Mantova - Virtus Entella wynik meczu 1:0
Mantova - Virtus Entella (06.04.2026) wynik meczu 1:0. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Mantovy | 11 min |
|---|---|
| Remis | 84 min |
| Prowadzenie Virtus Entelli | 0 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Mantova 31', Dembele 58', Radaelli 81', Pittino 85', Paoletti 90+4' | 5 |
| Kartki Virtus Entella Marconi 45+4', Tiritiello 61', Squizzato 83' | 3 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 84 min (0'–84') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 84' |
| Gol średnio co | 95,0 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 1 gol w 95 min | 95 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 18 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,3 min |
| Gole po przerwie 1 z 1 gola | 100% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 1 gola z golem lub asystą rezerwowego | 100% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie B 2025/2026 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 33. kolejka |
| Data | 06.04.2026, 15:00 |
| Stadion | Stadio Danilo Martelli |
| Pojemność | 14 854 |
| Pogoda | słonecznie, 24°C |
| Sędzia | Federico Dionisi |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Mantova - Virtus Entella z 06.04.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Mantova vs Virtus Entella
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy


Składy
Mantova
- Śr. wiek
- 25,8
- Śr. wzrost
- 183 cm
- Śr. ocena XI
- 6,82
- 24 Francesco Bardi bramkarz 300 tys. € 34 l. 188 cm 20
- 3 Ali Dembele obrońca 1,3 mln € 22 l. 189 cm 16
- 29 Stefano Cella obrońca 1,5 mln € 25 l. 185 cm 34
- 96 Tommaso Maggioni obrońca 500 tys. € 25 l. 181 cm 35
- 17 Nicolo Radaelli pomocnik 300 tys. € 23 l. 179 cm 29
- 21 Simone Trimboli pomocnik 400 tys. € 24 l. 176 cm 36
- 10 David Wieser pomocnik 76' 250 tys. € 24 l. 178 cm 38
- 50 Fahem Benaissa Yahia pomocnik 1,2 mln € 24 l. 188 cm 17
- 30 Davide Bragantini pomocnik 76' 2 mln € 23 l. 186 cm 30
- 77 Nicolo Buso pomocnik 54' 800 tys. € 26 l. 176 cm 19
- 9 Leonardo Mancuso napastnik 20' 350 tys. € 34 l. 182 cm 36
- 22 Lorenzo Andrenacci bramkarz 150 tys. € 31 l. 188 cm 29
- 98 Federico Zuccon pomocnik 1,5 mln € 23 l. 188 cm 17
- 34 Ante Vukovic bramkarz 300 tys. € 22 l. 192 cm 20
- 19 Francesco Ruocco pomocnik 54' 2 mln € 25 l. 170 cm 27
- 36 Flavio Paoletti pomocnik 76' 650 tys. € 23 l. 182 cm 36
- 7 Davis Mensah napastnik 20' 150 tys. € 35 l. 186 cm 34
- 23 Tommaso Pittino napastnik 76' 1,3 mln € 21 l. 187 cm 20
-
33 Cristian Marai obrońca – – – – –
- 20 Calixte Ligue obrońca 2,5 mln € 21 l. 180 cm 8
- 18 Cesar Falletti pomocnik 300 tys. € 33 l. 170 cm 28
- 5 Konstantinos Chrysopoulos obrońca 500 tys. € 23 l. 193 cm 13
- 28 Maat Daniel Caprini napastnik 1,8 mln € 20 l. 180 cm 29
Trener Francesco Modesto
Virtus Entella
- Śr. wiek
- 29,7
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,32
- 22 Federico del Frate bramkarz 300 tys. € 30 l. 192 cm 35
- 6 Andrea Tiritiello obrońca 400 tys. € 31 l. 188 cm 29
- 15 Ivan Marconi obrońca 57' 150 tys. € 37 l. 182 cm 35
- 23 Luca Parodi obrońca 350 tys. € 31 l. 169 cm 37
- 7 Davide Bariti pomocnik 70' 175 tys. € 35 l. 173 cm 38
- 24 Andrea Franzoni pomocnik 600 tys. € 29 l. 188 cm 36
- 5 Niccolo Squizzato pomocnik 1 mln € 24 l. 177 cm 19
- 8 Nermin Karić pomocnik 77' 650 tys. € 27 l. – 37
-
26 Stefano di Mario pomocnik – – – – –
- 10 Luigi Cuppone napastnik 57' 400 tys. € 29 l. 178 cm 19
- 17 Mattia Tirelli napastnik 69' 250 tys. € 24 l. 183 cm 16
- 3 Mattia Alborghetti obrońca 57' 500 tys. € 28 l. 180 cm 20
- 77 Antonio Boccadamo obrońca 400 tys. € 27 l. 172 cm 25
- 27 Marco Dalla Vecchia pomocnik 77' 500 tys. € 21 l. 180 cm 36
- 19 Alessandro Debenedetti napastnik 69' 700 tys. € 23 l. 190 cm 38
- 57 Tommaso del Lungo obrońca 500 tys. € 22 l. 186 cm 23
- 11 Bernat Guiu napastnik 57' 800 tys. € 26 l. 178 cm 29
- 94 Francesco Mezzoni pomocnik 70' 500 tys. € 26 l. 181 cm 28
- 4 Marco Nichetti pomocnik 300 tys. € 29 l. 184 cm 37
- 38 Alessandro Pilati obrońca 200 tys. € 26 l. – 10
-
9 Davide Pio Stabile napastnik – – – – –
-
46 R. Turricchia pomocnik – – – – –
- 99 Ovidijus Siaulys bramkarz 0 € 27 l. 195 cm 1
Trener Andrea Chiappella
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Mantovy w meczu z Virtus Entellą?
W wyjściowym składzie Mantovy w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce F. Bardi, w obronie A. Dembele, S. Cella oraz T. Maggioni, w pomocy N. Radaelli, S. Trimboli, D. Wieser, F. Benaissa-Yahia, D. Bragantini oraz N. Buso, w ataku L. Mancuso. Z ławki weszli: D. Mensah (20'), F. Ruocco (54'), F. Paoletti (76') oraz T. Pittino (76').
Jaki był wyjściowy skład Virtus Entelli w meczu z Mantovą?
W wyjściowym składzie Virtus Entelli w ustawieniu 3-5-2: w bramce Federico del Frate, w obronie A. Tiritiello, I. Marconi oraz L. Parodi, w pomocy D. Bariti, A. Franzoni, N. Squizzato, N. Karić oraz Stefano di Mario, w ataku L. Cuppone, M. Tirelli. Z ławki weszli: M. Alborghetti (57'), B. Guiu (57'), A. Debenedetti (69'), F. Mezzoni (70') oraz Marco Dalla Vecchia (77').
Forma w 10 ostatnich meczach
Mantova - Virtus Entella
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Mantova - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
15:00
|
Modena
1
Mantova
1
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Mantova
0
Cremonese
2
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Virtus Entella
0
Mantova
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
17 Paź
17:15
|
Mantova
0
Palermo
2
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
11 Paź
15:00
|
Catanzaro
1
Mantova
3
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
20 Wrz
17:15
|
Mantova
2
Pisa
2
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
13 Wrz
17:15
|
Mantova
2
Sampdoria
0
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Cesena
1
Mantova
1
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
03 Wrz
18:00
|
Palermo
5
Mantova
2
|
||
| Puchar Włoch, 1/16 finału | |||
|
30 Sie
19:00
|
Mantova
3
Empoli
1
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
Virtus Entella - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
19:30
|
Sampdoria
2
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Virtus Entella
1
Avellino
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Virtus Entella
0
Mantova
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
17 Paź
15:00
|
Calcio Padova
1
Virtus Entella
2
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
10 Paź
15:00
|
Virtus Entella
1
Juve Stabia
1
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
19 Wrz
15:00
|
Cremonese
0
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
11 Wrz
21:00
|
Pisa
1
Virtus Entella
4
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Virtus Entella
2
Vicenza Virtus
2
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
29 Sie
19:00
|
Virtus Entella
1
Cesena
2
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
22 Sie
19:00
|
Sudtirol
1
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Mantova - Virtus Entella
Bilans 3 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 0% (0 z 3)
- Powyżej 2,5 gola 0% (0 z 3)
- Powyżej 3,5 gola 0% (0 z 3)
- Obie strzelą (BTTS) 0% (0 z 3)
- Mecze bez gola 0% (0 z 3)
- Remisy 0% (0 z 3)
- Wygrana 1 golem 100% (3 z 3)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 3)
Mantova - Virtus Entella mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
24 Paź
15:00
|
Virtus Entella
0
Mantova
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
06 Kwi
15:00
|
Mantova
1
Virtus Entella
0
|
||
| Serie B 2025/2026, 33. kolejka | |||
|
14 Wrz
2025
|
Virtus Entella
1
Mantova
0
|
||
| Serie B 2025/2026, 3. kolejka | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Mantova - Virtus Entella
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 3 meczach Mantova - Virtus Entella.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 1:0 wygrana Mantovy | 2 (67%) |
| 2. | 0:1 wygrana Virtus Entelli | 1 (33%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Bez porażki Mantovy najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Gol Mantovy najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Czyste konto Mantovy najdłuższa: 2 mecze 2 mecze
- Mecze bez gola najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
- Gol obu drużyn najdłuższa: 0 meczów 0 meczów
H2H Mantova - Virtus Entella według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Mantova | Remis | Virtus Entella |
|---|---|---|---|---|
| Serie B | 3 | 2 | 0 | 1 |
| Razem | 3 | 2 | 0 | 1 |
Atut własnego boiska
Mantova u siebie i Virtus Entella na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Mantova - Virtus Entella?
W 3 spotkaniach bezpośrednich Mantova ma na koncie 2 zwycięstwa, Virtus Entella 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Bilans bramek to 2:1 dla Mantovy. Ostatni mecz rozegrano 24 października 2026 (Serie B), a Virtus Entella - Mantova zakończył się wynikiem 0:1. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 1:0 Mantovy (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Virtus Entelli nad Mantovą?
Ostatnie zwycięstwo Virtus Entelli nad Mantovą przypadło na 14 września 2025 (Serie B, 1:0). Od tego czasu rozegrano 2 spotkania bez wygranej Virtus Entelli. Obie drużyny strzelały w 0 spotkaniach (0%), a 3 gole lub więcej padły w 0 spotkaniach (0%).
Miejsca Mantova oraz Virtus Entella
w tabeli Serie B
Tabela
Serie B 2025/2026| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Venezia
|
38 | 24 | 10 | 4 | 77:31 | 46 | 82 | |
2
|
Frosinone
|
38 | 23 | 12 | 3 | 76:34 | 42 | 81 | |
3
|
Monza
|
38 | 22 | 10 | 6 | 61:32 | 29 | 76 | |
4
|
Palermo
|
38 | 20 | 12 | 6 | 61:33 | 28 | 72 | |
5
|
Catanzaro
|
38 | 15 | 14 | 9 | 62:51 | 11 | 59 | |
6
|
Modena
|
38 | 15 | 10 | 13 | 49:36 | 13 | 55 | |
7
|
Juve Stabia
|
38 | 11 | 18 | 9 | 44:45 | -1 | 51 | |
8
|
Avellino
|
38 | 13 | 10 | 15 | 43:55 | -12 | 49 | |
9
|
Mantova
|
38 | 13 | 7 | 18 | 45:57 | -12 | 46 | |
10
|
Calcio Padova
|
38 | 12 | 10 | 16 | 39:49 | -10 | 46 | |
11
|
Cesena
|
38 | 12 | 10 | 16 | 45:56 | -11 | 46 | |
12
|
Carrarese
|
38 | 10 | 14 | 14 | 47:52 | -5 | 44 | |
13
|
Sampdoria
|
38 | 11 | 11 | 16 | 35:48 | -13 | 44 | |
14
|
Virtus Entella
|
38 | 10 | 12 | 16 | 36:51 | -15 | 42 | |
15
|
Empoli
|
38 | 9 | 14 | 15 | 47:54 | -7 | 41 | |
16
|
Sudtirol
|
38 | 8 | 17 | 13 | 38:48 | -10 | 41 | |
17
|
Bari
|
38 | 10 | 10 | 18 | 38:60 | -22 | 40 | |
18
|
Reggiana
|
38 | 9 | 10 | 19 | 36:56 | -20 | 37 | |
19
|
Spezia
|
38 | 8 | 11 | 19 | 43:59 | -16 | 35 | |
20
|
Pescara
|
38 | 7 | 14 | 17 | 51:66 | -15 | 35 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Venezia
|
19 | 17 | 0 | 2 | 44:12 | 32 | 51 | |
| 2 |
Monza
|
19 | 14 | 4 | 1 | 34:12 | 22 | 46 | |
| 3 |
Palermo
|
19 | 14 | 4 | 1 | 38:12 | 26 | 46 | |
| 4 |
Frosinone
|
19 | 12 | 5 | 2 | 42:15 | 27 | 41 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 9 | 8 | 2 | 34:23 | 11 | 35 | |
| 6 |
Virtus Entella
|
19 | 9 | 7 | 3 | 27:18 | 9 | 34 | |
| 7 |
Juve Stabia
|
19 | 8 | 9 | 2 | 25:15 | 10 | 33 | |
| 8 |
Avellino
|
19 | 9 | 5 | 5 | 26:25 | 1 | 32 | |
| 9 |
Sampdoria
|
19 | 9 | 5 | 5 | 22:20 | 2 | 32 | |
| 10 |
Modena
|
19 | 9 | 4 | 6 | 28:17 | 11 | 31 | |
| 11 |
Mantova
|
19 | 9 | 3 | 7 | 28:29 | -1 | 30 | |
| 12 |
Carrarese
|
19 | 7 | 8 | 4 | 26:17 | 9 | 29 | |
| 13 |
Empoli
|
19 | 5 | 11 | 3 | 28:21 | 7 | 26 | |
| 14 |
Bari
|
19 | 7 | 5 | 7 | 23:25 | -2 | 26 | |
| 15 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:22 | -1 | 25 | |
| 16 |
Reggiana
|
19 | 6 | 7 | 6 | 21:23 | -2 | 25 | |
| 17 |
Cesena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:29 | -1 | 24 | |
| 18 |
Sudtirol
|
19 | 5 | 7 | 7 | 19:21 | -2 | 22 | |
| 19 |
Pescara
|
19 | 5 | 7 | 7 | 28:26 | 2 | 22 | |
| 20 |
Spezia
|
19 | 5 | 6 | 8 | 23:26 | -3 | 21 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Frosinone
|
19 | 11 | 7 | 1 | 34:19 | 15 | 40 | |
| 2 |
Venezia
|
19 | 7 | 10 | 2 | 33:19 | 14 | 31 | |
| 3 |
Monza
|
19 | 8 | 6 | 5 | 27:20 | 7 | 30 | |
| 4 |
Palermo
|
19 | 6 | 8 | 5 | 23:21 | 2 | 26 | |
| 5 |
Catanzaro
|
19 | 6 | 6 | 7 | 28:28 | 0 | 24 | |
| 6 |
Modena
|
19 | 6 | 6 | 7 | 21:19 | 2 | 24 | |
| 7 |
Cesena
|
19 | 6 | 4 | 9 | 17:27 | -10 | 22 | |
| 8 |
Calcio Padova
|
19 | 6 | 3 | 10 | 18:27 | -9 | 21 | |
| 9 |
Sudtirol
|
19 | 3 | 10 | 6 | 19:27 | -8 | 19 | |
| 10 |
Juve Stabia
|
19 | 3 | 9 | 7 | 19:30 | -11 | 18 | |
| 11 |
Avellino
|
19 | 4 | 5 | 10 | 17:30 | -13 | 17 | |
| 12 |
Mantova
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17:28 | -11 | 16 | |
| 13 |
Carrarese
|
19 | 3 | 6 | 10 | 21:35 | -14 | 15 | |
| 14 |
Empoli
|
19 | 4 | 3 | 12 | 19:33 | -14 | 15 | |
| 15 |
Bari
|
19 | 3 | 5 | 11 | 15:35 | -20 | 14 | |
| 16 |
Spezia
|
19 | 3 | 5 | 11 | 20:33 | -13 | 14 | |
| 17 |
Pescara
|
19 | 2 | 7 | 10 | 23:40 | -17 | 13 | |
| 18 |
Sampdoria
|
19 | 2 | 6 | 11 | 13:28 | -15 | 12 | |
| 19 |
Reggiana
|
19 | 3 | 3 | 13 | 15:33 | -18 | 12 | |
| 20 |
Virtus Entella
|
19 | 1 | 5 | 13 | 9:33 | -24 | 8 |