Catanzaro - Mantova wynik meczu 1:3
Catanzaro - Mantova (11.10.2026) wynik meczu 1:3. Przebieg minuta po minucie.
Przebieg meczu
Forma obu drużyn
Wynik w czasie
| Prowadzenie Catanzaro | 0 min |
|---|---|
| Remis | 30 min |
| Prowadzenie Mantovy | 65 min |
Decyzje sędziego
| Rzuty karne i VAR Bez rzutów karnych i interwencji VAR | 0 |
|---|---|
| Kartki Catanzaro Ruggero 86', Federico di Francesco 90+3' | 2 |
| Kartki Mantova Cella 18', Benaissa-Yahia 90+3' | 2 |
Okresy bez gola
| Najdłuższy okres bez gola | 36 min (55'–90+1') |
|---|---|
| Pierwszy gol | 30' |
| Gol średnio co | 23,8 min |
Mecz w liczbach
| Gol średnio co 4 gole w 95 min | 24 min |
|---|---|
| Zdarzenie średnio co 18 zdarzeń: gole, kartki, zmiany, VAR | 5,3 min |
| Średni czas odpowiedzi na gola Ile minut mijało do gola rywala | 51 min |
| Gole po przerwie 2 z 4 goli | 50% |
| Udział rezerwowych w golach 1 z 4 goli z golem lub asystą rezerwowego | 25% |
Informacje o spotkaniu
| Rozgrywki | Serie B 2026/2027 |
|---|---|
| Faza rozgrywek | 6. kolejka |
| Data | 11.10.2026, 15:00 |
| Stadion | Stadio Nicola Ceravolo |
| Pojemność | 14 650 |
| Pogoda | słonecznie, 22°C |
| Sędzia | Giuseppe Mucera |
Statystyki
Pełne statystyki meczu Catanzaro - Mantova z 11.10.2026: posiadanie piłki, strzały, przewaga w kolejnych kwadransach i momentum.
Składy na mecz Catanzaro vs Mantova
Wyjściowe jedenastki, rezerwowi, zmiany i oceny zawodników obu drużyn.
Wyjściowe składy
Składy
Catanzaro
- Śr. wiek
- 27,2
- Śr. wzrost
- 181 cm
- Śr. ocena XI
- 6,25
- 22 Mirko Pigliacelli bramkarz 400 tys. € 33 l. 185 cm 10
- 24 Marco Ruggero obrońca 900 tys. € 26 l. 185 cm 10
- 4 Matias Antonini Lui obrońca 1,5 mln € 28 l. 191 cm 10
- 3 Marco Imperiale obrońca 1 mln € 27 l. 181 cm 9
- 62 Ruggero Frosinini pomocnik 45' 200 tys. € 25 l. 178 cm 8
- 98 Nicola Mosti pomocnik 45' 600 tys. € 28 l. 177 cm 10
- 10 Jacopo Petriccione pomocnik 500 tys. € 31 l. 186 cm 10
- 93 Mehdi Dorval pomocnik 64' 1,8 mln € 25 l. 176 cm 10
- 20 Simone Pafundi pomocnik – 20 l. 166 cm 7
- 30 Gabriele Alesi pomocnik 78' 2 mln € 22 l. 175 cm 10
- 9 Pietro Lemmello napastnik 64' 700 tys. € 34 l. 186 cm 10
- 91 G. Arditi napastnik 78' 250 tys. € 20 l. 172 cm 7
- 7 Nicolo Buso napastnik 800 tys. € 26 l. 176 cm 10
- 27 Antonio Candela obrońca 700 tys. € 26 l. 185 cm 10
- 77 Marco D'Alessandro napastnik 64' 175 tys. € 35 l. 173 cm 7
- 14 Samuel Giovane pomocnik 1,5 mln € 23 l. 181 cm 7
- 19 N'Dri Koffi napastnik 350 tys. € 24 l. 183 cm 10
- 1 Christian Marietta bramkarz 250 tys. € 24 l. 195 cm 10
- 31 Emanuele Pecorino napastnik 64' 900 tys. € 25 l. 192 cm 6
- 29 Federico di Francesco napastnik 45' 750 tys. € 32 l. 171 cm 9
- 6 Niccolo Postiglione obrońca 400 tys. € 21 l. 184 cm 8
- 28 Franck Tchaouna pomocnik 45' – 21 l. – 10
- 26 Bruno Verrengia obrońca 650 tys. € 23 l. 186 cm 10
Trener Michele Mignani
Mantova
- Śr. wiek
- 24,1
- Śr. wzrost
- 184 cm
- Śr. ocena XI
- 7,09
- 22 Francesco Bardi bramkarz 300 tys. € 34 l. 188 cm 10
- 5 Bodin Tomasević obrońca 72' 4 mln € 20 l. – 10
- 29 Stefano Cella obrońca 1,5 mln € 25 l. 185 cm 10
- 27 Alessio Castellini obrońca 2 mln € 23 l. 175 cm 10
- 41 Jonathan Silva Pertinhes pomocnik 1 mln € 22 l. 186 cm 6
- 25 Lorenzo Ignacchiti pomocnik 1,6 mln € 22 l. 184 cm 10
- 80 Rachid Kouda pomocnik 81' 2,2 mln € 24 l. 188 cm 9
- 50 Fahem Benaissa Yahia pomocnik 1,2 mln € 24 l. 188 cm 10
- 30 Davide Bragantini napastnik 66' 2 mln € 23 l. 186 cm 9
- 19 Francesco Ruocco napastnik 71' 2 mln € 25 l. 170 cm 10
- 8 Rares Ilie napastnik 66' 1,8 mln € 23 l. 185 cm 10
- 58 Tommaso del Lungo obrońca 72' 500 tys. € 22 l. 186 cm 8
- 12 Manuel Gasparini bramkarz 200 tys. € 24 l. 192 cm 4
- 1 Luca Gemello bramkarz 150 tys. € 26 l. 185 cm 10
- 9 Ettore Gliozzi napastnik 71' 800 tys. € 31 l. 186 cm 10
- 6 Jean-Pierre Longonda pomocnik 66' 350 tys. € 24 l. 183 cm 10
- 18 Sambaly Keita pomocnik 81' 400 tys. € 25 l. – 7
- 75 Eman Kospo obrońca 1,5 mln € 19 l. 191 cm 9
-
33 Cristian Marai obrońca – – – – –
- 17 Nicolo Radaelli obrońca 300 tys. € 23 l. 179 cm 5
- 21 Simone Trimboli pomocnik 400 tys. € 24 l. 176 cm 7
- 10 David Wieser pomocnik 250 tys. € 24 l. 178 cm 10
- 11 Ismael Cajazzo pomocnik 66' – – – 10 –
Trener Francesco Modesto
FAQ
Jaki był wyjściowy skład Catanzaro w meczu z Mantovą?
W wyjściowym składzie Catanzaro w ustawieniu 3-4-2-1: w bramce M. Pigliacelli, w obronie M. Ruggero, Matias Antonini Lui oraz M. Imperiale, w pomocy R. Frosinini, N. Mosti, J. Petriccione, M. Dorval, S. Pafundi oraz G. Alesi, w ataku P. Iemmello. Z ławki weszli: Federico di Francesco (45'), F. Tchaouna (45'), M. D'Alessandro (64'), E. Pecorino (64') oraz G. Arditi (78').
Jaki był wyjściowy skład Mantovy w meczu z Catanzaro?
W wyjściowym składzie Mantovy w ustawieniu 3-4-3: w bramce F. Bardi, w obronie B. Tomasević, S. Cella oraz A. Castellini, w pomocy Jonathan Silva Pertinhes, L. Ignacchiti, R. Kouda oraz F. Benaissa-Yahia, w ataku D. Bragantini, F. Ruocco oraz R. Ilie. Z ławki weszli: Jean-Pierre Longonda (66'), I. Cajazzo (66'), E. Gliozzi (71'), Tommaso del Lungo (72') oraz S. Keita (81').
Kogo zabrakło w meczu Catanzaro – Mantova?
Po stronie Mantovy nie zagrali: Federico Chinetti, Nicolo Radaelli.
Forma w 10 ostatnich meczach
Catanzaro - Mantova
Forma drużyn w ostatnich 10 meczach
Rynki drużyn w ostatnich 10 meczach
Catanzaro - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
17:15
|
Catanzaro
1
Calcio Padova
1
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
19:10
|
Benevento
1
Catanzaro
1
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
17:15
|
Catanzaro
1
Ascoli
6
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
16 Paź
20:30
|
Hellas Verona
2
Catanzaro
2
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
11 Paź
15:00
|
Catanzaro
1
Mantova
3
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
19 Wrz
17:15
|
Sampdoria
2
Catanzaro
1
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
12 Wrz
17:15
|
Catanzaro
1
Carrarese
0
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
05 Wrz
15:00
|
Sudtirol
2
Catanzaro
0
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
30 Sie
21:00
|
Pisa
2
Catanzaro
1
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
|
21 Sie
20:30
|
Vicenza Virtus
3
Catanzaro
2
|
||
| Serie B, 1. kolejka | |||
Mantova - ostatnie mecze
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
31 Paź
15:00
|
Modena
1
Mantova
1
|
||
| Serie B, 10. kolejka | |||
|
27 Paź
20:00
|
Mantova
0
Cremonese
2
|
||
| Serie B, 9. kolejka | |||
|
24 Paź
15:00
|
Virtus Entella
0
Mantova
1
|
||
| Serie B, 8. kolejka | |||
|
17 Paź
17:15
|
Mantova
0
Palermo
2
|
||
| Serie B, 7. kolejka | |||
|
11 Paź
15:00
|
Catanzaro
1
Mantova
3
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
20 Wrz
17:15
|
Mantova
2
Pisa
2
|
||
| Serie B, 5. kolejka | |||
|
13 Wrz
17:15
|
Mantova
2
Sampdoria
0
|
||
| Serie B, 4. kolejka | |||
|
06 Wrz
15:00
|
Cesena
1
Mantova
1
|
||
| Serie B, 3. kolejka | |||
|
03 Wrz
18:00
|
Palermo
5
Mantova
2
|
||
| Puchar Włoch, 1/16 finału | |||
|
30 Sie
19:00
|
Mantova
3
Empoli
1
|
||
| Serie B, 2. kolejka | |||
Mecze bezpośrednie porównanie
Catanzaro - Mantova
Bilans 7 meczów bezpośrednich
Rynki dla meczów bezpośrednich
- Powyżej 1,5 gola 57% (4 z 7)
- Powyżej 2,5 gola 43% (3 z 7)
- Powyżej 3,5 gola 43% (3 z 7)
- Obie strzelą (BTTS) 43% (3 z 7)
- Mecze bez gola 29% (2 z 7)
- Remisy 43% (3 z 7)
- Wygrana 1 golem 14% (1 z 7)
- Wygrana 3+ golami 0% (0 z 7)
Catanzaro - Mantova mecze bezpośrednie
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
11 Paź
15:00
|
Catanzaro
1
Mantova
3
|
||
| Serie B, 6. kolejka | |||
|
14 Lut
17:15
|
Catanzaro
2
Mantova
0
|
||
| Serie B 2025/2026, 25. kolejka | |||
|
29 Paź
2025
|
Mantova
1
Catanzaro
3
|
||
| Serie B 2025/2026, 10. kolejka | |||
|
13 Maj
2025
|
Mantova
0
Catanzaro
0
|
||
| Serie B 2024/2025, 34. kolejka | |||
|
23 Lis
2024
|
Catanzaro
2
Mantova
2
|
||
| Serie B 2024/2025, 14. kolejka | |||
|
23 Kwi
2006
|
Catanzaro
0
Mantova
1
|
||
| Serie B 2005/2006 | |||
|
19 Lis
2005
|
Mantova
0
Catanzaro
0
|
||
| Serie B 2005/2006 | |||
Statystyki szczegółowe H2H
Catanzaro - Mantova
H2H najczęstsze wyniki
Które wyniki padały najczęściej w 7 meczach Catanzaro - Mantova.
| # | Wynik | Mecze |
|---|---|---|
| 1. | 0:0 remis | 2 (29%) |
| 2. | 0:1 wygrana Mantovy | 1 (14%) |
| 3. | 1:3 wygrana Mantovy | 1 (14%) |
| 4. | 2:0 wygrana Catanzaro | 1 (14%) |
| 5. | 2:2 remis | 1 (14%) |
| 6. | 3:1 wygrana Catanzaro | 1 (14%) |
Serie w meczach H2H
Aktualne i najdłuższe serie
- Gol Catanzaro najdłuższa: 3 mecze 3 mecze
- Gol obu drużyn najdłuższa: 1 mecz 1 mecz
- Bez porażki Catanzaro najdłuższa: 4 mecze 0 meczów
- Czyste konto Catanzaro najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
- Poniżej 3,5 gola najdłuższa: 2 mecze 0 meczów
- Mecze bez gola najdłuższa: 1 mecz 0 meczów
H2H Catanzaro - Mantova według rozgrywek
Zwycięstwa każdej z drużyn i remisy w danym turnieju bądź lidze
| Rozgrywki | Mecze | Catanzaro | Remis | Mantova |
|---|---|---|---|---|
| Serie B | 7 | 2 | 3 | 2 |
| Razem | 7 | 2 | 3 | 2 |
Atut własnego boiska
Catanzaro u siebie i Mantova na wyjeździe w ostatnich 10 meczach
Jaki jest bilans meczów Catanzaro - Mantova?
W 7 spotkaniach bezpośrednich Catanzaro ma na koncie 2 zwycięstwa, Mantova 2, a 3 mecze zakończyły się remisem. Bilans bramek to 8:7 dla Catanzaro. Ostatni mecz rozegrano 11 października 2026 (Serie B), a Catanzaro - Mantova zakończył się wynikiem 1:3. Najwyższe zwycięstwo w historii rywalizacji to 3:1 Mantovy (2026).
Kiedy było ostatnie zwycięstwo Mantovy nad Catanzaro?
Ostatnie zwycięstwo Mantovy nad Catanzaro przypadło na 11 października 2026 (Serie B, 3:1). Obie drużyny strzelały w 3 spotkaniach (43%), a 3 gole lub więcej padły w 3 spotkaniach (43%).
Miejsca Catanzaro oraz Mantova
w tabeli Serie B
Tabela
Serie B 2026/2027| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
10 | 8 | 2 | 0 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
Modena
|
10 | 6 | 2 | 2 | 18:10 | 8 | 20 | |
3
|
Ascoli
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:6 | 10 | 19 | |
4
|
Mantova
|
10 | 5 | 3 | 2 | 15:11 | 4 | 18 | |
5
|
Hellas Verona
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:13 | 6 | 15 | |
6
|
Avellino
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 15 | |
7
|
Benevento
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 4 | 15 | |
8
|
Pisa
|
10 | 4 | 3 | 3 | 18:15 | 3 | 15 | |
9
|
Sudtirol
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
10
|
Calcio Padova
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 14 | |
11
|
Juve Stabia
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
12
|
Cremonese
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
13
|
Cesena
|
10 | 2 | 6 | 2 | 11:14 | -3 | 12 | |
14
|
Arezzo
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:19 | -10 | 11 | |
15
|
Virtus Entella
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Carrarese
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:13 | -4 | 10 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
10 | 2 | 3 | 5 | 13:20 | -7 | 9 | |
18
|
Empoli
|
10 | 2 | 2 | 6 | 10:17 | -7 | 8 | |
19
|
Sampdoria
|
10 | 2 | 2 | 6 | 10:18 | -8 | 8 | |
20
|
Catanzaro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 11:22 | -11 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palermo
|
10 | 8 | 2 | 0 | 24:12 | 12 | 26 | |
2
|
Modena
|
10 | 6 | 2 | 2 | 18:10 | 8 | 20 | |
3
|
Ascoli
|
10 | 5 | 4 | 1 | 16:6 | 10 | 19 | |
4
|
Mantova
|
10 | 5 | 3 | 2 | 15:11 | 4 | 18 | |
5
|
Hellas Verona
|
10 | 4 | 3 | 3 | 19:13 | 6 | 15 | |
6
|
Avellino
|
10 | 4 | 3 | 3 | 15:10 | 5 | 15 | |
7
|
Benevento
|
10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | 4 | 15 | |
8
|
Pisa
|
10 | 4 | 3 | 3 | 18:15 | 3 | 15 | |
9
|
Sudtirol
|
10 | 3 | 5 | 2 | 11:10 | 1 | 14 | |
10
|
Calcio Padova
|
10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 14 | |
11
|
Juve Stabia
|
10 | 3 | 4 | 3 | 11:11 | 0 | 13 | |
12
|
Cremonese
|
10 | 3 | 3 | 4 | 10:11 | -1 | 12 | |
13
|
Cesena
|
10 | 2 | 6 | 2 | 11:14 | -3 | 12 | |
14
|
Arezzo
|
10 | 3 | 2 | 5 | 9:19 | -10 | 11 | |
15
|
Virtus Entella
|
10 | 2 | 4 | 4 | 11:12 | -1 | 10 | |
16
|
Carrarese
|
10 | 3 | 1 | 6 | 9:13 | -4 | 10 | |
17
|
Vicenza Virtus
|
10 | 2 | 3 | 5 | 13:20 | -7 | 9 | |
18
|
Empoli
|
10 | 2 | 2 | 6 | 10:17 | -7 | 8 | |
19
|
Sampdoria
|
10 | 2 | 2 | 6 | 10:18 | -8 | 8 | |
20
|
Catanzaro
|
10 | 1 | 3 | 6 | 11:22 | -11 | 6 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
5 | 5 | 0 | 0 | 11:4 | 7 | 15 | |
| 2 |
Ascoli
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | 5 | 11 | |
| 3 |
Hellas Verona
|
6 | 3 | 2 | 1 | 14:6 | 8 | 11 | |
| 4 |
Modena
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 5 |
Avellino
|
6 | 3 | 1 | 2 | 11:5 | 6 | 10 | |
| 6 |
Sudtirol
|
6 | 2 | 4 | 0 | 6:3 | 3 | 10 | |
| 7 |
Benevento
|
6 | 2 | 3 | 1 | 10:7 | 3 | 9 | |
| 8 |
Mantova
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 9 |
Pisa
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | -1 | 7 | |
| 10 |
Calcio Padova
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 11 |
Cremonese
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 7 | |
| 12 |
Cesena
|
5 | 1 | 4 | 0 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 13 |
Carrarese
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5:6 | -1 | 6 | |
| 14 |
Sampdoria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 15 |
Juve Stabia
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 16 |
Vicenza Virtus
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 17 |
Empoli
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | -4 | 4 | |
| 18 |
Catanzaro
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:10 | -6 | 4 | |
| 19 |
Virtus Entella
|
5 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | -2 | 3 | |
| 20 |
Arezzo
|
5 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | -7 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Palermo
|
5 | 3 | 2 | 0 | 13:8 | 5 | 11 | |
| 2 |
Mantova
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 3 |
Modena
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 4 | 10 | |
| 4 |
Juve Stabia
|
6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 1 | 9 | |
| 5 |
Arezzo
|
5 | 3 | 0 | 2 | 6:9 | -3 | 9 | |
| 6 |
Ascoli
|
5 | 2 | 2 | 1 | 8:3 | 5 | 8 | |
| 7 |
Pisa
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 8 |
Calcio Padova
|
5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 7 | |
| 9 |
Virtus Entella
|
5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | 1 | 7 | |
| 10 |
Benevento
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 11 |
Avellino
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 12 |
Cremonese
|
5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 13 |
Cesena
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | -4 | 5 | |
| 14 |
Vicenza Virtus
|
6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 5 | |
| 15 |
Hellas Verona
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 16 |
Sudtirol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 17 |
Carrarese
|
5 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 4 | |
| 18 |
Empoli
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 19 |
Sampdoria
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | -9 | 2 | |
| 20 |
Catanzaro
|
6 | 0 | 2 | 4 | 7:12 | -5 | 2 |