Tommaso Fumagalli jest piłkarzem występującym obecnie w Inter U23. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Tommaso Fumagalli
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
12:30
|
Cosenza
1
Inter U23
0
|
90' |
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 12. kolejka grupy C | |||||||
|
27 Paź
14:30
|
Inter U23
2
Scafatese
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Serie C, 8. kolejka grupy C | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Inter U23
1
Sorrento
1
|
18' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Serie C, 11. kolejka grupy C | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Tommaso Fumagalli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tommaso Fumagalli wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.18, a skuteczność strzałów to 4,5%. Tommaso Fumagalli oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tommaso Fumagalli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tommaso Fumagalli rozegrał w barwach Inter U23 w Serie C 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 654 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Tommaso Fumagalli
Pierwszy transfer Tommaso Fumagalli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Giany Erminio do Como za 380 tysięcy euro.
Czy Tommaso Fumagalli ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Tommaso Fumagalli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tommaso Fumagalli to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Tommaso Fumagalli?
Tommaso Fumagalli ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Tommaso Fumagalli?
Tommaso Fumagalli najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Tommaso Fumagalli?
Wycena 26-letniego Tommaso Fumagalli według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tommaso Fumagalli?
Tommaso Fumagalli urodził się 20 lutego 2000 w we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Tommaso Fumagalli - statystyki
Szczegółowe statystyki Tommaso Fumagalli w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Inter U23. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Tommaso Fumagalli
Tommaso Fumagalli vs. inni
Atak
Obrona
Podania Tommaso Fumagalli
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Tommaso Fumagalli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tommaso Fumagalli wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.18, a skuteczność strzałów to 4,5%. Tommaso Fumagalli oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Tommaso Fumagalli - transfery
W trakcie kariery Tommaso Fumagalli zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 380 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Inter U23 2026 – obecnie
-
Como 2026 – 2026
-
Reggiana 2026 – 2026
-
Como 2026 – 2026
-
Virtus Entella 2025 – 2026
-
Como 2025 – 2025
-
Cosenza 2024 – 2025
-
Como 2024 – 2024
-
Giana Erminio 2022 – 2024
-
Caravaggio 2020 – 2022

-
Giana Erminio 2019 – 2020
-
Giana Erminio Giovanili do 2019

Historia transferów Tommaso Fumagalli
Pierwszy transfer Tommaso Fumagalli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Giany Erminio do Como za 380 tysięcy euro.
Tommaso Fumagalli - forma
W ostatnich 5 meczach Tommaso Fumagalli zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,66. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Tommaso Fumagalli 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W ostatnich 10 meczach Tommaso Fumagalli 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (4.18).
W jakiej formie jest Tommaso Fumagalli?
Tommaso Fumagalli jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.66 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.18). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Tommaso Fumagalli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tommaso Fumagalli rozegrał w barwach Inter U23 w Serie C 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 654 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Tommaso Fumagalli - zarobki
Tommaso Fumagalli gra w Inter U23 na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 170 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tommaso Fumagalli w Inter U23 (2025/26)
| Rocznie | 170 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 14 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 466 € |
Tommaso Fumagalli - kontuzje
W trakcie kariery Tommaso Fumagalli zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tommaso Fumagalli
- Uraz o nieznanym charakterze 13.03.22 – 31.07.22 (141 dni) opuszczone: 12 meczów
Czy Tommaso Fumagalli ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Tommaso Fumagalli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tommaso Fumagalli to uraz o nieznanym charakterze z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 141 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tommaso Fumagalli - trofea
W trakcie kariery Tommaso Fumagalli zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Tommaso Fumagalli?
Tommaso Fumagalli zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 1 raz.
Tommaso Fumagalli - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tommaso Fumagalli wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tommaso Fumagalli na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Tommaso Fumagalli?
Wycena Tommaso Fumagalli wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Tommaso Fumagalli wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.