Forma w lidze
Cavese w tabeli
11. miejsce / 12 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
11:6 bramki
2,75 gola/mecz
3 pkt
4:9 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cavese
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Włochy | 21 | napastnik | 9 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 3 asyst | Włochy | 30 | napastnik | 9 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,76 średnia ocena | Włochy | 33 | obrońca | 5 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Włochy | 25 | napastnik | 9 | 500 tys. € |
Skład i oceny Cavese w ostatnim meczu 3-4-2-1








Zmiany
- 46' E. Minaj → T. Alberti
- 75' G. Fusco → G. Fella
- 76' M. Macchi → G. Fiorin
Cavese w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 22 |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 19 |
| ··· | |||||||
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 12 |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 12 |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 12 |
Wyniki Cavese
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Barletta
1
Cavese
1
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Cavese
2
Casertana
0
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Cavese
4
Savoia
2
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
Terminarz Cavese
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Cavese
Casarano
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
|
|
25 Paź 14:30
|
Foggia
Cavese
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
|
|
31 Paź 17:30
|
Cavese
AZ Picerno
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
Ostatnie transfery Cavese
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Włochy | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
za darmo |
Cavese to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale Simonetta Lamberti, który może pomieścić 15 200 widzów. Zespół prowadzi Cristiano Masitto.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cavese w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cavese trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Cavese w tabeli Serie C?
Cavese zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Cavese?
W wyjściowym ustawieniu Cavese między słupkami staje V. Boffelli, a linię obrony najczęściej tworzą T. Mannucci, M. Macchi, F. D'Amore, A. Fiordaliso oraz T. Cionek. W środku pola grają E. Visconti, G. Esposito, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Diarrassouba, F. Orlando oraz T. Alberti. Trener Cristiano Masitto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Cavese gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cavese to spotkanie z Casarano, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale Simonetta Lamberti w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cavese?
Ostatni mecz Cavese to remis z Barletta 1:1 w Serie C, 12 października 2026. Bramki zdobyli Fusco, Ferrante. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cavese w tym sezonie?
Bilans Cavese w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cavese w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Cavese w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Cavese
Cavese terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Simonetta Lamberti U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 14:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Pino Zaccheria Wyjazd | Łatwy | |
|
31 Paź 17:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Simonetta Lamberti U siebie | Umiarkowany | |
|
09 Lis 20:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Tonino D'Angelo Wyjazd | Łatwy | |
|
15 Lis 14:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Simonetta Lamberti U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 14:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy C
|
Stadio Vito Simone Veneziani Wyjazd | Umiarkowany | |
|
27 Lis 20:30
|
![]() Serie C, 16. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Simonetta Lamberti U siebie | Umiarkowany | |
|
06 Gru 12:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy C
|
Stadio Angelo Massimino Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 14:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Simonetta Lamberti U siebie | Umiarkowany | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Alberto De Cristofaro Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Cavese gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cavese to spotkanie z Casarano, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale Simonetta Lamberti w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Cavese w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Cavese w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Cavese w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cavese wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
1:1 | 3-4-2-1 | 2/4 | 2/4 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
2:0 | 3-4-3 | 8/14 | 3/3 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
4:2 | 3-4-1-2 | 3/9 | 0/2 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
4:2 | 5-3-2 | 4/7 | 3/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy C
|
2:3 | 3-5-2 | 2/8 | 4/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
0:0 | 5-3-2 | 6/8 | 2/4 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy C
|
1:1 | 3-5-2 | 3/10 | 3/8 | |
|
28 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
3:1 | 3-5-2 | 7/11 | 1/3 | |
|
21 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy C
|
3:0 | 3-5-2 | 8/9 | 3/3 | |
|
26 Kwi Koniec
|
Serie C, 38. kolejka grupy C
|
1:1 | 3-5-2 | 7/9 | 1/2 |
Cavese ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 32 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 4 z 9 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Cavese zdobywa 1,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cavese?
Ostatni mecz Cavese to remis z Barletta 1:1 w Serie C, 12 października 2026. Bramki zdobyli Fusco, Ferrante. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cavese – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Cavese w sezonie 2026/2027.
Miejsce Cavese w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:0 | 7 | 13 | |
| 2 |
Potenza
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 3 |
Salernitana
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Casarano
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 5 |
Sorrento
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 9 | |
| 6 |
AZ Picerno
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 7 |
Cavese
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 8 |
Casertana
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 9 |
Audace Cerignola
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 10 |
SS Monopoli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 11 |
Calcio Catania
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 12 |
Scafatese
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 13 |
Giugliano
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 14 |
Team Altamura
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:9 | -6 | 6 | |
| 15 |
Foggia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 16 |
Savoia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 17 |
Barletta
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 18 |
Inter U23
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 19 |
FC Crotone
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 20 |
Cosenza
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Potenza
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 2 |
Sorrento
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 3 |
Calcio Catania
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Inter U23
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 5 |
Casertana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Bari
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Audace Cerignola
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
Scafatese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 9 |
Foggia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 10 |
Savoia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
SS Monopoli
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 12 |
Salernitana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
AZ Picerno
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 14 |
Cavese
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Barletta
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 16 |
Cosenza
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 17 |
Team Altamura
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 18 |
FC Crotone
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Casarano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 20 |
Giugliano
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:11 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Cavese w tabeli Serie C?
Cavese zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 12 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 10 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Cavese w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Cavese na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Cavese na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 4,3
- Asysty / mecz 0,78
- Udane dryblingi / mecz 5,4
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 11,6
- Przechwyty / mecz 8,1
- Wybicia / mecz 20,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy Cavese
-
Gerardo Fusco 4
-
Emilio Volpicelli 3
-
Francesco Orlando 2

-
Pietro Pellegri 2
-
Michele Emmausso 2

-
Elion Minaj 2

Rozkład bramek w czasie
Bramki Cavese i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cavese to 61–75 minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 4 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cavese - Casarano Po przerwie pada 73% bramek Cavese.Przebieg meczu Cavese i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy Cavese otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Cavese
100% bramek Cavese pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cavese zdobywa w sezonie średnio 1,33 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,33.
Aktualne serie Cavese
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Cavese, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cavese wygra mecz Cavese - Casarano Cavese nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Cavese
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 89%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 44%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 22%
W 56% meczów Cavese padają co najmniej trzy bramki, a w 67% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cavese - Casarano Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów Cavese.Cavese – faule i karne
- Faule / mecz 14,3
- Faule rywali / mecz 10,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cavese fauluje średnio 14,3 razy na mecz, a wymusza 10,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cavese, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cavese zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 0,60 na wyjeździe.
Cavese wygra mecz Cavese - Casarano Cavese zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 20%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Cavese ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 73% goli Cavese, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 9 meczów.
Cavese wygra drugą połowę meczu Cavese - Casarano Drugą połowę Cavese wygrywał w 5 z 9 meczów.Cavese – strzały
- Celne / mecz 4,3
- Niecelne / mecz 5,1
- Celność strzałów 46%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,7
Cavese oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 46% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cavese - Casarano Cavese oddaje 9,4 strzałów na mecz.Cavese – posiadanie piłki
- U siebie 49,5%
- Na wyjeździe 51,4%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 9
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 9 meczów. Średnio Cavese utrzymuje przy piłce 50,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Cavese wygra mecz Cavese - Casarano Cavese utrzymuje średnio 50,6% posiadania piłki.Cavese – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 16,9
- Celność dośrodkowań 32%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 45%
Cavese wymienia średnio 413 podań na mecz przy celności 81%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
Cavese – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 44%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Cavese to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Cavese - Casarano Czyste konto Cavese zachowuje w 22% meczów.Cavese – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,6
Cavese wykonuje średnio 4,8 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Cavese – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 11%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 11%
Cavese ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Cavese – 1,8. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Cavese według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 2-0-3 | 1,20 | 1,80 | 2,20 |
| Środka tabeli (7–14) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Cavese zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Cavese na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
2,00 0,75 | 1,80 0,75 | 1,20 1,00 |
|
10.
|
1,80 0,75 | 2,40 1,25 | 2,00 1,75 |
|
11.
|
2,25 0,60 | 2,75 0,80 | 1,50 1,80 |
|
12.
|
2,00 0,80 | 1,25 0,40 | 0,50 1,00 |
|
13.
|
1,00 1,50 | 0,80 1,25 | 1,20 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Cavese
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cavese w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cavese - Audace Cerignola 3:1 Serie C, 28.08.2026
- Najwyższa porażka Bari - Cavese 3:0 Serie C, 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Potenza - Cavese 4:2, Serie C, 20.09.2026
- Najszybsza bramka 23. minuta Fusco, Cavese - Savoia 4:2, Serie C, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Minaj, Cavese - Sorrento 2:3, Serie C, 15.09.2026
Jakie statystyki ma Cavese w tym sezonie?
Bilans Cavese w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-3-3 przy 15 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cavese – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cavese w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Cavese w ostatnim meczu 3-4-2-1








Zmiany
- 46' E. Minaj → T. Alberti
- 75' G. Fusco → G. Fella
- 76' M. Macchi → G. Fiorin
Kadra Cavese
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
![]() |
30 | Włochy | 175 tys. € | 110 tys. € | 9 | 100% | 2 | 3 | 653' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
28 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 464' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Włochy | 175 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 120' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
![]() |
27 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 125 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
33 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 93 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
31 | Włochy | 150 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 417' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
26 | Włochy | 125 tys. € | – | 6 | 67% | 0 | 2 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
27 | Włochy | 100 tys. € | 165 tys. € | 6 | 67% | 1 | 0 | 274' | 1 | 0 | |||||||
| 62 |
![]() |
22 | Włochy | 150 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 237' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
40 | Polska | 25 tys. € | 377 tys. € | 8 | 89% | 1 | 0 | 435' | 2 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Włochy | – | – | 8 | 89% | 1 | 1 | 404' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
21 | Dominikana | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
|
21 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
22 | Rosja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
26 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
|
21 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
22 | Włochy | – | – | 6 | 67% | 1 | 0 | 388' | 0 | 0 | |||||||
| 91 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 96 |
![]() |
20 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
22 | Włochy | 325 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 645' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
21 | Włochy | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Cavese
1,6 mln €
śr. 67 tys. € / zawodnika
Ile Cavese wydaje na pensje
652 tys. € rocznie
śr. 28 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Włochy (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cavese w sezonie 2026/2027
Cavese wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cavese
Jak wygląda skład Cavese?
W wyjściowym ustawieniu Cavese między słupkami staje V. Boffelli, a linię obrony najczęściej tworzą T. Mannucci, M. Macchi, F. D'Amore, A. Fiordaliso oraz T. Cionek. W środku pola grają E. Visconti, G. Esposito, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Diarrassouba, F. Orlando oraz T. Alberti. Trener Cristiano Masitto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Cavese – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cavese w sezonie 2026/2027.
Cavese transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Włochy | 27 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 22 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Belgia | 26 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Belgia | 26 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Islandia | 28 |
|
za darmo | |
| 07 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Włochy | 28 |
|
za darmo | |
| 31 Lip 2026 |
|
Włochy | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Cavese

Cavese bilans transferowy
- +250 tys. € 2026
- -50 tys. € 2025
- 0 € 2024
- +200 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Cavese
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cavese w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cavese trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy.