Forma w lidze
Ferencvaros w tabeli
6. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
10 meczów bez porażki
2 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
10 pkt
9:6 bramki
1,80 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Ferencvarosu
Wartość drużyny: 32,9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Rumunia | 24 | pomocnik | 8 | 1,7 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Brazylia | 29 | pomocnik | 8 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,90 średnia ocena | Rumunia | 24 | pomocnik | 8 | 1,7 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 638 minut | Rumunia | 24 | pomocnik | 8 | 1,7 mln € |
Skład i oceny Ferencvarosu w ostatnim meczu 4-1-4-1

Zmiany
- 58' D. Arzani → K. Lisztes
- 58' Adam Gyula Bagi → F. Kovacević
- 73' B. Yusuf → V. Birmancević
- 81' F. Kovacević → C. O'Dowda
Ferencvaros w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 18 |
2
|
Vasas
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:12 | 15 |
| ··· | |||||||
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 14 |
6
|
Ferencvaros
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 13 |
7
|
Kisvarda FC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | 10 |
Wyniki Ferencvarosu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Ferencvaros
1
Debreceni VSC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Nyiregyhaza
1
Ferencvaros
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
|
|
17 Wrz Koniec
|
Celtic
1
Ferencvaros
3
Liga Europy, 1. runda
|
Terminarz Ferencvarosu
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
15 Paź 21:00
|
Ferencvaros
Viktoria Pilzno
Liga Europy, 2. runda
|
|
|
18 Paź 18:00
|
Kisvarda FC
Ferencvaros
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10. kolejka
|
|
|
22 Paź 18:45
|
Ferencvaros
Torreense
Liga Europy, 3. runda
|
Ostatnie transfery Ferencvarosu
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Nigeria |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Izrael |
|
1,2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Słowacja |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Serbia |
|
wypożyczenie |
Ferencvaros to klub piłkarski z Węgier występujący w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I. Swoim domowym obiektem jest Groupama Aréna, który może pomieścić 23 698 widzów. Zespół prowadzi Balazs Borbely. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 32,9 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Liga Europy,w Puchar Węgier.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ferencvaros?
Klub piłkarski Ferencvaros zdobył w swojej historii 67 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Węgier oraz Puchar Węgier. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Węgier, Puchar Mitropa, Mistrzostwo 2. ligi Węgier oraz Puchar Miast Targowych.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ferencvaros w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ferencvarosu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 2,1 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 6,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Veljko Birmancević z Sparty Pragi za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Elton Acolatse do Al Hazmu za 2,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Ferencvaros w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I?
Ferencvaros zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Puskas Academy wynosi 5 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Ferencvarosu?
W wyjściowym ustawieniu Ferencvarosu między słupkami staje D. Dibusz, a linię obrony najczęściej tworzą O. Nagy, T. Raemaekers, M. Gómez oraz A. Osvath. W środku pola grają B. Yusuf, A. Nagy, K. Zachariassen, M. Corbu oraz D. Arzani, a za skuteczność w ataku odpowiadają Adam Gyula Bagi. Trener Balazs Borbely ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I i pucharach.
Kiedy Ferencvaros gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ferencvarosu to spotkanie z Viktoria Pilzno, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Groupama Aréna w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ferencvarosu?
Ostatni mecz Ferencvarosu to remis z Debreceni VSC 1:1 w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10 października 2026. Bramki zdobyli Corbu, Dzsudzsak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ferencvaros w tym sezonie?
Bilans Ferencvarosu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-4-1 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ferencvarosu w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ferencvaros w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ferencvarosu
Ferencvaros terminarz
Kiedy Ferencvaros gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ferencvarosu to spotkanie z Viktoria Pilzno, które odbędzie się 15 października 2026 o godzinie 21:00 na obiekcie Groupama Aréna w ramach Ligi Europy (2. kolejka).
Wyniki Ferencvarosu w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ferencvaros w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ferencvarosu w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ferencvaros wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 1/8 | 2/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
1:1 | 4-1-4-1 | 7/10 | 2/6 | |
|
17 Wrz Koniec
|
Liga Europy, 1. runda
|
1:3 | 4-2-3-1 | 3/14 | 2/2 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
0:7 | – | 8/12 | 1/2 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 5/6 | 3/5 | |
|
03 Wrz Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
0:3 | 4-1-4-1 | 9/13 | 1/3 | |
|
30 Sie Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 5/7 | 3/5 | |
|
27 Sie Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
4:0 | 4-2-3-1 | 9/13 | 1/7 | |
|
20 Sie Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
0:1 | 4-4-2 | 5/12 | 5/6 | |
|
17 Sie Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 1/3 | 2/4 |
Ferencvaros ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 3 z 8 meczów, ze średnią 1,67 punktu. W pozostałych ustawieniach Ferencvaros zdobywa 1,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ferencvarosu?
Ostatni mecz Ferencvarosu to remis z Debreceni VSC 1:1 w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10 października 2026. Bramki zdobyli Corbu, Dzsudzsak. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ferencvaros – tabela Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
Jakie miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I zajmuje Ferencvaros w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ferencvarosu w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
2
|
Vasas
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:12 | 6 | 15 | |
3
|
Gyori ETO FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 15 | |
4
|
Ujpest
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:14 | 4 | 15 | |
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 2 | 14 | |
6
|
Ferencvaros
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
Kisvarda FC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
8
|
Debreceni VSC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:16 | -3 | 10 | |
9
|
MTK Budapest
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:17 | -2 | 9 | |
10
|
Zalaegerszegi TE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
11
|
Nyiregyhaza
|
9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | -9 | 8 | |
12
|
Budapest Honved
|
8 | 1 | 4 | 3 | 12:15 | -3 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
2
|
Vasas
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:12 | 6 | 15 | |
3
|
Gyori ETO FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 15 | |
4
|
Ujpest
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:14 | 4 | 15 | |
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 2 | 14 | |
6
|
Ferencvaros
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
Kisvarda FC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
8
|
Debreceni VSC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:16 | -3 | 10 | |
9
|
MTK Budapest
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:17 | -2 | 9 | |
10
|
Zalaegerszegi TE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
11
|
Nyiregyhaza
|
9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | -9 | 8 | |
12
|
Budapest Honved
|
8 | 1 | 4 | 3 | 12:15 | -3 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ujpest
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Paks
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 10 | |
| 3 |
Gyori ETO FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zalaegerszegi TE
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 5 |
Vasas
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 8 | |
| 6 |
Nyiregyhaza
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Puskas Academy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 8 |
MTK Budapest
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 9 |
Debreceni VSC
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 10 |
Budapest Honved
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Ferencvaros
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Kisvarda FC
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Puskas Academy
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 12 | |
| 2 |
Ferencvaros
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
Vasas
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 4 |
Kisvarda FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
Gyori ETO FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
Ujpest
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 5 | |
| 7 |
Debreceni VSC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Paks
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 9 |
MTK Budapest
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 10 |
Budapest Honved
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 2 | |
| 11 |
Zalaegerszegi TE
|
5 | 0 | 0 | 5 | 1:14 | -13 | 0 | |
| 12 |
Nyiregyhaza
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ferencvaros w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I?
Ferencvaros zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I z dorobkiem 13 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Puskas Academy wynosi 5 punktów, a przewaga nad 7. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Ferencvarosu w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ferencvarosu na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ferencvaros na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,3
- Strzały celne / mecz 5,0
- Asysty / mecz 1,25
- Udane dryblingi / mecz 9,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 16,6
- Przechwyty / mecz 10,4
- Wybicia / mecz 19,1
- Zablokowane strzały / mecz 4,1
Strzelcy Ferencvarosu
-
Marius Corbu 2
-
Bamidele Isa Yusuf 2
-
Mariano Gómez 2
-
Krisztian Lisztes 2
-
Kristoffer Zachariassen 2
-
Adam Gyula Bagi 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ferencvarosu i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ferencvarosu to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ferencvaros - Viktoria Pilzno Po przerwie pada 50% bramek Ferencvarosu.Przebieg meczu Ferencvarosu i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 6 | 3-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-1-0 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-2-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Ferencvaros otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 6 takich meczów.
Jak padają bramki dla Ferencvarosu
100% bramek Ferencvarosu pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ferencvaros zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,63.
Aktualne serie Ferencvarosu
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 6 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Ferencvarosu, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ferencvaros wygra mecz Ferencvaros - Viktoria Pilzno Ferencvaros nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach Ferencvarosu
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 13%
W 50% meczów Ferencvarosu padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ferencvaros - Viktoria Pilzno Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Ferencvarosu.Ferencvaros – faule i karne
- Faule / mecz 16,0
- Faule rywali / mecz 14,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ferencvaros fauluje średnio 16,0 razy na mecz, a wymusza 14,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ferencvarosu, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ferencvaros zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Ferencvaros wygra mecz Ferencvaros - Viktoria Pilzno Ferencvaros zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 67%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Ferencvarosu ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Ferencvarosu, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Ferencvaros wygra drugą połowę meczu Ferencvaros - Viktoria Pilzno Drugą połowę Ferencvaros wygrywał w 3 z 8 meczów.Ferencvaros – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
Ferencvaros oddaje 11,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Ferencvaros - Viktoria Pilzno Ferencvaros oddaje 11,3 strzałów na mecz.Ferencvaros – posiadanie piłki
- U siebie 56,0%
- Na wyjeździe 58,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 8
- Najniższe w sezonie 47%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 8 meczów. Średnio Ferencvaros utrzymuje przy piłce 57,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 47%.
Ferencvaros wygra mecz Ferencvaros - Viktoria Pilzno Ferencvaros utrzymuje średnio 57,3% posiadania piłki.Ferencvaros – podania
- Kluczowe / mecz 12,3
- Dośrodkowania / mecz 22,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 43%
Ferencvaros wymienia średnio 444 podań na mecz przy celności 82%, z czego 12,3 to podania kluczowe.
Ferencvaros – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 63%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Ferencvarosu to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Ferencvaros - Viktoria Pilzno Czyste konto Ferencvaros zachowuje w 38% meczów.Ferencvaros – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 13%
- Rożne u siebie / mecz 2,7
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Ferencvaros wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Ferencvaros - Viktoria Pilzno Powyżej 8,5 rożnego padło w 38% meczów Ferencvarosu.Ferencvaros – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 75%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 38%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 13%
Ferencvaros ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Ferencvarosu – 2,4.
Ferencvaros według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 2-2-0 | 2,00 | 1,75 | 0,75 |
| Środka tabeli (5–8) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,50 | 2,50 |
| Dołu tabeli (9–12) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Ferencvaros zdobywa z drużynami z top 4 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
Ferencvaros na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
4.
|
2,50 1,00 | 2,50 1,60 | 1,25 1,80 |
|
5.
|
2,00 1,00 | 2,60 1,50 | 1,60 2,25 |
|
6.
|
1,00 2,00 | 1,00 1,80 | 1,00 1,20 |
|
7.
|
0,60 1,75 | 0,80 1,50 | 1,40 1,00 |
|
8.
|
1,00 1,25 | 1,20 1,75 | 1,80 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Ferencvarosu
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ferencvarosu w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Gyori ETO FC - Ferencvaros 0:3 Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3.09.2026
- Najwyższa porażka Paks - Ferencvaros 4:2 Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 26.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Paks - Ferencvaros 4:2, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 26.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 18. minuta Yusuf, Paks - Ferencvaros 4:2, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 26.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 72. minuta Lisztes, Gyori ETO FC - Ferencvaros 0:3, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3.09.2026
Jakie statystyki ma Ferencvaros w tym sezonie?
Bilans Ferencvarosu w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-4-1 przy 12 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 57%, a oddaje 11,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ferencvaros – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ferencvarosu w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Ferencvarosu w ostatnim meczu 4-1-4-1

Zmiany
- 58' D. Arzani → K. Lisztes
- 58' Adam Gyula Bagi → F. Kovacević
- 73' B. Yusuf → V. Birmancević
- 81' F. Kovacević → C. O'Dowda
Kontuzje w kadrze Ferencvarosu
-
Matus Bero Pomocnik Uraz pauzuje od 25 dniopuszczone: 3 mecze
-
Peter Barath Pomocnik Uraz pauzuje od 32 dniopuszczone: 2 mecze
-
Bence Dardai Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 227 dniopuszczone: 35 meczów
-
Isaac Pappoe Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 430 dniopuszczone: 71 meczów

Kadra Ferencvarosu
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
25 | Nigeria | 2,7 mln € | 135 tys. € | 8 | 100% | 2 | 1 | 548' | 2 | 0 | |||||||
| 75 |
|
26 | Haiti | 4 mln € | 120 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 133' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
20 | Węgry | 200 tys. € | – | 6 | 75% | 1 | 0 | 245' | 0 | 0 | |||||||
| 68 |
![]() |
20 | Węgry | 150 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 161' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Australia | 500 tys. € | 230 tys. € | 7 | 88% | 0 | 2 | 333' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Chorwacja | 1,8 mln € | 145 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 45' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Szwecja | 1 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 9' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
24 | Rumunia | 1,7 mln € | – | 8 | 100% | 2 | 0 | 638' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Gwinea | 1,5 mln € | 2,4 mln € | 4 | 50% | 0 | 0 | 137' | 0 | 0 | |||||||
| 76 |
|
21 | Węgry | 1,5 mln € | 383 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 387' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
|
31 | Norwegia | 2,5 mln € | – | 8 | 100% | 2 | 0 | 575' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Serbia | 3,5 mln € | 630 tys. € | 5 | 63% | 0 | 1 | 79' | 0 | 0 | |||||||
| 88 |
|
29 | Belgia | 500 tys. € | 232 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 112' | 0 | 0 | |||||||
| 47 |
|
31 | Irlandia | 900 tys. € | 740 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 239' | 1 | 0 | |||||||
| 74 |
![]() |
20 | Węgry | 300 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 56' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
31 | Słowacja | 1 mln € | 700 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
24 | Węgry | 3 mln € | 121 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
20 | Węgry | 5 mln € | 660 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 70 |
![]() |
22 | Ghana | 200 tys. € | 307 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 80 |
|
30 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 1,3 mln € | 600 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
31 | Węgry | 500 tys. € | 960 tys. € | 6 | 75% | 0 | 0 | 430' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
32 | Węgry | 300 tys. € | – | 1 | 13% | 1 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Argentyna | 2,5 mln € | 676 tys. € | 8 | 100% | 2 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Belgia | 3 mln € | 202 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 540' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Węgry | 700 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
25 | Francja | 800 tys. € | 120 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 54 |
![]() |
23 | Węgry | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 2 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
26 | Węgry | 600 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 90 |
|
35 | Węgry | 1 mln € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
27 | Węgry | 350 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
37 | Węgry | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
23 | Węgry | – | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 63 |
|
20 | Węgry | 100 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ferencvarosu
43,4 mln €
śr. 1,3 mln € / zawodnika
Ile Ferencvaros wydaje na pensje
9,4 mln € rocznie
śr. 284 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
17
najliczniej: Węgry (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ferencvarosu w sezonie 2026/2027
Ferencvaros wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ferencvarosu
Jak wygląda skład Ferencvarosu?
W wyjściowym ustawieniu Ferencvarosu między słupkami staje D. Dibusz, a linię obrony najczęściej tworzą O. Nagy, T. Raemaekers, M. Gómez oraz A. Osvath. W środku pola grają B. Yusuf, A. Nagy, K. Zachariassen, M. Corbu oraz D. Arzani, a za skuteczność w ataku odpowiadają Adam Gyula Bagi. Trener Balazs Borbely ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I i pucharach.
Ferencvaros – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ferencvaros w sezonie 2026/2027.
Ferencvaros transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 Wrz 2026 |
|
Nigeria | 28 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Izrael | 29 |
|
1,2 mln € | |
| 31 Sie 2026 |
|
Słowacja | 31 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Serbia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Armenia | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Bośnia | 33 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Sie 2026 |
|
Serbia | 28 |
|
2 mln € | |
| 26 Sie 2026 |
|
Holandia | 31 |
|
2,5 mln € | |
| 13 Sie 2026 |
|
Węgry | 22 |
|
1,7 mln € | |
| 11 Sie 2026 |
|
Węgry | 37 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Ferencvarosu
Ferencvaros bilans transferowy
- +15,2 mln € 2026
- +4,2 mln € 2025
- +2,6 mln € 2024
- -632 tys. € 2023
- -1,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Ferencvarosu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ferencvaros w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ferencvarosu trafiło 5 zawodników za łączną kwotę 2,1 mln €, a klub opuściło 12 piłkarzy, co przyniosło 6,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Veljko Birmancević z Sparty Pragi za 2 mln €, a najwyższa sprzedaż to transfer Elton Acolatse do Al Hazmu za 2,5 mln €.
Ferencvaros – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Ferencvaros? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Ferencvaros?
Klub piłkarski Ferencvaros zdobył w swojej historii 67 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Węgier oraz Puchar Węgier. Ponadto triumfował w Puchar Ligi Węgier, Puchar Mitropa, Mistrzostwo 2. ligi Węgier oraz Puchar Miast Targowych.