Forma w lidze
St. Pauli w tabeli
7. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 3. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
5:3 bramki
1,25 gola/mecz
3 pkt
5:5 bramki
1,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy St. Pauli
Wartość drużyny: 24,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Gambia | 22 | napastnik | 5 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Polska | 24 | obrońca | 7 | 2 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,28 średnia ocena | Gambia | 22 | napastnik | 5 | 1,8 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Niemcy | 25 | bramkarz | 7 | 750 tys. € |
Przewidywany skład St. Pauli 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

St. Pauli w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 21 |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 17 |
| ··· | |||||||
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 12 |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 10 |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | 8 |
Wyniki St. Pauli
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
St. Pauli
2
Karlsruhe
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Energie Cottbus
1
St. Pauli
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
St. Pauli
1
VfL Wolfsburg
0
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
Terminarz St. Pauli
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 20:30
|
Hannover 96
St. Pauli
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
|
|
23 Paź 18:30
|
Darmstadt 98
St. Pauli
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
|
|
01 Lis 13:30
|
St. Pauli
Nurnberg
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery St. Pauli
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Austria |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Bułgaria |
|
400 tys. € | |
| 06 Sie 2026 |
|
Islandia |
|
wypożyczenie |
St. Pauli to klub piłkarski z Niemiec występujący w 2. Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest Millerntor-Stadion, który może pomieścić 29 564 widzów. Zespół prowadzi Marcel Rapp. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 24,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez St. Pauli?
Klub piłkarski St. Pauli zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Hamburga oraz Mistrzostwo 2. ligi Niemiec.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski St. Pauli w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do St. Pauli trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 800 tys. €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 1,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Dimitar Mitov z Aberdeen za 400 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Manolis Saliakas do Olympiakos za 1,3 mln €.
Które miejsce zajmuje St. Pauli w tabeli 2. Bundesligi?
St. Pauli zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 11 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład St. Pauli?
W wyjściowym ustawieniu St. Pauli między słupkami staje B. Voll, a linię obrony najczęściej tworzą A. Pyrka, D. Nemeth oraz L. Oppie. W środku pola grają C. Metcalfe, M. Rasmussen, E. Smith, J. Fujita oraz B. Hrgota, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Niang, A. Ceesay. Trener Marcel Rapp ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
Kiedy St. Pauli gra następny mecz?
Najbliższy mecz St. Pauli to spotkanie z Hannoverem 96, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Heinz von Heiden-Arena w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz St. Pauli?
Ostatni mecz St. Pauli to wygrana z Karlsruhe 2:0 w 2. Bundeslidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Ceesay, Ritzka. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma St. Pauli w tym sezonie?
Bilans St. Pauli w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 10 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz St. Pauli w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra St. Pauli w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań St. Pauli
St. Pauli terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 20:30
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
Heinz von Heiden-Arena Wyjazd | Łatwy | |
|
23 Paź 18:30
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
Merck-Stadion am Böllenfalltor Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
Millerntor-Stadion U siebie | Trudny | |
|
07 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
MDCC-Arena Wyjazd | Trudny | |
|
21 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 12. kolejka
|
Millerntor-Stadion U siebie | Umiarkowany | |
|
28 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 13. kolejka
|
Rudolf-Harbig-Stadion Wyjazd | Łatwy | |
|
05 Gru 13:30
|
2. Bundesliga, 14. kolejka
|
Millerntor-Stadion U siebie | Trudny | |
|
12 Gru 13:30
|
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
Bremer Brücke Wyjazd | Umiarkowany | |
|
19 Gru 13:30
|
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
Millerntor-Stadion U siebie | Trudny | |
|
16 Sty 13:30
|
2. Bundesliga, 17. kolejka
|
Eintracht-Stadion Wyjazd | Umiarkowany |
Kiedy St. Pauli gra następny mecz?
Najbliższy mecz St. Pauli to spotkanie z Hannoverem 96, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Heinz von Heiden-Arena w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki St. Pauli w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub St. Pauli w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki St. Pauli w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
St. Pauli wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
2:0 | 4-1-3-2 | 6/15 | 1/3 | |
|
20 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
1:1 | 4-1-3-2 | 3/12 | 4/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:0 | 4-1-3-2 | 10/14 | 2/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:2 | 3-4-2-1 | 5/8 | 3/5 | |
|
30 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
1:2 | 3-4-1-2 | 4/9 | 3/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
2:0 | 3-4-1-2 | 1/8 | 2/4 | |
|
14 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
2:2 | 3-4-1-2 | 5/10 | 3/6 | |
|
09 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
1:1 | 3-4-1-2 | 9/11 | 1/1 | |
|
16 Maj Koniec
|
Bundesliga, 34. kolejka
|
1:3 | 3-4-1-2 | 8/17 | 2/5 | |
|
09 Maj Koniec
|
Bundesliga, 33. kolejka
|
2:1 | 3-5-2 | 5/8 | 0/2 |
St. Pauli ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-3-2 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-3-2 – w 3 z 7 meczów, ze średnią 2,33 punktu. W pozostałych ustawieniach St. Pauli zdobywa 0,75 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz St. Pauli?
Ostatni mecz St. Pauli to wygrana z Karlsruhe 2:0 w 2. Bundeslidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Ceesay, Ritzka. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
St. Pauli – tabela 2. Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli 2. Bundesliga zajmuje St. Pauli w sezonie 2026/2027.
Miejsce St. Pauli w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nurnberg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 2 |
Heidenheim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 3 |
Hertha BSC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Magdeburg
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 6 |
St. Pauli
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 7 |
Darmstadt 98
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 8 |
VfL Wolfsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 5 | |
| 9 |
Arminia Bielefeld
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 10 |
Energie Cottbus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 11 |
VfL Osnabrück
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 12 |
Eintracht Braunschweig
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Hannover 96
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dynamo Drezno
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Karlsruhe
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 16 |
Holstein Kiel
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 17 |
VfL Bochum
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 18 |
Greuther Fürth
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hertha BSC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
Nurnberg
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 3 |
VfL Wolfsburg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 7 | |
| 4 |
VfL Bochum
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 6 |
Greuther Fürth
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 7 |
Heidenheim
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Magdeburg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 9 |
Energie Cottbus
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
VfL Osnabrück
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
St. Pauli
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 12 |
Arminia Bielefeld
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 13 |
Eintracht Braunschweig
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 14 |
Hannover 96
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 15 |
Dynamo Drezno
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Karlsruhe
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 17 |
Holstein Kiel
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 18 |
Darmstadt 98
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje St. Pauli w tabeli 2. Bundesligi?
St. Pauli zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 11 punktów, a przewaga nad 8. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:8, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki St. Pauli w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki St. Pauli na tle ligi w sezonie 2026/2027.
St. Pauli na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 7,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,14
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 18,6
- Przechwyty / mecz 8,9
- Wybicia / mecz 25,9
- Zablokowane strzały / mecz 3,7
Strzelcy St. Pauli
Rozkład bramek w czasie
Bramki St. Pauli i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres St. Pauli to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hannover 96 - St. Pauli Po przerwie pada 60% bramek St. Pauli.Przebieg meczu St. Pauli i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-2-1 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy St. Pauli otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla St. Pauli
100% bramek St. Pauli pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
St. Pauli zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie St. Pauli
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów St. Pauli, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
St. Pauli wygra mecz Hannover 96 - St. Pauli St. Pauli nie przegrywa od 4 meczów.Bramki w meczach St. Pauli
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów St. Pauli padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hannover 96 - St. Pauli Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów St. Pauli.St. Pauli – faule i karne
- Faule / mecz 11,0
- Faule rywali / mecz 11,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
St. Pauli fauluje średnio 11,0 razy na mecz, a wymusza 11,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla St. Pauli, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie St. Pauli zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
St. Pauli wygra mecz Hannover 96 - St. Pauli St. Pauli zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach St. Pauli ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli St. Pauli, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
St. Pauli wygra drugą połowę meczu Hannover 96 - St. Pauli Drugą połowę St. Pauli wygrywał w 3 z 7 meczów.St. Pauli – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 4,9
- Celność strzałów 51%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,0
St. Pauli oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 51% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,0 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Hannover 96 - St. Pauli St. Pauli oddaje 10,0 strzałów na mecz.St. Pauli – posiadanie piłki
- U siebie 50,8%
- Na wyjeździe 41,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 31%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio St. Pauli utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 31%.
St. Pauli wygra mecz Hannover 96 - St. Pauli St. Pauli utrzymuje średnio 46,6% posiadania piłki.St. Pauli – podania
- Kluczowe / mecz 9,7
- Dośrodkowania / mecz 21,4
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 40%
St. Pauli wymienia średnio 424 podań na mecz przy celności 80%, z czego 9,7 to podania kluczowe.
St. Pauli – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,14
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto St. Pauli to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Hannover 96 - St. Pauli Czyste konto St. Pauli zachowuje w 29% meczów.St. Pauli – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 7,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
St. Pauli wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Hannover 96 - St. Pauli Powyżej 8,5 rożnego padło w 86% meczów St. Pauli.St. Pauli – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 0%
St. Pauli ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale St. Pauli – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
St. Pauli według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-2-0 | 1,00 | 1,50 | 1,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz St. Pauli zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
St. Pauli na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
1,67 1,75 | 3,00 2,50 | 1,67 1,75 |
|
6.
|
2,33 1,25 | 1,33 0,50 | 0,00 1,00 |
|
7.
|
1,75 1,00 | 1,25 1,67 | 0,75 1,67 |
|
8.
|
1,33 1,00 | 2,33 2,00 | 2,00 2,50 |
|
9.
|
1,67 0,75 | 2,33 1,00 | 1,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach St. Pauli
Skrajne wyniki i osiągnięcia St. Pauli w tym sezonie
- Najwyższa wygrana St. Pauli - Karlsruhe 2:0 2. Bundesliga, 11.10.2026
- Najwyższa porażka St. Pauli - FC Kaiserslautern 1:2 2. Bundesliga, 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Holstein Kiel - St. Pauli 2:2, 2. Bundesliga, 14.08.2026
- Najszybsza bramka 20. minuta Hara, Arminia Bielefeld - St. Pauli 2:2, 2. Bundesliga, 4.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Fujita, St. Pauli - VfL Wolfsburg 1:0, 2. Bundesliga, 12.09.2026
Jakie statystyki ma St. Pauli w tym sezonie?
Bilans St. Pauli w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-4-1 przy 10 zdobytych bramkach i 8 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
St. Pauli – zawodnicy
Jak wygląda kadra St. Pauli w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład St. Pauli 3-4-1-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze St. Pauli
-
Branimir Hrgota Napastnik Uraz pięty pauzuje od 35 dniopuszczone: 1 mecz
-
Gisli Thórdarson Pomocnik Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 69 dniopuszczone: 8 meczów
-
Mathias Pereira Lage Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 176 dniopuszczone: 19 meczów
Kadra St. Pauli
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
![]() |
22 | Gambia | 1,8 mln € | 260 tys. € | 5 | 71% | 3 | 0 | 299' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Holandia | 2,5 mln € | 1,6 mln € | 7 | 100% | 2 | 0 | 350' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
33 | Szwecja | 500 tys. € | 1,1 mln € | 5 | 71% | 0 | 1 | 313' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
20 | Niemcy | – | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 188' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
|
25 | Anglia | 1,2 mln € | 380 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 75' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Japonia | 1,5 mln € | 570 tys. € | 7 | 100% | 2 | 1 | 313' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Szkocja | 400 tys. € | 80 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
29 | Portugalia | 2 mln € | 1,6 mln € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
26 | Australia | 1,5 mln € | 1,3 mln € | 5 | 71% | 0 | 1 | 341' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
28 | Norwegia | 2 mln € | 850 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 592' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
30 | Dania | 900 tys. € | 450 tys. € | 5 | 71% | 1 | 0 | 325' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Japonia | 6 mln € | 750 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 408' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
22 | Australia | 550 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Szwecja | 400 tys. € | 490 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Islandia | 700 tys. € | 270 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 42 |
![]() |
19 | Niemcy | 200 tys. € | 170 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 44 |
![]() |
19 | Japonia | 125 tys. € | 130 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 4 |
|
25 | Austria | 2,5 mln € | 1,4 mln € | 7 | 100% | 0 | 1 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Szwecja | 3 mln € | 1,9 mln € | 7 | 100% | 0 | 1 | 481' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Polska | 2 mln € | 660 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 619' | 3 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Niemcy | 2 mln € | 660 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 625' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Japonia | 2,5 mln € | 660 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 381' | 4 | 2 | |||||||
| 2 |
|
22 | Finlandia | 500 tys. € | 73 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
28 | Niemcy | 800 tys. € | 470 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 210' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
31 | Polska | 600 tys. € | 470 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 31' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Niemcy | 750 tys. € | 380 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
![]() |
24 | Austria | 350 tys. € | 230 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
29 | Bułgaria | 600 tys. € | 461 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry St. Pauli
37,9 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile St. Pauli wydaje na pensje
17,4 mln € rocznie
śr. 622 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
16
najliczniej: Niemcy (5 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy St. Pauli w sezonie 2026/2027
St. Pauli wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry St. Pauli
Jak wygląda skład St. Pauli?
W wyjściowym ustawieniu St. Pauli między słupkami staje B. Voll, a linię obrony najczęściej tworzą A. Pyrka, D. Nemeth oraz L. Oppie. W środku pola grają C. Metcalfe, M. Rasmussen, E. Smith, J. Fujita oraz B. Hrgota, a za skuteczność w ataku odpowiadają Y. Niang, A. Ceesay. Trener Marcel Rapp ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
St. Pauli – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub St. Pauli w sezonie 2026/2027.
St. Pauli transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Niemcy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 20 Sie 2026 |
|
Austria | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Bułgaria | 29 |
|
400 tys. € | |
| 06 Sie 2026 |
|
Islandia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 04 Sie 2026 |
|
Australia | 33 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Finlandia | 22 |
|
400 tys. € | |
| 23 Lip 2026 |
|
Grecja | 30 |
|
1,3 mln € | |
| 23 Lip 2026 |
|
Bośnia | 30 |
|
za darmo | |
| 16 Lip 2026 |
|
Estonia | 33 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Luksemburg | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery St. Pauli
St. Pauli bilans transferowy
- +1,3 mln € 2026
- -1,9 mln € 2025
- -950 tys. € 2024
- +2,3 mln € 2023
- +1,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii St. Pauli
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski St. Pauli w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do St. Pauli trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 800 tys. €, a klub opuściło 6 piłkarzy, co przyniosło 1,3 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Dimitar Mitov z Aberdeen za 400 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Manolis Saliakas do Olympiakos za 1,3 mln €.
St. Pauli – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski St. Pauli? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez St. Pauli?
Klub piłkarski St. Pauli zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Hamburga oraz Mistrzostwo 2. ligi Niemiec.