Forma w lidze
Vasas w tabeli
2. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
8 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
11:6 bramki
2,20 gola/mecz
7 pkt
7:7 bramki
1,40 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Vasas
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Węgry | 30 | napastnik | 10 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Słowacja | 30 | pomocnik | 10 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,30 średnia ocena | Słowacja | 30 | pomocnik | 10 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 907 minut | Słowacja | 30 | pomocnik | 10 | 700 tys. € |
Skład i oceny Vasas w ostatnim meczu 4-2-3-1


Zmiany
- 45' R. Horvath → M. Kovacsreti
- 67' B. Rab → S. Mezei
- 67' M. Koszta → Bence Janos Petho
- 83' S. Hidi → Gergo Janos Palinkas
Vasas w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 18 |
2
|
Vasas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 18:13 | 15 |
3
|
Gyori ETO FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16:11 | 15 |
4
|
Ujpest
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:14 | 15 |
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 14 |
Wyniki Vasas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
MTK Budapest
1
Vasas
0
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10. kolejka
|
|
|
10 Paź Koniec
|
Vasas
1
Kisvarda FC
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
Debreceni VSC
2
Vasas
4
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
Terminarz Vasas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
24 Paź 17:00
|
Vasas
Paks
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 17:00
|
Szentlőrinc SE
Vasas
Puchar Węgier, 1/16 finału
|
|
|
31 Paź 17:00
|
Gyori ETO FC
Vasas
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 12. kolejka
|
Ostatnie transfery Vasas
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Sie 2026 |
|
Węgry |
|
250 tys. € | |
| 08 Lip 2026 |
|
Węgry |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry |
|
za darmo |
Vasas to klub piłkarski z Węgier występujący w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I. Swoim domowym obiektem jest Illovszky Rudolf Stadion, który może pomieścić 5 054 widzów. Zespół prowadzi Gabor Erős. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Węgier.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vasas w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Vasas trafił 1 zawodnik za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuścił 1 piłkarz. Najdroższym wzmocnieniem został Szabolcs Mezei z Backa Topola za 250 tys. €.
Które miejsce zajmuje Vasas w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I?
Vasas zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Puskas Academy wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Vasas?
W wyjściowym ustawieniu Vasas między słupkami staje M. Engedi, a linię obrony najczęściej tworzą B. Pavkovics, P. Iyinbor, D. Csóka oraz A. Doktorics. W środku pola grają M. Kovacsreti, B. Banó-Szabó, J. Urblik, S. Mezei oraz M. Tóth, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Koszta. Trener Gabor Erős ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I i pucharach.
Kiedy Vasas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vasas to spotkanie z Paks, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Illovszky Rudolf Stadion w ramach Węgierska Nemzeti Bajnoksag I (11. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vasas?
Ostatni mecz Vasas to porażka z MTK Budapest 1:0 w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 16 października 2026. Bramkę zdobył Komaromi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Vasas w tym sezonie?
Bilans Vasas w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-3-3 przy 18 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Vasas w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Vasas w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Vasas
Vasas terminarz
Kiedy Vasas gra następny mecz?
Najbliższy mecz Vasas to spotkanie z Paks, które odbędzie się 24 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Illovszky Rudolf Stadion w ramach Węgierska Nemzeti Bajnoksag I (11. kolejka).
Wyniki Vasas w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Vasas w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Vasas w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Vasas wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
16 Paź Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 5/8 | 4/5 | |
|
10 Paź Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 8/10 | 2/2 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
2:4 | 4-2-3-1 | 3/7 | 5/9 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
1:3 | – | 9/9 | 1/2 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 7. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 7/14 | 3/10 | |
|
29 Sie Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
3:1 | 4-4-2 | 1/4 | 1/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 5. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 4/15 | 1/3 | |
|
14 Sie Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
1:2 | 4-4-2 | 4/5 | 3/9 | |
|
08 Sie Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
5:0 | 4-2-3-1 | 8/14 | 1/4 | |
|
02 Sie Koniec
|
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
0:0 | 4-4-2 | 5/7 | 4/6 |
Vasas ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Vasas zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Vasas?
Ostatni mecz Vasas to porażka z MTK Budapest 1:0 w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 16 października 2026. Bramkę zdobył Komaromi. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Vasas – tabela Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
Jakie miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I zajmuje Vasas w sezonie 2026/2027.
Miejsce Vasas w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
2
|
Vasas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 18:13 | 5 | 15 | |
3
|
Gyori ETO FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 15 | |
4
|
Ujpest
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:14 | 4 | 15 | |
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 2 | 14 | |
6
|
Ferencvaros
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
MTK Budapest
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:17 | -1 | 12 | |
8
|
Kisvarda FC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
9
|
Debreceni VSC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:16 | -3 | 10 | |
10
|
Zalaegerszegi TE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
11
|
Nyiregyhaza
|
9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | -9 | 8 | |
12
|
Budapest Honved
|
8 | 1 | 4 | 3 | 12:15 | -3 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
2
|
Vasas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 18:13 | 5 | 15 | |
3
|
Gyori ETO FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 15 | |
4
|
Ujpest
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:14 | 4 | 15 | |
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 2 | 14 | |
6
|
Ferencvaros
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
MTK Budapest
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:17 | -1 | 12 | |
8
|
Kisvarda FC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
9
|
Debreceni VSC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:16 | -3 | 10 | |
10
|
Zalaegerszegi TE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
11
|
Nyiregyhaza
|
9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | -9 | 8 | |
12
|
Budapest Honved
|
8 | 1 | 4 | 3 | 12:15 | -3 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ujpest
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Paks
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 10 | |
| 3 |
Gyori ETO FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
MTK Budapest
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
Zalaegerszegi TE
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 6 |
Vasas
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 8 | |
| 7 |
Nyiregyhaza
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 8 |
Puskas Academy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Debreceni VSC
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 10 |
Budapest Honved
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Ferencvaros
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Kisvarda FC
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Puskas Academy
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 12 | |
| 2 |
Ferencvaros
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
Vasas
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 4 |
Kisvarda FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
Gyori ETO FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
Ujpest
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 5 | |
| 7 |
Debreceni VSC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Paks
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 9 |
MTK Budapest
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 10 |
Budapest Honved
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 2 | |
| 11 |
Zalaegerszegi TE
|
5 | 0 | 0 | 5 | 1:14 | -13 | 0 | |
| 12 |
Nyiregyhaza
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Vasas w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I?
Vasas zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I z dorobkiem 15 punktów po 10 kolejkach. Strata do prowadzącego Puskas Academy wynosi 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:13, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Vasas w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Vasas na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Vasas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,2
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 1,10
- Udane dryblingi / mecz 7,3
- Bramki z rzutów wolnych 2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,30
- Czyste konta 20%
- Odbiory / mecz 20,1
- Przechwyty / mecz 7,5
- Wybicia / mecz 23,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Vasas
-
Mark Koszta 4
-
Jozef Urblik 3
-
Milan Tóth 3
-
Mark Kovacsreti 2
-
Daniel Csoka 2
-
Csoka 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Vasas i rywali według minuty w ostatnich 10 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Vasas to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 4 trafieniami.
Przebieg meczu Vasas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 3-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 0-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 2-0-1 |
Gdy Vasas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Vasas
100% bramek Vasas pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Vasas zdobywa w sezonie średnio 1,50 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,50.
Aktualne serie Vasas
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Vasas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Vasas
- Powyżej 0,5 90%
- Powyżej 1,5 70%
- Powyżej 2,5 60%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 30%
- Powyżej 5,5 10%
W 60% meczów Vasas padają co najmniej trzy bramki, a w 60% spotkań trafiają obie drużyny.
Vasas – faule i karne
- Faule / mecz 12,8
- Faule rywali / mecz 13,8
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Vasas fauluje średnio 12,8 razy na mecz, a wymusza 13,8 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Vasas, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Vasas zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 1,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 10 meczach Vasas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 72% goli Vasas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 10 meczów.
Vasas – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 6,9
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,8
Vasas oddaje 12,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,8 strzału.
Vasas – posiadanie piłki
- U siebie 50,8%
- Na wyjeździe 52,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 10
- Najniższe w sezonie 37%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 10 meczów. Średnio Vasas utrzymuje przy piłce 51,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 37%.
Vasas – podania
- Kluczowe / mecz 11,8
- Dośrodkowania / mecz 17,2
- Celność dośrodkowań 30%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 50%
Vasas wymienia średnio 446 podań na mecz przy celności 84%, z czego 11,8 to podania kluczowe.
Vasas – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 5
- Stracone / mecz 1,30
- Bez straty do przerwy 60%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 40%
Czyste konto Vasas to 20% meczów sezonu (2 z 10), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Vasas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 6,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,6
Vasas wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 4,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Vasas – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 60%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 10%
Vasas ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Vasas – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Vasas według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (9–12) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 3,50 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Vasas zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Vasas na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
1,50 2,40 | 1,75 1,40 | 1,75 0,60 |
|
2.
|
1,60 1,40 | 2,20 1,40 | 1,20 1,40 |
|
3.
|
1,80 1,50 | 2,00 1,50 | 1,20 1,25 |
|
4.
|
2,50 1,00 | 2,50 1,60 | 1,25 1,80 |
|
5.
|
2,00 1,00 | 2,60 1,50 | 1,60 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Vasas
Skrajne wyniki i osiągnięcia Vasas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Vasas - Zalaegerszegi TE 5:0 Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8.08.2026
- Najwyższa porażka Ujpest - Vasas 3:1 Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Debreceni VSC - Vasas 2:4, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 19.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta Koszta, Vasas - Zalaegerszegi TE 5:0, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta Tóth, Debreceni VSC - Vasas 2:4, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 19.09.2026
Jakie statystyki ma Vasas w tym sezonie?
Bilans Vasas w tym sezonie to 10 meczów i wynik 4-3-3 przy 18 zdobytych bramkach i 13 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 12,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Vasas – zawodnicy
Jak wygląda kadra Vasas w sezonie 2026/2027.
Skład i oceny Vasas w ostatnim meczu 4-2-3-1


Zmiany
- 45' R. Horvath → M. Kovacsreti
- 67' B. Rab → S. Mezei
- 67' M. Koszta → Bence Janos Petho
- 83' S. Hidi → Gergo Janos Palinkas
Kadra Vasas
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
24 | Węgry | 300 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 1 | 810' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Węgry | 500 tys. € | 450 tys. € | 10 | 100% | 4 | 0 | 792' | 2 | 0 | |||||||
| 77 |
|
24 | Węgry | 350 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 1 | 825' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
26 | Węgry | 400 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 2 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
|
27 | Węgry | – | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 101' | 1 | 0 | |||||||
| 84 |
|
23 | Węgry | – | – | 10 | 100% | 1 | 1 | 128' | 0 | 0 | |||||||
| 49 |
![]() |
19 | Węgry | 150 tys. € | – | 7 | 70% | 0 | 0 | 18' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
33 | Węgry | 150 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 40' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
19 | Węgry | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
– | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
40 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 77 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 88 |
|
30 | Słowacja | 700 tys. € | – | 10 | 100% | 3 | 4 | 907' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
25 | Węgry | 500 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 220' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
22 | Węgry | – | – | 5 | 50% | 0 | 0 | 79' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Węgry | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
28 | Węgry | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Węgry | 250 tys. € | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 14' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
24 | Węgry | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
24 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 89 |
![]() |
20 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 94 |
![]() |
32 | Węgry | 100 tys. € | – | 8 | 80% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 57 |
|
24 | Węgry | 200 tys. € | – | 9 | 90% | 1 | 0 | 807' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
26 | Węgry | 300 tys. € | – | 10 | 100% | 2 | 0 | 900' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Węgry | 250 tys. € | – | 10 | 100% | 1 | 0 | 682' | 4 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
30 | Ukraina | 400 tys. € | – | 9 | 90% | 0 | 0 | 294' | 0 | 1 | |||||||
| 34 |
|
34 | Węgry | 100 tys. € | 241 tys. € | 2 | 20% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
34 | Węgry | 100 tys. € | 222 tys. € | 9 | 90% | 0 | 0 | 103' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
|
24 | Węgry | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
25 | Węgry | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
23 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 68 |
![]() |
20 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 68 |
![]() |
20 | Węgry | – | – | 1 | 10% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 87 |
|
20 | Węgry | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
25 | Węgry | 200 tys. € | – | 10 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 31 |
|
23 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Vasas
6 mln €
śr. 161 tys. € / zawodnika
Ile Vasas wydaje na pensje
914 tys. € rocznie
śr. 25 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Węgry (34 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Vasas w sezonie 2026/2027
Vasas wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Vasas
Jak wygląda skład Vasas?
W wyjściowym ustawieniu Vasas między słupkami staje M. Engedi, a linię obrony najczęściej tworzą B. Pavkovics, P. Iyinbor, D. Csóka oraz A. Doktorics. W środku pola grają M. Kovacsreti, B. Banó-Szabó, J. Urblik, S. Mezei oraz M. Tóth, a za skuteczność w ataku odpowiadają M. Koszta. Trener Gabor Erős ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I i pucharach.
Vasas – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Vasas w sezonie 2026/2027.
Vasas transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Sie 2026 |
|
Węgry | 25 |
|
250 tys. € | |
| 08 Lip 2026 |
|
Węgry | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 30 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 26 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | – |
|
157 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 20 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Węgry | 24 |
|
157 tys. € | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Węgry | 19 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Vasas
Vasas bilans transferowy
- -400 tys. € 2026
- +10 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- -250 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Vasas
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Vasas w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Vasas trafił 1 zawodnik za łączną kwotę 250 tys. €, a klub opuścił 1 piłkarz. Najdroższym wzmocnieniem został Szabolcs Mezei z Backa Topola za 250 tys. €.