | 9 | 34 | |
| 7 |
Juve Stabia
|
19 | 8 | 9 | 2 | 25:15 | 10 | 33 | |
| 8 |
Avellino
|
19 | 9 | 5 | 5 | 26:25 | 1 | 32 | |
| 9 |
Sampdoria
|
19 | 9 | 5 | 5 | 22:20 | 2 | 32 | |
| 10 |
Modena
|
19 | 9 | 4 | 6 | 28:17 | 11 | 31 | |
| 11 |
Mantova
|
19 | 9 | 3 | 7 | 28:29 | -1 | 30 | |
| 12 |
Carrarese
|
19 | 7 | 8 | 4 | 26:17 | 9 | 29 | |
| 13 |
Empoli
|
19 | 5 | 11 | 3 | 28:21 | 7 | 26 | |
| 14 |
Bari
|
19 | 7 | 5 | 7 | 23:25 | -2 | 26 | |
| 15 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:22 | -1 | 25 | |
| 16 |
Reggiana
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:23 | -2 | 25 | |
| 17 |
Cesena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:29 | -1 | 24 | |
| 18 |
Sudtirol
|
19 | 5 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 22 | |
| 19 |
Pescara
|
19 | 5 | 7 | 7 | 28:26 | 2 | 22 | |
| 20 |
Spezia
|
19 | 5 | 6 | 8 | 23:26 | -3 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Frosinone
|
19 | 11 | 7 | 1 | 34:19 | 15 | 40 | |
| 2 |
Venezia
|
19 | 7 | 10 | 2 | 33:19 | 14 | 31 | |
| 3 |
Monza
|
19 | 8 | 6 | 5 | 27:20 | 7 | 30 | |
| 4 |
Palermo
|
19 | 6 | 8 | 5 | 23:21 | 2 | 26 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:28 | 0 | 24 | |
| 6 |
Modena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 21:19 | 2 | 24 | |
| 7 |
Cesena
|
19 | 6 | 4 | 9 | 17:27 | -10 | 22 | |
| 8 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 3 | 10 | 18:27 | -9 | 21 | |
| 9 |
Sudtirol
|
19 | 3 | 10 | 6 | 19:27 | -8 | 19 | |
| 10 |
Juve Stabia
|
19 | 3 | 9 | 7 | 19:30 | -11 | 18 | |
| 11 |
Avellino
|
19 | 4 | 5 | 10 | 17:30 | -13 | 17 | |
| 12 |
Mantova
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17:28 | -11 | 16 | |
| 13 |
Carrarese
|
19 | 3 | 6 | 10 | 21:35 | -14 | 15 | |
| 14 |
Empoli
|
19 | 4 | 3 | 12 | 19:33 | -14 | 15 | |
| 15 |
Bari
|
19 | 3 | 5 | 11 | 15:35 | -20 | 14 | |
| 16 |
Spezia
|
19 | 3 | 5 | 11 | 20:33 | -13 | 14 | |
| 17 |
Pescara
|
19 | 2 | 7 | 10 | 23:40 | -17 | 13 | |
| 18 |
Sampdoria
|
19 | 2 | 6 | 11 | 13:28 | -15 | 12 | |
| 19 |
Reggiana
|
19 | 3 | 3 | 13 | 15:33 | -18 | 12 | |
| 20 |
Virtus Entella
|
19 | 1 | 5 | 13 | 9:33 | -24 | 8 |