Forma w lidze
Inter U23 w tabeli
7. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
8 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
6:6 bramki
2,00 gola/mecz
9 pkt
10:7 bramki
2,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Inter U23
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Włochy | 19 | napastnik | 7 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 18 | obrońca | 8 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,93 średnia ocena | Włochy | 26 | napastnik | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Włochy | 32 | bramkarz | 8 | 200 tys. € |
Skład i oceny Inter U23 w ostatnim meczu 3-4-2-1






Zmiany
- 60' T. Fumagalli → J. Zuberek
- 89' T. Avitabile → M. Aidoo
Inter U23 w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 22 |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 19 |
| ··· | |||||||
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 14 |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 13 |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 13 |
Wyniki Inter U23
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Giugliano
0
Inter U23
4
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Savoia
2
Inter U23
1
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Inter U23
3
Foggia
2
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
Terminarz Inter U23
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Inter U23
SS Monopoli
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
|
|
24 Paź 14:30
|
Inter U23
Sorrento
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
|
|
27 Paź 14:30
|
Inter U23
![]()
Scafatese
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
Ostatnie transfery Inter U23
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja |
|
2 mln € | |
| 28 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Słowenia |
|
wypożyczenie |
Inter U23 to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Zespół prowadzi Stefano Vecchi. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inter U23 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Inter U23 trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Issiaka Kamate do Atletico Madryt B za 2 mln €.
Które miejsce zajmuje Inter U23 w tabeli Serie C?
Inter U23 zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Inter U23?
W wyjściowym ustawieniu Inter U23 między słupkami staje R. Melgrati, a linię obrony najczęściej tworzą Gabriele Re Cecconi, G. Prestia oraz Y. Maye. W środku pola grają L. Topalović, I. Kamate, I. Kaczmarski, L. Fiordilino, L. Bovo oraz T. Berenbruch, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Lavelli. Trener Stefano Vecchi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Inter U23 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inter U23 to spotkanie z SS Monopoli, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inter U23?
Ostatni mecz Inter U23 to wygrana z Giugliano 0:4 w Serie C, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mosconi, Kaczmarski, Zuberek oraz Zuberek. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Inter U23 w tym sezonie?
Bilans Inter U23 w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 16 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Inter U23 w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Inter U23 w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Inter U23

Inter U23 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 14:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
24 Paź 14:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
U siebie | Trudny | |
|
27 Paź 14:30
|
![]() Serie C, 8. kolejka grupy C
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
01 Lis 12:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
Stadio San Vito-Luigi Marulla Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 14:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy C
|
U siebie | Umiarkowany | |
|
14 Lis 17:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy C
|
Campo Comunale Domenico Monterisi Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 14:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy C
|
U siebie | Trudny | |
|
29 Lis 12:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy C
|
Stadio Cosimo Puttilli Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Gru 14:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy C
|
U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 14:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Simonetta Lamberti Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Inter U23 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Inter U23 to spotkanie z SS Monopoli, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Inter U23 w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Inter U23 w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Inter U23 w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Inter U23 wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
13 Paź Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
0:4 | 3-4-2-1 | 2/6 | 2/4 | |
|
10 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
2:1 | 3-4-3 | 4/5 | 3/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
3:2 | 3-4-2-1 | 3/11 | 1/3 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy C
|
0:2 | 3-5-2 | 4/5 | 2/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
2:3 | 5-4-1 | 7/11 | 2/3 | |
|
07 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy C
|
4:1 | 3-4-2-1 | 5/12 | 4/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
1:1 | 3-4-2-1 | 6/6 | 3/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy C
|
1:2 | 3-4-2-1 | 4/12 | 2/3 | |
|
25 Kwi Koniec
|
Serie C, 38. kolejka grupy A
|
0:1 | 3-4-2-1 | 7/11 | 1/3 | |
|
19 Kwi Koniec
|
Serie C, 37. kolejka grupy A
|
2:0 | 3-5-2 | 1/6 | 2/6 |
Inter U23 ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-4-2-1 21 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-4-2-1 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Inter U23 zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Inter U23?
Ostatni mecz Inter U23 to wygrana z Giugliano 0:4 w Serie C, 13 października 2026. Bramki zdobyli Mosconi, Kaczmarski, Zuberek oraz Zuberek. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Inter U23 – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Inter U23 w sezonie 2026/2027.
Miejsce Inter U23 w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:0 | 7 | 13 | |
| 2 |
Potenza
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 3 |
Salernitana
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Casarano
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 5 |
Sorrento
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 9 | |
| 6 |
AZ Picerno
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 7 |
Cavese
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 8 |
Casertana
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 9 |
Audace Cerignola
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 10 |
SS Monopoli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 11 |
Calcio Catania
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 12 |
Scafatese
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 13 |
Giugliano
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 14 |
Team Altamura
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:9 | -6 | 6 | |
| 15 |
Foggia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 16 |
Savoia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 17 |
Barletta
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 18 |
Inter U23
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 19 |
FC Crotone
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 20 |
Cosenza
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Potenza
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 2 |
Sorrento
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 3 |
Calcio Catania
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Inter U23
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 5 |
Casertana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Bari
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Audace Cerignola
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
Scafatese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 9 |
Foggia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 10 |
Savoia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
SS Monopoli
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 12 |
Salernitana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
AZ Picerno
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 14 |
Cavese
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Barletta
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 16 |
Cosenza
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 17 |
Team Altamura
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 18 |
FC Crotone
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Casarano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 20 |
Giugliano
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:11 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Inter U23 w tabeli Serie C?
Inter U23 zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 16:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Inter U23 w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Inter U23 na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Inter U23 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 0,63
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,63
- Czyste konta 25%
- Odbiory / mecz 16,5
- Przechwyty / mecz 9,6
- Wybicia / mecz 22,0
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Inter U23
-
Mattia Mosconi 3

-
Leonardo Bovo 1

-
Mattheo Lavelli 1

-
Tommaso Fumagalli 1
-
Tommaso Avitabile 1

-
Alessandro Milani 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Inter U23 i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Inter U23 to 76–90+ minuta, w której padło 6 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Inter U23 - SS Monopoli Po przerwie pada 75% bramek Inter U23.Przebieg meczu Inter U23 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Inter U23 otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Inter U23
81% bramek Inter U23 pada z gry. Z karnych odpowiadają za 13% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Inter U23 zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,63.
Aktualne serie Inter U23
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Inter U23, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Inter U23 wygra mecz Inter U23 - SS Monopoli Inter U23 nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Inter U23
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 75%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 38%
- Powyżej 5,5 0%
W 75% meczów Inter U23 padają co najmniej trzy bramki, a w 75% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Inter U23 - SS Monopoli Powyżej 2,5 bramki padło w 75% meczów Inter U23.Inter U23 – faule i karne
- Faule / mecz 12,8
- Faule rywali / mecz 11,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Inter U23 fauluje średnio 12,8 razy na mecz, a wymusza 11,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Inter U23, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Inter U23 zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 1,80 na wyjeździe.
Inter U23 wygra mecz Inter U23 - SS Monopoli Inter U23 zdobywa u siebie 44% możliwych punktów, na wyjeździe 60%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Inter U23 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli Inter U23, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Inter U23 wygra drugą połowę meczu Inter U23 - SS Monopoli Drugą połowę Inter U23 wygrywał w 3 z 8 meczów.Inter U23 – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 6,0
Inter U23 oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Inter U23 - SS Monopoli Inter U23 oddaje 12,0 strzałów na mecz.Inter U23 – posiadanie piłki
- U siebie 42,7%
- Na wyjeździe 48,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Inter U23 utrzymuje przy piłce 46,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Inter U23 wygra mecz Inter U23 - SS Monopoli Inter U23 utrzymuje średnio 46,1% posiadania piłki.Inter U23 – podania
- Kluczowe / mecz 11,0
- Dośrodkowania / mecz 19,3
- Celność dośrodkowań 29%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 48%
Inter U23 wymienia średnio 397 podań na mecz przy celności 83%, z czego 11,0 to podania kluczowe.
Inter U23 – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,63
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto Inter U23 to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Inter U23 - SS Monopoli Czyste konto Inter U23 zachowuje w 25% meczów.Inter U23 – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Inter U23 wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Inter U23 – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 13%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 0%
Inter U23 ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Inter U23 – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Inter U23 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 2,00 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Inter U23 zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Inter U23 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,60 1,75 | 2,00 1,25 | 1,60 1,25 |
|
6.
|
2,00 1,20 | 1,75 1,40 | 0,25 1,60 |
|
7.
|
1,33 1,80 | 2,00 2,00 | 2,00 1,40 |
8.
![]() |
1,75 1,50 | 1,25 2,00 | 1,00 1,75 |
|
9.
|
2,00 0,75 | 1,80 0,75 | 1,20 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Inter U23
Skrajne wyniki i osiągnięcia Inter U23 w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Giugliano - Inter U23 0:4 Serie C, 13.10.2026
- Najwyższa porażka AZ Picerno - Inter U23 4:1 Serie C, 7.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek AZ Picerno - Inter U23 4:1, Serie C, 7.09.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Milani, Inter U23 - Foggia 3:2, Serie C, 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Zuberek, Giugliano - Inter U23 0:4, Serie C, 13.10.2026
Jakie statystyki ma Inter U23 w tym sezonie?
Bilans Inter U23 w tym sezonie to 8 meczów i wynik 4-1-3 przy 16 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Inter U23 – zawodnicy
Jak wygląda kadra Inter U23 w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Inter U23 w ostatnim meczu 3-4-2-1






Zmiany
- 60' T. Fumagalli → J. Zuberek
- 89' T. Avitabile → M. Aidoo
Kontuzje w kadrze Inter U23
-
Jamal Iddrissou Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 32 dniopuszczone: 5 meczów

-
Christos Alexiou Obrońca Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 42 dniopuszczone: 5 meczów
-
Alessandro Calligaris Bramkarz Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 194 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Inter U23
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
![]() |
19 | Włochy | – | – | 7 | 88% | 3 | 0 | 416' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
![]() |
19 | Włochy | 350 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 513' | 2 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
19 | Włochy | 2,5 mln € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 102' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
20 | Włochy | 750 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
30 | Włochy | 350 tys. € | 374 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
19 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 37 |
|
22 | Polska | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 586' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Włochy | 275 tys. € | 370 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 467' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
21 | Włochy | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 361' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
20 | Włochy | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
20 | Słowenia | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
22 | Francja | 750 tys. € | 283 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
|
21 | Włochy | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
![]() |
20 | Francja | 1,5 mln € | – | 1 | 13% | 1 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
32 | Włochy | 500 tys. € | 283 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 141' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
20 | Włochy | 700 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 225' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
21 | Grecja | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
22 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 43 |
|
19 | Włochy | 1,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 46 |
![]() |
22 | Włochy | 2,5 mln € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Włochy | 200 tys. € | 87 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
17 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 41 |
![]() |
16 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
![]() |
17 | Albania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 91 |
|
21 | Włochy | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Inter U23
17,7 mln €
śr. 709 tys. € / zawodnika
Ile Inter U23 wydaje na pensje
1,4 mln € rocznie
śr. 56 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Włochy (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Inter U23 w sezonie 2026/2027
Inter U23 wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Inter U23
Jak wygląda skład Inter U23?
W wyjściowym ustawieniu Inter U23 między słupkami staje R. Melgrati, a linię obrony najczęściej tworzą Gabriele Re Cecconi, G. Prestia oraz Y. Maye. W środku pola grają L. Topalović, I. Kamate, I. Kaczmarski, L. Fiordilino, L. Bovo oraz T. Berenbruch, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Lavelli. Trener Stefano Vecchi ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Inter U23 – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Inter U23 w sezonie 2026/2027.
Inter U23 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Francja | 22 |
|
2 mln € | |
| 28 Sie 2026 |
|
Brazylia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Słowenia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Włochy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 24 Sie 2026 |
|
Włochy | 26 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
![]() |
Francja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
![]() |
Wenezuela | 20 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Inter U23
Inter U23 bilans transferowy
- -1 mln € 2026
Rekordy transferowe w historii Inter U23
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Inter U23 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Inter U23 trafiło 5 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 2,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Issiaka Kamate do Atletico Madryt B za 2 mln €.