Patrick Iyinbor jest piłkarzem występującym obecnie w Vasas. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Patrick Iyinbor
OcenaTransfery

Profil gry
Jakie statystyki ma Patrick Iyinbor w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrick Iyinbor wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.27, a skuteczność strzałów to 50,0%. Patrick Iyinbor oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Patrick Iyinbor w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrick Iyinbor rozegrał w barwach Vasas w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 540 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Patrick Iyinbor?
Patrick Iyinbor ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Patrick Iyinbor?
Patrick Iyinbor najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Patrick Iyinbor?
Wycena 24-letniego Patrick Iyinbor według stanu na maj 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Patrick Iyinbor?
Patrick Iyinbor urodził się 7 stycznia 2002 na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Patrick Iyinbor – statystyki
Szczegółowe statystyki Patrick Iyinbor w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Vasas. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Patrick Iyinbor
Patrick Iyinbor vs. inni
Atak
Obrona
Podania Patrick Iyinbor
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Patrick Iyinbor w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrick Iyinbor wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 7.27, a skuteczność strzałów to 50,0%. Patrick Iyinbor oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Patrick Iyinbor – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Patrick Iyinbor w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Patrick Iyinbor
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6. kolejka
|
3:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
| 22.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 5. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 14.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 4. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 3. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 02.08 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 2. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 26.07 2026 |
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Patrick Iyinbor w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrick Iyinbor rozegrał w barwach Vasas w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 540 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Patrick Iyinbor – transfery
W trakcie kariery Patrick Iyinbor zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Vasas 2024 – obecnie
-
Ferencvárosi TC II 2024 – 2024

-
Kecskeméti TE 2023 – 2024
-
Ferencvárosi TC II 2023 – 2023

-
Vasas 2022 – 2023
-
Ferencvárosi TC II 2022 – 2022

-
Vasas 2021 – 2022
-
Ferencvárosi TC II 2020 – 2021

-
Ferencvarosi TC U19 2019 – 2020

-
Ferencvarosi TC U17 2017 – 2019

-
Ferencvárosi TC Youth 2014 – 2017

-
Testvériség SE Jugend 2012 – 2014

-
Újpest FC Youth do 2012

Patrick Iyinbor – forma
W ostatnich 5 meczach Patrick Iyinbor zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Patrick Iyinbor
W ostatnich 5 meczach Patrick Iyinbor 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.59, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.36 — wynik powyżej średniej ligowej (6.27).
W ostatnich 6 meczach Patrick Iyinbor 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.59, a średnia ocena formy z 6 spotkań to 7.27 — wynik powyżej średniej ligowej (6.27).
W jakiej formie jest Patrick Iyinbor?
Patrick Iyinbor jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.36 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.27). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Patrick Iyinbor – trofea
W trakcie kariery Patrick Iyinbor zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Patrick Iyinbor?
Patrick Iyinbor zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Vasas — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Węgier — 1 raz.
Patrick Iyinbor – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Patrick Iyinbor wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Patrick Iyinbor na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Patrick Iyinbor?
Wycena Patrick Iyinbor wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Patrick Iyinbor wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.