Forma w lidze
MTK Budapest w tabeli
9. miejsce / 9 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
9:8 bramki
1,80 gola/mecz
3 pkt
6:9 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy MTK Budapest
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Węgry | 22 | napastnik | 9 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Węgry | 35 | pomocnik | 9 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,47 średnia ocena | Węgry | 22 | napastnik | 9 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 810 minut | Węgry | 24 | pomocnik | 9 | 900 tys. € |
Przewidywany skład MTK Budapest 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
MTK Budapest w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 18 |
2
|
Vasas
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:12 | 15 |
| ··· | |||||||
8
|
Debreceni VSC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:16 | 10 |
9
|
MTK Budapest
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:17 | 9 |
10
|
Zalaegerszegi TE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 12:18 | 9 |
Wyniki MTK Budapest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Paks
3
MTK Budapest
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
MTK Budapest
1
Gyori ETO FC
2
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Mezokovesd-zsory
0
MTK Budapest
2
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
Terminarz MTK Budapest
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 20:00
|
MTK Budapest
Vasas
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10. kolejka
|
|
|
25 Paź 18:00
|
Ferencvaros
MTK Budapest
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 12:30
|
Monori Se
MTK Budapest
Puchar Węgier, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery MTK Budapest
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
|
Bośnia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Czechy |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Węgry |
|
50 tys. € | |
| 16 Sie 2026 |
|
Węgry |
|
wypożyczenie |
MTK Budapest to klub piłkarski z Węgier występujący w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I. Swoim domowym obiektem jest Hidegkuti Nándor Stadion, który może pomieścić 5 322 widzów. Zespół prowadzi Mate Pinezits. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Węgier.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez MTK Budapest?
Klub piłkarski MTK Budapest zdobył w swojej historii 43 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Węgier oraz Puchar Węgier. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Węgier, Puchar Mitropa oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski MTK Budapest w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 do MTK Budapest trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 270 tys. €, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 1,9 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Milan Gabo Klausz z Zalaegerszegi TE za 270 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mark Kosznovszky do Portsmouth za 1,4 mln €.
Które miejsce zajmuje MTK Budapest w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I?
MTK Budapest zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Puskas Academy wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład MTK Budapest?
W wyjściowym ustawieniu MTK Budapest między słupkami staje P. Demjen, a linię obrony najczęściej tworzą P. Kovacs, V. Armalas, I. Beriashvili oraz S. Radić. W środku pola grają G. Jurek, M. Kata, K. Hinora, A. Zeljković oraz G. Komaromi, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Kerezsi. Trener Mate Pinezits ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I i pucharach.
Kiedy MTK Budapest gra następny mecz?
Najbliższy mecz MTK Budapest to spotkanie z Vasas, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Hidegkuti Nándor Stadion w ramach Węgierska Nemzeti Bajnoksag I (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MTK Budapest?
Ostatni mecz MTK Budapest to porażka z Paks 3:0 w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kinyik, Horvath oraz Pető. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma MTK Budapest w tym sezonie?
Bilans MTK Budapest w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-3-4 przy 15 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz MTK Budapest w sezonie 2025/2026
Jakie mecze rozegra MTK Budapest w sezonie 2025/2026.
Podgląd nadchodzących spotkań MTK Budapest
MTK Budapest terminarz
Kiedy MTK Budapest gra następny mecz?
Najbliższy mecz MTK Budapest to spotkanie z Vasas, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Hidegkuti Nándor Stadion w ramach Węgierska Nemzeti Bajnoksag I (10. kolejka).
Wyniki MTK Budapest w sezonie 2025/2026
Jakie wyniki osiągnął klub MTK Budapest w sezonie 2025/2026.
Forma i bramki MTK Budapest w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
MTK Budapest wyniki
MTK Budapest ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 16 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 9 meczów, ze średnią 0,75 punktu. W pozostałych ustawieniach MTK Budapest zdobywa 3,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz MTK Budapest?
Ostatni mecz MTK Budapest to porażka z Paks 3:0 w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10 października 2026. Bramki zdobyli Kinyik, Horvath oraz Pető. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
MTK Budapest – tabela Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
Jakie miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I zajmuje MTK Budapest w sezonie 2025/2026.
Miejsce MTK Budapest w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
2
|
Vasas
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:12 | 6 | 15 | |
3
|
Gyori ETO FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 15 | |
4
|
Ujpest
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:14 | 4 | 15 | |
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 2 | 14 | |
6
|
Ferencvaros
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
Kisvarda FC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
8
|
Debreceni VSC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:16 | -3 | 10 | |
9
|
MTK Budapest
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:17 | -2 | 9 | |
10
|
Zalaegerszegi TE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
11
|
Nyiregyhaza
|
9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | -9 | 8 | |
12
|
Budapest Honved
|
8 | 1 | 4 | 3 | 12:15 | -3 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
2
|
Vasas
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:12 | 6 | 15 | |
3
|
Gyori ETO FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 15 | |
4
|
Ujpest
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:14 | 4 | 15 | |
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 2 | 14 | |
6
|
Ferencvaros
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
Kisvarda FC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
8
|
Debreceni VSC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:16 | -3 | 10 | |
9
|
MTK Budapest
|
9 | 2 | 3 | 4 | 15:17 | -2 | 9 | |
10
|
Zalaegerszegi TE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
11
|
Nyiregyhaza
|
9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | -9 | 8 | |
12
|
Budapest Honved
|
8 | 1 | 4 | 3 | 12:15 | -3 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ujpest
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Paks
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 10 | |
| 3 |
Gyori ETO FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
Zalaegerszegi TE
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 5 |
Vasas
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 8 | |
| 6 |
Nyiregyhaza
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 7 |
Puskas Academy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 8 |
MTK Budapest
|
5 | 2 | 0 | 3 | 9:8 | 1 | 6 | |
| 9 |
Debreceni VSC
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 10 |
Budapest Honved
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Ferencvaros
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Kisvarda FC
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Puskas Academy
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 12 | |
| 2 |
Ferencvaros
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
Vasas
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 4 |
Kisvarda FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
Gyori ETO FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
Ujpest
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 5 | |
| 7 |
Debreceni VSC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Paks
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 9 |
MTK Budapest
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 10 |
Budapest Honved
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 2 | |
| 11 |
Zalaegerszegi TE
|
5 | 0 | 0 | 5 | 1:14 | -13 | 0 | |
| 12 |
Nyiregyhaza
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje MTK Budapest w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I?
MTK Budapest zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I z dorobkiem 9 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Puskas Academy wynosi 9 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 15:17, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki MTK Budapest w sezonie 2025/2026
Kompleksowe statystyki MTK Budapest na tle ligi w sezonie 2025/2026.
MTK Budapest na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,0
- Strzały celne / mecz 6,7
- Asysty / mecz 1,11
- Udane dryblingi / mecz 8,6
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,89
- Czyste konta 11%
- Odbiory / mecz 19,0
- Przechwyty / mecz 9,3
- Wybicia / mecz 25,6
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy MTK Budapest
Rozkład bramek w czasie
Bramki MTK Budapest i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres MTK Budapest to 61–75 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu MTK Budapest - Vasas Po przerwie pada 60% bramek MTK Budapest.Przebieg meczu MTK Budapest i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy MTK Budapest otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla MTK Budapest
93% bramek MTK Budapest pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
MTK Budapest zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie MTK Budapest
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 8 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów MTK Budapest, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
MTK Budapest wygra mecz MTK Budapest - Vasas MTK Budapest przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach MTK Budapest
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 89%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 22%
- Powyżej 5,5 11%
W 89% meczów MTK Budapest padają co najmniej trzy bramki, a w 78% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu MTK Budapest - Vasas Powyżej 2,5 bramki padło w 89% meczów MTK Budapest.MTK Budapest – faule i karne
- Faule / mecz 12,4
- Faule rywali / mecz 13,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
MTK Budapest fauluje średnio 12,4 razy na mecz, a wymusza 13,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla MTK Budapest, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie MTK Budapest zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 0,75 na wyjeździe.
MTK Budapest wygra mecz MTK Budapest - Vasas MTK Budapest zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 25%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach MTK Budapest ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 60% goli MTK Budapest, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 9 meczów.
MTK Budapest wygra drugą połowę meczu MTK Budapest - Vasas Drugą połowę MTK Budapest wygrywał w 4 z 9 meczów.MTK Budapest – strzały
- Celne / mecz 6,7
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 56%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,2
MTK Budapest oddaje 12,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 56% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,2 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu MTK Budapest - Vasas MTK Budapest oddaje 12,0 strzałów na mecz.MTK Budapest – posiadanie piłki
- U siebie 54,2%
- Na wyjeździe 47,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 9
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 9 meczów. Średnio MTK Budapest utrzymuje przy piłce 51,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
MTK Budapest wygra mecz MTK Budapest - Vasas MTK Budapest utrzymuje średnio 51,0% posiadania piłki.MTK Budapest – podania
- Kluczowe / mecz 11,7
- Dośrodkowania / mecz 16,4
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 52%
MTK Budapest wymienia średnio 447 podań na mecz przy celności 81%, z czego 11,7 to podania kluczowe.
MTK Budapest – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,89
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 67%
Czyste konto MTK Budapest to 11% meczów sezonu (1 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu MTK Budapest - Vasas Czyste konto MTK Budapest zachowuje w 11% meczów.MTK Budapest – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 89%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 33%
- Rożne u siebie / mecz 5,4
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,5
MTK Budapest wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu MTK Budapest - Vasas Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów MTK Budapest.MTK Budapest – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 56%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 56%
- Kartki rywali / mecz 2,2
- Mecze bez kartki 11%
MTK Budapest ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale MTK Budapest – 2,2. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
MTK Budapest według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,33 |
| Dołu tabeli (9–12) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz MTK Budapest zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z środka tabeli (5–8).
MTK Budapest na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
0,60 1,75 | 0,80 1,50 | 1,40 1,00 |
|
8.
|
1,00 1,25 | 1,20 1,75 | 1,80 1,75 |
|
9.
|
1,20 0,75 | 1,80 1,50 | 1,60 2,25 |
|
10.
|
2,25 0,00 | 2,75 0,20 | 1,00 2,80 |
|
11.
|
2,00 0,00 | 1,50 0,80 | 1,00 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach MTK Budapest
Skrajne wyniki i osiągnięcia MTK Budapest w tym sezonie
- Najwyższa wygrana MTK Budapest - Zalaegerszegi TE 3:0 Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 27.07.2026
- Najwyższa porażka Paks - MTK Budapest 3:0 Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Budapest Honved - MTK Budapest 3:3, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1.08.2026
- Najszybsza bramka 3. minuta Jurek, MTK Budapest - Nyiregyhaza 2:1, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+6 minuta Bognar, Budapest Honved - MTK Budapest 3:3, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1.08.2026
Jakie statystyki ma MTK Budapest w tym sezonie?
Bilans MTK Budapest w tym sezonie to 9 meczów i wynik 2-3-4 przy 15 zdobytych bramkach i 17 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 12,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
MTK Budapest – zawodnicy
Jak wygląda kadra MTK Budapest w sezonie 2025/2026.
Przewidywany skład MTK Budapest 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra MTK Budapest
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
22 | Węgry | 700 tys. € | – | 9 | 100% | 7 | 1 | 746' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Węgry | 600 tys. € | – | 9 | 100% | 4 | 3 | 714' | 0 | 0 | |||||||
| 77 |
|
24 | Węgry | 300 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 437' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Węgry | 200 tys. € | – | 8 | 89% | 2 | 0 | 158' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Węgry | 150 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 40' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
24 | Węgry | 900 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 80 |
|
24 | Słowenia | 1,8 mln € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 658' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
26 | Węgry | 400 tys. € | – | 4 | 44% | 0 | 0 | 92' | 1 | 1 | |||||||
| 16 |
![]() |
19 | Węgry | 100 tys. € | – | 5 | 56% | 0 | 0 | 146' | 1 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 55 |
|
26 | Chorwacja | 1 mln € | 120 tys. € | 7 | 78% | 0 | 0 | 626' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Gruzja | 600 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 563' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
|
26 | Litwa | 600 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 578' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
|
21 | Węgry | – | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 551' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Węgry | 175 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 1 | 391' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Węgry | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Węgry | 600 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
30 | Węgry | 200 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
22 | Węgry | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 43 |
![]() |
30 | Węgry | – | – | 1 | 11% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry MTK Budapest
8,3 mln €
śr. 438 tys. € / zawodnika
Ile MTK Budapest wydaje na pensje
120 tys. € rocznie
śr. 6 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Węgry (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy MTK Budapest w sezonie 2025/2026
MTK Budapest wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry MTK Budapest
Jak wygląda skład MTK Budapest?
W wyjściowym ustawieniu MTK Budapest między słupkami staje P. Demjen, a linię obrony najczęściej tworzą P. Kovacs, V. Armalas, I. Beriashvili oraz S. Radić. W środku pola grają G. Jurek, M. Kata, K. Hinora, A. Zeljković oraz G. Komaromi, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Kerezsi. Trener Mate Pinezits ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I i pucharach.
MTK Budapest – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub MTK Budapest w sezonie 2025/2026.
MTK Budapest transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07 Paź 2026 |
|
Bośnia | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Czechy | 32 |
|
za darmo | |
| 23 Sie 2026 |
|
Węgry | 32 |
|
50 tys. € | |
| 16 Sie 2026 |
|
Węgry | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 23 Lip 2026 |
|
Węgry | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 22 Lip 2026 |
|
Węgry | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 19 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Węgry | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
![]() |
Węgry | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 09 Lip 2026 |
|
Węgry | 23 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery MTK Budapest
MTK Budapest bilans transferowy
- +3,5 mln € 2026
- +1,9 mln € 2025
- -120 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +3,8 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii MTK Budapest
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski MTK Budapest w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 do MTK Budapest trafiło 16 zawodników za łączną kwotę 270 tys. €, a klub opuściło 14 piłkarzy, co przyniosło 1,9 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Milan Gabo Klausz z Zalaegerszegi TE za 270 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Mark Kosznovszky do Portsmouth za 1,4 mln €.
MTK Budapest – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski MTK Budapest? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez MTK Budapest?
Klub piłkarski MTK Budapest zdobył w swojej historii 43 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Węgier oraz Puchar Węgier. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Węgier, Puchar Mitropa oraz Puchar Intertoto.
