Porównanie kursów Virtus Entella - Modena
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Virtus Entella - Modena dla 24 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), 1. połowę (1X2), podwójną szansę, 2. połowę (1X2) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 11. kolejki Serie B). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 45 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Virtus Entelli po kursie 2,95 w eToto, remis po kursie 3,15 w eToto oraz wygrana Modeny po kursie 2,45 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Virtus Entelli wystawia eToto - 2,95, w porównaniu do najniższego 2,85 w Betclic. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 807 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
7,60 | 1,05 | 3,05 | 1,32 | 1,68 | 2,02 | 1,25 | 3,50 | 1,07 | 6,70 | 1,01 | 13,00 | 1,00 | 29,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
8,50 | 1,06 | 3,00 | 1,33 | 1,70 | 2,05 | 1,26 | 3,50 | 1,08 | 6,50 | 1,02 | 14,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 2,91 | 1,31 | 1,66 | 1,99 | 1,24 | 3,35 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,10 | 1,04 | 2,90 | 1,29 | 1,66 | 1,94 | 1,24 | 3,20 | 1,07 | 5,40 | 1,02 | 7,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
6,75 | 1,06 | 3,00 | 1,33 | 1,68 | 2,00 | 1,25 | 3,45 | 1,08 | 6,25 | 1,02 | 9,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 3,00 | 1,33 | 1,70 | 2,02 | 1,25 | 3,50 | - | - | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 1,90. To o 3,8% więcej niż najniższy kurs 1,83 dostępny na tę samą opcję.
Kurs na Virtus Entella strzeli
Kurs na Modena strzeli
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Virtus Entelli i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Modeny i liczbę goli
Kursy na Virtus Entellę - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Modena - handicap
Kursy na Virtus Entellę - handicap azjatycki
Kursy na Modena - handicap azjatycki
Kursy na Virtus Entellę - handicap azjatycki pełny
Kursy na Modena - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 9,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 7,75, więc różnica między bukmacherami sięga 16,1%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
8,20 | 8,20 | 7,00 | 5,40 | 14,00 | 10,00 | 10,00 | 9,00 | 14,00 | 35,00 | 23,00 | 26,00 | 20,00 | 40,00 | 35,00 | 80,00 | 100,00 | 70,00 | 90,00 | 60,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 7,25 | 6,40 | 4,60 | 10,75 | 8,25 | 8,25 | 7,25 | 10,75 | 27,00 | 18,00 | 20,00 | 15,50 | 30,00 | 26,00 | 60,00 | 90,00 | 55,00 | 70,00 | 45,00 | 100,00 | 75,00 | 225,00 | 200,00 | 600,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
7,75 | 7,50 | 6,50 | 5,25 | 13,00 | 9,50 | 9,50 | 8,50 | 13,00 | 32,00 | 21,00 | 24,00 | 18,00 | 35,00 | 32,00 | 70,00 | 100,00 | 65,00 | 80,00 | 53,00 | 100,00 | 90,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na rzuty rożne
W rzutach rożnych najlepszą cenę ma rynek Maksymalnie 7 rożny. Kurs 2,75 w eToto jest wyższy od najniższej oferty 2,75 o 0%.
Dla meczu Virtus Entella - Modena dostępnych jest 500 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 24 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 27,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,07 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,62 w Betclic.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Virtus Entella - Modena ma STS, który prowadzi w 13 rynkach zdarzeń.