Jonathan Levi

napastnik #10
Narodowość Szwecja Aktualny klub Ferencvaros
Wiek / data ur.30 lat (23.01.1996)
Wzrost1,85 m
Waga75 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogalewa
Zarobkib.d.
Dołączył30.06.2025
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowa1,2 mln €

Jonathan Levi jest piłkarzem występującym obecnie w Ferencvaros. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Liczby Jonathan Levi w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2026/2027
Mecze
1
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
0'
Średnia ocena
0.00
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Jonathan Levi

Ocena
30.07 Ferencvaros Twente 2:2 6.5
26.07 Paks Ferencvaros 4:2 0.0
23.07 Twente Ferencvaros 1:2 6.5
16.07 Ferencvaros FK Vojvodina 3:0 0.0
09.07 FK Vojvodina Ferencvaros 1:2 6.1
Najbliższy mecz Jonathan Levi
Ferencvaros Vasas
02.08.2026·20:15
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

0,00
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer30.06.2025
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

1,2 mln €
-300 tys. € (-20,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Ofensywny pomocnik (10)
Dodatkowe pozycje Prawoskrzydłowy (7)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,85 m
Waga 75 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Jonathan Levi w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jonathan Levi wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Jonathan Levi oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Jonathan Levi w sezonie 2026/2027?

W obecnym sezonie Jonathan Levi rozegrał w barwach Ferencvarosu w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 1 mecz, w Lidze Europy UEFA 4 mecze. Na boisku spędził łącznie 24 minuty. Średnio dawało to 5 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Jonathan Levi

Pierwszy transfer Jonathan Levi w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Osters IF do Rosenborga za 850 tysięcy euro.

Na jakiej pozycji gra Jonathan Levi?

Jonathan Levi najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.

Jaka jest wartość rynkowa Jonathan Levi?

Wycena 30-letniego Jonathan Levi według stanu na maj 2026 wynosi 1,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,5 miliona euro, a najniższa 250 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Jonathan Levi?

Jonathan Levi urodził się 23 stycznia 1996 (Szwecja). Obecnie piłkarz ma 30 lat.