Forma w lidze
VfL Bochum w tabeli
12. miejsce / 7 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do 3. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
3 mecze bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
1:4 bramki
0,25 gola/mecz
6 pkt
4:3 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy VfL Bochum
Wartość drużyny: 8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Japonia | 29 | pomocnik | 7 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Niemcy | 31 | obrońca | 7 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,13 średnia ocena | Niemcy | 31 | obrońca | 7 | 900 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Austria | 26 | obrońca | 7 | 1,5 mln € |
Przewidywany skład VfL Bochum 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
VfL Bochum w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 21 |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 17 |
| ··· | |||||||
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 7 |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | 7 |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | 7 |
Wyniki VfL Bochum
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
VfL Bochum
0
Arminia Bielefeld
1
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Hannover 96
2
VfL Bochum
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
VfL Bochum
1
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
Terminarz VfL Bochum
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
FC Kaiserslautern
VfL Bochum
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
|
|
23 Paź 18:30
|
VfL Bochum
VfL Wolfsburg
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
|
|
27 Paź 18:00
|
VfL Bochum
FSV Mainz 05
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery VfL Bochum
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Belgia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Słowacja |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Surinam |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie |
VfL Bochum to klub piłkarski z Niemiec występujący w 2. Bundesliga. Swoim domowym obiektem jest Vonovia Ruhrstadion, który może pomieścić 27 599 widzów. Zespół prowadzi Uwe Rosler. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 8 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Niemiec.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez VfL Bochum?
Klub piłkarski VfL Bochum zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec oraz Puchar Niemiec Zachodnich.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski VfL Bochum w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do VfL Bochum trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 400 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Moritz-Broni Kwarteng do Magdeburga za 300 tys. €.
Które miejsce zajmuje VfL Bochum w tabeli 2. Bundesligi?
VfL Bochum zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład VfL Bochum?
W wyjściowym ustawieniu VfL Bochum między słupkami staje T. Horn, a linię obrony najczęściej tworzą S. Klaiber, M. Steinwender, K. Mets oraz M. Wittek. W środku pola grają K. Miyoshi, T. Meyer, Christian Theodor Kjelder Rasmussen, M. Pannewig oraz G. Holtmann, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Hofmann. Trener Uwe Rosler ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
Kiedy VfL Bochum gra następny mecz?
Najbliższy mecz VfL Bochum to spotkanie z FC Kaiserslautern, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Fritz-Walter-Stadion w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz VfL Bochum?
Ostatni mecz VfL Bochum to porażka z Arminią Bielefeld 0:1 w 2. Bundeslidze, 11 października 2026. Bramkę zdobył Boakye. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma VfL Bochum w tym sezonie?
Bilans VfL Bochum w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-1-4 przy 5 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz VfL Bochum w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra VfL Bochum w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań VfL Bochum
VfL Bochum terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
17 Paź 13:00
|
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
Fritz-Walter-Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
23 Paź 18:30
|
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
Vonovia Ruhrstadion U siebie | Trudny | |
|
27 Paź 18:00
|
Puchar Niemiec, 1/16 finału
|
Vonovia Ruhrstadion U siebie | – | |
|
30 Paź 18:30
|
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
LEAG Energie Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
07 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
Vonovia Ruhrstadion U siebie | Łatwy | |
|
21 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 12. kolejka
|
Millerntor-Stadion Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 13:30
|
2. Bundesliga, 13. kolejka
|
Vonovia Ruhrstadion U siebie | Łatwy | |
|
05 Gru 13:30
|
2. Bundesliga, 14. kolejka
|
Max-Morlock-Stadion Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 13:30
|
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
Vonovia Ruhrstadion U siebie | Trudny | |
|
19 Gru 13:30
|
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
Vonovia Ruhrstadion U siebie | Trudny |
Kiedy VfL Bochum gra następny mecz?
Najbliższy mecz VfL Bochum to spotkanie z FC Kaiserslautern, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 13:00 na obiekcie Fritz-Walter-Stadion w ramach 2. Bundesligi (8. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki VfL Bochum w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub VfL Bochum w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki VfL Bochum w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
VfL Bochum wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 6/10 | 2/5 | |
|
20 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 12/14 | 2/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/10 | 2/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 4/12 | 7/8 | |
|
28 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 6/7 | 3/7 | |
|
23 Sie Koniec
|
Puchar Niemiec, 1/32 finału
|
1:2 | 4-2-3-1 | 1/12 | 2/4 | |
|
14 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 6/11 | 3/5 | |
|
07 Sie Koniec
|
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
0:1 | 4-2-3-1 | 5/7 | 2/7 | |
|
17 Maj Koniec
|
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 2/13 | 4/6 | |
|
09 Maj Koniec
|
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 4/8 | 3/5 |
VfL Bochum ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 7 meczów, ze średnią 1,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz VfL Bochum?
Ostatni mecz VfL Bochum to porażka z Arminią Bielefeld 0:1 w 2. Bundeslidze, 11 października 2026. Bramkę zdobył Boakye. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
VfL Bochum – tabela 2. Bundesliga
Jakie miejsce w tabeli 2. Bundesliga zajmuje VfL Bochum w sezonie 2026/2027.
Miejsce VfL Bochum w tabeli 2. Bundesligi
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Hertha BSC
|
7 | 7 | 0 | 0 | 19:8 | 11 | 21 | |
2
|
Nurnberg
|
7 | 5 | 2 | 0 | 20:10 | 10 | 17 | |
3
|
Heidenheim
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14:12 | 2 | 14 | |
4
|
Magdeburg
|
7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 | 5 | 13 | |
5
|
VfL Wolfsburg
|
7 | 3 | 3 | 1 | 19:12 | 7 | 12 | |
6
|
FC Kaiserslautern
|
7 | 3 | 3 | 1 | 6:4 | 2 | 12 | |
7
|
St. Pauli
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | 2 | 10 | |
8
|
Energie Cottbus
|
7 | 2 | 2 | 3 | 15:16 | -1 | 8 | |
9
|
Arminia Bielefeld
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 8 | |
10
|
VfL Osnabrück
|
7 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | -3 | 8 | |
11
|
Eintracht Braunschweig
|
7 | 2 | 1 | 4 | 13:13 | 0 | 7 | |
12
|
VfL Bochum
|
7 | 2 | 1 | 4 | 5:7 | -2 | 7 | |
13
|
Hannover 96
|
7 | 2 | 1 | 4 | 7:12 | -5 | 7 | |
14
|
Darmstadt 98
|
7 | 2 | 1 | 4 | 8:14 | -6 | 7 | |
15
|
Greuther Fürth
|
7 | 1 | 3 | 3 | 10:13 | -3 | 6 | |
16
|
Dynamo Drezno
|
7 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 5 | |
17
|
Karlsruhe
|
7 | 1 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 5 | |
18
|
Holstein Kiel
|
7 | 0 | 4 | 3 | 7:11 | -4 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Nurnberg
|
4 | 3 | 1 | 0 | 13:6 | 7 | 10 | |
| 2 |
Heidenheim
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:6 | 4 | 10 | |
| 3 |
Hertha BSC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Magdeburg
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:6 | 3 | 9 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 7 | |
| 6 |
St. Pauli
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 7 |
Darmstadt 98
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 2 | 7 | |
| 8 |
VfL Wolfsburg
|
3 | 1 | 2 | 0 | 9:5 | 4 | 5 | |
| 9 |
Arminia Bielefeld
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 10 |
Energie Cottbus
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 11 |
VfL Osnabrück
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 12 |
Eintracht Braunschweig
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | -2 | 4 | |
| 13 |
Hannover 96
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dynamo Drezno
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 15 |
Karlsruhe
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:10 | -6 | 3 | |
| 16 |
Holstein Kiel
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 17 |
VfL Bochum
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:4 | -3 | 1 | |
| 18 |
Greuther Fürth
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hertha BSC
|
4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
Nurnberg
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 3 |
VfL Wolfsburg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 10:7 | 3 | 7 | |
| 4 |
VfL Bochum
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 1 | 6 | |
| 5 |
FC Kaiserslautern
|
4 | 1 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 5 | |
| 6 |
Greuther Fürth
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 7 |
Heidenheim
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 8 |
Magdeburg
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 4 | |
| 9 |
Energie Cottbus
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
VfL Osnabrück
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 11 |
St. Pauli
|
3 | 0 | 3 | 0 | 5:5 | 0 | 3 | |
| 12 |
Arminia Bielefeld
|
4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | -4 | 3 | |
| 13 |
Eintracht Braunschweig
|
3 | 1 | 0 | 2 | 7:5 | 2 | 3 | |
| 14 |
Hannover 96
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | -5 | 3 | |
| 15 |
Dynamo Drezno
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:11 | -5 | 2 | |
| 16 |
Karlsruhe
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | -2 | 2 | |
| 17 |
Holstein Kiel
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 18 |
Darmstadt 98
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | -8 | 0 |
Które miejsce zajmuje VfL Bochum w tabeli 2. Bundesligi?
VfL Bochum zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli 2. Bundesligi z dorobkiem 7 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Herthy BSC wynosi 14 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki VfL Bochum w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki VfL Bochum na tle ligi w sezonie 2026/2027.
VfL Bochum na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,7
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 0,57
- Udane dryblingi / mecz 5,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 11,9
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 21,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,7
Rozkład bramek w czasie
Bramki VfL Bochum i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres VfL Bochum to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Kaiserslautern - VfL Bochum Po przerwie pada 20% bramek VfL Bochum.Przebieg meczu VfL Bochum i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy VfL Bochum otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla VfL Bochum
100% bramek VfL Bochum pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
VfL Bochum zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie VfL Bochum
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów VfL Bochum, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
VfL Bochum wygra mecz FC Kaiserslautern - VfL Bochum VfL Bochum przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach VfL Bochum
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 43%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów VfL Bochum padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Kaiserslautern - VfL Bochum Powyżej 2,5 bramki padło w 29% meczów VfL Bochum.VfL Bochum – faule i karne
- Faule / mecz 12,3
- Faule rywali / mecz 10,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
VfL Bochum fauluje średnio 12,3 razy na mecz, a wymusza 10,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla VfL Bochum, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie VfL Bochum zdobywa 0,25 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
VfL Bochum wygra mecz FC Kaiserslautern - VfL Bochum VfL Bochum zdobywa u siebie 8% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach VfL Bochum ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 20% goli VfL Bochum, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
VfL Bochum wygra drugą połowę meczu FC Kaiserslautern - VfL Bochum Drugą połowę VfL Bochum wygrywał w 1 z 7 meczów.VfL Bochum – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 38%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 16,4
VfL Bochum oddaje 11,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 38% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 16,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu FC Kaiserslautern - VfL Bochum VfL Bochum oddaje 11,7 strzałów na mecz.VfL Bochum – posiadanie piłki
- U siebie 58,0%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 7
- Najniższe w sezonie 45%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 7 meczów. Średnio VfL Bochum utrzymuje przy piłce 55,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 45%.
VfL Bochum wygra mecz FC Kaiserslautern - VfL Bochum VfL Bochum utrzymuje średnio 55,0% posiadania piłki.VfL Bochum – podania
- Kluczowe / mecz 12,6
- Dośrodkowania / mecz 24,1
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 46%
VfL Bochum wymienia średnio 501 podań na mecz przy celności 83%, z czego 12,6 to podania kluczowe.
VfL Bochum – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto VfL Bochum to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu FC Kaiserslautern - VfL Bochum Czyste konto VfL Bochum zachowuje w 14% meczów.VfL Bochum – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,3
VfL Bochum wykonuje średnio 6,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu FC Kaiserslautern - VfL Bochum Powyżej 8,5 rożnego padło w 71% meczów VfL Bochum.VfL Bochum – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 86%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 14%
VfL Bochum ogląda średnio 2,7 żółtej kartki na mecz, a rywale VfL Bochum – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
VfL Bochum według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–12) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (13–18) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,33 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz VfL Bochum zdobywa z drużynami z dołu tabeli (13–18), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
VfL Bochum na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
10.
|
1,00 1,33 | 1,25 1,67 | 2,00 1,67 |
|
11.
|
1,00 1,00 | 1,50 2,33 | 2,00 1,67 |
|
12.
|
0,25 2,00 | 0,25 1,33 | 1,00 1,00 |
|
13.
|
1,33 0,75 | 1,33 0,75 | 1,33 2,00 |
|
14.
|
1,75 0,00 | 1,75 0,33 | 1,25 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach VfL Bochum
Skrajne wyniki i osiągnięcia VfL Bochum w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Eintracht Braunschweig - VfL Bochum 0:1 2. Bundesliga, 14.08.2026
- Najwyższa porażka VfL Bochum - Hertha BSC 0:1 2. Bundesliga, 7.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Dynamo Drezno - VfL Bochum 1:2, 2. Bundesliga, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Miyoshi, Dynamo Drezno - VfL Bochum 1:2, 2. Bundesliga, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 77. minuta Meyer, Hannover 96 - VfL Bochum 2:1, 2. Bundesliga, 20.09.2026
Jakie statystyki ma VfL Bochum w tym sezonie?
Bilans VfL Bochum w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-1-4 przy 5 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 11,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
VfL Bochum – zawodnicy
Jak wygląda kadra VfL Bochum w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład VfL Bochum 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze VfL Bochum
-
Oliver Olsen Obrońca Uraz mięśnia dwugłowego uda pauzuje od 33 dniopuszczone: 3 mecze
-
Philipp Strompf Obrońca Uraz pauzuje od 37 dniopuszczone: 3 mecze
-
Enis Cokaj Pomocnik Stłuczenie mięśnia pauzuje od 38 dniopuszczone: 5 meczów
-
Jean-Manuel Mbom Pomocnik Uraz kostki pauzuje od 51 dniopuszczone: 5 meczów
-
Babis Drakas Napastnik Uraz kolana pauzuje od 56 dniopuszczone: 6 meczów
Kadra VfL Bochum
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 33 |
|
33 | Niemcy | 600 tys. € | 900 tys. € | 7 | 100% | 2 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Filipiny | 700 tys. € | 850 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 410' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Dania | 1,2 mln € | 940 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 376' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
30 | Niemcy | 600 tys. € | 360 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 67' | 1 | 0 | |||||||
| 37 |
![]() |
19 | Włochy | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 103' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
21 | Togo | 600 tys. € | 70 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 8' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
23 | Niemcy | 175 tys. € | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
29 | Japonia | 1 mln € | 760 tys. € | 7 | 100% | 2 | 1 | 605' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Albania | 1 mln € | – | 3 | 43% | 0 | 1 | 197' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | Niemcy | 3 mln € | 280 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 445' | 4 | 2 | |||||||
| 8 |
|
26 | Niemcy | 1,2 mln € | 180 tys. € | 2 | 29% | 0 | 0 | 78' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
24 | Belgia | 5 mln € | 350 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 117' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
27 | Niemcy | 700 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 251' | 0 | 0 | |||||||
| 34 |
|
18 | Niemcy | 1,5 mln € | – | 7 | 100% | 1 | 1 | 406' | 2 | 0 | |||||||
| 39 |
|
18 | Niemcy | 500 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 42' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
22 | Anglia | 600 tys. € | 320 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 72' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Niemcy | 75 tys. € | 121 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 32 |
|
31 | Niemcy | 900 tys. € | 800 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 614' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Estonia | 600 tys. € | 660 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 585' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Austria | 1,5 mln € | 246 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 2 |
|
32 | Surinam | 900 tys. € | 690 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 288' | 1 | 0 | |||||||
| 13 |
|
26 | Dania | 1,2 mln € | 370 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 285' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
22 | Turcja | 500 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 83' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Niemcy | 800 tys. € | 300 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
19 | Niemcy | – | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Niemcy | 600 tys. € | 940 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
30 | Austria | 200 tys. € | 152 tys. € | 3 | 43% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 38 |
|
21 | Niemcy | 50 tys. € | 180 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry VfL Bochum
26,2 mln €
śr. 936 tys. € / zawodnika
Ile VfL Bochum wydaje na pensje
9,5 mln € rocznie
śr. 338 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Niemcy (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy VfL Bochum w sezonie 2026/2027
VfL Bochum wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry VfL Bochum
Jak wygląda skład VfL Bochum?
W wyjściowym ustawieniu VfL Bochum między słupkami staje T. Horn, a linię obrony najczęściej tworzą S. Klaiber, M. Steinwender, K. Mets oraz M. Wittek. W środku pola grają K. Miyoshi, T. Meyer, Christian Theodor Kjelder Rasmussen, M. Pannewig oraz G. Holtmann, a za skuteczność w ataku odpowiadają P. Hofmann. Trener Uwe Rosler ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w 2. Bundesliga i pucharach.
VfL Bochum – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub VfL Bochum w sezonie 2026/2027.
VfL Bochum transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Belgia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Słowacja | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Surinam | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Anglia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Sie 2026 |
|
Norwegia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Szwajcaria | 29 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
|
Niemcy | 27 |
|
za darmo | |
| 25 Sie 2026 |
|
Mali | 30 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Niemcy | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
|
Serbia | 27 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery VfL Bochum
VfL Bochum bilans transferowy
- +11,9 mln € 2026
- +3,8 mln € 2025
- +4,4 mln € 2024
- -2,5 mln € 2023
- +15,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii VfL Bochum
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski VfL Bochum w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do VfL Bochum trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 400 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Moritz-Broni Kwarteng do Magdeburga za 300 tys. €.
VfL Bochum – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski VfL Bochum? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez VfL Bochum?
Klub piłkarski VfL Bochum zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Niemiec oraz Puchar Niemiec Zachodnich.
