Luca Ferretti

bramkarz #13
Włochy Cesena
Wiek / data ur.22 lat (23.12.2003)
Wzrost1,89 m
Waga85 kg
Pozycjabramkarz
Preferowana nogaprawa
Zarobki110 tys. €
Dołączył30.08.2026
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa50 tys. €

Luca Ferretti jest piłkarzem występującym obecnie w Cesena. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.

Liczby Luca Ferretti w Serie B 2026/2027
Mecze
1
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
0'
Średnia ocena
b.d.
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Luca Ferretti

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Dumbrăviţa CSM Reşiţa
22.09.2026·16:30

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

110 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 9 tys. €
tygodniowo: 2 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer30.08.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

50 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Bramkarz (1)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,89 m
Waga 85 kg
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Luca Ferretti w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luca Ferretti wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Luca Ferretti oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Luca Ferretti w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Luca Ferretti rozegrał w barwach Ceseny w Serie B 1 mecz.

Ile zarabia Luca Ferretti?

Na podstawie kontraktu z Cesena, Luca Ferretti otrzymuje 110 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 9,2 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ferretti we wrześniu 2026 to 2,1 tysiąca euro, a dziennie około 301 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.

Jakie trofea zdobył Luca Ferretti?

Luca Ferretti ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.

Na jakiej pozycji gra Luca Ferretti?

Luca Ferretti najczęściej występuje jako Bramkarz (1).

Jaka jest wartość rynkowa Luca Ferretti?

Wycena 22-letniego Luca Ferretti według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Luca Ferretti?

Luca Ferretti urodził się 23 grudnia 2003 w Reggio Emilia we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 22 lata.