Forma w lidze
Bari w tabeli
2. miejsce / 19 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
13 pkt
7:0 bramki
1,40 gola/mecz
6 pkt
6:6 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Bari
Wartość drużyny: 3,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Włochy | 28 | pomocnik | 9 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Gambia | 25 | pomocnik | 8 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,84 średnia ocena | Włochy | 27 | bramkarz | 9 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Włochy | 27 | bramkarz | 9 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Bari 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Bari w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 22 |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 19 |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 18 |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 16 |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 15 |
Wyniki Bari
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Bari
2
Giugliano
0
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Salernitana
2
Bari
1
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Bari
1
Cosenza
0
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
Terminarz Bari
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Bari
FC Crotone
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
|
|
23 Paź 20:30
|
Casertana
Bari
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
|
|
31 Paź 14:30
|
Bari
![]()
Scafatese
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
Ostatnie transfery Bari
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Włochy |
|
koniec wypożyczenia | |
| 22 Wrz 2026 |
|
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Brazylia |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
za darmo |
Bari to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale San Nicola, który może pomieścić 58 270 widzów. Zespół prowadzi Massimo Rastelli. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,7 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bari?
Klub piłkarski Bari zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (C) oraz Mistrzostwo Serie B. Ponadto triumfował w Puchar Mitropa, Mistrzostwo Lega Pro (B), Mistrzostwo Lega Pro (A) oraz Mistrzostwo Serie D.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bari w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bari trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 800 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 1,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Guido Gómez z Crotone za 450 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mehdi Dorval do Catanzaro za 1 mln €.
Które miejsce zajmuje Bari w tabeli Serie C?
Bari zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 19 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 3 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Bari?
W wyjściowym ustawieniu Bari między słupkami staje M. Cerofolini, a linię obrony najczęściej tworzą V. Mogos, N. Cocetta, L. Grgić oraz M. Elia. W środku pola grają L. Mendicino, A. Tribuzzi oraz G. Maggiore, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Butić, F. Bianchi oraz M. Esposito. Trener Massimo Rastelli ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Bari gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bari to spotkanie z FC Crotone, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Comunale San Nicola w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bari?
Ostatni mecz Bari to wygrana z Giugliano 2:0 w Serie C, 10 października 2026. Bramki zdobyli Butić, Maggiore. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Bari w tym sezonie?
Bilans Bari w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-1-2 przy 13 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Bari w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Bari w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Bari
Bari terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 15:00
|
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale San Nicola U siebie | Łatwy | |
|
23 Paź 20:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Alberto Pinto Wyjazd | Trudny | |
|
31 Paź 14:30
|
![]() Serie C, 12. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale San Nicola U siebie | Umiarkowany | |
|
09 Lis 20:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Donato Curcio Wyjazd | Umiarkowany | |
|
14 Lis 17:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale San Nicola U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 15:00
|
Serie C, 15. kolejka grupy C
|
Stadio Angelo Massimino Wyjazd | Trudny | |
|
29 Lis 17:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale San Nicola U siebie | Łatwy | |
|
05 Gru 14:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy C
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
13 Gru 18:00
|
Serie C, 18. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale San Nicola U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy C
|
Campo Comunale Domenico Monterisi Wyjazd | Trudny |
Kiedy Bari gra następny mecz?
Najbliższy mecz Bari to spotkanie z FC Crotone, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 15:00 na obiekcie Stadio Comunale San Nicola w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Bari w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Bari w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Bari w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Bari wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
2:0 | 4-3-3 | 2/3 | 1/4 | |
|
04 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
2:1 | 4-1-4-1 | 6/15 | 2/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
1:0 | 4-1-4-1 | 3/10 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
1:2 | 5-4-1 | 2/2 | 1/3 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy C
|
0:0 | 4-3-3 | 1/4 | 2/4 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
0:3 | 4-1-4-1 | 2/8 | 3/5 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy C
|
1:0 | 4-3-3 | 5/8 | 1/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
3:0 | 3-5-2 | 1/9 | 2/4 | |
|
21 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy C
|
3:0 | 4-3-3 | 1/9 | 0/3 | |
|
22 Maj Koniec
|
Serie B, finał baraży o utrzymanie
|
0:0 | 4-3-1-2 | 4/10 | 4/5 |
Bari ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 2,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Bari zdobywa 1,80 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Bari?
Ostatni mecz Bari to wygrana z Giugliano 2:0 w Serie C, 10 października 2026. Bramki zdobyli Butić, Maggiore. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Bari – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Bari w sezonie 2026/2027.
Miejsce Bari w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:0 | 7 | 13 | |
| 2 |
Potenza
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 3 |
Salernitana
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Casarano
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 5 |
Sorrento
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 9 | |
| 6 |
AZ Picerno
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 7 |
Cavese
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 8 |
Casertana
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 9 |
Audace Cerignola
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 10 |
SS Monopoli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 11 |
Calcio Catania
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 12 |
Scafatese
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 13 |
Giugliano
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 14 |
Team Altamura
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:9 | -6 | 6 | |
| 15 |
Foggia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 16 |
Savoia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 17 |
Barletta
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 18 |
Inter U23
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 19 |
FC Crotone
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 20 |
Cosenza
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Potenza
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 2 |
Sorrento
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 3 |
Calcio Catania
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Inter U23
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 5 |
Casertana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Bari
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Audace Cerignola
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
Scafatese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 9 |
Foggia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 10 |
Savoia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
SS Monopoli
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 12 |
Salernitana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
AZ Picerno
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 14 |
Cavese
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Barletta
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 16 |
Cosenza
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 17 |
Team Altamura
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 18 |
FC Crotone
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Casarano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 20 |
Giugliano
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:11 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Bari w tabeli Serie C?
Bari zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 19 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 3 punkty, a przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Bari w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Bari na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Bari na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 4,6
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,67
- Czyste konta 67%
- Odbiory / mecz 16,6
- Przechwyty / mecz 7,6
- Wybicia / mecz 22,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,9
Strzelcy Bari
-
Giulio Maggiore 4
-
Karlo Butić 4
-
Valerio Mantovani 2
-
Vincenzo Colangiuli 1

-
Ebrima Darboe 1
-
Flavio Junior Bianchi 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Bari i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Bari to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bari - FC Crotone Po przerwie pada 46% bramek Bari.Przebieg meczu Bari i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 7 | 6-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Bari otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 7 takich meczów.
Jak padają bramki dla Bari
92% bramek Bari pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Bari zdobywa w sezonie średnio 2,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 2,11.
Aktualne serie Bari
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 4 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Bari, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bari wygra mecz Bari - FC Crotone Bari nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Bari
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 56% meczów Bari padają co najmniej trzy bramki, a w 22% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bari - FC Crotone Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Bari.Bari – faule i karne
- Faule / mecz 12,2
- Faule rywali / mecz 14,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bari fauluje średnio 12,2 razy na mecz, a wymusza 14,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Bari, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Bari zdobywa 2,60 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Bari wygra mecz Bari - FC Crotone Bari zdobywa u siebie 87% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Bari ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 46% goli Bari, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
Bari wygra drugą połowę meczu Bari - FC Crotone Drugą połowę Bari wygrywał w 4 z 9 meczów.Bari – strzały
- Celne / mecz 4,6
- Niecelne / mecz 4,8
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,5
Bari oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Bari - FC Crotone Bari oddaje 9,3 strzałów na mecz.Bari – posiadanie piłki
- U siebie 50,2%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 9
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 9 meczów. Średnio Bari utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Bari wygra mecz Bari - FC Crotone Bari utrzymuje średnio 49,7% posiadania piłki.Bari – podania
- Kluczowe / mecz 8,9
- Dośrodkowania / mecz 15,0
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 43%
Bari wymienia średnio 440 podań na mecz przy celności 84%, z czego 8,9 to podania kluczowe.
Bari – czyste konta
- U siebie 5 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,67
- Bez straty do przerwy 89%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 22%
Czyste konto Bari to 67% meczów sezonu (6 z 9), z czego 5 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Bari - FC Crotone Czyste konto Bari zachowuje w 67% meczów.Bari – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 11%
- Rożne u siebie / mecz 2,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Bari wykonuje średnio 2,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Bari – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 22%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 11%
Bari ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Bari – 2,1.
Bari według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,67 | 0,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 1,50 | 0,75 |
Najwięcej punktów na mecz Bari zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Bari na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,00 | 3,25 2,20 | 1,25 1,40 |
|
2.
|
2,60 1,50 | 1,40 1,50 | 0,00 1,50 |
|
3.
|
2,25 1,80 | 1,25 1,80 | 0,50 1,60 |
|
4.
|
1,40 2,25 | 1,60 2,25 | 1,00 1,25 |
|
5.
|
1,60 1,75 | 2,00 1,25 | 1,60 1,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Bari
Skrajne wyniki i osiągnięcia Bari w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Bari - Cavese 3:0 Serie C, 21.08.2026
- Najwyższa porażka Barletta - Bari 3:0 Serie C, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Bari - Cavese 3:0, Serie C, 21.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Butić, Bari - Giugliano 2:0, Serie C, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Colangiuli, Bari - Cavese 3:0, Serie C, 21.08.2026
Jakie statystyki ma Bari w tym sezonie?
Bilans Bari w tym sezonie to 9 meczów i wynik 6-1-2 przy 13 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Bari – zawodnicy
Jak wygląda kadra Bari w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Bari 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Bari
-
Giacomo Manzari Pomocnik Operacja kolana pauzuje od 14 dniopuszczone: 2 mecze
-
Guido Gómez Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 26 dniopuszczone: 4 mecze
Kadra Bari
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
28 | Chorwacja | 250 tys. € | 213 tys. € | 9 | 100% | 4 | 0 | 676' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Włochy | 200 tys. € | 740 tys. € | 7 | 78% | 1 | 0 | 159' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Włochy | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 285' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
28 | Włochy | 500 tys. € | 930 tys. € | 9 | 100% | 4 | 0 | 694' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
20 | Włochy | 700 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 568' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Gambia | 500 tys. € | 740 tys. € | 8 | 89% | 1 | 1 | 491' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
27 | Włochy | 250 tys. € | 179 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 582' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Austria | 600 tys. € | 300 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 550' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Włochy | 200 tys. € | 283 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 52' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
25 | Włochy | 150 tys. € | 110 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 176' | 0 | 0 | |||||||
| 95 |
![]() |
18 | Włochy | – | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Włochy | 400 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
30 | Włochy | 1,3 mln € | 280 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 32 |
![]() |
21 | Włochy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 58' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
25 | Włochy | 200 tys. € | 203 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 265' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
33 | Rumunia | 400 tys. € | 264 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
32 | Włochy | 225 tys. € | 190 tys. € | 3 | 33% | 0 | 0 | 92' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
22 | Włochy | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 397' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
30 | Włochy | 500 tys. € | 460 tys. € | 7 | 78% | 2 | 1 | 495' | 1 | 0 | |||||||
| 72 |
|
22 | Włochy | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 482' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
32 | Włochy | 350 tys. € | 460 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
20 | Włochy | 75 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 79 |
![]() |
21 | Włochy | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 795' | 1 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
27 | Włochy | 500 tys. € | 560 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
28 | Włochy | 200 tys. € | 280 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 48 |
|
38 | Brazylia | 100 tys. € | 280 tys. € | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Bari
8,5 mln €
śr. 325 tys. € / zawodnika
Ile Bari wydaje na pensje
6,5 mln € rocznie
śr. 252 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Włochy (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Bari w sezonie 2026/2027
Bari wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Bari
Jak wygląda skład Bari?
W wyjściowym ustawieniu Bari między słupkami staje M. Cerofolini, a linię obrony najczęściej tworzą V. Mogos, N. Cocetta, L. Grgić oraz M. Elia. W środku pola grają L. Mendicino, A. Tribuzzi oraz G. Maggiore, a za skuteczność w ataku odpowiadają K. Butić, F. Bianchi oraz M. Esposito. Trener Massimo Rastelli ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Bari – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Bari w sezonie 2026/2027.
Bari transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Cze 2027 |
|
Włochy | 18 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 22 Wrz 2026 |
|
Włochy | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Wrz 2026 |
|
Brazylia | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 27 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 26 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 23 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Włochy | 30 |
|
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Rumunia | 33 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Włochy | 20 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Bari
Bari bilans transferowy
- +850 tys. € 2026
- +950 tys. € 2025
- -770 tys. € 2024
- +3,8 mln € 2023
- -7,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Bari
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Bari w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Bari trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 800 tys. €, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 1,2 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Guido Gómez z Crotone za 450 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mehdi Dorval do Catanzaro za 1 mln €.
Bari – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Bari? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Bari?
Klub piłkarski Bari zdobył w swojej historii 10 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Lega Pro (C) oraz Mistrzostwo Serie B. Ponadto triumfował w Puchar Mitropa, Mistrzostwo Lega Pro (B), Mistrzostwo Lega Pro (A) oraz Mistrzostwo Serie D.