Forma w lidze
Casarano w tabeli
14. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
3 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
8:5 bramki
1,60 gola/mecz
1 pkt
2:8 bramki
0,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Casarano
Wartość drużyny: 1,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Włochy | 35 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Włochy | 35 | napastnik | 9 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,63 średnia ocena | Włochy | 27 | obrońca | 7 | 225 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 810 minut | Włochy | 31 | obrońca | 9 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Casarano 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Wyniki Casarano
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Casarano
0
Salernitana
0
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Sorrento
2
Casarano
0
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Casarano
0
SS Monopoli
1
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
Terminarz Casarano
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Cavese
Casarano
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
|
|
26 Paź 20:30
|
FC Crotone
Casarano
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
|
|
02 Lis 20:30
|
Casarano
Foggia
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
Ostatnie transfery Casarano
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Włochy | – | za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Włochy | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo |
Casarano to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Giuseppe Capozza, który może pomieścić 6 200 widzów. Zespół prowadzi Vito di Bari. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Casarano w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Casarano trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 1,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Cerbone do Hellasu Verony za 1,2 mln €.
Które miejsce zajmuje Casarano w tabeli Serie C?
Casarano zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 11 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Casarano?
W wyjściowym ustawieniu Casarano między słupkami staje N. Chiorra, a linię obrony najczęściej tworzą P. Ciotti, E. Matino, M. Mercadante oraz F. Giraudo. W środku pola grają R. Maiello, N. Zanellato oraz G. Logoluso, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Chirico, V. Ferrara oraz F. Grandolfo. Trener Vito di Bari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Casarano gra następny mecz?
Najbliższy mecz Casarano to spotkanie z Cavese, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale Simonetta Lamberti w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Casarano?
Ostatni mecz Casarano to remis z Salernitaną 0:0 w Serie C, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Casarano w tym sezonie?
Bilans Casarano w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-2-4 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Casarano w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Casarano w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Casarano
Casarano terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Simonetta Lamberti Wyjazd | Umiarkowany | |
|
26 Paź 20:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
Stadio Ezio Scida Wyjazd | Łatwy | |
|
02 Lis 20:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
Stadio Giuseppe Capozza U siebie | Łatwy | |
|
07 Lis 14:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Alberto Pinto Wyjazd | Trudny | |
|
14 Lis 14:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy C
|
Stadio Giuseppe Capozza U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 14:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Tonino D'Angelo Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis 14:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy C
|
Stadio Giuseppe Capozza U siebie | Trudny | |
|
06 Gru 17:30
|
![]() Serie C, 17. kolejka grupy C
|
Wyjazd | Umiarkowany | |
|
12 Gru 17:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy C
|
Stadio Giuseppe Capozza U siebie | Łatwy | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy C
|
Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Casarano gra następny mecz?
Najbliższy mecz Casarano to spotkanie z Cavese, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio Comunale Simonetta Lamberti w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Casarano w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Casarano w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Casarano w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Casarano wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
0:0 | 4-3-3 | 2/3 | 3/3 | |
|
03 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
2:0 | 4-2-3-1 | 11/16 | 1/2 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
0:1 | 4-3-3 | 5/10 | 4/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
1:1 | 4-2-2-2 | 1/10 | 1/4 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy C
|
1:0 | 4-3-3 | 2/6 | 2/3 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
3:1 | 4-3-3 | 3/10 | 2/4 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy C
|
1:0 | 4-3-3 | 3/8 | 3/4 | |
|
28 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
4:3 | 3-5-2 | 3/4 | 1/4 | |
|
21 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy C
|
4:1 | 4-3-3 | 6/14 | 2/4 | |
|
20 Maj Koniec
|
Serie C
|
0:0 | 4-3-3 | 4/6 | 4/4 |
Casarano ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 6 z 9 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach Casarano zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Casarano?
Ostatni mecz Casarano to remis z Salernitaną 0:0 w Serie C, 11 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Casarano – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Casarano w sezonie 2026/2027.
Miejsce Casarano w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:0 | 7 | 13 | |
| 2 |
Potenza
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 3 |
Salernitana
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Casarano
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 5 |
Sorrento
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 9 | |
| 6 |
AZ Picerno
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 7 |
Cavese
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 8 |
Casertana
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 9 |
Audace Cerignola
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 10 |
SS Monopoli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 11 |
Calcio Catania
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 12 |
Scafatese
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 13 |
Giugliano
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 14 |
Team Altamura
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:9 | -6 | 6 | |
| 15 |
Foggia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 16 |
Savoia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 17 |
Barletta
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 18 |
Inter U23
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 19 |
FC Crotone
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 20 |
Cosenza
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Potenza
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 2 |
Sorrento
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 3 |
Calcio Catania
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Inter U23
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 5 |
Casertana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Bari
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Audace Cerignola
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
Scafatese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 9 |
Foggia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 10 |
Savoia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
SS Monopoli
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 12 |
Salernitana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
AZ Picerno
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 14 |
Cavese
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Barletta
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 16 |
Cosenza
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 17 |
Team Altamura
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 18 |
FC Crotone
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Casarano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 20 |
Giugliano
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:11 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Casarano w tabeli Serie C?
Casarano zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 11 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 11 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Casarano w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Casarano na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Casarano na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,3
- Strzały celne / mecz 4,1
- Asysty / mecz 0,67
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 18,2
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 20,2
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Casarano
-
Cosimo Chirico 3
-
Niccolo Zanellato 2
-
Cosimo Francesco Patierno 2

-
Gaetano Logoluso 1

-
Francesco Grandolfo 1

-
Borna Knezovic 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Casarano i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Casarano to 76–90+ minuta, w której padło 5 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cavese - Casarano Po przerwie pada 70% bramek Casarano.Przebieg meczu Casarano i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 6 | 1-2-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Casarano otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Casarano
90% bramek Casarano pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Casarano zdobywa w sezonie średnio 1,22 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,22.
Aktualne serie Casarano
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 5 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Casarano, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Casarano wygra mecz Cavese - Casarano Casarano nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Casarano
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 11%
W 33% meczów Casarano padają co najmniej trzy bramki, a w 44% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cavese - Casarano Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Casarano.Casarano – faule i karne
- Faule / mecz 13,2
- Faule rywali / mecz 13,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Casarano fauluje średnio 13,2 razy na mecz, a wymusza 13,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Casarano, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Casarano zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Casarano wygra mecz Cavese - Casarano Casarano zdobywa u siebie 67% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Casarano ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Casarano, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
Casarano wygra drugą połowę meczu Cavese - Casarano Drugą połowę Casarano wygrywał w 2 z 9 meczów.Casarano – strzały
- Celne / mecz 4,1
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Casarano oddaje 8,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cavese - Casarano Casarano oddaje 8,3 strzałów na mecz.Casarano – posiadanie piłki
- U siebie 50,8%
- Na wyjeździe 50,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio Casarano utrzymuje przy piłce 50,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Casarano wygra mecz Cavese - Casarano Casarano utrzymuje średnio 50,8% posiadania piłki.Casarano – podania
- Kluczowe / mecz 8,4
- Dośrodkowania / mecz 18,1
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 47%
Casarano wymienia średnio 441 podań na mecz przy celności 84%, z czego 8,4 to podania kluczowe.
Casarano – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 78%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 33%
Czyste konto Casarano to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Cavese - Casarano Czyste konto Casarano zachowuje w 22% meczów.Casarano – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 56%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Casarano wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 56% spotkań.
Casarano – kartki
- Żółte kartki 16
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 0%
Casarano ogląda średnio 1,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Casarano – 1,4. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Casarano według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 1-0-3 | 0,75 | 0,50 | 1,75 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Casarano zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Casarano na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
2,00 0,80 | 1,25 0,40 | 0,50 1,00 |
|
13.
|
1,00 1,50 | 0,80 1,25 | 1,20 1,00 |
|
14.
|
2,00 0,25 | 1,60 0,50 | 1,00 2,00 |
|
15.
|
1,25 1,00 | 1,25 1,20 | 1,25 1,40 |
|
16.
|
1,25 0,60 | 1,50 1,20 | 1,50 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach Casarano
Skrajne wyniki i osiągnięcia Casarano w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Casarano - Barletta 3:1 Serie C, 11.09.2026
- Najwyższa porażka Potenza - Casarano 4:1 Serie C, 21.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Casarano - Giugliano 4:3, Serie C, 28.08.2026
- Najszybsza bramka 38. minuta Chirico, Casarano - Barletta 3:1, Serie C, 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Patierno, Casarano - Giugliano 4:3, Serie C, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Casarano w tym sezonie?
Bilans Casarano w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-2-4 przy 10 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 8,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Casarano – zawodnicy
Jak wygląda kadra Casarano w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Casarano 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kontuzje w kadrze Casarano
-
Karlo Lulić Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 151 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Casarano
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
35 | Włochy | 200 tys. € | 70 tys. € | 9 | 100% | 3 | 2 | 755' | 1 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
35 | Włochy | 150 tys. € | 280 tys. € | 6 | 67% | 2 | 1 | 360' | 0 | 1 | |||||||
| 9 |
![]() |
34 | Włochy | 225 tys. € | 322 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 504' | 1 | 0 | |||||||
| 46 |
![]() |
32 | Włochy | 275 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 178' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
41 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 11 |
![]() |
33 | Włochy | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 627' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
19 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 374' | 0 | 0 | |||||||
| 64 |
![]() |
19 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
![]() |
29 | Włochy | 175 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 588' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
35 | Włochy | 200 tys. € | 445 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 589' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Włochy | 500 tys. € | 300 tys. € | 9 | 100% | 2 | 0 | 542' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
33 | Grecja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
21 | Chorwacja | 600 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 1 | 155' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Chorwacja | 350 tys. € | 560 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
20 | Kanada | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 41' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
30 | Włochy | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 358' | 2 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
![]() |
27 | Włochy | 225 tys. € | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 620' | 3 | 0 | |||||||
| 36 |
|
28 | Włochy | 200 tys. € | 445 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 468' | 3 | 2 | |||||||
| 33 |
![]() |
31 | Włochy | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
31 | Włochy | 100 tys. € | 172 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 219' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
30 | Ghana | 275 tys. € | 220 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 115' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
|
– | 175 tys. € | 271 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 386' | 2 | 0 | ||||||||
| 6 |
![]() |
20 | Mołdawia | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
20 | Włochy | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
29 | Włochy | 175 tys. € | 110 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
24 | Włochy | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Włochy | 350 tys. € | 111 tys. € | 2 | 22% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Casarano
5 mln €
śr. 168 tys. € / zawodnika
Ile Casarano wydaje na pensje
3,3 mln € rocznie
śr. 110 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Włochy (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Casarano w sezonie 2026/2027
Casarano wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Casarano
Jak wygląda skład Casarano?
W wyjściowym ustawieniu Casarano między słupkami staje N. Chiorra, a linię obrony najczęściej tworzą P. Ciotti, E. Matino, M. Mercadante oraz F. Giraudo. W środku pola grają R. Maiello, N. Zanellato oraz G. Logoluso, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Chirico, V. Ferrara oraz F. Grandolfo. Trener Vito di Bari ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Casarano – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Casarano w sezonie 2026/2027.
Casarano transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Wrz 2026 |
|
Włochy | 37 | – | za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
Włochy | 27 | – | za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 28 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Włochy | 32 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Włochy | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Mołdawia | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Włochy | 26 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Casarano

Casarano bilans transferowy
- +1,2 mln € 2026
Rekordy transferowe w historii Casarano

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Casarano w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Casarano trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 1,2 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Cerbone do Hellasu Verony za 1,2 mln €.