Forma w lidze
Team Altamura w tabeli
17. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez zwycięstwa
3 mecze bez strzelonej bramki
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
3:9 bramki
0,60 gola/mecz
2 pkt
1:4 bramki
0,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Team Altamury
Wartość drużyny: 400 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Włochy | 32 | napastnik | 9 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Włochy | 32 | napastnik | 9 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,35 średnia ocena | Włochy | 32 | napastnik | 9 | 275 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Włochy | 35 | bramkarz | 9 | 175 tys. € |
Przewidywany skład Team Altamury 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Team Altamura w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 22 |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 19 |
| ··· | |||||||
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | 8 |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | 8 |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | 7 |
Wyniki Team Altamury
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Team Altamura
0
Calcio Catania
3
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Audace Cerignola
0
Team Altamura
0
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
![]()
Scafatese
2
Team Altamura
0
Serie C, 7. kolejka grupy C
|
Terminarz Team Altamury
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Cosenza
Team Altamura
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
|
|
23 Paź 20:30
|
Team Altamura
Potenza
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
|
|
31 Paź 14:30
|
Sorrento
Team Altamura
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
Ostatnie transfery Team Altamury
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Włochy |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Włochy |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Serbia |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie |
Team Altamura to klub piłkarski z Włoch występujący w Serie C. Swoim domowym obiektem jest Stadio Comunale Tonino D'Angelo, który może pomieścić 8 000 widzów. Zespół prowadzi Ledian Memushaj. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 400 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Team Altamura w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Team Altamury trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Team Altamura w tabeli Serie C?
Team Altamura zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 14 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Team Altamury?
W wyjściowym ustawieniu Team Altamury między słupkami staje F. Perucchini, a linię obrony najczęściej tworzą F. Pacia, R. Pirrello oraz M. Falasca. W środku pola grają E. Gudelevicius, N. Dipinto, T. Mogentale, M. Nazzaro oraz M. Crimi, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Rosafio, G. Simone. Trener Ledian Memushaj ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Kiedy Team Altamura gra następny mecz?
Najbliższy mecz Team Altamury to spotkanie z Cosenzą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio San Vito-Luigi Marulla w ramach Serie C (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Team Altamury?
Ostatni mecz Team Altamury to porażka z Calcio Catanią 0:3 w Serie C, 11 października 2026. Bramki zdobyli Coda, Insigne oraz Cabianca. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Team Altamura w tym sezonie?
Bilans Team Altamury w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 6,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Team Altamury w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Team Altamura w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Team Altamury
Team Altamura terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 14:30
|
Serie C, 10. kolejka grupy C
|
Stadio San Vito-Luigi Marulla Wyjazd | Łatwy | |
|
23 Paź 20:30
|
Serie C, 11. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Tonino D'Angelo U siebie | Trudny | |
|
31 Paź 14:30
|
Serie C, 12. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Alfredo Viviani Wyjazd | Trudny | |
|
09 Lis 20:30
|
Serie C, 13. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Tonino D'Angelo U siebie | Umiarkowany | |
|
15 Lis 17:30
|
Serie C, 14. kolejka grupy C
|
Stadio Cosimo Puttilli Wyjazd | Łatwy | |
|
22 Lis 14:30
|
Serie C, 15. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Tonino D'Angelo U siebie | Łatwy | |
|
28 Lis 14:30
|
Serie C, 16. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Alberto De Cristofaro Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Gru 17:30
|
Serie C, 17. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Tonino D'Angelo U siebie | Łatwy | |
|
12 Gru 17:30
|
Serie C, 18. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Pino Zaccheria Wyjazd | Łatwy | |
|
20 Gru 18:00
|
Serie C, 19. kolejka grupy C
|
Stadio Comunale Tonino D'Angelo U siebie | Umiarkowany |
Kiedy Team Altamura gra następny mecz?
Najbliższy mecz Team Altamury to spotkanie z Cosenzą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Stadio San Vito-Luigi Marulla w ramach Serie C (10. kolejka).
Wyniki Team Altamury w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Team Altamura w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Team Altamury w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Team Altamura wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Serie C, 9. kolejka grupy C
|
0:3 | 3-5-2 | 5/12 | 1/2 | |
|
04 Paź Koniec
|
Serie C, 8. kolejka grupy C
|
0:0 | 5-3-2 | 0/12 | 5/6 | |
|
27 Wrz Koniec
|
![]() Serie C, 7. kolejka grupy C
|
2:0 | 3-5-2 | 0/2 | 1/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Serie C, 6. kolejka grupy C
|
2:1 | 3-5-2 | 5/10 | 0/2 | |
|
15 Wrz Koniec
|
Serie C, 5. kolejka grupy C
|
1:0 | 3-5-2 | 1/4 | 0/2 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Serie C, 4. kolejka grupy C
|
0:3 | 4-2-3-1 | 6/8 | 2/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Serie C, 3. kolejka grupy C
|
0:2 | 4-5-1 | 2/9 | 1/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Serie C, 2. kolejka grupy C
|
1:1 | 3-5-2 | 0/6 | 2/5 | |
|
24 Sie Koniec
|
Serie C, 1. kolejka grupy C
|
1:0 | 3-5-2 | 3/8 | 2/3 | |
|
26 Kwi Koniec
|
Serie C, 38. kolejka grupy C
|
0:4 | – | 1/3 | 1/2 |
Team Altamura ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 3-5-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 3-5-2 – w 6 z 9 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach Team Altamura zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Team Altamury?
Ostatni mecz Team Altamury to porażka z Calcio Catanią 0:3 w Serie C, 11 października 2026. Bramki zdobyli Coda, Insigne oraz Cabianca. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Team Altamura – tabela Serie C
Jakie miejsce w tabeli Serie C zajmuje Team Altamura w sezonie 2026/2027.
Miejsce Team Altamury w tabeli Serie C
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Potenza
|
9 | 7 | 1 | 1 | 24:12 | 12 | 22 | |
2
|
Bari
|
9 | 6 | 1 | 2 | 13:6 | 7 | 19 | |
3
|
Sorrento
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
4
|
Calcio Catania
|
9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 7 | 16 | |
5
|
Casertana
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:13 | 2 | 15 | |
6
|
Audace Cerignola
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:9 | 5 | 14 | |
7
|
Inter U23
|
8 | 4 | 1 | 3 | 16:13 | 3 | 13 | |
8
|
Scafatese
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13:11 | 2 | 13 | |
9
|
Salernitana
|
9 | 3 | 4 | 2 | 12:10 | 2 | 13 | |
10
|
AZ Picerno
|
9 | 4 | 0 | 5 | 17:17 | 0 | 12 | |
11
|
Cavese
|
9 | 3 | 3 | 3 | 15:15 | 0 | 12 | |
12
|
SS Monopoli
|
9 | 3 | 3 | 3 | 7:7 | 0 | 12 | |
13
|
Foggia
|
9 | 3 | 2 | 4 | 9:10 | -1 | 11 | |
14
|
Casarano
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | -3 | 11 | |
15
|
Savoia
|
9 | 2 | 4 | 3 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Barletta
|
9 | 1 | 5 | 3 | 12:15 | -3 | 8 | |
17
|
Team Altamura
|
9 | 2 | 2 | 5 | 4:13 | -9 | 8 | |
18
|
Giugliano
|
9 | 2 | 1 | 6 | 12:22 | -10 | 7 | |
19
|
FC Crotone
|
9 | 1 | 3 | 5 | 10:15 | -5 | 6 | |
20
|
Cosenza
|
9 | 1 | 2 | 6 | 7:19 | -12 | 5 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Bari
|
5 | 4 | 1 | 0 | 7:0 | 7 | 13 | |
| 2 |
Potenza
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:5 | 8 | 12 | |
| 3 |
Salernitana
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 4 |
Casarano
|
5 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 10 | |
| 5 |
Sorrento
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 9 | |
| 6 |
AZ Picerno
|
5 | 3 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 7 |
Cavese
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:6 | 5 | 9 | |
| 8 |
Casertana
|
5 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | 2 | 8 | |
| 9 |
Audace Cerignola
|
4 | 2 | 2 | 0 | 7:1 | 6 | 8 | |
| 10 |
SS Monopoli
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 11 |
Calcio Catania
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 12 |
Scafatese
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 13 |
Giugliano
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 14 |
Team Altamura
|
5 | 2 | 0 | 3 | 3:9 | -6 | 6 | |
| 15 |
Foggia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 5 | |
| 16 |
Savoia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 17 |
Barletta
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 18 |
Inter U23
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
| 19 |
FC Crotone
|
5 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 20 |
Cosenza
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Potenza
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11:7 | 4 | 10 | |
| 2 |
Sorrento
|
5 | 3 | 0 | 2 | 9:8 | 1 | 9 | |
| 3 |
Calcio Catania
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | 4 | 9 | |
| 4 |
Inter U23
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 5 |
Casertana
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 6 |
Bari
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 7 |
Audace Cerignola
|
5 | 2 | 0 | 3 | 7:8 | -1 | 6 | |
| 8 |
Scafatese
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 9 |
Foggia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 10 |
Savoia
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | -1 | 5 | |
| 11 |
SS Monopoli
|
5 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | -3 | 4 | |
| 12 |
Salernitana
|
4 | 0 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
AZ Picerno
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 14 |
Cavese
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:9 | -5 | 3 | |
| 15 |
Barletta
|
5 | 0 | 3 | 2 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 16 |
Cosenza
|
5 | 1 | 0 | 4 | 5:14 | -9 | 3 | |
| 17 |
Team Altamura
|
4 | 0 | 2 | 2 | 1:4 | -3 | 2 | |
| 18 |
FC Crotone
|
4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | -2 | 2 | |
| 19 |
Casarano
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 20 |
Giugliano
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:11 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Team Altamura w tabeli Serie C?
Team Altamura zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Serie C z dorobkiem 8 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Potenzy wynosi 14 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 4:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Team Altamury w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Team Altamury na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Team Altamura na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,8
- Strzały celne / mecz 2,6
- Asysty / mecz 0,22
- Udane dryblingi / mecz 6,8
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,44
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 15,3
- Przechwyty / mecz 7,0
- Wybicia / mecz 24,8
- Zablokowane strzały / mecz 1,9
Strzelcy Team Altamury
-
Marco Rosafio 1
-
Giuseppe Simone 1

-
Giancarlo Malcore 1
-
Michele Grande 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Team Altamury i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Team Altamury to 16–30 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cosenza - Team Altamura Po przerwie pada 50% bramek Team Altamury.Przebieg meczu Team Altamury i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 1-0-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-0-4 |
Gdy Team Altamura otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Team Altamury
100% bramek Team Altamury pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Team Altamura zdobywa w sezonie średnio 0,89 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 0,89.
Aktualne serie Team Altamury
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów Team Altamury, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Team Altamura wygra mecz Cosenza - Team Altamura Team Altamura przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Team Altamury
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 33%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 33% meczów Team Altamury padają co najmniej trzy bramki, a w 22% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cosenza - Team Altamura Powyżej 2,5 bramki padło w 33% meczów Team Altamury.Team Altamura – faule i karne
- Faule / mecz 13,2
- Faule rywali / mecz 13,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Team Altamura fauluje średnio 13,2 razy na mecz, a wymusza 13,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Team Altamury, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Team Altamura zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Team Altamura wygra mecz Cosenza - Team Altamura Team Altamura zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach Team Altamury ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Team Altamury, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 9 meczów.
Team Altamura wygra drugą połowę meczu Cosenza - Team Altamura Drugą połowę Team Altamura wygrywał w 1 z 9 meczów.Team Altamura – strzały
- Celne / mecz 2,6
- Niecelne / mecz 4,2
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 15,3
Team Altamura oddaje 6,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 15,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Cosenza - Team Altamura Team Altamura oddaje 6,8 strzałów na mecz.Team Altamura – posiadanie piłki
- U siebie 48,4%
- Na wyjeździe 46,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 9
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 9 meczów. Średnio Team Altamura utrzymuje przy piłce 47,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Team Altamura wygra mecz Cosenza - Team Altamura Team Altamura utrzymuje średnio 47,7% posiadania piłki.Team Altamura – podania
- Kluczowe / mecz 6,8
- Dośrodkowania / mecz 10,6
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 50
- Celność długich podań 41%
Team Altamura wymienia średnio 462 podań na mecz przy celności 83%, z czego 6,8 to podania kluczowe.
Team Altamura – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,44
- Bez straty do przerwy 56%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto Team Altamury to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Cosenza - Team Altamura Czyste konto Team Altamura zachowuje w 22% meczów.Team Altamura – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 44%
- Pow. 10,5 w meczu 22%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 0,3
Team Altamura wykonuje średnio 2,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 44% spotkań.
Team Altamura – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 44%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 33%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 22%
Team Altamura ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Team Altamury – 1,9.
Team Altamura według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,00 | 1,75 |
| Środka tabeli (7–14) | 4 | 2-1-1 | 1,75 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Team Altamura zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z dołu tabeli (15–20).
Team Altamura na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
1,25 1,00 | 1,25 1,20 | 1,25 1,40 |
|
16.
|
1,25 0,60 | 1,50 1,20 | 1,50 1,80 |
|
17.
|
1,20 0,50 | 0,60 0,25 | 1,80 1,00 |
|
18.
|
1,40 0,00 | 1,80 0,75 | 2,20 2,75 |
|
19.
|
0,80 0,50 | 1,20 1,00 | 1,80 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Team Altamury
Skrajne wyniki i osiągnięcia Team Altamury w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Team Altamura - SS Monopoli 1:0 Serie C, 24.08.2026
- Najwyższa porażka Team Altamura - Bari 0:3 Serie C, 11.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Team Altamura - Bari 0:3, Serie C, 11.09.2026
- Najszybsza bramka 17. minuta Simone, Team Altamura - SS Monopoli 1:0, Serie C, 24.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Malcore, Team Altamura - AZ Picerno 2:1, Serie C, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Team Altamura w tym sezonie?
Bilans Team Altamury w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-2-5 przy 4 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 6,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Team Altamura – zawodnicy
Jak wygląda kadra Team Altamury w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Team Altamury 3-5-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Team Altamury
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
32 | Włochy | 275 tys. € | 138 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 701' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
32 | Włochy | – | – | 8 | 89% | 1 | 0 | 395' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
26 | Serbia | – | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 145' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
20 | Dominikana | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 97' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
36 | Włochy | 300 tys. € | 280 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 362' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
22 | Włochy | 100 tys. € | – | 9 | 100% | 1 | 0 | 451' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
28 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
23 | Włochy | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 30 |
|
21 | Włochy | 225 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 460' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
23 | Włochy | – | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 122' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
36 | Włochy | 75 tys. € | 317 tys. € | 5 | 56% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
23 | Włochy | – | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 783' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
– | Włochy | 350 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
21 | Litwa | – | – | 7 | 78% | 0 | 0 | 306' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
21 | Włochy | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 805' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
30 | Włochy | 150 tys. € | 264 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 808' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
20 | Niemcy | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 660' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
22 | Włochy | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 591' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
22 | Włochy | 50 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 131' | 0 | 0 | |||||||
| 73 |
|
24 | Włochy | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
35 | Włochy | 175 tys. € | 38 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Włochy | 150 tys. € | 59 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
21 | Włochy | 50 tys. € | 190 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 61 |
![]() |
19 | Włochy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Team Altamury
2,5 mln €
śr. 97 tys. € / zawodnika
Ile Team Altamura wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 49 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Włochy (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Team Altamury w sezonie 2026/2027
Team Altamura wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Team Altamury
Jak wygląda skład Team Altamury?
W wyjściowym ustawieniu Team Altamury między słupkami staje F. Perucchini, a linię obrony najczęściej tworzą F. Pacia, R. Pirrello oraz M. Falasca. W środku pola grają E. Gudelevicius, N. Dipinto, T. Mogentale, M. Nazzaro oraz M. Crimi, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Rosafio, G. Simone. Trener Ledian Memushaj ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Serie C i pucharach.
Team Altamura – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Team Altamura w sezonie 2026/2027.
Team Altamura transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Włochy | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Włochy | 30 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Serbia | 26 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Włochy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | – |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Włochy | 23 |
|
za darmo | |
| 11 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Litwa | 21 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
|
Włochy | 22 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Niemcy | 20 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Team Altamura w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Team Altamury trafiło 12 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.