Forma w lidze
Karlsruhe w tabeli
17. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
3 mecze bez strzelonej bramki
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
4:10 bramki
1,00 gola/mecz
2 pkt
2:4 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Karlsruhe
Wartość drużyny: 12 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Japonia | 22 | napastnik | 5 | 2 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Niemcy | 33 | pomocnik | 7 | 1 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,11 średnia ocena | Niemcy | 33 | pomocnik | 7 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Niemcy | 33 | pomocnik | 7 | 1 mln € |
Przewidywany skład Karlsruhe 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Karlsruhe w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 21 |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 17 |
| ··· | |||||||
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | 5 |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | 5 |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | 4 |
Wyniki Karlsruhe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
St. Pauli
2
Karlsruhe
0
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Karlsruhe
0
Nurnberg
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
13 Wrz Koniec
|
Karlsruhe
0
Energie Cottbus
3
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
Terminarz Karlsruhe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 13:30
|
Karlsruhe
Darmstadt 98
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
|
|
24 Paź 13:00
|
Magdeburg
Karlsruhe
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
|
|
27 Paź 20:45
|
Borussia Mönchengladbach
Karlsruhe
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Karlsruhe
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Bośnia |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Niemcy |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy |
![]() |
wypożyczenie |
Karlsruhe to klub piłkarski z Niemiec występujący w 2. Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest BBBank Wildpark, który może pomieścić 34 302 widzów. Zespół prowadzi Maximilian Senft. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 12 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Niemiec.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Karlsruhe?
Klub piłkarski Karlsruhe zdobył w swojej historii 13 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Badenii oraz Mistrzostwo 2. ligi Niemiec. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto, Puchar Niemiec, Mistrzostwo 3. Ligi Niemiec, Puchar Intertoto oraz Puchar Niemiec Południowych.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Karlsruhe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Karlsruhe trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 700 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 10 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Sandro Tremoulet z Radnik Surdulica za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Louey Ben Farhat do Freiburga za 10 mln €.
Które miejsce zajmuje Karlsruhe w tabeli 2. Bundesligi?
Karlsruhe zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 5 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 16 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Karlsruhe?
W wyjściowym ustawieniu Karlsruhe między słupkami staje H. Bernat, a linię obrony najczęściej tworzą Rafael Pinto Pedrosa, M. Franke, C. Kobald oraz D. Ofli. W środku pola grają L. Egloff, N. Eichinger, M. Wanitzek, Danyal Hakan Zor oraz V. Bergh, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Fukuda. Trener Maximilian Senft ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
Kiedy Karlsruhe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Karlsruhe to spotkanie z Darmstadt 98, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie BBBank Wildpark w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Karlsruhe?
Ostatni mecz Karlsruhe to porażka z St. Pauli 2:0 w 2. Bundeslidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Ceesay, Ritzka. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Karlsruhe w tym sezonie?
Bilans Karlsruhe w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-2-4 przy 6 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Karlsruhe w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Karlsruhe w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Karlsruhe
Karlsruhe terminarz
Kiedy Karlsruhe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Karlsruhe to spotkanie z Darmstadt 98, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 13:30 na obiekcie BBBank Wildpark w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Karlsruhe w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Karlsruhe w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Karlsruhe w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Karlsruhe wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
2:0 | 3-1-4-2 | 9/15 | 2/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 3/7 | 3/4 | |
|
13 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
0:3 | 4-4-2 | 5/13 | 1/3 | |
|
04 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 5/6 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
2:5 | 4-1-2-1-2 | 10/18 | 0/1 | |
|
21 Sie Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 4-2-3-1 | 8/11 | 1/2 | |
|
15 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 11/15 | 3/6 | |
|
08 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
2:1 | 4-1-3-2 | 6/12 | 2/3 | |
|
17 Maj Koniec
|
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
1:2 | 3-5-2 | 11/13 | 2/6 | |
|
08 Maj Koniec
|
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
2:2 | 3-5-2 | 1/5 | 5/5 |
Karlsruhe ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 2 z 7 meczów, ze średnią 0,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Karlsruhe zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Karlsruhe?
Ostatni mecz Karlsruhe to porażka z St. Pauli 2:0 w 2. Bundeslidze, 11 października 2026. Bramki zdobyli Ceesay, Ritzka. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Karlsruhe – tabela 2. Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli 2. Bundesliga zajmuje Karlsruhe w sezonie 2026/2027.
Miejsce Karlsruhe w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nurnberg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 2 |
Heidenheim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 3 |
Hertha BSC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Magdeburg
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 6 |
St. Pauli
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 7 |
Darmstadt 98
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 8 |
VfL Wolfsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 5 | |
| 9 |
Arminia Bielefeld
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 10 |
Energie Cottbus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 11 |
VfL Osnabrück
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 12 |
Eintracht Braunschweig
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Hannover 96
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dynamo Drezno
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Karlsruhe
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 16 |
Holstein Kiel
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 17 |
VfL Bochum
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 18 |
Greuther Fürth
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hertha BSC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
Nurnberg
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 3 |
VfL Wolfsburg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 7 | |
| 4 |
VfL Bochum
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 6 |
Greuther Fürth
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 7 |
Heidenheim
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Magdeburg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 9 |
Energie Cottbus
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
VfL Osnabrück
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
St. Pauli
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 12 |
Arminia Bielefeld
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 13 |
Eintracht Braunschweig
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 14 |
Hannover 96
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 15 |
Dynamo Drezno
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Karlsruhe
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 17 |
Holstein Kiel
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 18 |
Darmstadt 98
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje Karlsruhe w tabeli 2. Bundesligi?
Karlsruhe zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 5 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 16 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:14, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Karlsruhe w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Karlsruhe na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Karlsruhe na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,9
- Strzały celne / mecz 5,9
- Asysty / mecz 0,71
- Udane dryblingi / mecz 9,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,00
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 17,3
- Przechwyty / mecz 7,7
- Wybicia / mecz 25,1
- Zablokowane strzały / mecz 5,0
Strzelcy Karlsruhe
Rozkład bramek w czasie
Bramki Karlsruhe i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Karlsruhe to 0–15 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Karlsruhe - Darmstadt 98 Po przerwie pada 33% bramek Karlsruhe.Przebieg meczu Karlsruhe i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Karlsruhe otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Karlsruhe
100% bramek Karlsruhe pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Karlsruhe zdobywa w sezonie średnio 0,71 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,71.
Aktualne serie Karlsruhe
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 6 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Karlsruhe, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Karlsruhe wygra mecz Karlsruhe - Darmstadt 98 Karlsruhe przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Karlsruhe
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 14%
W 57% meczów Karlsruhe padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Karlsruhe - Darmstadt 98 Powyżej 2,5 bramki padło w 57% meczów Karlsruhe.Karlsruhe – faule i karne
- Faule / mecz 14,7
- Faule rywali / mecz 12,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Karlsruhe fauluje średnio 14,7 razy na mecz, a wymusza 12,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Karlsruhe, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Karlsruhe zdobywa 0,75 punktu na mecz wobec 0,67 na wyjeździe.
Karlsruhe wygra mecz Karlsruhe - Darmstadt 98 Karlsruhe zdobywa u siebie 25% możliwych punktów, na wyjeździe 22%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Karlsruhe ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli Karlsruhe, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Karlsruhe wygra drugą połowę meczu Karlsruhe - Darmstadt 98 Drugą połowę Karlsruhe wygrywał w 1 z 7 meczów.Karlsruhe – strzały
- Celne / mecz 5,9
- Niecelne / mecz 6,0
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 13,8
Karlsruhe oddaje 11,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 13,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Karlsruhe - Darmstadt 98 Karlsruhe oddaje 11,9 strzałów na mecz.Karlsruhe – posiadanie piłki
- U siebie 47,0%
- Na wyjeździe 49,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Karlsruhe utrzymuje przy piłce 48,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Karlsruhe wygra mecz Karlsruhe - Darmstadt 98 Karlsruhe utrzymuje średnio 48,1% posiadania piłki.Karlsruhe – podania
- Kluczowe / mecz 12,1
- Dośrodkowania / mecz 16,1
- Celność dośrodkowań 26%
- Podania długie / mecz 45
- Celność długich podań 44%
Karlsruhe wymienia średnio 400 podań na mecz przy celności 79%, z czego 12,1 to podania kluczowe.
Karlsruhe – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 2,00
- Bez straty do przerwy 29%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto Karlsruhe to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Karlsruhe - Darmstadt 98 Czyste konto Karlsruhe zachowuje w 14% meczów.Karlsruhe – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 71%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 8,3
Karlsruhe wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Karlsruhe - Darmstadt 98 Powyżej 8,5 rożnego padło w 71% meczów Karlsruhe.Karlsruhe – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 14%
Karlsruhe ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Karlsruhe – 1,9.
Karlsruhe według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,67 | 2,00 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Karlsruhe zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Karlsruhe na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
14.
|
1,75 0,00 | 1,75 0,33 | 1,25 3,00 |
|
15.
|
0,33 1,25 | 1,00 1,75 | 2,00 1,75 |
|
16.
|
1,00 0,50 | 1,00 1,50 | 1,33 2,75 |
|
17.
|
0,75 0,67 | 1,00 0,67 | 2,50 1,33 |
|
18.
|
1,00 0,25 | 1,67 0,50 | 1,67 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Karlsruhe
Skrajne wyniki i osiągnięcia Karlsruhe w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Karlsruhe - Arminia Bielefeld 2:1 2. Bundesliga, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Karlsruhe - VfL Wolfsburg 2:5 2. Bundesliga, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Karlsruhe - VfL Wolfsburg 2:5, 2. Bundesliga, 29.08.2026
- Najszybsza bramka 7. minuta Fukuda, Karlsruhe - VfL Wolfsburg 2:5, 2. Bundesliga, 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Pinto Pedrosa, Hannover 96 - Karlsruhe 2:2, 2. Bundesliga, 4.09.2026
Jakie statystyki ma Karlsruhe w tym sezonie?
Bilans Karlsruhe w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-2-4 przy 6 zdobytych bramkach i 14 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Karlsruhe – zawodnicy
Jak wygląda kadra Karlsruhe w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Karlsruhe 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Karlsruhe
-
Heliton Obrońca Rana pauzuje od 24 dniopuszczone: 2 mecze
-
Sebastian Jung Obrońca Problemy z udem pauzuje od 32 dniopuszczone: 3 mecze
-
Kevin Wiethaup Pomocnik Problemy z udem pauzuje od 39 dniopuszczone: 4 mecze
-
Moritz Broschinski Napastnik Skręcenie kostki pauzuje od 47 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra Karlsruhe
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
26 | Niemcy | 600 tys. € | 370 tys. € | 2 | 29% | 2 | 0 | 134' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Japonia | 2 mln € | 140 tys. € | 5 | 71% | 2 | 0 | 405' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
20 | Niemcy | 10 mln € | 90 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 316' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Niemcy | 700 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 339' | 2 | 0 | |||||||
| 37 |
|
19 | Włochy | 700 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 107' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
17 | Niemcy | 1 mln € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 114' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
33 | Niemcy | 1 mln € | 480 tys. € | 7 | 100% | 1 | 2 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
19 | Niemcy | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 524' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
21 | Niemcy | 800 tys. € | 58 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 246' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Niemcy | 1,5 mln € | 480 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 258' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
24 | Finlandia | 700 tys. € | 120 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 96' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
24 | Albania | 400 tys. € | 188 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 99' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
25 | Korea Południowa | 800 tys. € | 730 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 28 |
|
33 | Niemcy | 400 tys. € | 600 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 585' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
29 | Austria | 800 tys. € | 270 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 602' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
36 | Niemcy | 300 tys. € | 300 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 282' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
![]() |
19 | Niemcy | 7 mln € | 70 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 503' | 2 | 0 | |||||||
| 3 |
|
19 | Turcja | 3 mln € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 585' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
30 | Brazylia | 1 mln € | 310 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
27 | Szwecja | 500 tys. € | 120 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 276' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
26 | Madagaskar | 350 tys. € | 126 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 124' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Niemcy | 800 tys. € | 90 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 56' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
![]() |
23 | Niemcy | 25 tys. € | 91 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
25 | Dania | 1 mln € | 470 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
37 | Niemcy | 150 tys. € | 350 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Karlsruhe
35,5 mln €
śr. 1,4 mln € / zawodnika
Ile Karlsruhe wydaje na pensje
5,5 mln € rocznie
śr. 218 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Niemcy (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Karlsruhe w sezonie 2026/2027
Karlsruhe wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Karlsruhe
Jak wygląda skład Karlsruhe?
W wyjściowym ustawieniu Karlsruhe między słupkami staje H. Bernat, a linię obrony najczęściej tworzą Rafael Pinto Pedrosa, M. Franke, C. Kobald oraz D. Ofli. W środku pola grają L. Egloff, N. Eichinger, M. Wanitzek, Danyal Hakan Zor oraz V. Bergh, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Fukuda. Trener Maximilian Senft ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
Karlsruhe – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Karlsruhe w sezonie 2026/2027.
Karlsruhe transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Bośnia | 28 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Niemcy | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Brazylia | 30 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Niemcy | 20 |
|
10 mln € | |
| 10 Sie 2026 |
|
Madagaskar | 26 |
|
250 tys. € | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Niemcy | 22 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Niemcy | 31 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
![]() |
Niemcy | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Karlsruhe
Karlsruhe bilans transferowy
- +11,9 mln € 2026
- +4,7 mln € 2025
- -1,1 mln € 2024
- +3 mln € 2023
- -128 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Karlsruhe
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Karlsruhe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Karlsruhe trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 700 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 10 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Sandro Tremoulet z Radnik Surdulica za 250 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Louey Ben Farhat do Freiburga za 10 mln €.
Karlsruhe – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Karlsruhe? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Karlsruhe?
Klub piłkarski Karlsruhe zdobył w swojej historii 13 trofeów. Najczęściej wygrywał Puchar Badenii oraz Mistrzostwo 2. ligi Niemiec. Ponadto triumfował w Puchar Intertoto, Puchar Niemiec, Mistrzostwo 3. Ligi Niemiec, Puchar Intertoto oraz Puchar Niemiec Południowych.