Sandro Tremoulet jest piłkarzem występującym obecnie w Karlsruhe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Sandro Tremoulet
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Sandro Tremoulet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sandro Tremoulet wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Sandro Tremoulet oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sandro Tremoulet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sandro Tremoulet rozegrał w barwach Karlsruhe w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Madagaskaru. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 662 minuty. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sandro Tremoulet
Pierwszy transfer Sandro Tremoulet w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Radnik Surdulica do Karlsruhe za 250 tysięcy euro.
Czy Sandro Tremoulet ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Sandro Tremoulet nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sandro Tremoulet to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Sandro Tremoulet?
Sandro Tremoulet najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Sandro Tremoulet?
Wycena 26-letniego Sandro Tremoulet według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sandro Tremoulet?
Sandro Tremoulet urodził się 18 listopada 1999 we Francji, ma narodowość madagaskarską. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Sandro Tremoulet – statystyki
Szczegółowe statystyki Sandro Tremoulet w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Karlsruhe oraz reprezentacja Madagaskaru. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Sandro Tremoulet vs. inni
Jakie statystyki ma Sandro Tremoulet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sandro Tremoulet wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.76, a skuteczność strzałów to 0,0%. Sandro Tremoulet oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Sandro Tremoulet – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sandro Tremoulet w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
6:1 | 56' | 0 | 0 | ||||
|
18 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
11 Paź
Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
2:0 | 70' | 0 | 0 | ||||
|
29 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
1:1 | 81' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Wrz
Koniec
|
![]() ![]() Puchar Narodów Afryki
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
0:3 | 9' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Sandro Tremoulet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Sandro Tremoulet rozegrał w barwach Karlsruhe w Pucharze Niemiec 1 mecz, w 2. Bundeslidze 8 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Madagaskaru. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 662 minuty. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Sandro Tremoulet – transfery
W trakcie kariery Sandro Tremoulet zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 250 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Karlsruhe 2026 – obecnie
-
Radnik Surdulica 2025 – 2026
-
Free Player 2025 – 2025

-
Ararat 2024 – 2025
-
Seraing United 2022 – 2024
-
Sporting Club Sétois 2021 – 2022

-
FU Narbonne 2021 – 2021

-
Vannes 2020 – 2021

-
FU Narbonne 2019 – 2020

-
Castelnau le Cres do 2019

Historia transferów Sandro Tremoulet
Pierwszy transfer Sandro Tremoulet w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Radnik Surdulica do Karlsruhe za 250 tysięcy euro.
Sandro Tremoulet – forma
W ostatnich 5 meczach Sandro Tremoulet zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,37. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Sandro Tremoulet ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.37, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.37.
W ostatnich 10 meczach Sandro Tremoulet 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.37, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44.
W jakiej formie jest Sandro Tremoulet?
Sandro Tremoulet jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.37 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.76). Jego dyspozycja słabnie.
Sandro Tremoulet – zarobki
Sandro Tremoulet gra w Karlsruhe na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 125 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sandro Tremoulet w Karlsruhe (2022/23)
| Rocznie | 125 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 344 € |
Sandro Tremoulet – kontuzje
W trakcie kariery Sandro Tremoulet zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sandro Tremoulet
-
Uraz kolana
28.02.23 – 29.06.23 (122 dni)
Seraing United opuszczone: 7 meczów
Czy Sandro Tremoulet ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Sandro Tremoulet nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sandro Tremoulet to uraz kolana z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sandro Tremoulet – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sandro Tremoulet wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sandro Tremoulet na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Sandro Tremoulet?
Wycena Sandro Tremoulet wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Sandro Tremoulet wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.