Virtus Entella - Reggiana wynik meczu 3:0
Virtus Entella - Reggiana (22.03.2026) wynik meczu 3:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Virtus Entelli | 88 min |
|---|---|
| Remis | 5 min |
| Prowadzenie Reggiany | 0 min |
Decyzje sędziego
| Interwencje VAR Novaković, druga żółta kartka potwierdzona 56' | 1 |
|---|---|
| Kartki Virtus Entella Marconi 61', Benedetti 77' | 2 |
| Kartki Reggiana Libutti 23', Papetti 48', Novaković 57', Micai 65', Lusuardi 70', Rover 76', Fumagalli 86' | 6 1 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 60 min (5'–65') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 5' |
| Gol średnio co | 31,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 3 gole w 93 min | 31 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 23 zdarzenia: gole, kartki, zmiany, VAR | 4,0 min |
| Gole po przerwie 2 z 3 goli | 67% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 3 goli z golem lub asystą rezerwowego | 33% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie B 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 32. kolejka |
| Data | 22.03.2026, 19:30 |
| Pogoda | słonecznie, 10°C |
| Sędzia | Simone Sozza |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Virtus Entella - Reggiana z 22.03.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Virtus Entella vs Reggiana
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Virtus Entella
- Śr. wiek
- 29,6
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 7,25
- 22 Federico del Frate bramkarz 300 tys. € 30 l. 192 cm 35
- 23 Luca Parodi obrońca 350 tys. € 31 l. 169 cm 37
- 6 Andrea Tiritiello obrońca 400 tys. € 31 l. 188 cm 29
- 15 Ivan Marconi obrońca 78' 150 tys. € 37 l. 182 cm 35
- 5 Niccolo Squizzato pomocnik 1 mln € 24 l. 177 cm 19
- 24 Andrea Franzoni pomocnik 85' 600 tys. € 29 l. 188 cm 36
- 32 Leonardo Benedetti pomocnik 79' 700 tys. € 26 l. 182 cm 15
- 7 Davide Bariti pomocnik 85' 175 tys. € 35 l. 173 cm 38
-
26 Stefano di Mario pomocnik – – – – –
- 10 Luigi Cuppone napastnik 400 tys. € 29 l. 178 cm 19
- 17 Mattia Tirelli napastnik 89' 250 tys. € 24 l. 183 cm 16
- 77 Antonio Boccadamo obrońca 400 tys. € 27 l. 172 cm 25
- 27 Marco Dalla Vecchia pomocnik 85' 500 tys. € 21 l. 180 cm 36
- 19 Alessandro Debenedetti napastnik 700 tys. € 23 l. 190 cm 38
- 57 Tommaso del Lungo obrońca 85' 500 tys. € 22 l. 186 cm 23
- 11 Bernat Guiu napastnik 800 tys. € 26 l. 178 cm 29
- 8 Nermin Karić pomocnik 79' 650 tys. € 27 l. – 37
- 4 Marco Nichetti pomocnik 300 tys. € 29 l. 184 cm 37
- 80 Ruben Rinaldini bramkarz 50 tys. € 22 l. 198 cm 10
- 99 Ovidijus Siaulys bramkarz 0 € 27 l. 195 cm 1
- 3 Mattia Alborghetti obrońca 78' 500 tys. € 28 l. 180 cm 20
-
9 Davide Pio Stabile napastnik – – – – –
-
46 R. Turricchia pomocnik – – – – –
Trener Andrea Chiappella
Reggiana
- Śr. wiek
- 27,0
- Śr. wzrost
- 185 cm
- Śr. ocena XI
- 5,91
- 1 Alessandro Micai bramkarz 200 tys. € 33 l. 186 cm 16
- 2 Andrea Papetti obrońca 750 tys. € 24 l. 189 cm 36
- 14 Danilo Quaranta obrońca 150 tys. € 29 l. 185 cm 27
- 47 Mateus Lusuardi obrońca 700 tys. € 22 l. 190 cm 13
- 23 Matteo Rover pomocnik 78' 500 tys. € 27 l. 186 cm 37
- 26 Massimo Bertagnoli pomocnik 68' 400 tys. € 27 l. 178 cm 29
- 16 Tobias Reinhart pomocnik 84' 1 mln € 26 l. 176 cm 33
- 90 Manolo Portanova pomocnik 500 tys. € 26 l. 182 cm 36
- 17 Lorenzo Libutti pomocnik 68' 450 tys. € 29 l. 180 cm 37
- 9 Andrija Novakovich napastnik 350 tys. € 30 l. 193 cm 36
- 80 Natan Girma napastnik 78' 700 tys. € 24 l. 190 cm 26
- 34 Francesco Vicari obrońca 78' 350 tys. € 32 l. 190 cm 12
- 6 Francesco Vallarelli pomocnik 250 tys. € 21 l. – 38
- 12 Andrea Seculin bramkarz 150 tys. € 36 l. 190 cm 28
- 44 Leonardo Mendicino pomocnik 700 tys. € 20 l. 182 cm 35
- 8 Charlys pomocnik 68' 500 tys. € 22 l. 188 cm 33
- 93 Mathis Lambourde napastnik 84' 800 tys. € 20 l. 179 cm 34
- 77 Tommaso Fumagalli napastnik 78' 300 tys. € 26 l. 185 cm 16
- 45 Matteo Cardinali bramkarz 75 tys. € 25 l. 190 cm 15
- 10 Kleis Bozhanaj pomocnik 68' 300 tys. € 25 l. 180 cm 15
- 43 Simone Bonetti obrońca 1,2 mln € 22 l. 175 cm 34
- 57 Luca Belardinelli pomocnik 400 tys. € 25 l. 190 cm 16
-
55 Lucas Pasquoto obrońca – – – – –
Trener Attilio Tesser
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Virtus Entelli w meczu z Reggianą?
W wyjściowym składzie Virtus Entelli w ustawieniu 3-5-2: w bramce Federico del Frate, w obronie L. Parodi, A. Tiritiello oraz I. Marconi, w pomocy N. Squizzato, A. Franzoni, L. Benedetti, D. Bariti oraz Stefano di Mario, w ataku L. Cuppone, M. Tirelli. Z ławki weszli: M. Alborghetti (78'), N. Karić (79'), Marco Dalla Vecchia (85') oraz Tommaso del Lungo (85').
Jaki był wyjściowy skład Reggiany w meczu z Virtus Entellą?
W wyjściowym składzie Reggiany w ustawieniu 3-5-2: w bramce A. Micai, w obronie A. Papetti, D. Quaranta oraz M. Lusuardi, w pomocy M. Rover, M. Bertagnoli, T. Reinhart, M. Portanova oraz L. Libutti, w ataku A. Novaković, N. Girma. Z ławki weszli: Charlys (68'), K. Bozhanaj (68'), F. Vicari (78'), T. Fumagalli (78') oraz M. Lambourde (84').
Kogo zabrakło w meczu Virtus Entella – Reggiana?
Po stronie Reggiany nie zagrali: Paolo Rozzio.
Forma w 10 ostatnich meczach
Virtus Entella - Reggiana
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Virtus Entella - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
19:30
|
Sampdoria
2
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Virtus Entella
1
Avellino
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Virtus Entella
0
Mantova
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
17 Paź
15:00
|
Calcio Padova
1
Virtus Entella
2
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Virtus Entella
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
19 Wrz
15:00
|
Cremonese
0
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
11 Wrz
21:00
|
Pisa
1
Virtus Entella
4
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Virtus Entella
2
Vicenza Virtus
2
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
29 Sie
19:00
|
Virtus Entella
1
Cesena
2
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
22 Sie
19:00
|
Sudtirol
1
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Reggiana - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
30 Paź
20:30
|
Reggiana
2
Sambenedettese
0
|
||
| Serie C, 12. kolejka grupy B | |||
|
25 Paź
14:30
|
Grosseto
2
Reggiana
0
|
||
| Serie C, 11. kolejka grupy B | |||
|
20 Paź
15:30
|
Pineto
2
Reggiana
0
|
||
| Serie C, 9. kolejka grupy B | |||
|
17 Paź
14:30
|
Reggiana
2
Torres Sassari
0
|
||
| Serie C, 10. kolejka grupy B | |||
|
04 Paź
17:30
|
Reggiana
0
Spezia
1
|
||
| Serie C, 8. kolejka grupy B | |||
|
27 Wrz
17:30
|
Perugia
1
Reggiana
0
|
||
| Serie C, 7. kolejka grupy B | |||
|
20 Wrz
14:30
|
Reggiana
1
Latina
0
|
||
| Serie C, 6. kolejka grupy B | |||
|
16 Wrz
21:00
|
Vis Pesaro
1
Reggiana
4
|
||
| Serie C, 5. kolejka grupy B | |||
|
12 Wrz
18:00
|
Guidonia Montecelio 1937
1
Reggiana
1
|
||
| Serie C, 4. kolejka grupy B | |||
|
06 Wrz
18:00
|
Reggiana
3
Vado
1
|
||
| Serie C, 3. kolejka grupy B | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Virtus Entella - Reggiana
Bilans 11 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 45% (5 z 11)
- Powyżej 2,5 gola 18% (2 z 11)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 11)
- Obie strzelą (BTTS) 0% (0 z 11)
- Mecze bez gola 18% (2 z 11)
- Remisy 18% (2 z 11)
- Wygrana 1 golem 36% (4 z 11)
- Wygrana 3+ golami 18% (2 z 11)
Statystyki szczegółowe H2H
Virtus Entella - Reggiana
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 11 meczach Virtus Entella - Reggiana.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:0 remis | 2 (18%) |
| 2. | 0:1 wygrana Reggiany | 2 (18%) |
| 3. | 1:0 wygrana Virtus Entelli | 2 (18%) |
| 4. | 2:0 wygrana Virtus Entelli | 2 (18%) |
| 5. | 3:0 wygrana Virtus Entelli | 2 (18%) |
| 6. | 0:2 wygrana Reggiany | 1 (9%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 11 meczów 11 meczów
- Bez porażki Virtus Entelli najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Czyste konto Virtus Entelli najdłuższa: 4 mecze 4 mecze
- Gol Virtus Entelli najdłuższa: 2 mecze 1 mecz
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Virtus Entella - Reggiana według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Virtus Entella | Remis | Reggiana |
|---|---|---|---|---|
| Serie C | 8 | 4 | 1 | 3 |
| Serie B | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Puchar Włoch | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Razem | 11 | 6 | 2 | 3 |
Atut własnego boiska
Virtus Entella u siebie i Reggiana na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Virtus Entella - Reggiana?
W 11 spotkaniach bezpośrednich Virtus Entella ma na koncie 6 zwycięstw, Reggiana 3, a 2 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 12:4 dla Virtus Entelli. Ostatni mecz rozegrano 22 marca 2026 (Serie B), a Virtus Entella - Reggiana zakończył się wynikiem 3:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:0 Virtus Entelli (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Reggiany nad Virtus Entellą?
Ostatnie zwycięstwo Reggiany nad Virtus Entellą przypadło na 14 kwietnia 2022 (Serie C, 1:0). Od tego czasu rozegrano 4 spotkania bez wygranej Reggiany. Obie drużyny strzelały w 0 spotkaniach (0%), a 3 gole lub więcej padły w 2 spotkaniach (18%).
Miejsca Virtus Entella oraz Reggiana
w tabeli Serie B
Tabela
Serie B 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venezia
|
19 | 17 | 0 | 2 | 44:12 | 32 | 51 | |
| 2 |
Monza
|
19 | 14 | 4 | 1 | 34:12 | 22 | 46 | |
| 3 |
Palermo
|
19 | 14 | 4 | 1 | 38:12 | 26 | 46 | |
| 4 |
Frosinone
|
19 | 12 | 5 | 2 | 42:15 | 27 | 41 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 9 | 8 | 2 | 34:23 | 11 | 35 | |
| 6 |
Virtus Entella
|
19 | 9 | 7 | 3 | 27:18 | 9 | 34 | |
| 7 |
Juve Stabia
|
19 | 8 | 9 | 2 | 25:15 | 10 | 33 | |
| 8 |
Avellino
|
19 | 9 | 5 | 5 | 26:25 | 1 | 32 | |
| 9 |
Sampdoria
|
19 | 9 | 5 | 5 | 22:20 | 2 | 32 | |
| 10 |
Modena
|
19 | 9 | 4 | 6 | 28:17 | 11 | 31 | |
| 11 |
Mantova
|
19 | 9 | 3 | 7 | 28:29 | -1 | 30 | |
| 12 |
Carrarese
|
19 | 7 | 8 | 4 | 26:17 | 9 | 29 | |
| 13 |
Empoli
|
19 | 5 | 11 | 3 | 28:21 | 7 | 26 | |
| 14 |
Bari
|
19 | 7 | 5 | 7 | 23:25 | -2 | 26 | |
| 15 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:22 | -1 | 25 | |
| 16 |
Reggiana
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:23 | -2 | 25 | |
| 17 |
Cesena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:29 | -1 | 24 | |
| 18 |
Sudtirol
|
19 | 5 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 22 | |
| 19 |
Pescara
|
19 | 5 | 7 | 7 | 28:26 | 2 | 22 | |
| 20 |
Spezia
|
19 | 5 | 6 | 8 | 23:26 | -3 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Frosinone
|
19 | 11 | 7 | 1 | 34:19 | 15 | 40 | |
| 2 |
Venezia
|
19 | 7 | 10 | 2 | 33:19 | 14 | 31 | |
| 3 |
Monza
|
19 | 8 | 6 | 5 | 27:20 | 7 | 30 | |
| 4 |
Palermo
|
19 | 6 | 8 | 5 | 23:21 | 2 | 26 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:28 | 0 | 24 | |
| 6 |
Modena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 21:19 | 2 | 24 | |
| 7 |
Cesena
|
19 | 6 | 4 | 9 | 17:27 | -10 | 22 | |
| 8 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 3 | 10 | 18:27 | -9 | 21 | |
| 9 |
Sudtirol
|
19 | 3 | 10 | 6 | 19:27 | -8 | 19 | |
| 10 |
Juve Stabia
|
19 | 3 | 9 | 7 | 19:30 | -11 | 18 | |
| 11 |
Avellino
|
19 | 4 | 5 | 10 | 17:30 | -13 | 17 | |
| 12 |
Mantova
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17:28 | -11 | 16 | |
| 13 |
Carrarese
|
19 | 3 | 6 | 10 | 21:35 | -14 | 15 | |
| 14 |
Empoli
|
19 | 4 | 3 | 12 | 19:33 | -14 | 15 | |
| 15 |
Bari
|
19 | 3 | 5 | 11 | 15:35 | -20 | 14 | |
| 16 |
Spezia
|
19 | 3 | 5 | 11 | 20:33 | -13 | 14 | |
| 17 |
Pescara
|
19 | 2 | 7 | 10 | 23:40 | -17 | 13 | |
| 18 |
Sampdoria
|
19 | 2 | 6 | 11 | 13:28 | -15 | 12 | |
| 19 |
Reggiana
|
19 | 3 | 3 | 13 | 15:33 | -18 | 12 | |
| 20 |
Virtus Entella
|
19 | 1 | 5 | 13 | 9:33 | -24 | 8 |