Forma w lidze
Eintracht Braunschweig w tabeli
11. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 3. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
6:8 bramki
1,50 gola/mecz
3 pkt
7:5 bramki
2,33 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Eintrachtu Braunschweig
Wartość drużyny: 3,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 4 bramek | Niemcy | 22 | napastnik | 7 | 700 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Niemcy | 22 | pomocnik | 7 | 2 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,13 średnia ocena | Niemcy | 21 | pomocnik | 7 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Niemcy | 27 | bramkarz | 7 | 1 mln € |
Przewidywany skład Eintrachtu Braunschweig 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Eintracht Braunschweig w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 21 |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 17 |
| ··· | |||||||
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | 8 |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 7 |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | 7 |
Wyniki Eintrachtu Braunschweig
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Eintracht Braunschweig
1
Holstein Kiel
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
FC Kaiserslautern
1
Eintracht Braunschweig
0
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Eintracht Braunschweig
2
Dynamo Drezno
2
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
Terminarz Eintrachtu Braunschweig
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
Greuther Fürth
Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
|
|
25 Paź 13:30
|
Eintracht Braunschweig
Hannover 96
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
|
|
30 Paź 18:30
|
Arminia Bielefeld
Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Eintrachtu Braunschweig
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
USA |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Albania |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy |
|
wypożyczenie |
Eintracht Braunschweig to klub piłkarski z Niemiec występujący w 2. Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest Eintracht-Stadion, który może pomieścić 24 474 widzów. Zespół prowadzi Lars Kornetka. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Eintracht Braunschweig?
Klub piłkarski Eintracht Braunschweig zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Intertoto oraz Puchar Dolnej Saksonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. Ligi Niemiec oraz Mistrzostwo Niemiec.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Eintracht Braunschweig w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Eintrachtu Braunschweig trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 400 tys. €, a klub opuściło 7 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Maximilian Entrup z LASK-u za 200 tys. €.
Które miejsce zajmuje Eintracht Braunschweig w tabeli 2. Bundesligi?
Eintracht Braunschweig zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Eintrachtu Braunschweig?
W wyjściowym ustawieniu Eintrachtu Braunschweig między słupkami staje R. Hoffmann, a linię obrony najczęściej tworzą M. Aydin, K. Ehlers, A. Hoti oraz Fabio di Michele Sanchez. W środku pola grają A. Opoku-Tiawiah, F. Flick, Samuele di Benedetto, M. Marie oraz Y. Sturm, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Urbich. Trener Lars Kornetka ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
Kiedy Eintracht Braunschweig gra następny mecz?
Najbliższy mecz Eintrachtu Braunschweig to spotkanie z Greuther Fürth, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Sportpark Ronhof Thomas Sommer w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Eintrachtu Braunschweig?
Ostatni mecz Eintrachtu Braunschweig to wygrana z Holstein Kiel 1:0 w 2. Bundeslidze, 9 października 2026. Bramkę zdobył Urbich. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Eintracht Braunschweig w tym sezonie?
Bilans Eintrachtu Braunschweig w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-1-4 przy 13 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Eintrachtu Braunschweig w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Eintracht Braunschweig w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Eintrachtu Braunschweig
Eintracht Braunschweig terminarz
Kiedy Eintracht Braunschweig gra następny mecz?
Najbliższy mecz Eintrachtu Braunschweig to spotkanie z Greuther Fürth, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Sportpark Ronhof Thomas Sommer w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Eintrachtu Braunschweig w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Eintracht Braunschweig w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Eintrachtu Braunschweig w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Eintracht Braunschweig wyniki
Eintracht Braunschweig ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 3 z 7 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Eintracht Braunschweig zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Eintrachtu Braunschweig?
Ostatni mecz Eintrachtu Braunschweig to wygrana z Holstein Kiel 1:0 w 2. Bundeslidze, 9 października 2026. Bramkę zdobył Urbich. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Eintracht Braunschweig – tabela 2. Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli 2. Bundesliga zajmuje Eintracht Braunschweig w sezonie 2026/2027.
Miejsce Eintrachtu Braunschweig w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nurnberg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 2 |
Heidenheim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 3 |
Hertha BSC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Magdeburg
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 6 |
St. Pauli
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 7 |
Darmstadt 98
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 8 |
VfL Wolfsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 5 | |
| 9 |
Arminia Bielefeld
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 10 |
Energie Cottbus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 11 |
VfL Osnabrück
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 12 |
Eintracht Braunschweig
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Hannover 96
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dynamo Drezno
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Karlsruhe
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 16 |
Holstein Kiel
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 17 |
VfL Bochum
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 18 |
Greuther Fürth
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hertha BSC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
Nurnberg
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 3 |
VfL Wolfsburg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 7 | |
| 4 |
VfL Bochum
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 6 |
Greuther Fürth
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 7 |
Heidenheim
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Magdeburg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 9 |
Energie Cottbus
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
VfL Osnabrück
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
St. Pauli
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 12 |
Arminia Bielefeld
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 13 |
Eintracht Braunschweig
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 14 |
Hannover 96
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 15 |
Dynamo Drezno
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Karlsruhe
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 17 |
Holstein Kiel
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 18 |
Darmstadt 98
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Eintracht Braunschweig w tabeli 2. Bundesligi?
Eintracht Braunschweig zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Eintrachtu Braunschweig w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Eintrachtu Braunschweig na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Eintracht Braunschweig na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,4
- Strzały celne / mecz 7,1
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 10,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,86
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 17,4
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 25,0
- Zablokowane strzały / mecz 3,9
Strzelcy Eintrachtu Braunschweig
Rozkład bramek w czasie
Bramki Eintrachtu Braunschweig i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Eintrachtu Braunschweig to 0–15 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig Po przerwie pada 38% bramek Eintrachtu Braunschweig.Przebieg meczu Eintrachtu Braunschweig i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-1-3 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Eintracht Braunschweig otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Eintrachtu Braunschweig
85% bramek Eintrachtu Braunschweig pada z gry. Z karnych odpowiadają za 15% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Eintracht Braunschweig zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Eintrachtu Braunschweig
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Eintrachtu Braunschweig, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Eintracht Braunschweig wygra mecz Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Eintrachtu Braunschweig
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 57%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 57%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 29%
W 57% meczów Eintrachtu Braunschweig padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig Powyżej 2,5 bramki padło w 57% meczów Eintrachtu Braunschweig.Eintracht Braunschweig – faule i karne
- Faule / mecz 9,7
- Faule rywali / mecz 12,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Eintracht Braunschweig fauluje średnio 9,7 razy na mecz, a wymusza 12,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Eintrachtu Braunschweig, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Eintracht Braunschweig zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Eintracht Braunschweig wygra mecz Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Eintrachtu Braunschweig ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 38% goli Eintrachtu Braunschweig, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Eintracht Braunschweig wygra drugą połowę meczu Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig Drugą połowę Eintracht Braunschweig wygrywał w 1 z 7 meczów.Eintracht Braunschweig – strzały
- Celne / mecz 7,1
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 57%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Eintracht Braunschweig oddaje 12,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 57% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig oddaje 12,4 strzałów na mecz.Eintracht Braunschweig – posiadanie piłki
- U siebie 43,3%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Eintracht Braunschweig utrzymuje przy piłce 46,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Eintracht Braunschweig wygra mecz Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig utrzymuje średnio 46,6% posiadania piłki.Eintracht Braunschweig – podania
- Kluczowe / mecz 12,1
- Dośrodkowania / mecz 13,9
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 55
- Celność długich podań 45%
Eintracht Braunschweig wymienia średnio 420 podań na mecz przy celności 79%, z czego 12,1 to podania kluczowe.
Eintracht Braunschweig – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,86
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Eintrachtu Braunschweig to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig Czyste konto Eintracht Braunschweig zachowuje w 14% meczów.Eintracht Braunschweig – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Eintracht Braunschweig wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 6,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Greuther Fürth - Eintracht Braunschweig Powyżej 8,5 rożnego padło w 71% meczów Eintrachtu Braunschweig.Eintracht Braunschweig – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 86%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
Eintracht Braunschweig ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Eintrachtu Braunschweig – 2,6.
Eintracht Braunschweig według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 3,00 | 2,33 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,50 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Eintracht Braunschweig zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–12).
Eintracht Braunschweig na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,67 0,75 | 2,33 1,00 | 1,33 2,00 |
|
10.
|
1,00 1,33 | 1,25 1,67 | 2,00 1,67 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 1,50 2,33 | 2,00 1,67 |
|
12.
|
0,25 2,00 | 0,25 1,33 | 1,00 1,00 |
|
13.
|
1,33 0,75 | 1,33 0,75 | 1,33 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Eintrachtu Braunschweig
Skrajne wyniki i osiągnięcia Eintrachtu Braunschweig w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Magdeburg - Eintracht Braunschweig 1:6 2. Bundesliga, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Eintracht Braunschweig - Hertha BSC 3:5 2. Bundesliga, 28.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 8 bramek Eintracht Braunschweig - Hertha BSC 3:5, 2. Bundesliga, 28.08.2026
- Najszybsza bramka 5. minuta Entrup, Eintracht Braunschweig - Dynamo Drezno 2:2, 2. Bundesliga, 12.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta Urbich, Eintracht Braunschweig - Hertha BSC 3:5, 2. Bundesliga, 28.08.2026
Jakie statystyki ma Eintracht Braunschweig w tym sezonie?
Bilans Eintrachtu Braunschweig w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-1-4 przy 13 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 47%, a oddaje 12,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Eintracht Braunschweig – zawodnicy
Jak wygląda kadra Eintrachtu Braunschweig w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Eintrachtu Braunschweig 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Eintrachtu Braunschweig
-
Noah Katterbach Obrońca Kolano skoczka pauzuje od 24 dniopuszczone: 2 mecze
-
Maximilian Entrup Napastnik Kolano skoczka pauzuje od 30 dniopuszczone: 3 mecze
-
Jovan Mijatovic Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 60 dniopuszczone: 3 mecze
-
Sidi Sane Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 66 dniopuszczone: 3 mecze
-
Robin Heusser Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 72 dniopuszczone: 8 meczów
-
Frederik Jakel Obrońca Uraz pauzuje od 421 dniopuszczone: 41 meczów
Kadra Eintrachtu Braunschweig
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
![]() |
22 | Niemcy | 700 tys. € | 230 tys. € | 7 | 100% | 4 | 1 | 366' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Niemcy | 700 tys. € | 560 tys. € | 7 | 100% | 1 | 1 | 551' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Austria | 500 tys. € | 400 tys. € | 5 | 71% | 1 | 0 | 208' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Serbia | 1,8 mln € | 560 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 104' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
23 | Niemcy | 600 tys. € | 300 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
21 | Niemcy | 1,5 mln € | – | 7 | 100% | 2 | 1 | 569' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
28 | Niemcy | 700 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 33' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
22 | Niemcy | 2 mln € | 70 tys. € | 7 | 100% | 0 | 2 | 600' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
25 | Niemcy | 900 tys. € | 750 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 627' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Turcja | 1,5 mln € | 600 tys. € | 7 | 100% | 2 | 1 | 624' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
20 | Szwajcaria | 1 mln € | 340 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 156' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Niemcy | 800 tys. € | 750 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 92' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
|
21 | Niemcy | 250 tys. € | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 38 |
![]() |
20 | Niemcy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
|
22 | Austria | 400 tys. € | 70 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
21 | Niemcy | 1,2 mln € | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 439' | 2 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Niemcy | 900 tys. € | 250 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 630' | 3 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Niemcy | 900 tys. € | 300 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 409' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Kosowo | 750 tys. € | 250 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 295' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Niemcy | 600 tys. € | 1,4 mln € | 6 | 86% | 0 | 0 | 221' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Niemcy | 900 tys. € | 370 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
21 | Grecja | 350 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 66' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
21 | Niemcy | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 3' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Niemcy | 400 tys. € | 470 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
22 | Niemcy | 250 tys. € | 283 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
27 | Niemcy | 1 mln € | 600 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
|
33 | Niemcy | 275 tys. € | 581 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Eintrachtu Braunschweig
21 mln €
śr. 777 tys. € / zawodnika
Ile Eintracht Braunschweig wydaje na pensje
9,5 mln € rocznie
śr. 350 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Niemcy (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Eintrachtu Braunschweig w sezonie 2026/2027
Eintracht Braunschweig wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Eintrachtu Braunschweig
Jak wygląda skład Eintrachtu Braunschweig?
W wyjściowym ustawieniu Eintrachtu Braunschweig między słupkami staje R. Hoffmann, a linię obrony najczęściej tworzą M. Aydin, K. Ehlers, A. Hoti oraz Fabio di Michele Sanchez. W środku pola grają A. Opoku-Tiawiah, F. Flick, Samuele di Benedetto, M. Marie oraz Y. Sturm, a za skuteczność w ataku odpowiadają J. Urbich. Trener Lars Kornetka ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
Eintracht Braunschweig – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Eintracht Braunschweig w sezonie 2026/2027.
Eintracht Braunschweig transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
![]() |
USA | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Sie 2026 |
|
Albania | 29 |
|
za darmo | |
| 24 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
|
Niemcy | 34 |
|
za darmo | |
| 21 Lip 2026 |
|
Niemcy | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Niemcy | 27 |
|
za darmo | |
| 02 Lip 2026 |
|
Austria | 29 |
|
200 tys. € | |
| 02 Lip 2026 |
|
Szwajcaria | 20 |
|
200 tys. € | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 22 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Eintrachtu Braunschweig
Eintracht Braunschweig bilans transferowy
- +850 tys. € 2026
- +2,3 mln € 2025
- -420 tys. € 2024
- +650 tys. € 2023
- -500 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Eintrachtu Braunschweig
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Eintracht Braunschweig w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Eintrachtu Braunschweig trafiło 3 zawodników za łączną kwotę 400 tys. €, a klub opuściło 7 piłkarzy. Najdroższym wzmocnieniem został Maximilian Entrup z LASK-u za 200 tys. €.
Eintracht Braunschweig – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Eintracht Braunschweig? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Eintracht Braunschweig?
Klub piłkarski Eintracht Braunschweig zdobył w swojej historii 11 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Intertoto oraz Puchar Dolnej Saksonii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. Ligi Niemiec oraz Mistrzostwo Niemiec.