Virtus Entella - Monza wynik meczu 1:0
Virtus Entella - Monza (10.01.2026) wynik meczu 1:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Virtus Entelli | 12 min |
|---|---|
| Remis | 84 min |
| Prowadzenie Monzy | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne Andrea Franzoni 84' (gol) | 1 |
|---|---|
| Kartki Virtus Entella Alborghetti 90+1' | 1 |
| Kartki Monza Balde 27', Colombo 41', Filippo Delli Carri 58', Lucchesi 90' | 4 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 84 min (0'–84') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 84' |
| Gol średnio co | 96,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 96 min | 96 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 15 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 6,4 min |
| Gole po przerwie 1 z 1 gola | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 0 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 0% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie B 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 19. kolejka |
| Data | 10.01.2026, 15:00 |
| Pogoda | słonecznie, 10°C |
| Sędzia | Mario Perri |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Virtus Entella - Monza z 10.01.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Virtus Entella vs Monza
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy



Składy
Virtus Entella
- Śr. wiek
- 29,1
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,90
- 1 Simone Colombi bramkarz 200 tys. € 35 l. 180 cm 35
- 23 Luca Parodi obrońca 350 tys. € 31 l. 169 cm 37
- 15 Ivan Marconi obrońca 150 tys. € 37 l. 182 cm 35
- 3 Mattia Alborghetti obrońca 500 tys. € 28 l. 180 cm 20
- 94 Francesco Mezzoni pomocnik 500 tys. € 26 l. 181 cm 28
- 8 Nermin Karić pomocnik 77' 650 tys. € 27 l. – 37
- 4 Marco Nichetti pomocnik 300 tys. € 29 l. 184 cm 37
-
26 Stefano di Mario pomocnik – – – – –
- 24 Andrea Franzoni pomocnik 600 tys. € 29 l. 188 cm 36
- 11 Bernat Guiu pomocnik 86' 800 tys. € 26 l. 178 cm 29
- 19 Alessandro Debenedetti napastnik 77' 700 tys. € 23 l. 190 cm 38
- 45 David Akpan Ankeye napastnik 700 tys. € 24 l. 191 cm 16
- 99 Ovidijus Siaulys bramkarz 0 € 27 l. 195 cm 1
- 5 Niccolo Squizzato pomocnik 1 mln € 24 l. 177 cm 19
- 21 Flavio Russo napastnik 86' 700 tys. € 22 l. 178 cm 18
- 90 Denis Portanova obrońca 87' 125 tys. € 25 l. 185 cm 19
- 42 Lorenzo Moretti obrońca 250 tys. € 24 l. 178 cm 18
- 20 Tommaso Fumagalli napastnik 77' 300 tys. € 26 l. 185 cm 22
- 57 Tommaso del Lungo obrońca 500 tys. € 22 l. 186 cm 23
- 22 Federico del Frate bramkarz 300 tys. € 30 l. 192 cm 35
- 50 Ahmad Benali pomocnik 300 tys. € 34 l. 173 cm 15
- 7 Davide Bariti pomocnik 77' 175 tys. € 35 l. 173 cm 38
Trener Andrea Chiappella
Monza
- Śr. wiek
- 28,0
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 6,55
- 20 Demba Thiam bramkarz 2 mln € 28 l. 202 cm 42
- 15 Filippo Delli Carri obrońca 1,5 mln € 27 l. 189 cm 42
- 13 Luca Ravanelli obrońca 68' 1 mln € 29 l. 187 cm 35
- 44 Andrea Carboni obrońca 3 mln € 25 l. 185 cm 39
- 19 Samuele Birindelli pomocnik 2,5 mln € 27 l. 175 cm 37
- 21 Leonardo Colombo pomocnik 45' 4 mln € 21 l. 175 cm 39
- 32 Matteo Pessina pomocnik 5 mln € 29 l. 187 cm 39
- 7 Paulo Azzi pomocnik 800 tys. € 32 l. 188 cm 38
- 26 Patrick Ciurria pomocnik 62' 1 mln € 31 l. 178 cm 38
- 17 Keita Balde pomocnik 62' 800 tys. € 31 l. 178 cm 34
- 47 Dany Mota napastnik 61' 2,8 mln € 28 l. 180 cm 37
- 8 Hernani pomocnik 45' 1,2 mln € 32 l. 188 cm 24
- 24 Adam Bakoune obrońca 2 mln € 20 l. 192 cm 37
- 27 Samuele Capolupo obrońca 250 tys. € 20 l. – 39
- 28 Andrea Colpani pomocnik 62' 4 mln € 27 l. 186 cm 35
- 3 Lorenzo Lucchesi obrońca 68' 3,3 mln € 23 l. 186 cm 41
- 9 Mirko Marić napastnik 400 tys. € 31 l. 188 cm 21
- 37 Andrea Petagna napastnik 61' 700 tys. € 31 l. 190 cm 36
- 1 Semuel Pizzignacco bramkarz 400 tys. € 25 l. 185 cm 42
- 2 Arvid Brorsson obrońca 400 tys. € 27 l. 193 cm 38
- 25 Agustin Alvarez Martinez napastnik 62' 2 mln € 25 l. 177 cm 36
- 50 N. Ballabio pomocnik – – – 1 –
- 52 Mathis Mout pomocnik – 19 l. 177 cm 7 –
Trener Ivan Juric
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Virtus Entelli w meczu z Monzą?
W wyjściowym składzie Virtus Entelli w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce S. Colombi, w obronie L. Parodi, I. Marconi oraz M. Alborghetti, w pomocy F. Mezzoni, N. Karić, M. Nichetti, Stefano di Mario, A. Franzoni oraz B. Guiu, w ataku A. Debenedetti. Z ławki weszli: T. Fumagalli (77'), D. Bariti (77'), F. Russo (86') oraz D. Portanova (87').
Jaki był wyjściowy skład Monzy w meczu z Virtus Entellą?
W wyjściowym składzie Monzy w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce D. Thiam, w obronie Filippo Delli Carri, L. Ravanelli oraz A. Carboni, w pomocy S. Birindelli, L. Colombo, M. Pessina, P. Azzi, P. Ciurria oraz K. Balde, w ataku D. Mota. Z ławki weszli: Hernani (45'), A. Petagna (61'), A. Colpani (62'), Agustin Alvarez Martinez (62') oraz L. Lucchesi (68').
Forma w 10 ostatnich meczach
Virtus Entella - Monza
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Virtus Entella - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
19:30
|
Sampdoria
2
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Virtus Entella
1
Avellino
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Virtus Entella
0
Mantova
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
17 Paź
15:00
|
Calcio Padova
1
Virtus Entella
2
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Virtus Entella
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
19 Wrz
15:00
|
Cremonese
0
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
11 Wrz
21:00
|
Pisa
1
Virtus Entella
4
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Virtus Entella
2
Vicenza Virtus
2
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
29 Sie
19:00
|
Virtus Entella
1
Cesena
2
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
22 Sie
19:00
|
Sudtirol
1
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Monza - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
15:00
|
Bologna FC 1909
2
Monza
1
|
||
| Serie A, 10. kolejka | |||
|
28 Paź
20:45
|
Monza
1
Napoli
4
|
||
| Serie A, 9. kolejka | |||
|
23 Paź
20:45
|
Torino
3
Monza
2
|
||
| Serie A, 8. kolejka | |||
|
19 Paź
18:30
|
Monza
4
Cagliari
0
|
||
| Serie A, 7. kolejka | |||
|
11 Paź
15:00
|
Lazio
3
Monza
1
|
||
| Serie A, 6. kolejka | |||
|
18 Wrz
20:45
|
Monza
2
Sassuolo
1
|
||
| Serie A, 5. kolejka | |||
|
13 Wrz
15:00
|
Lecce
3
Monza
2
|
||
| Serie A, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Parma
1
Monza
1
|
||
| Serie A, 3. kolejka | |||
|
01 Wrz
21:00
|
Torino
0
Monza
1
|
||
| Puchar Włoch, 1/16 finału | |||
|
29 Sie
18:30
|
Monza
2
Udinese
3
|
||
| Serie A, 2. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Virtus Entella - Monza
Bilans 5 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 80% (4 z 5)
- Powyżej 2,5 gola 40% (2 z 5)
- Powyżej 3,5 gola 20% (1 z 5)
- Obie strzelą (BTTS) 40% (2 z 5)
- Mecze bez gola 0% (0 z 5)
- Remisy 20% (1 z 5)
- Wygrana 1 golem 40% (2 z 5)
- Wygrana 3+ golami 20% (1 z 5)
Virtus Entella - Monza mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
27 Lut
19:00
|
Monza
2
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B 2025/2026, 27. kolejka | |||
|
10 Sty
15:00
|
Virtus Entella
1
Monza
0
|
||
| Serie B 2025/2026, 19. kolejka | |||
|
02 Kwi
2021
|
Virtus Entella
1
Monza
1
|
||
| Serie B 2020/2021 | |||
|
15 Gru
2020
|
Monza
5
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B 2020/2021 | |||
|
08 Sie
2010
|
Monza
2
Virtus Entella
1
|
||
| Puchar Włoch 2010/2011 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Virtus Entella - Monza
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 5 meczach Virtus Entella - Monza.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:2 wygrana Monzy | 1 (20%) |
| 2. | 0:5 wygrana Monzy | 1 (20%) |
| 3. | 1:0 wygrana Virtus Entelli | 1 (20%) |
| 4. | 1:1 remis | 1 (20%) |
| 5. | 1:2 wygrana Monzy | 1 (20%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Bez porażki Virtus Entelli najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Gol Virtus Entelli najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Czyste konto Virtus Entelli najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Virtus Entella - Monza według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Virtus Entella | Remis | Monza |
|---|---|---|---|---|
| Serie B | 4 | 1 | 1 | 2 |
| Puchar Włoch | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Razem | 5 | 1 | 1 | 3 |
Atut własnego boiska
Virtus Entella u siebie i Monza na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Virtus Entella - Monza?
W 5 spotkaniach bezpośrednich Virtus Entella ma na koncie 1 zwycięstwo, Monza 3, a 1 mecz zakończył się remisem. Bilans bramek to 3:10 dla Virtus Entelli. Ostatni mecz rozegrano 27 lutego 2026 (Serie B), a Monza - Virtus Entella zakończył się wynikiem 2:0. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 5:0 Monzy (2020).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Monzy nad Virtus Entellą?
Ostatnie zwycięstwo Monzy nad Virtus Entellą przypadło na 27 lutego 2026 (Serie B, 2:0). Obie drużyny strzelały w 2 spotkaniach (40%), a 3 gole lub więcej padły w 2 spotkaniach (40%).
Miejsca Virtus Entella oraz Monza
w tabeli Serie B
Tabela
Serie B 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venezia
|
19 | 17 | 0 | 2 | 44:12 | 32 | 51 | |
| 2 |
Monza
|
19 | 14 | 4 | 1 | 34:12 | 22 | 46 | |
| 3 |
Palermo
|
19 | 14 | 4 | 1 | 38:12 | 26 | 46 | |
| 4 |
Frosinone
|
19 | 12 | 5 | 2 | 42:15 | 27 | 41 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 9 | 8 | 2 | 34:23 | 11 | 35 | |
| 6 |
Virtus Entella
|
19 | 9 | 7 | 3 | 27:18 | 9 | 34 | |
| 7 |
Juve Stabia
|
19 | 8 | 9 | 2 | 25:15 | 10 | 33 | |
| 8 |
Avellino
|
19 | 9 | 5 | 5 | 26:25 | 1 | 32 | |
| 9 |
Sampdoria
|
19 | 9 | 5 | 5 | 22:20 | 2 | 32 | |
| 10 |
Modena
|
19 | 9 | 4 | 6 | 28:17 | 11 | 31 | |
| 11 |
Mantova
|
19 | 9 | 3 | 7 | 28:29 | -1 | 30 | |
| 12 |
Carrarese
|
19 | 7 | 8 | 4 | 26:17 | 9 | 29 | |
| 13 |
Empoli
|
19 | 5 | 11 | 3 | 28:21 | 7 | 26 | |
| 14 |
Bari
|
19 | 7 | 5 | 7 | 23:25 | -2 | 26 | |
| 15 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:22 | -1 | 25 | |
| 16 |
Reggiana
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:23 | -2 | 25 | |
| 17 |
Cesena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:29 | -1 | 24 | |
| 18 |
Sudtirol
|
19 | 5 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 22 | |
| 19 |
Pescara
|
19 | 5 | 7 | 7 | 28:26 | 2 | 22 | |
| 20 |
Spezia
|
19 | 5 | 6 | 8 | 23:26 | -3 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Frosinone
|
19 | 11 | 7 | 1 | 34:19 | 15 | 40 | |
| 2 |
Venezia
|
19 | 7 | 10 | 2 | 33:19 | 14 | 31 | |
| 3 |
Monza
|
19 | 8 | 6 | 5 | 27:20 | 7 | 30 | |
| 4 |
Palermo
|
19 | 6 | 8 | 5 | 23:21 | 2 | 26 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:28 | 0 | 24 | |
| 6 |
Modena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 21:19 | 2 | 24 | |
| 7 |
Cesena
|
19 | 6 | 4 | 9 | 17:27 | -10 | 22 | |
| 8 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 3 | 10 | 18:27 | -9 | 21 | |
| 9 |
Sudtirol
|
19 | 3 | 10 | 6 | 19:27 | -8 | 19 | |
| 10 |
Juve Stabia
|
19 | 3 | 9 | 7 | 19:30 | -11 | 18 | |
| 11 |
Avellino
|
19 | 4 | 5 | 10 | 17:30 | -13 | 17 | |
| 12 |
Mantova
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17:28 | -11 | 16 | |
| 13 |
Carrarese
|
19 | 3 | 6 | 10 | 21:35 | -14 | 15 | |
| 14 |
Empoli
|
19 | 4 | 3 | 12 | 19:33 | -14 | 15 | |
| 15 |
Bari
|
19 | 3 | 5 | 11 | 15:35 | -20 | 14 | |
| 16 |
Spezia
|
19 | 3 | 5 | 11 | 20:33 | -13 | 14 | |
| 17 |
Pescara
|
19 | 2 | 7 | 10 | 23:40 | -17 | 13 | |
| 18 |
Sampdoria
|
19 | 2 | 6 | 11 | 13:28 | -15 | 12 | |
| 19 |
Reggiana
|
19 | 3 | 3 | 13 | 15:33 | -18 | 12 | |
| 20 |
Virtus Entella
|
19 | 1 | 5 | 13 | 9:33 | -24 | 8 |