Andrea Ceresoli jest piłkarzem występującym obecnie w Nurnberg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Andrea Ceresoli
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Andrea Ceresoli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andrea Ceresoli wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.73. Andrea Ceresoli oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andrea Ceresoli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andrea Ceresoli rozegrał w barwach Nurnberg w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 69 minut. Średnio dawało to 8 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Andrea Ceresoli
Pierwszy transfer Andrea Ceresoli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Atalanty II do Catanzaro za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Andrea Ceresoli było przejście z Atalanty II do Nurnberg w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Czy Andrea Ceresoli ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Andrea Ceresoli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrea Ceresoli to braki w przygotowaniu z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Andrea Ceresoli?
Andrea Ceresoli ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Benevento — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Andrea Ceresoli?
Andrea Ceresoli najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Andrea Ceresoli?
Wycena 23-letniego Andrea Ceresoli według stanu na grudzień 2025 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Andrea Ceresoli?
Andrea Ceresoli urodził się 25 marca 2003 we Włoszech. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Andrea Ceresoli – statystyki
Szczegółowe statystyki Andrea Ceresoli w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Nurnberg. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Andrea Ceresoli
Atak
Obrona
Podania Andrea Ceresoli
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Andrea Ceresoli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andrea Ceresoli wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.73. Andrea Ceresoli oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Andrea Ceresoli – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Andrea Ceresoli w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Andrea Ceresoli
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
5:2 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
4:4 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
4:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Mar
Koniec
|
Serie C, 29. kolejka grupy C
|
0:1 | 89' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Andrea Ceresoli w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andrea Ceresoli rozegrał w barwach Nurnberg w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 69 minut. Średnio dawało to 8 minut gry na spotkanie.
Andrea Ceresoli – transfery
W trakcie kariery Andrea Ceresoli zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Nurnberg 2026 – obecnie
-
Atalanta II 2026 – 2026
-
Benevento 2025 – 2026
-
Atalanta II 2025 – 2025
-
Catanzaro 2024 – 2025
-
Atalanta II 2023 – 2024
-
Mantova 2022 – 2023
-
Atalanta II 2022 – 2022
-
Atalanta U19 2020 – 2022

-
Atalanta U17 2019 – 2020

-
Atalanta Youth do 2019

Historia transferów Andrea Ceresoli
Pierwszy transfer Andrea Ceresoli w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Atalanty II do Catanzaro za 100 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Andrea Ceresoli było przejście z Atalanty II do Nurnberg w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Andrea Ceresoli – forma
W ostatnich 5 meczach Andrea Ceresoli zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Andrea Ceresoli ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.73.
W ostatnich 10 meczach Andrea Ceresoli ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.73.
W jakiej formie jest Andrea Ceresoli?
Andrea Ceresoli jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.73 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.73). Jego dyspozycja słabnie.
Andrea Ceresoli – zarobki
Andrea Ceresoli gra w Nurnberg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 130 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Andrea Ceresoli w Nurnberg (2024/25)
| Rocznie | 130 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 11 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 356 € |
Andrea Ceresoli – kontuzje
W trakcie kariery Andrea Ceresoli zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Andrea Ceresoli
-
Braki w przygotowaniu
04.08.26 – 22.08.26 (19 dni)
Nurnberg opuszczone: 3 mecze
Czy Andrea Ceresoli ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Andrea Ceresoli nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrea Ceresoli to braki w przygotowaniu z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 19 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Andrea Ceresoli – trofea
W trakcie kariery Andrea Ceresoli zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Andrea Ceresoli?
Andrea Ceresoli zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Benevento — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Lega Pro (C) — 1 raz.
Andrea Ceresoli – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Andrea Ceresoli wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Andrea Ceresoli na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Andrea Ceresoli?
Wycena Andrea Ceresoli wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Andrea Ceresoli wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.