Antonis Siatounis
pomocnik #6Antonis Siatounis jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Antonis Siatounis
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Antonis Siatounis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Antonis Siatounis wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.12, a skuteczność strzałów to 33,3%. Antonis Siatounis oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Antonis Siatounis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Antonis Siatounis rozegrał w barwach Benevento w Serie B 7 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 343 minuty. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Antonis Siatounis?
Antonis Siatounis ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Antonis Siatounis?
Antonis Siatounis najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Antonis Siatounis?
Wycena 24-letniego Antonis Siatounis według stanu na grudzień 2025 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 450 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Antonis Siatounis?
Antonis Siatounis urodził się 26 sierpnia 2002 w Ilion w Grecji. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Antonis Siatounis – statystyki
Szczegółowe statystyki Antonis Siatounis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Benevento. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Antonis Siatounis
Antonis Siatounis vs. inni
Atak
Obrona
Podania Antonis Siatounis
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Antonis Siatounis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Antonis Siatounis wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.12, a skuteczność strzałów to 33,3%. Antonis Siatounis oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Antonis Siatounis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Antonis Siatounis w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Antonis Siatounis
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10 2026 |
Serie B, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 10.10 2026 |
Serie B, 6. kolejka
|
2:0 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 19.09 2026 |
Serie B, 5. kolejka
|
0:1 | 59' | 0 | 0 | ||||
| 11.09 2026 |
Serie B, 4. kolejka
|
3:1 | 74' | 0 | 0 | ||||
| 05.09 2026 |
Serie B, 3. kolejka
|
1:0 | 26' | 0 | 0 | – | |||
| 30.08 2026 |
Serie B, 2. kolejka
|
1:1 | 16' | 0 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Serie B, 1. kolejka
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 14.08 2026 |
Puchar Włoch, 1/32 finału
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 01.03 2026 |
Serie C, 29. kolejka grupy C
|
0:1 | 33' | 0 | 0 | – | |||
| 21.02 2026 |
Serie C, 28. kolejka grupy C
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Antonis Siatounis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Antonis Siatounis rozegrał w barwach Benevento w Serie B 7 meczów, w Coppa Italia 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 343 minuty. Średnio dawało to 38 minut gry na spotkanie.
Antonis Siatounis – forma
W ostatnich 5 meczach Antonis Siatounis zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Antonis Siatounis 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.15.
W ostatnich 10 meczach Antonis Siatounis 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.08.
W jakiej formie jest Antonis Siatounis?
Antonis Siatounis jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.15 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.12). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Antonis Siatounis – zarobki
Antonis Siatounis gra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 300 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Antonis Siatounis – trofea
W trakcie kariery Antonis Siatounis zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Antonis Siatounis?
Antonis Siatounis zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Potenza — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Włoch (Serie C) — 1 raz.
Antonis Siatounis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Antonis Siatounis wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Antonis Siatounis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Antonis Siatounis?
Wycena Antonis Siatounis wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Antonis Siatounis wyceniano na 450 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.