Matus Bero jest piłkarzem występującym obecnie w Ferencvaros. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matus Bero
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Matus Bero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matus Bero wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.12. Matus Bero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matus Bero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matus Bero rozegrał w barwach Ferencvarosu w Pucharze Węgier 1 mecz, w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 4 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Słowacji. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 68 minut. Średnio dawało to 8 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Matus Bero
Pierwszy transfer Matus Bero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Trenczyn do Trabzonsporu za 2,5 miliona euro.
Czy Matus Bero ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matus Bero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matus Bero to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 63 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matus Bero?
Matus Bero ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Słowacji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Trenczyn — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Matus Bero?
Matus Bero najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matus Bero?
Wycena 31-letniego Matus Bero według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matus Bero?
Matus Bero urodził się 6 września 1995 w Ilava na Słowacji. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Matus Bero – statystyki
Szczegółowe statystyki Matus Bero w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ferencvaros oraz reprezentacja Słowacji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Matus Bero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matus Bero wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.12. Matus Bero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Matus Bero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matus Bero w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 12. kolejka
|
2:0 | 19' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
1:1 | 5' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
17 Wrz
Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Wrz
Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 1 | 7.3 | |||
|
09 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
02 Maj
Koniec
|
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
26 Kwi
Koniec
|
2. Bundesliga, 31. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
18 Kwi
Koniec
|
2. Bundesliga, 30. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 |
Ile meczów rozegrał Matus Bero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matus Bero rozegrał w barwach Ferencvarosu w Pucharze Węgier 1 mecz, w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 4 mecze oraz w Lidze Europy UEFA 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 3 występy w reprezentacji Słowacji. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 68 minut. Średnio dawało to 8 minut gry na spotkanie.
Matus Bero – transfery
W trakcie kariery Matus Bero zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ferencvaros 2026 – obecnie
-
VfL Bochum 2023 – 2026
-
Vitesse 2018 – 2023
-
Trabzonspor 2016 – 2018
-
Trenczyn 2013 – 2016
-
AS Trencin U19 2012 – 2013

-
AS Trencin U17 2011 – 2012

-
AS Trencin Youth do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Matus Bero
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 31.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 02.07.2018 |
|
1,6 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 04.08.2016 |
|
2,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Matus Bero
Pierwszy transfer Matus Bero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Trenczyn do Trabzonsporu za 2,5 miliona euro.
Matus Bero – forma
W ostatnich 5 meczach Matus Bero zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,24. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Matus Bero i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ferencvaros
2
Paks
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 12. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nyiregyhaza
1
Ferencvaros
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Celtic
1
Ferencvaros
3
Liga Europy, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Ferencvaros
2
Ujpest
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Gyori ETO FC
0
Ferencvaros
3
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Koniec
|
Karlsruhe
1
VfL Bochum
2
2. Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
1
Hannover 96
1
2. Bundesliga, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Arminia Bielefeld
1
VfL Bochum
1
2. Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
2
Greuther Fürth
1
2. Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Dynamo Drezno
2
VfL Bochum
0
2. Bundesliga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
4
Eintracht Braunschweig
1
2. Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Mar
Koniec
|
Słowacja
3
Kosowo
4
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, półfinał
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
2
Holstein Kiel
3
2. Bundesliga, 27. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Hertha BSC
1
VfL Bochum
1
2. Bundesliga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
3
FC Kaiserslautern
2
2. Bundesliga, 25. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Fortuna Düsseldorf
2
VfL Bochum
1
2. Bundesliga, 24. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
1
Nurnberg
1
2. Bundesliga, 23. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Hannover 96
0
VfL Bochum
0
2. Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
1
Arminia Bielefeld
0
2. Bundesliga, 15. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Niemcy
6
Słowacja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 10. runda
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Słowacja
1
Irlandia Północna
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 9. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
VfL Bochum
2
Magdeburg
0
2. Bundesliga, 11. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Holstein Kiel
1
VfL Bochum
1
2. Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
3
Hertha BSC
2
2. Bundesliga, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Słowacja
2
Luksemburg
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Irlandia Północna
2
Słowacja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Kaiserslautern
3
VfL Bochum
2
2. Bundesliga, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
VfL Bochum
0
Fortuna Düsseldorf
1
2. Bundesliga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Nurnberg
2
VfL Bochum
1
2. Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Paderborn
1
VfL Bochum
0
2. Bundesliga, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Luksemburg
0
Słowacja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Słowacja
2
Niemcy
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
VfL Bochum
1
Preußen Münster
2
2. Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Schalke 04
2
VfL Bochum
1
2. Bundesliga, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Sie
Koniec
|
VfL Bochum
2
SV Elversberg
0
2. Bundesliga, 2. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Darmstadt 98
4
VfL Bochum
1
2. Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Maj
Koniec
|
St. Pauli
0
VfL Bochum
2
Bundesliga, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
1
FSV Mainz 05
4
Bundesliga, 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Heidenheim
0
VfL Bochum
0
Bundesliga, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Union Berlin
1
Bundesliga, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Augsburg
2
Bundesliga, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
0
VfB Stuttgart
4
Bundesliga, 28. kolejka
|
78'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Bayer Leverkusen
3
VfL Bochum
1
Bundesliga, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Mar
Dogryw.
|
Słowenia
1
Słowacja
0
Liga Narodów UEFA
|
105'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Słowacja
0
Słowenia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
1
Eintracht Frankfurt
3
Bundesliga, 26. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
VfL Bochum
3
Bundesliga, 25. kolejka
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
0
TSG 1899 Hoffenheim
1
Bundesliga, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
VfL Wolfsburg
1
VfL Bochum
1
Bundesliga, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
2
Borussia Dortmund
0
Bundesliga, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Holstein Kiel
2
VfL Bochum
2
Bundesliga, 21. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
0
Freiburg
1
Bundesliga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
3
RB Lipsk
3
Bundesliga, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
1
St. Pauli
0
Bundesliga, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
FSV Mainz 05
2
VfL Bochum
0
Bundesliga, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
2
Heidenheim
0
Bundesliga, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Union Berlin
1
VfL Bochum
1
Bundesliga, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
0
Werder Brema
1
Bundesliga, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Augsburg
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
VfB Stuttgart
2
VfL Bochum
0
Bundesliga, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Szwecja
2
Słowacja
1
Liga Narodów UEFA
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
VfL Bochum
1
Bayer Leverkusen
1
Bundesliga, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Eintracht Frankfurt
7
VfL Bochum
2
Bundesliga, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Paź
Koniec
|
VfL Bochum
1
VfL Wolfsburg
3
Bundesliga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Borussia Dortmund
4
VfL Bochum
2
Bundesliga, 5. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
VfL Bochum
2
Holstein Kiel
2
Bundesliga, 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Freiburg
2
VfL Bochum
1
Bundesliga, 3. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Słowacja
2
Azerbejdżan
0
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
VfL Bochum
0
Borussia Mönchengladbach
2
Bundesliga, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
RB Lipsk
1
VfL Bochum
0
Bundesliga, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Jahn Regensburg
1
VfL Bochum
0
Puchar Niemiec, 1. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Maj
Karne
|
Fortuna Düsseldorf
(5)
0
VfL Bochum
(6)
3
2. Bundesliga
|
120'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
VfL Bochum
0
Bayer Leverkusen
5
Bundesliga
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Union Berlin
3
VfL Bochum
4
Bundesliga
|
79'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
3
TSG 1899 Hoffenheim
2
Bundesliga
|
88'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
VfL Bochum
1
Heidenheim
1
Bundesliga
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
1.FC Koln
2
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
VfL Bochum
2
Darmstadt 98
2
Bundesliga
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Borussia Mönchengladbach
5
VfL Bochum
2
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
03 Lut
Koniec
|
VfL Bochum
1
Augsburg
1
Bundesliga
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Borussia Dortmund
3
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Sty
Koniec
|
VfL Bochum
1
VfB Stuttgart
0
Bundesliga
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Bayer Leverkusen
4
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
3
Union Berlin
0
Bundesliga
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
08 Gru
Koniec
|
TSG 1899 Hoffenheim
3
VfL Bochum
1
Bundesliga
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
VfL Bochum
3
VfL Wolfsburg
1
Bundesliga
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Bayern Monachium
7
VfL Bochum
0
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
VfL Bochum
1
Eintracht Frankfurt
1
Bundesliga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Augsburg
2
VfL Bochum
2
Bundesliga
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
Cambuur
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Vitesse
4
Eredivisie
|
88'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Vitesse
1
Ajax
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Volendam
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Vitesse
2
Twente
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Vitesse
0
NEC Nijmegen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Słowacja
0
Chile
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Vitesse
0
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Słowacja
1
Azerbejdżan
2
Liga Narodów UEFA
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vitesse
1
FC Volendam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Utrecht
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Vitesse
2
RKC Waalwijk
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Vitesse
0
Heerenveen
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Azerbejdżan
0
Słowacja
1
Liga Narodów UEFA
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Vitesse
2
Ajax
2
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Vitesse
1
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Vitesse
1
Cambuur
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Finlandia
0
Słowacja
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Norwegia
2
Słowacja
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Vitesse
2
Rapid Wiedeń
0
Liga Konferencji
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Vitesse
0
PSV Eindhoven
5
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Vitesse
1
Groningen
3
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Vitesse
2
Heracles Almelo
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Vitesse
3
Mura
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Malta
0
Słowacja
6
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Vitesse
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Tottenham
3
Vitesse
2
Liga Konferencji
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Vitesse
1
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Chorwacja
2
Słowacja
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Rosja
1
Słowacja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Vitesse
2
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Vitesse
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Groningen
0
Vitesse
1
Eredivisie
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Słowacja
0
Chorwacja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Słowenia
1
Słowacja
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Vitesse
0
Willem II Tilburg
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Vitesse
2
Dundalk
2
Liga Konferencji
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Słowacja
1
Bułgaria
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Fortuna Sittard
3
Vitesse
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Ajax
2
Vitesse
1
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
24 Mar
Koniec
|
Cypr
0
Słowacja
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
78'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Vitesse
2
VVV Venlo
0
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
27 Sty
Koniec
|
VVV Venlo
4
Vitesse
1
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Vitesse
2
ADO Den Haag
1
Puchar Holandii
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
09 Sty
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
17 Gru
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Vitesse
2
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Vitesse
1
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Vitesse
2
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Groningen
1
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Szkocja
1
Słowacja
0
Liga Narodów UEFA
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Vitesse
3
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Ajax
2
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Izrael
1
Słowacja
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Vitesse
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Vitesse
4
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | |
|
01 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Vitesse
1
Emmen
1
Eredivisie
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Vitesse
2
Puchar Holandii
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Vitesse
3
VVV Venlo
0
Eredivisie
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Vitesse
0
Feyenoord Rotterdam
0
Eredivisie
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Vitesse
1
Groningen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Emmen
2
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Vitesse
2
De Graafschap
0
Puchar Holandii
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Vitesse
2
Utrecht
1
Eredivisie
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Vitesse
4
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Vitesse
3
PEC Zwolle
0
Eredivisie
|
43'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Vitesse
2
Ajax
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Vitesse
0
Utrecht
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Maj
Koniec
|
VVV Venlo
1
Vitesse
3
Eredivisie
|
22'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Ajax
4
Vitesse
2
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.7 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Utrecht
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Emmen
0
Vitesse
3
Eredivisie
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Gru
Koniec
|
NAC Breda
2
Vitesse
1
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Vitesse
3
Eredivisie
|
69'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
03 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Vitesse
2
Puchar Holandii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Vitesse
0
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Vitesse
1
ADO Den Haag
1
Eredivisie
|
71'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Trabzonspor
3
![]()
Kardemir Karabukspor
0
Super Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Antalyaspor
1
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Ankaraspor
3
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Kayserispor
0
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Göztepe
3
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Fenerbahce
2
Trabzonspor
2
Super Lig (Turcja)
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Fenerbahce
1
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Antalyaspor
0
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Trabzonspor
3
Beşiktaş
4
Super Lig (Turcja)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Konyaspor
1
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Trabzonspor
0
Alanyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Trabzonspor
2
Çaykur Rizespor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Galatasaray
0
Trabzonspor
1
Super Lig (Turcja)
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Trabzonspor
0
![]()
Akhisarspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Paź
Koniec
|
![]()
Kardemir Karabukspor
4
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
![]()
Gaziantepspor (1969-2020)
1
Trabzonspor
0
Super Lig (Turcja)
|
35'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Matus Bero ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.24.
W ostatnich 10 meczach Matus Bero 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.11, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.42.
W jakiej formie jest Matus Bero?
Matus Bero jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.24 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.12). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Matus Bero – zarobki
Matus Bero gra w Ferencvaros na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 700 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matus Bero w Ferencvaros (2025/26)
| Rocznie | 700 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 58 tys. € |
| Tygodniowo | 13 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Matus Bero w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
700 tys. € |
| 2024/25 |
|
700 tys. € |
| 2023/24 |
|
700 tys. € |
| 2022/23 |
|
590 tys. € |
| 2021/22 |
|
590 tys. € |
| 2020/21 |
|
590 tys. € |
| 2019/20 |
|
420 tys. € |
| 2018/19 |
|
420 tys. € |
| 2017/18 |
|
530 tys. € |
| 2016/17 |
|
510 tys. € |
Matus Bero – kontuzje
W trakcie kariery Matus Bero zanotował 23 kontuzje, przez które opuścił łącznie 70 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matus Bero
-
Złamanie nogi
21.09.26 – 02.11.26 (42 dni)
Ferencvaros opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
16.09.26 – 28.10.26 (41 dni)
Słowacja opuszczone: 8 meczów
-
Uraz kostki
17.12.25 – 15.02.26 (61 dni)
VfL Bochum opuszczone: 6 meczów
-
Uraz kostki
26.11.25 – 03.12.25 (8 dni)
VfL Bochum opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
26.10.25 – 30.10.25 (5 dni)
VfL Bochum opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.10.24 – 30.10.24 (20 dni)
VfL Bochum opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
07.03.24 – 24.03.24 (18 dni)
VfL Bochum opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
30.09.23 – 30.11.23 (62 dni)
VfL Bochum opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
14.08.23 – 22.08.23 (9 dni)
VfL Bochum opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
29.03.23 – 02.04.23 (5 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
-
Choroba
14.03.22 – 21.03.22 (8 dni)
Vitesse opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.01.22 – 19.01.22 (9 dni)
Vitesse opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
07.09.21 – 13.09.21 (7 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
03.02.21 – 12.02.21 (10 dni)
Vitesse opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kolana
11.10.20 – 08.11.20 (29 dni)
Vitesse opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
02.03.20 – 03.05.20 (63 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
-
Wstrząśnienie mózgu
22.08.19 – 30.08.19 (9 dni)
Vitesse opuszczone: 1 mecz
- Uraz barku 23.12.18 – 16.01.19 (25 dni)
-
Uraz kolana
06.03.18 – 07.04.18 (33 dni)
Trabzonspor opuszczone: 6 meczów
-
Braki w przygotowaniu
02.02.17 – 11.02.17 (10 dni)
Trabzonspor opuszczone: 1 mecz
-
Operacja kolana
03.01.17 – 02.02.17 (31 dni)
Trabzonspor opuszczone: 7 meczów
-
Uraz łąkotki
04.12.16 – 14.12.16 (11 dni)
Trabzonspor opuszczone: 2 mecze
-
Uraz łąkotki
21.10.16 – 27.10.16 (7 dni)
Trabzonspor opuszczone: 1 mecz
Czy Matus Bero ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matus Bero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matus Bero to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 63 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matus Bero – trofea
W trakcie kariery Matus Bero zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Matus Bero
Jakie trofea zdobył Matus Bero?
Matus Bero zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Trenczyn — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Słowacji — 2 razy.
Matus Bero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matus Bero wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matus Bero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matus Bero
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | 30 |
|
1 mln € |
| 12.03.2026 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 15.12.2025 | 30 |
|
2 mln € |
| 04.06.2025 | 29 |
|
3 mln € |
| 26.03.2025 | 29 |
|
3,5 mln € |
| 19.12.2024 | 29 |
|
3 mln € |
| 28.05.2024 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 13.12.2023 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 17.10.2023 | 28 |
|
3,5 mln € |
| 22.06.2023 | 27 |
|
2,3 mln € |
| 10.11.2022 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 07.06.2022 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 16.03.2022 | 26 |
|
2,5 mln € |
| 04.01.2022 | 26 |
|
1,8 mln € |
| 30.05.2021 | 25 |
|
1,6 mln € |
| 13.10.2020 | 25 |
|
1,6 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
1,6 mln € |
| 17.12.2019 | 24 |
|
2 mln € |
| 11.06.2019 | 23 |
|
2 mln € |
| 27.12.2018 | 23 |
|
2 mln € |
| 28.05.2018 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 11.02.2018 | 22 |
|
2 mln € |
| 08.06.2017 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 09.01.2017 | 21 |
|
3 mln € |
| 17.10.2016 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 27.06.2016 | 20 |
|
1 mln € |
| 13.12.2015 | 20 |
|
550 tys. € |
| 08.06.2015 | 19 |
|
325 tys. € |
| 24.12.2014 | 19 |
|
100 tys. € |
| 21.06.2014 | 18 |
|
125 tys. € |
| 07.01.2014 | 18 |
|
75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matus Bero?
Wycena Matus Bero wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Matus Bero wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 75 tys. €.