Anselmo Macnulty jest piłkarzem występującym obecnie w Magdeburg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Garcia Macnulty
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Garcia Macnulty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Garcia Macnulty wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.96, a skuteczność strzałów to 25,0%. Garcia Macnulty oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Garcia Macnulty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Garcia Macnulty rozegrał w barwach Magdeburga w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Garcia Macnulty?
Garcia Macnulty najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Garcia Macnulty?
Wycena 23-letniego Garcia Macnulty według stanu na maj 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Garcia Macnulty?
Garcia Macnulty urodził się 19 lutego 2003 w Sevilla w Hiszpanii, ma narodowość irlandzką. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Garcia Macnulty – statystyki
Szczegółowe statystyki Garcia Macnulty w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Magdeburg oraz reprezentacja Irlandii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Anselmo Macnulty vs. inni
Jakie statystyki ma Garcia Macnulty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Garcia Macnulty wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.96, a skuteczność strzałów to 25,0%. Garcia Macnulty oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Garcia Macnulty – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Garcia Macnulty w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
6:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
6:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
06 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
30 Sie
Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
23 Sie
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Garcia Macnulty w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Garcia Macnulty rozegrał w barwach Magdeburga w Pucharze Niemiec 2 mecze, w 2. Bundeslidze 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Garcia Macnulty – transfery
W trakcie kariery Garcia Macnulty zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Magdeburg 2026 – obecnie
-
PEC Zwolle 2023 – 2026
-
VfL Wolfsburg 2023 – 2023
-
NAC Breda 2022 – 2023
-
VfL Wolfsburg 2021 – 2022
-
VfL Wolfsburg U19 2020 – 2021

-
VfL Wolfsburg U17 2019 – 2020

-
Real Betis Balompie Youth do 2019

Garcia Macnulty – forma
W ostatnich 5 meczach Garcia Macnulty zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,09. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Garcia Macnulty 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.09 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W ostatnich 10 meczach Garcia Macnulty 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.95, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.98 — wynik powyżej średniej ligowej (6.44).
W jakiej formie jest Garcia Macnulty?
Garcia Macnulty jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.09 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.96). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Garcia Macnulty – zarobki
Garcia Macnulty gra w Magdeburg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 590 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Garcia Macnulty w Magdeburg (2025/26)
| Rocznie | 590 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 49 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Garcia Macnulty – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Garcia Macnulty wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Garcia Macnulty na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Garcia Macnulty?
Wycena Garcia Macnulty wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Garcia Macnulty wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 300 tys. €.