Forma w lidze
Magdeburg w tabeli
4. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 3. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
8 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
9:6 bramki
2,25 gola/mecz
4 pkt
5:3 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Magdeburga
Wartość drużyny: 16,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Niemcy | 29 | napastnik | 7 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Turcja | 31 | napastnik | 6 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,35 średnia ocena | Niemcy | 29 | bramkarz | 7 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Niemcy | 29 | bramkarz | 7 | 900 tys. € |
Przewidywany skład Magdeburga 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Magdeburg w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 21 |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 17 |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 14 |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 13 |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 12 |
Wyniki Magdeburga
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Magdeburg
3
Hannover 96
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Greuther Fürth
1
Magdeburg
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Magdeburg
3
FC Kaiserslautern
0
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
Terminarz Magdeburga
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:30
|
Dynamo Drezno
Magdeburg
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:00
|
Magdeburg
Karlsruhe
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
|
|
28 Paź 20:45
|
Bayern Monachium
Magdeburg
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Magdeburga
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Peru |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
wypożyczenie | |
| 15 Sie 2026 |
|
Szwecja |
|
za darmo |
Magdeburg to klub piłkarski z Niemiec występujący w 2. Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest MDCC-Arena, który może pomieścić 30 000 widzów. Zespół prowadzi Petrik Sander. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 16,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Niemiec.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Magdeburg?
Klub piłkarski Magdeburg zdobył w swojej historii 35 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Saksonii-Anhaltu oraz Puchar Saksonii-Anhaltu. Ponadto triumfował w Puchar NRD, Mistrzostwo NRD, Mistrzostwo 3. Ligi Niemiec, Mistrzostwo Regionalligi Nordost oraz Puchar Zdobywców Pucharów.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Magdeburg w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Magdeburga trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Moritz-Broni Kwarteng z VfL Bochum za 300 tys. €.
Które miejsce zajmuje Magdeburg w tabeli 2. Bundesligi?
Magdeburg zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 13 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 8 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Magdeburga?
W wyjściowym ustawieniu Magdeburga między słupkami staje D. Reimann, a linię obrony najczęściej tworzą H. Bockhorn, T. Muller, A. Macnulty oraz A. Nollenberger. W środku pola grają F. Michel, L. Hyrylainen oraz M. Kwarteng, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Iyoha, M. Żukowski oraz B. Atik. Trener Petrik Sander ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
Kiedy Magdeburg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Magdeburga to spotkanie z Dynamem Drezno, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Rudolf-Harbig-Stadion w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Magdeburga?
Ostatni mecz Magdeburga to wygrana z Hannoverem 96 3:0 w 2. Bundeslidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kwarteng, Iyoha oraz Żukowski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Magdeburg w tym sezonie?
Bilans Magdeburga w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-1-2 przy 14 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Magdeburga w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Magdeburg w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Magdeburga
Magdeburg terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 13:30
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
Rudolf-Harbig-Stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
24 Paź 13:00
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
MDCC-Arena U siebie | Łatwy | |
|
28 Paź 20:45
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Allianz Arena Wyjazd | – | |
|
31 Paź 13:00
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
Merck-Stadion am Böllenfalltor Wyjazd | Łatwy | |
|
07 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
MDCC-Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
21 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 12. kolejka
|
SchücoArena Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 13. kolejka
|
MDCC-Arena U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 13:30
|
2. Bundesliga, 14. kolejka
|
Volkswagen Arena Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 13:30
|
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
MDCC-Arena U siebie | Trudny | |
|
19 Gru 13:30
|
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
Vonovia Ruhrstadion Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy Magdeburg gra następny mecz?
Najbliższy mecz Magdeburga to spotkanie z Dynamem Drezno, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie Rudolf-Harbig-Stadion w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Magdeburga w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Magdeburg w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Magdeburga w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Magdeburg wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 9/16 | 1/3 | |
|
18 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 5/8 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
3:0 | 4-3-3 | 4/7 | 1/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:1 | 4-3-3 | 7/12 | 3/6 | |
|
30 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
2:0 | 4-3-3 | 3/6 | 5/9 | |
|
23 Sie Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:4 | 4-3-3 | 4/6 | 0/3 | |
|
15 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
0:3 | 4-1-4-1 | 10/13 | 1/2 | |
|
08 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
1:6 | 4-3-3 | 5/10 | 5/6 | |
|
17 Maj Koniec
|
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 3/3 | 2/4 | |
|
09 Maj Koniec
|
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 6/16 | 2/4 |
Magdeburg ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 7 meczów, ze średnią 1,40 punktu. W pozostałych ustawieniach Magdeburg zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Magdeburga?
Ostatni mecz Magdeburga to wygrana z Hannoverem 96 3:0 w 2. Bundeslidze, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kwarteng, Iyoha oraz Żukowski. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Magdeburg – tabela 2. Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli 2. Bundesliga zajmuje Magdeburg w sezonie 2026/2027.
Miejsce Magdeburga w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nurnberg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 2 |
Heidenheim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 3 |
Hertha BSC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Magdeburg
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 6 |
St. Pauli
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 7 |
Darmstadt 98
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 8 |
VfL Wolfsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 5 | |
| 9 |
Arminia Bielefeld
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 10 |
Energie Cottbus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 11 |
VfL Osnabrück
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 12 |
Eintracht Braunschweig
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Hannover 96
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dynamo Drezno
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Karlsruhe
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 16 |
Holstein Kiel
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 17 |
VfL Bochum
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 18 |
Greuther Fürth
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hertha BSC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
Nurnberg
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 3 |
VfL Wolfsburg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 7 | |
| 4 |
VfL Bochum
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 6 |
Greuther Fürth
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 7 |
Heidenheim
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Magdeburg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 9 |
Energie Cottbus
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
VfL Osnabrück
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
St. Pauli
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 12 |
Arminia Bielefeld
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 13 |
Eintracht Braunschweig
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 14 |
Hannover 96
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 15 |
Dynamo Drezno
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Karlsruhe
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 17 |
Holstein Kiel
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 18 |
Darmstadt 98
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Magdeburg w tabeli 2. Bundesligi?
Magdeburg zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 13 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 8 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 14:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Magdeburga w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Magdeburga na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Magdeburg na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 5,7
- Asysty / mecz 1,57
- Udane dryblingi / mecz 8,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,29
- Czyste konta 57%
- Odbiory / mecz 15,9
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 24,4
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Strzelcy Magdeburga
-
Emmanuel Iyoha 5
-
Mateusz Zukowski 3
-
Alexander Nollenberger 3
-
Luka Hyrylainen 1
-
Falko Michel 1
-
Moritz-Broni Kwarteng 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Magdeburga i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Magdeburga to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dynamo Drezno - Magdeburg Po przerwie pada 43% bramek Magdeburga.Przebieg meczu Magdeburga i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 4-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Magdeburg otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Magdeburga
100% bramek Magdeburga pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Magdeburg zdobywa w sezonie średnio 1,86 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,86.
Aktualne serie Magdeburga
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Magdeburga, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Magdeburg wygra mecz Dynamo Drezno - Magdeburg Magdeburg nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Magdeburga
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 14%
W 71% meczów Magdeburga padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dynamo Drezno - Magdeburg Powyżej 2,5 bramki padło w 71% meczów Magdeburga.Magdeburg – faule i karne
- Faule / mecz 10,7
- Faule rywali / mecz 11,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Magdeburg fauluje średnio 10,7 razy na mecz, a wymusza 11,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Magdeburga, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Magdeburg zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Magdeburg wygra mecz Dynamo Drezno - Magdeburg Magdeburg zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Magdeburga ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Magdeburga, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Magdeburg wygra drugą połowę meczu Dynamo Drezno - Magdeburg Drugą połowę Magdeburg wygrywał w 4 z 7 meczów.Magdeburg – strzały
- Celne / mecz 5,7
- Niecelne / mecz 5,7
- Celność strzałów 50%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,7
Magdeburg oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 50% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dynamo Drezno - Magdeburg Magdeburg oddaje 11,4 strzałów na mecz.Magdeburg – posiadanie piłki
- U siebie 46,3%
- Na wyjeździe 60,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Magdeburg utrzymuje przy piłce 52,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Magdeburg wygra mecz Dynamo Drezno - Magdeburg Magdeburg utrzymuje średnio 52,3% posiadania piłki.Magdeburg – podania
- Kluczowe / mecz 11,1
- Dośrodkowania / mecz 16,6
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 68
- Celność długich podań 52%
Magdeburg wymienia średnio 473 podań na mecz przy celności 84%, z czego 11,1 to podania kluczowe.
Magdeburg – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,29
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Magdeburga to 57% meczów sezonu (4 z 7), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Dynamo Drezno - Magdeburg Czyste konto Magdeburg zachowuje w 57% meczów.Magdeburg – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,3
Magdeburg wykonuje średnio 6,1 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Dynamo Drezno - Magdeburg Powyżej 8,5 rożnego padło w 57% meczów Magdeburga.Magdeburg – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Magdeburg ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Magdeburga – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Magdeburg według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,00 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Magdeburg zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Magdeburg na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,50 2,33 | 3,25 2,33 | 1,50 1,33 |
|
3.
|
2,50 1,33 | 2,50 1,33 | 1,50 2,00 |
|
4.
|
2,25 1,33 | 2,25 1,67 | 1,50 1,00 |
|
5.
|
1,67 1,75 | 3,00 2,50 | 1,67 1,75 |
|
6.
|
2,33 1,25 | 1,33 0,50 | 0,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Magdeburga
Skrajne wyniki i osiągnięcia Magdeburga w tym sezonie
- Najwyższa wygrana VfL Osnabrück - Magdeburg 0:3 2. Bundesliga, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Magdeburg - Eintracht Braunschweig 1:6 2. Bundesliga, 8.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Magdeburg - Eintracht Braunschweig 1:6, 2. Bundesliga, 8.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Kwarteng, Magdeburg - Hannover 96 3:0, 2. Bundesliga, 10.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta Żukowski, Magdeburg - Hannover 96 3:0, 2. Bundesliga, 10.10.2026
Jakie statystyki ma Magdeburg w tym sezonie?
Bilans Magdeburga w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-1-2 przy 14 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Magdeburg – zawodnicy
Jak wygląda kadra Magdeburga w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Magdeburga 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Magdeburga
-
Alexander Nollenberger Napastnik Uraz pauzuje od 18 dniopuszczone: 1 mecz
-
Falko Michel Pomocnik Uraz pauzuje od 18 dniopuszczone: 1 mecz
-
Felipe Chavez Pomocnik Stłuczenie pauzuje od 29 dni

-
Lubambo Musonda Obrońca Problemy ze ścięgnem Achillesa pauzuje od 74 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra Magdeburga
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
29 | Niemcy | 800 tys. € | 700 tys. € | 7 | 100% | 5 | 0 | 602' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Niemcy | 800 tys. € | 120 tys. € | 6 | 86% | 3 | 1 | 505' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
31 | Turcja | 800 tys. € | 260 tys. € | 6 | 86% | 0 | 4 | 538' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
24 | Polska | 6 mln € | 270 tys. € | 7 | 100% | 3 | 0 | 617' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Chorwacja | 1,5 mln € | 1,2 mln € | 5 | 71% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
20 | Niemcy | 400 tys. € | 80 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 42' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
27 | Niemcy | 500 tys. € | 380 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 56' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Korea Południowa | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
25 | Niemcy | 1,5 mln € | 220 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 516' | 1 | 0 | |||||||
| 38 |
|
22 | Finlandia | 2 mln € | 270 tys. € | 7 | 100% | 1 | 1 | 568' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
28 | Niemcy | 750 tys. € | 450 tys. € | 6 | 86% | 1 | 1 | 455' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
27 | Niemcy | 450 tys. € | 190 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 257' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
19 | Peru | 4 mln € | – | 5 | 71% | 0 | 1 | 64' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
20 | Niemcy | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 107' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
23 | Irlandia | 1,5 mln € | 590 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 5 |
|
32 | Niemcy | 550 tys. € | 300 tys. € | 6 | 86% | 0 | 1 | 427' | 3 | 2 | |||||||
| 7 |
|
31 | Uganda | 450 tys. € | 380 tys. € | 5 | 71% | 0 | 1 | 360' | 0 | 1 | |||||||
| 28 |
|
23 | Togo | 600 tys. € | 121 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 280' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
32 | Niemcy | 400 tys. € | 540 tys. € | 3 | 43% | 0 | 1 | 103' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Niemcy | 700 tys. € | 700 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 74' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | Luksemburg | 300 tys. € | 30 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Niemcy | 400 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Niemcy | 50 tys. € | 182 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
31 | Zambia | 450 tys. € | 380 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
30 | Niemcy | 75 tys. € | 240 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
29 | Niemcy | 900 tys. € | 240 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
23 | Niemcy | 250 tys. € | 80 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
|
21 | Niemcy | 125 tys. € | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Magdeburga
26,8 mln €
śr. 955 tys. € / zawodnika
Ile Magdeburg wydaje na pensje
8 mln € rocznie
śr. 286 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Niemcy (17 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Magdeburga w sezonie 2026/2027
Magdeburg wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Magdeburga
Jak wygląda skład Magdeburga?
W wyjściowym ustawieniu Magdeburga między słupkami staje D. Reimann, a linię obrony najczęściej tworzą H. Bockhorn, T. Muller, A. Macnulty oraz A. Nollenberger. W środku pola grają F. Michel, L. Hyrylainen oraz M. Kwarteng, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Iyoha, M. Żukowski oraz B. Atik. Trener Petrik Sander ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
Magdeburg – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Magdeburg w sezonie 2026/2027.
Magdeburg transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Peru | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 18 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Sie 2026 |
|
Szwecja | 27 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Niemcy | 32 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Niemcy | 29 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Korea Południowa | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Lip 2026 |
|
Niemcy | 28 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Niemcy | 28 |
|
300 tys. € | |
| 05 Lip 2026 |
|
Niemcy | 33 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Magdeburga
Magdeburg bilans transferowy
- +750 tys. € 2026
- +2,6 mln € 2025
- +50 tys. € 2024
- +180 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Magdeburga
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Magdeburg w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Magdeburga trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 300 tys. €, a klub opuściło 4 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Moritz-Broni Kwarteng z VfL Bochum za 300 tys. €.
Magdeburg – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Magdeburg? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Magdeburg?
Klub piłkarski Magdeburg zdobył w swojej historii 35 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Saksonii-Anhaltu oraz Puchar Saksonii-Anhaltu. Ponadto triumfował w Puchar NRD, Mistrzostwo NRD, Mistrzostwo 3. Ligi Niemiec, Mistrzostwo Regionalligi Nordost oraz Puchar Zdobywców Pucharów.