Bernat Guiu jest piłkarzem występującym obecnie w Virtus Entella. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Bernat Guiu
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
19:30
|
Sampdoria
2
Virtus Entella
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 10. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Virtus Entella
1
Avellino
1
|
31' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
15:00
|
Virtus Entella
0
Mantova
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | |||
| Serie B, 8. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Bernat Guiu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bernat Guiu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.07, a skuteczność strzałów to 8,3%. Bernat Guiu oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bernat Guiu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Bernat Guiu rozegrał w barwach Virtus Entelli w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 831 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Bernat Guiu?
Na podstawie kontraktu z Virtus Entella, Bernat Guiu otrzymuje 170 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 14,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Guiu w listopadzie 2026 to 3,3 tysiąca euro, a dziennie około 466 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jakie trofea zdobył Bernat Guiu?
Bernat Guiu ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Virtus Entellą — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Bernat Guiu?
Bernat Guiu najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Bernat Guiu?
Wycena 26-letniego Bernat Guiu według stanu na wrzesień 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bernat Guiu?
Bernat Guiu urodził się 20 września 2000 w Marçà w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Bernat Guiu - statystyki
Szczegółowe statystyki Bernat Guiu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Virtus Entella. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Bernat Guiu
Bernat Guiu vs. inni
Atak
Obrona
Podania Bernat Guiu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Bernat Guiu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Bernat Guiu wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.07, a skuteczność strzałów to 8,3%. Bernat Guiu oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Bernat Guiu - transfery
W trakcie kariery Bernat Guiu zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Virtus Entella 2024 – obecnie
-
Pergolettese 2021 – 2024
-
Pobla de Mafumet CF 2019 – 2021

-
Gimnàstic de Tarragona U19 do 2019

Bernat Guiu - forma
W ostatnich 5 meczach Bernat Guiu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,94. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Bernat Guiu 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.94 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W ostatnich 10 meczach Bernat Guiu 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.07 — wynik powyżej średniej ligowej (6.12).
W jakiej formie jest Bernat Guiu?
Bernat Guiu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.94 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.07). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Bernat Guiu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Bernat Guiu rozegrał w barwach Virtus Entelli w Serie B 10 meczów, w Coppa Italia 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 831 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Bernat Guiu - zarobki
Bernat Guiu gra w Virtus Entella na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 170 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Bernat Guiu w Virtus Entella (2025/26)
| Rocznie | 170 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 14 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 466 € |
Ile zarabia Bernat Guiu?
Na podstawie kontraktu z Virtus Entella, Bernat Guiu otrzymuje 170 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 14,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Guiu w listopadzie 2026 to 3,3 tysiąca euro, a dziennie około 466 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Bernat Guiu - trofea
W trakcie kariery Bernat Guiu zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Bernat Guiu?
Bernat Guiu zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Virtus Entelli — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Serie C — 1 raz.
Bernat Guiu - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bernat Guiu wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bernat Guiu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Bernat Guiu?
Wycena Bernat Guiu wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Bernat Guiu wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.