Mate Ódor jest piłkarzem występującym obecnie w Csikszereda. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mate Ódor
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
14:00
|
Csikszereda
0
Universitatea Cluj
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
30 Paź
19:30
|
Rapid
2
Csikszereda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Csikszereda
2
FC Voluntari
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Mate Ódor w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mate Ódor wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mate Ódor oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mate Ódor w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mate Ódor rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 822 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Mate Ódor?
Mate Ódor najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Mate Ódor?
Wycena 25-letniego Mate Ódor według stanu na grudzień 2025 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 175 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mate Ódor?
Mate Ódor urodził się 29 kwietnia 2001 na Węgrzech. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Mate Ódor - statystyki
Szczegółowe statystyki Mate Ódor w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Csikszereda. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Mate Ódor
Mate Ódor vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Mate Ódor
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Mate Ódor w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mate Ódor wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.06, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mate Ódor oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Mate Ódor - transfery
W trakcie kariery Mate Ódor zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Csikszereda 2025 – obecnie
-
Vasas 2022 – 2025
-
Szeged 2011 2020 – 2022
-
Fehérvár FC II 2018 – 2020

-
Fehérvár FC U19 2018 – 2018

-
Fehérvár FC U17 2016 – 2018

-
Fehérvár FC Youth do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Mate Ódor
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 15.07.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 17.08.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 13.02.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Mate Ódor - forma
W ostatnich 5 meczach Mate Ódor zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,17. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Mate Ódor i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
14:00
|
Csikszereda
0
Universitatea Cluj
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
30 Paź
19:30
|
Rapid
2
Csikszereda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
24 Paź
14:30
|
Csikszereda
2
FC Voluntari
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
16 Paź
17:00
|
Oţelul
1
Csikszereda
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
17:00
|
Csikszereda
0
Universitatea Craiova
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
21 Wrz
20:00
|
Petrolul Ploiesti
2
Csikszereda
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
20:00
|
Csikszereda
1
Dinamo Bucuresti
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
24 Sie
17:30
|
FC Botosani
1
Csikszereda
0
|
18' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
20 Sie
16:00
|
CSA Steaua Bucureşti
1
Csikszereda
2
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii | |||||||
|
15 Sie
17:30
|
Csikszereda
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
08 Sie
17:40
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
31 Lip
17:30
|
Arges Pitesti
1
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
26 Lip
19:30
|
Csikszereda
0
FCSB
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
20 Lip
17:30
|
Corvinul Hunedoara
3
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
01 Mar
15:00
|
Tiszakecske FC
0
Vasas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
22 Lut
15:00
|
Vasas
2
Karcag SE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
11 Lut
17:00
|
Zalaegerszegi TE
2
Vasas
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Węgier 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
01 Lut
15:00
|
Csakvar
2
Vasas
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2025
|
BVSC
0
Vasas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
Vasas
1
Szentlőrinc SE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
31 Sie
2025
|
Kozarmisleny FC
0
Vasas
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
25 Sie
2025
|
Vasas
1
Tiszakecske FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
11 Sie
2025
|
Vasas
4
Bekescsaba 1912
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
27 Lip
2025
|
Vasas
1
Csakvar
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2025
|
Szeged 2011
0
Vasas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Szentlőrinc SE
2
Vasas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Vasas
3
Csakvar
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
31 Mar
2025
|
Vasas
2
Soroksar
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Tatabánya
1
Vasas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
04 Lis
2024
|
Vasas
3
Szentlőrinc SE
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
06 Paź
2024
|
Csakvar
2
Vasas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Vasas
3
Ajka
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
25 Sie
2024
|
Kozarmisleny FC
4
Vasas
2
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
19 Sie
2024
|
Vasas
0
Tatabánya
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
04 Sie
2024
|
Vasas
2
Kazincbarcikai
2
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Vasas
3
Kisvarda FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2024/2025 | |||||||
|
26 Maj
2024
|
Vasas
4
Soroksar
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
20 Maj
2024
|
Gyori ETO FC
3
Vasas
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
06 Maj
2024
|
Budapest Honved
0
Vasas
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
28 Kwi
2024
|
Vasas
1
Tiszakecske FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Nyiregyhaza
3
Vasas
1
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
03 Kwi
2024
|
Vasas
2
Paks
5
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Węgier 2023/2024 | |||||||
|
10 Mar
2024
|
Vasas
0
Ajka
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
05 Lut
2024
|
Vasas
0
Szeged 2011
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Soroksar
1
Vasas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Vasas
3
Nyiregyhaza
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
Ajka
1
Vasas
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
27 Sie
2023
|
Vasas
4
Siofok
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Vasas
2
Kazincbarcikai
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
16 Sie
2023
|
Pécsi MFC
0
Vasas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
13 Sie
2023
|
Vasas
5
MTE Mosonmagyarovar
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
Szeged 2011
4
Vasas
3
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
30 Lip
2023
|
Vasas
0
Budafoki LC
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2023/2024 | |||||||
|
27 Maj
2023
|
Vasas
0
Fehérvár FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
19 Maj
2023
|
Kisvarda FC
2
Vasas
1
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
13 Maj
2023
|
Vasas
1
Zalaegerszegi TE
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
Ujpest
1
Vasas
1
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Mezokovesd-zsory
1
Vasas
4
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
02 Kwi
2023
|
Debreceni VSC
3
Vasas
1
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Vasas
2
Paks
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
12 Mar
2023
|
Kecskeméti TE
2
Vasas
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Vasas
2
Kisvarda FC
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
19 Lut
2023
|
Zalaegerszegi TE
0
Vasas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
12 Lut
2023
|
Vasas
0
Ujpest
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
07 Lut
2023
|
Vasas
2
Budapest Honved
0
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Węgier 2022/2023 | |||||||
|
03 Lut
2023
|
Puskas Academy
1
Vasas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
10 Lis
2022
|
Budapest Honved
2
Vasas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
06 Lis
2022
|
Vasas
0
Debreceni VSC
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Paks
0
Vasas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
21 Paź
2022
|
Vasas
1
Kecskeméti TE
2
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Vasas
2
Fehérvár FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Ujpest
2
Vasas
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Szentlőrinc SE
2
Szeged 2011
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2022/2023 | |||||||
|
12 Sie
2022
|
Debreceni VSC
1
Vasas
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
05 Sie
2022
|
Vasas
2
Paks
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Kecskeméti TE
0
Vasas
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2022/2023 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
Nyiregyhaza
1
Szeged 2011
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
Vasas
3
Soroksar
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
Budaorsi SC
0
Vasas
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
Szeged 2011
0
Gyori ETO FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
25 Kwi
2022
|
Kecskeméti TE
4
Szeged 2011
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
24 Kwi
2022
|
Vasas
4
Tiszakecske FC
0
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
17 Kwi
2022
|
Szeged 2011
2
Siofok
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
06 Kwi
2022
|
III. Kerületi TUE
0
Vasas
3
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
03 Kwi
2022
|
Vasas
6
Bekescsaba 1912
0
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
13 Mar
2022
|
Vasas
2
Gyori ETO FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
06 Mar
2022
|
Vasas
3
Szolnoki MAV FC
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
21 Lut
2022
|
Vasas
0
Siofok
0
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
13 Lut
2022
|
Szeged 2011
2
Dorogi FC
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
13 Lut
2022
|
Budafoki LC
0
Vasas
0
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
08 Lut
2022
|
Szeged 2011
0
Fehérvár FC
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Węgier 2021/2022 | |||||||
|
31 Sty
2022
|
Vasas
0
Diosgyori VTK
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
30 Sty
2022
|
III. Kerületi TUE
1
Szeged 2011
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
05 Gru
2021
|
Soroksar
1
Vasas
2
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
28 Lis
2021
|
Vasas
1
Budaorsi SC
1
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
24 Lis
2021
|
Szentlőrinc SE
0
Vasas
2
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
31 Paź
2021
|
Siofok
0
Szeged 2011
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
24 Paź
2021
|
Szeged 2011
0
Vasas
0
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
18 Paź
2021
|
Vasas
1
III. Kerületi TUE
0
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
29 Wrz
2021
|
Vasas
2
Nyiregyhaza
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
15 Wrz
2021
|
Vasas
1
Pécsi MFC
0
|
59' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
12 Wrz
2021
|
Szeged 2011
0
Szentlőrinc SE
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
18 Sie
2021
|
Vasas
3
Budafoki LC
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
15 Sie
2021
|
Budafoki LC
1
Szeged 2011
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
08 Sie
2021
|
Szeged 2011
3
III. Kerületi TUE
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
01 Sie
2021
|
Vasas
2
Ajka
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
01 Sie
2021
|
Bekescsaba 1912
0
Szeged 2011
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2021/2022 | |||||||
|
09 Maj
2021
|
Nyiregyhaza
2
Vasas
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Nemzeti Bajnoksag II 2020/2021 | |||||||
|
12 Wrz
2020
|
Fehérvár FC
3
Puskas Academy
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Węgierska Nemzeti Bajnoksag I 2020/2021 | |||||||
|
27 Sie
2020
|
Fehérvár FC
(4)
1
Bohemians
(2)
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2018
|
Fehérvár FC
1
PAOK
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Europy 2018/2019 | |||||||
|
25 Paź
2018
|
PAOK
0
Fehérvár FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Europy 2018/2019 | |||||||
|
04 Paź
2018
|
Chelsea
1
Fehérvár FC
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Europy 2018/2019 | |||||||
|
28 Sie
2018
|
AEK Ateny
1
Fehérvár FC
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Mistrzów 2018/2019 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Mate Ódor ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.17.
W ostatnich 10 meczach Mate Ódor ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.02.
W jakiej formie jest Mate Ódor?
Mate Ódor jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.17 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.06). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Mate Ódor w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mate Ódor rozegrał w barwach Csikszereda w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 822 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Mate Ódor - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mate Ódor wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mate Ódor na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mate Ódor
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | 24 |
|
75 tys. € |
| 27.05.2025 | 24 |
|
75 tys. € |
| 17.12.2024 | 23 |
|
125 tys. € |
| 22.05.2024 | 23 |
|
125 tys. € |
| 22.01.2024 | 22 |
|
150 tys. € |
| 06.06.2023 | 22 |
|
175 tys. € |
| 21.02.2023 | 21 |
|
150 tys. € |
| 06.06.2022 | 21 |
|
150 tys. € |
| 06.01.2022 | 20 |
|
150 tys. € |
| 31.05.2021 | 20 |
|
125 tys. € |
| 23.01.2021 | 19 |
|
75 tys. € |
| 27.07.2020 | 19 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mate Ódor?
Wycena Mate Ódor wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Mate Ódor wyceniano na 175 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.