Forma w lidze
Budapest Honved w tabeli
12. miejsce / 7 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do bezpiecznego 10. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
5 pkt
6:6 bramki
1,50 gola/mecz
2 pkt
6:9 bramki
1,50 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Budapest Honved
Wartość drużyny: 3,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Węgry | 24 | obrońca | 8 | 400 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Węgry | 26 | napastnik | 7 | – | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,26 średnia ocena | Węgry | 24 | obrońca | 8 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Węgry | 24 | obrońca | 8 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Budapest Honved 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Budapest Honved w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 18 |
2
|
Vasas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 18:13 | 15 |
| ··· | |||||||
11
|
Nyiregyhaza
|
9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | 8 |
12
|
Budapest Honved
|
8 | 1 | 4 | 3 | 12:15 | 7 |
Wyniki Budapest Honved
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Budapest Honved
1
Ujpest
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 9. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Puskas Academy
3
Budapest Honved
1
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 8. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Bajai
0
Budapest Honved
7
Puchar Węgier, 1/32 finału
|
Terminarz Budapest Honved
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
dziś 14:30
|
Nyiregyhaza
Budapest Honved
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 10. kolejka
|
|
|
24 Paź 17:00
|
Budapest Honved
Debreceni VSC
Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 11. kolejka
|
|
|
28 Paź 17:00
|
Gyirmot SE
Budapest Honved
Puchar Węgier, 1/16 finału
|
Ostatnie transfery Budapest Honved
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Węgry |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Ukraina |
|
za darmo |
Budapest Honved to klub piłkarski z Węgier występujący w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I. Swoim domowym obiektem jest Bozsik Aréna, który może pomieścić 8 200 widzów. Zespół prowadzi Maurizio Jacobacci. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 3,2 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Węgier.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Budapest Honved?
Klub piłkarski Budapest Honved zdobył w swojej historii 24 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Węgier oraz Puchar Węgier. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Węgier oraz Puchar Mitropa.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Budapest Honved w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Budapest Honved trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Budapest Honved w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I?
Budapest Honved zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Puskas Academy wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Budapest Honved?
W wyjściowym ustawieniu Budapest Honved między słupkami staje O. Hadzikić, a linię obrony najczęściej tworzą K. Kallai, A. Baki, I. Pekar, D. Boldor oraz S. Hangya. W środku pola grają A. Zuigeber, T. Somogyi, D. Csontos oraz A. Szamosi, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Alić. Trener Maurizio Jacobacci ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I i pucharach.
Kiedy Budapest Honved gra następny mecz?
Najbliższy mecz Budapest Honved to spotkanie z Nyiregyhaza, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Balmazújvárosi Városi Sportpálya w ramach Węgierska Nemzeti Bajnoksag I (10. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Budapest Honved?
Ostatni mecz Budapest Honved to remis z Ujpest 1:1 w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 11 października 2026. Bramki zdobyli Vlijter, Pinte. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Budapest Honved w tym sezonie?
Bilans Budapest Honved w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Budapest Honved w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Budapest Honved w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Budapest Honved
Budapest Honved terminarz
Kiedy Budapest Honved gra następny mecz?
Najbliższy mecz Budapest Honved to spotkanie z Nyiregyhaza, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 14:30 na obiekcie Balmazújvárosi Városi Sportpálya w ramach Węgierska Nemzeti Bajnoksag I (10. kolejka).
Wyniki Budapest Honved w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Budapest Honved w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Budapest Honved w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Budapest Honved wyniki
Budapest Honved ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 8 meczów, ze średnią 0,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Budapest Honved zdobywa 1,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Budapest Honved?
Ostatni mecz Budapest Honved to remis z Ujpest 1:1 w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 11 października 2026. Bramki zdobyli Vlijter, Pinte. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Budapest Honved – tabela Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
Jakie miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I zajmuje Budapest Honved w sezonie 2026/2027.
Miejsce Budapest Honved w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
2
|
Vasas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 18:13 | 5 | 15 | |
3
|
Gyori ETO FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 15 | |
4
|
Ujpest
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:14 | 4 | 15 | |
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 2 | 14 | |
6
|
Ferencvaros
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
MTK Budapest
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:17 | -1 | 12 | |
8
|
Kisvarda FC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
9
|
Debreceni VSC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:16 | -3 | 10 | |
10
|
Zalaegerszegi TE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
11
|
Nyiregyhaza
|
9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | -9 | 8 | |
12
|
Budapest Honved
|
8 | 1 | 4 | 3 | 12:15 | -3 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Puskas Academy
|
9 | 6 | 0 | 3 | 14:10 | 4 | 18 | |
2
|
Vasas
|
10 | 4 | 3 | 3 | 18:13 | 5 | 15 | |
3
|
Gyori ETO FC
|
9 | 4 | 3 | 2 | 16:11 | 5 | 15 | |
4
|
Ujpest
|
9 | 4 | 3 | 2 | 18:14 | 4 | 15 | |
5
|
Paks
|
9 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | 2 | 14 | |
6
|
Ferencvaros
|
8 | 3 | 4 | 1 | 12:9 | 3 | 13 | |
7
|
MTK Budapest
|
10 | 3 | 3 | 4 | 16:17 | -1 | 12 | |
8
|
Kisvarda FC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
9
|
Debreceni VSC
|
9 | 2 | 4 | 3 | 13:16 | -3 | 10 | |
10
|
Zalaegerszegi TE
|
9 | 3 | 0 | 6 | 12:18 | -6 | 9 | |
11
|
Nyiregyhaza
|
9 | 2 | 2 | 5 | 10:19 | -9 | 8 | |
12
|
Budapest Honved
|
8 | 1 | 4 | 3 | 12:15 | -3 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ujpest
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10:5 | 5 | 10 | |
| 2 |
Paks
|
5 | 3 | 1 | 1 | 13:8 | 5 | 10 | |
| 3 |
Gyori ETO FC
|
5 | 3 | 0 | 2 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 4 |
MTK Budapest
|
6 | 3 | 0 | 3 | 10:8 | 2 | 9 | |
| 5 |
Zalaegerszegi TE
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:4 | 7 | 9 | |
| 6 |
Vasas
|
5 | 2 | 2 | 1 | 11:6 | 5 | 8 | |
| 7 |
Nyiregyhaza
|
4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 2 | 8 | |
| 8 |
Puskas Academy
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 0 | 6 | |
| 9 |
Debreceni VSC
|
5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 5 | |
| 10 |
Budapest Honved
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 0 | 5 | |
| 11 |
Ferencvaros
|
3 | 0 | 3 | 0 | 3:3 | 0 | 3 | |
| 12 |
Kisvarda FC
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Puskas Academy
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 12 | |
| 2 |
Ferencvaros
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 3 |
Vasas
|
5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 7 | |
| 4 |
Kisvarda FC
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 5 |
Gyori ETO FC
|
4 | 1 | 3 | 0 | 6:5 | 1 | 6 | |
| 6 |
Ujpest
|
5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | -1 | 5 | |
| 7 |
Debreceni VSC
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
| 8 |
Paks
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | |
| 9 |
MTK Budapest
|
4 | 0 | 3 | 1 | 6:9 | -3 | 3 | |
| 10 |
Budapest Honved
|
4 | 0 | 2 | 2 | 6:9 | -3 | 2 | |
| 11 |
Zalaegerszegi TE
|
5 | 0 | 0 | 5 | 1:14 | -13 | 0 | |
| 12 |
Nyiregyhaza
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:15 | -11 | 0 |
Które miejsce zajmuje Budapest Honved w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I?
Budapest Honved zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Węgierska Nemzeti Bajnoksag I z dorobkiem 7 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego Puskas Academy wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Budapest Honved w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Budapest Honved na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Budapest Honved na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,6
- Strzały celne / mecz 5,3
- Asysty / mecz 0,75
- Udane dryblingi / mecz 6,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 13%
- Odbiory / mecz 18,1
- Przechwyty / mecz 11,5
- Wybicia / mecz 29,5
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Budapest Honved
-
Dominik Csontos 2
-
Adam Szamosi 2

-
Tamas Somogyi 1

-
Adi Alić 1

-
I. Pekar 1

-
Patrik Pinte 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Budapest Honved i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Budapest Honved to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nyiregyhaza - Budapest Honved Po przerwie pada 58% bramek Budapest Honved.Przebieg meczu Budapest Honved i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-3-2 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-3-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy Budapest Honved otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Budapest Honved
83% bramek Budapest Honved pada z gry. Z karnych odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Budapest Honved zdobywa w sezonie średnio 0,88 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 0,88.
Aktualne serie Budapest Honved
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 8 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Budapest Honved, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Budapest Honved wygra mecz Nyiregyhaza - Budapest Honved Budapest Honved nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Budapest Honved
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 88%
- Powyżej 2,5 63%
- Powyżej 3,5 50%
- Powyżej 4,5 25%
- Powyżej 5,5 13%
W 63% meczów Budapest Honved padają co najmniej trzy bramki, a w 88% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nyiregyhaza - Budapest Honved Powyżej 2,5 bramki padło w 63% meczów Budapest Honved.Budapest Honved – faule i karne
- Faule / mecz 13,1
- Faule rywali / mecz 12,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Budapest Honved fauluje średnio 13,1 razy na mecz, a wymusza 12,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Budapest Honved, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Budapest Honved zdobywa 1,25 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Budapest Honved wygra mecz Nyiregyhaza - Budapest Honved Budapest Honved zdobywa u siebie 42% możliwych punktów, na wyjeździe 17%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Budapest Honved ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 58% goli Budapest Honved, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 0 z 8 meczów.
Budapest Honved wygra drugą połowę meczu Nyiregyhaza - Budapest Honved Drugą połowę Budapest Honved wygrywał w 0 z 8 meczów.Budapest Honved – strzały
- Celne / mecz 5,3
- Niecelne / mecz 6,4
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,8
Budapest Honved oddaje 11,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Nyiregyhaza - Budapest Honved Budapest Honved oddaje 11,6 strzałów na mecz.Budapest Honved – posiadanie piłki
- U siebie 44,5%
- Na wyjeździe 51,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Budapest Honved utrzymuje przy piłce 48,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Budapest Honved wygra mecz Nyiregyhaza - Budapest Honved Budapest Honved utrzymuje średnio 48,0% posiadania piłki.Budapest Honved – podania
- Kluczowe / mecz 11,1
- Dośrodkowania / mecz 17,4
- Celność dośrodkowań 33%
- Podania długie / mecz 68
- Celność długich podań 42%
Budapest Honved wymienia średnio 386 podań na mecz przy celności 76%, z czego 11,1 to podania kluczowe.
Budapest Honved – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 75%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 63%
Czyste konto Budapest Honved to 13% meczów sezonu (1 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Nyiregyhaza - Budapest Honved Czyste konto Budapest Honved zachowuje w 13% meczów.Budapest Honved – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 50%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 2,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,5
Budapest Honved wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 50% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Nyiregyhaza - Budapest Honved Powyżej 8,5 rożnego padło w 50% meczów Budapest Honved.Budapest Honved – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 13%
Budapest Honved ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Budapest Honved – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Budapest Honved według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 4 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,25 | 2,25 |
| Środka tabeli (5–8) | 3 | 0-3-0 | 1,00 | 2,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (9–12) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Budapest Honved zdobywa z drużynami z dołu tabeli (9–12), najmniej z drużynami z top 4 tabeli.
Budapest Honved na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
0,60 1,75 | 0,80 1,50 | 1,40 1,00 |
|
9.
|
1,00 1,25 | 1,20 1,75 | 1,80 1,75 |
|
10.
|
2,25 0,00 | 2,75 0,20 | 1,00 2,80 |
|
11.
|
2,00 0,00 | 1,50 0,80 | 1,00 3,00 |
|
12.
|
1,25 0,50 | 1,50 1,50 | 1,50 2,25 |
Ciekawe rekordy w meczach Budapest Honved
Skrajne wyniki i osiągnięcia Budapest Honved w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Budapest Honved - Zalaegerszegi TE 1:0 Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Puskas Academy - Budapest Honved 3:1 Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 18.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Budapest Honved - MTK Budapest 3:3, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1.08.2026
- Najszybsza bramka 15. minuta Szamosi, Budapest Honved - MTK Budapest 3:3, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 1.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Pekar, Gyori ETO FC - Budapest Honved 3:2, Węgierska Nemzeti Bajnoksag I, 6.09.2026
Jakie statystyki ma Budapest Honved w tym sezonie?
Bilans Budapest Honved w tym sezonie to 8 meczów i wynik 1-4-3 przy 12 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Budapest Honved – zawodnicy
Jak wygląda kadra Budapest Honved w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Budapest Honved 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kontuzje w kadrze Budapest Honved
-
Alberto Mari Napastnik Uraz nogi pauzuje od 229 dniopuszczone: 14 meczów
Kadra Budapest Honved
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
|
29 | Słowacja | 150 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 160' | 1 | 0 | |||||||
| 45 |
|
25 | Hiszpania | 500 tys. € | 420 tys. € | 1 | 13% | 0 | 0 | 66' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
24 | Bośnia | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 612' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Węgry | 300 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 414' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
35 | Węgry | 100 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 16' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 40 |
![]() |
19 | Węgry | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 0 | 649' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | 8 | 100% | 1 | 1 | 519' | 1 | 0 | ||||||||
| 0 |
![]() |
18 | Węgry | 500 tys. € | – | 1 | 13% | 0 | 0 | 7' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
20 | Węgry | 500 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
31 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
31 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
![]() |
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 55 |
|
21 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
24 | Węgry | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 2 | 1 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 52 |
|
31 | Rumunia | 200 tys. € | 95 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 609' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
32 | Węgry | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 1 | 675' | 2 | 0 | |||||||
| 44 |
|
32 | Węgry | 200 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 630' | 2 | 1 | |||||||
| 72 |
|
24 | Węgry | 300 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 517' | 2 | 0 | |||||||
| 33 |
|
27 | Ukraina | 300 tys. € | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 94' | 0 | 0 | |||||||
| 99 |
![]() |
22 | Węgry | 125 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 207' | 2 | 0 | |||||||
| 49 |
|
37 | Serbia | 50 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 112' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Węgry | 250 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 182' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
29 | Węgry | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 31 |
|
30 | Bośnia | 400 tys. € | 112 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 83 |
![]() |
43 | Węgry | 25 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
24 | Węgry | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 89 |
![]() |
22 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 95 |
![]() |
30 | Węgry | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Budapest Honved
5,5 mln €
śr. 197 tys. € / zawodnika
Ile Budapest Honved wydaje na pensje
627 tys. € rocznie
śr. 22 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Węgry (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Budapest Honved w sezonie 2026/2027
Budapest Honved wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Budapest Honved
Jak wygląda skład Budapest Honved?
W wyjściowym ustawieniu Budapest Honved między słupkami staje O. Hadzikić, a linię obrony najczęściej tworzą K. Kallai, A. Baki, I. Pekar, D. Boldor oraz S. Hangya. W środku pola grają A. Zuigeber, T. Somogyi, D. Csontos oraz A. Szamosi, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Alić. Trener Maurizio Jacobacci ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Węgierska Nemzeti Bajnoksag I i pucharach.
Budapest Honved – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Budapest Honved w sezonie 2026/2027.
Budapest Honved transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Węgry | 31 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Węgry | 22 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Ukraina | 27 |
|
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Węgry | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Węgry | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 19 Lip 2026 |
|
Bośnia | 30 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
|
Węgry | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
![]() |
Bośnia | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Rumunia | 31 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Budapest Honved
Budapest Honved bilans transferowy
- +100 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +650 tys. € 2024
- +150 tys. € 2023
- -315 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Budapest Honved
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Budapest Honved w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Budapest Honved trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Budapest Honved – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Budapest Honved? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Budapest Honved?
Klub piłkarski Budapest Honved zdobył w swojej historii 24 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Węgier oraz Puchar Węgier. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 2. ligi Węgier oraz Puchar Mitropa.