Forma w lidze
Dinamo Bucuresti w tabeli
1. miejsce / 26 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 2 punkty
Przewaga nad 7. miejscem: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 zwycięstw z rzędu
10 meczów bez porażki
10 meczów ze strzeloną bramką
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
15 pkt
17:3 bramki
3,40 gola/mecz
11 pkt
8:4 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Dinamo Bucuresti
Wartość drużyny: 15,7 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Hiszpania | 27 | obrońca | 11 | 650 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 10 asyst | Szkocja | 29 | napastnik | 11 | 1 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,77 średnia ocena | Szkocja | 29 | napastnik | 11 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Maroko | 24 | bramkarz | 11 | 850 tys. € |
Przewidywany skład Dinamo Bucuresti 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Dinamo Bucuresti w tabeli rumuńskiej Ligi I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Bucuresti
|
11 | 8 | 2 | 1 | 25:7 | 26 |
2
|
Rapid
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18:9 | 24 |
3
|
Universitatea Craiova
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:9 | 23 |
4
|
Petrolul Ploiesti
|
11 | 6 | 1 | 4 | 14:15 | 19 |
5
|
Universitatea Cluj
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:18 | 18 |
Wyniki Dinamo Bucuresti
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Dinamo Bucuresti
2
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Dinamo Bucuresti
4
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
|
|
11 Wrz Koniec
|
Csikszereda
1
Dinamo Bucuresti
3
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
Terminarz Dinamo Bucuresti
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 20:00
|
Dinamo Bucuresti
FC Botosani
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 18:00
|
CFR Cluj
Dinamo Bucuresti
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:00
|
Dinamo Bucuresti
Chindia Targoviste
Puchar Rumunii
|
Ostatnie transfery Dinamo Bucuresti
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Rumunia |
|
150 tys. € | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Rumunia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Holandia |
|
500 tys. € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo |
Dinamo Bucuresti to klub piłkarski z Rumunii występujący w Rumuńska Liga I. Swoim domowym obiektem jest Stadionul Arcul de Triumf, który może pomieścić 8 207 widzów. Zespół prowadzi Nuno Campos. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 15,7 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Rumunii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dinamo Bucuresti?
Klub piłkarski Dinamo Bucuresti zdobył w swojej historii 34 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Rumunii oraz Puchar Rumunii. Ponadto triumfował w Superpuchar Rumunii oraz Puchar Ligi Rumunii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dinamo Bucuresti trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 850 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 850 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został D. Zandbergen z VVV Venlo za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Maxime Sivis do FC Orenburg za 700 tys. €.
Które miejsce zajmuje Dinamo Bucuresti w tabeli rumuńskiej Ligi I?
Dinamo Bucuresti zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli rumuńskiej Ligi I z dorobkiem 26 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jak wygląda skład Dinamo Bucuresti?
W wyjściowym ustawieniu Dinamo Bucuresti między słupkami staje A. Bellaarouch, a linię obrony najczęściej tworzą D. Irimia, M. Pascual, N. Stoioanov oraz R. Oprut. W środku pola grają D. Armstrong, A. Soro, A. Marginean oraz C. Cirjan, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Zandbergen, M. Karamoko. Trener Nuno Campos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Rumuńska Liga I i pucharach.
Kiedy Dinamo Bucuresti gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dinamo Bucuresti to spotkanie z FC Botosani, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stadionul Arcul de Triumf w ramach rumuńskiej Ligi I (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dinamo Bucuresti?
Ostatni mecz Dinamo Bucuresti to wygrana z Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0:2 w rumuńskiej Lidze I, 9 października 2026. Bramki zdobyli Pascual, Soro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dinamo Bucuresti w tym sezonie?
Bilans Dinamo Bucuresti w tym sezonie to 11 meczów i wynik 8-2-1 przy 25 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dinamo Bucuresti
Dinamo Bucuresti terminarz
Kiedy Dinamo Bucuresti gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dinamo Bucuresti to spotkanie z FC Botosani, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 20:00 na obiekcie Stadionul Arcul de Triumf w ramach rumuńskiej Ligi I (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dinamo Bucuresti w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dinamo Bucuresti wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
0:2 | 4-4-2 | 8/11 | 1/4 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 5/9 | 1/2 | |
|
11 Wrz Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
1:3 | 4-4-2 | 4/6 | 1/2 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 8/14 | 5/9 | |
|
02 Wrz Koniec
|
Puchar Rumunii
|
1:4 | – | 9/11 | 0/2 | |
|
29 Sie Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 6/9 | 3/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
2:1 | 4-4-2 | 5/9 | 7/12 | |
|
15 Sie Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
0:1 | 4-4-2 | 3/10 | 2/3 | |
|
08 Sie Koniec
|
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
4:0 | 4-4-2 | 3/6 | 1/3 | |
|
31 Lip Koniec
|
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
1:1 | 4-4-2 | 4/7 | 3/3 |
Dinamo Bucuresti ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 11 z 11 meczów, ze średnią 2,36 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dinamo Bucuresti?
Ostatni mecz Dinamo Bucuresti to wygrana z Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0:2 w rumuńskiej Lidze I, 9 października 2026. Bramki zdobyli Pascual, Soro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dinamo Bucuresti – tabela Rumuńska Liga I
Jakie miejsce w tabeli Rumuńska Liga I zajmuje Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dinamo Bucuresti w tabeli rumuńskiej Ligi I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Bucuresti
|
11 | 8 | 2 | 1 | 25:7 | 18 | 26 | |
2
|
Rapid
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18:9 | 9 | 24 | |
3
|
Universitatea Craiova
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:9 | 16 | 23 | |
4
|
Petrolul Ploiesti
|
11 | 6 | 1 | 4 | 14:15 | -1 | 19 | |
5
|
Universitatea Cluj
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:18 | 2 | 18 | |
6
|
Farul Constanta
|
11 | 4 | 5 | 2 | 17:15 | 2 | 17 | |
7
|
Corvinul Hunedoara
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:11 | 3 | 16 | |
8
|
CFR Cluj
|
11 | 5 | 1 | 5 | 17:17 | 0 | 16 | |
9
|
FCSB
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:17 | -3 | 15 | |
10
|
FC Botosani
|
11 | 3 | 5 | 3 | 16:12 | 4 | 14 | |
11
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
11 | 3 | 4 | 4 | 7:12 | -5 | 13 | |
12
|
Uta Arad
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Arges Pitesti
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:11 | -5 | 11 | |
14
|
Oţelul
|
11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
15
|
FC Voluntari
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
16
|
Csikszereda
|
11 | 0 | 1 | 10 | 6:24 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Bucuresti
|
11 | 8 | 2 | 1 | 25:7 | 18 | 26 | |
2
|
Rapid
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18:9 | 9 | 24 | |
3
|
Universitatea Craiova
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:9 | 16 | 23 | |
4
|
Petrolul Ploiesti
|
11 | 6 | 1 | 4 | 14:15 | -1 | 19 | |
5
|
Universitatea Cluj
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:18 | 2 | 18 | |
6
|
Farul Constanta
|
11 | 4 | 5 | 2 | 17:15 | 2 | 17 | |
7
|
Corvinul Hunedoara
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:11 | 3 | 16 | |
8
|
CFR Cluj
|
11 | 5 | 1 | 5 | 17:17 | 0 | 16 | |
9
|
FCSB
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:17 | -3 | 15 | |
10
|
FC Botosani
|
11 | 3 | 5 | 3 | 16:12 | 4 | 14 | |
11
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
11 | 3 | 4 | 4 | 7:12 | -5 | 13 | |
12
|
Uta Arad
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Arges Pitesti
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:11 | -5 | 11 | |
14
|
Oţelul
|
11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
15
|
FC Voluntari
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
16
|
Csikszereda
|
11 | 0 | 1 | 10 | 6:24 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Bucuresti
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 15 | |
| 2 |
Universitatea Craiova
|
6 | 5 | 0 | 1 | 20:2 | 18 | 15 | |
| 3 |
Rapid
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 4 |
Farul Constanta
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 5 |
Petrolul Ploiesti
|
5 | 4 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 12 | |
| 6 |
Universitatea Cluj
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:10 | 4 | 12 | |
| 7 |
Corvinul Hunedoara
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 11 | |
| 8 |
FCSB
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 11 | |
| 9 |
FC Botosani
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:1 | 8 | 11 | |
| 10 |
CFR Cluj
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 11 |
Uta Arad
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 12 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 13 |
Arges Pitesti
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 14 |
Oţelul
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 15 |
FC Voluntari
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 16 |
Csikszereda
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Bucuresti
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 2 |
Rapid
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 3 |
Universitatea Craiova
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 8 | |
| 4 |
Petrolul Ploiesti
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 7 | |
| 5 |
Universitatea Cluj
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 6 |
CFR Cluj
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:13 | -6 | 6 | |
| 7 |
Corvinul Hunedoara
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 8 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:8 | -6 | 5 | |
| 9 |
Farul Constanta
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 10 |
FCSB
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 11 |
FC Botosani
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 12 |
Uta Arad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 13 |
Arges Pitesti
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 14 |
Oţelul
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 15 |
FC Voluntari
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:17 | -13 | 0 | |
| 16 |
Csikszereda
|
6 | 0 | 0 | 6 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Dinamo Bucuresti w tabeli rumuńskiej Ligi I?
Dinamo Bucuresti zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli rumuńskiej Ligi I z dorobkiem 26 punktów po 11 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 25:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dinamo Bucuresti na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dinamo Bucuresti na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 13,4
- Strzały celne / mecz 5,8
- Asysty / mecz 2,09
- Udane dryblingi / mecz 6,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,64
- Czyste konta 36%
- Odbiory / mecz 12,5
- Przechwyty / mecz 6,1
- Wybicia / mecz 22,3
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy Dinamo Bucuresti
-
Martin Pascual 5
-
Daniel Armstrong 4
-
Alberto Soro 4
-
Catalin Cirjan 2
-
Mamoudou Karamoko 2
-
Alexandru Musi 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dinamo Bucuresti i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dinamo Bucuresti to 31–45+ minuta, w której padło 8 bramek. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 6 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dinamo Bucuresti - FC Botosani Po przerwie pada 48% bramek Dinamo Bucuresti.Przebieg meczu Dinamo Bucuresti i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 8 | 7-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 1-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-1-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Dinamo Bucuresti otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 7 razy na 8 takich meczów.
Jak padają bramki dla Dinamo Bucuresti
92% bramek Dinamo Bucuresti pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dinamo Bucuresti zdobywa w sezonie średnio 2,36 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,60.
Aktualne serie Dinamo Bucuresti
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 10 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Dinamo Bucuresti, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dinamo Bucuresti wygra mecz Dinamo Bucuresti - FC Botosani Dinamo Bucuresti nie przegrywa od 10 meczów.Bramki w meczach Dinamo Bucuresti
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 82%
- Powyżej 2,5 55%
- Powyżej 3,5 36%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 9%
W 55% meczów Dinamo Bucuresti padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dinamo Bucuresti - FC Botosani Powyżej 2,5 bramki padło w 55% meczów Dinamo Bucuresti.Dinamo Bucuresti – faule i karne
- Faule / mecz 10,8
- Faule rywali / mecz 10,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Dinamo Bucuresti fauluje średnio 10,8 razy na mecz, a wymusza 10,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dinamo Bucuresti, 0 przeciw.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Dinamo Bucuresti - FC Botosani Dinamo Bucuresti popełnia 10,8 fauli na mecz.Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dinamo Bucuresti zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 1,83 na wyjeździe.
Dinamo Bucuresti wygra mecz Dinamo Bucuresti - FC Botosani Dinamo Bucuresti zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 61%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Dinamo Bucuresti ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 48% goli Dinamo Bucuresti, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 5 z 11 meczów.
Dinamo Bucuresti wygra drugą połowę meczu Dinamo Bucuresti - FC Botosani Drugą połowę Dinamo Bucuresti wygrywał w 5 z 11 meczów.Dinamo Bucuresti – strzały
- Celne / mecz 5,8
- Niecelne / mecz 7,5
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 17%
- Strzałów na gola 5,9
Dinamo Bucuresti oddaje 13,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Dinamo Bucuresti - FC Botosani Dinamo Bucuresti oddaje 13,4 strzałów na mecz.Dinamo Bucuresti – posiadanie piłki
- U siebie 52,0%
- Na wyjeździe 58,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 11
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 11 meczów. Średnio Dinamo Bucuresti utrzymuje przy piłce 55,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Dinamo Bucuresti wygra mecz Dinamo Bucuresti - FC Botosani Dinamo Bucuresti utrzymuje średnio 55,6% posiadania piłki.Dinamo Bucuresti – podania
- Kluczowe / mecz 13,5
- Dośrodkowania / mecz 18,6
- Celność dośrodkowań 28%
- Podania długie / mecz 48
- Celność długich podań 60%
Dinamo Bucuresti wymienia średnio 476 podań na mecz przy celności 87%, z czego 13,5 to podania kluczowe.
Dinamo Bucuresti – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 0,64
- Bez straty do przerwy 73%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Dinamo Bucuresti to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Dinamo Bucuresti - FC Botosani Czyste konto Dinamo Bucuresti zachowuje w 36% meczów.Dinamo Bucuresti – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 82%
- Pow. 8,5 w meczu 73%
- Pow. 10,5 w meczu 18%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,2
Dinamo Bucuresti wykonuje średnio 5,5 rzutów rożnych na mecz wobec 3,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 73% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Dinamo Bucuresti - FC Botosani Powyżej 8,5 rożnego padło w 73% meczów Dinamo Bucuresti.Dinamo Bucuresti – kartki
- Żółte kartki 25
- Pow. 3,5 kartki w meczu 45%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 36%
- Kartki rywali / mecz 2,0
- Mecze bez kartki 0%
Dinamo Bucuresti ogląda średnio 2,3 żółtej kartki na mecz, a rywale Dinamo Bucuresti – 2,0. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Powyżej 3,5 kartki w meczu Dinamo Bucuresti - FC Botosani Dinamo Bucuresti ogląda średnio 2,3 żółtych kartek na mecz.Dinamo Bucuresti według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,00 | 0,75 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,25 | 0,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 2,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Dinamo Bucuresti zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Dinamo Bucuresti na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 1,83 | 3,40 1,33 | 0,60 0,67 |
|
2.
|
2,17 2,20 | 1,67 1,60 | 0,83 0,80 |
|
3.
|
2,50 1,60 | 3,33 1,00 | 0,33 1,40 |
|
4.
|
2,40 1,17 | 1,20 1,33 | 0,40 2,17 |
|
5.
|
2,00 1,20 | 2,33 1,20 | 1,67 1,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Dinamo Bucuresti
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dinamo Bucuresti w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova 5:1 Rumuńska Liga I, 25.07.2026
- Najwyższa porażka Petrolul Ploiesti - Dinamo Bucuresti 1:0 Rumuńska Liga I, 19.07.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova 5:1, Rumuńska Liga I, 25.07.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 8. minuta Soro, Dinamo Bucuresti - Universitatea Craiova 5:1, Rumuńska Liga I, 25.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+11 minuta Mazilu, Dinamo Bucuresti - FC Voluntari 4:0, Rumuńska Liga I, 8.08.2026
Jakie statystyki ma Dinamo Bucuresti w tym sezonie?
Bilans Dinamo Bucuresti w tym sezonie to 11 meczów i wynik 8-2-1 przy 25 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 56%, a oddaje 13,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dinamo Bucuresti – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Dinamo Bucuresti 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Dinamo Bucuresti
-
Alexandru Musi Napastnik Uraz pauzuje od 33 dniopuszczone: 3 mecze
-
Devis Epassy Bramkarz Kolano skoczka pauzuje od 43 dniopuszczone: 5 meczów
-
David Mario Irimia Pomocnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 45 dni
Kadra Dinamo Bucuresti
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 77 |
|
29 | Szkocja | 1 mln € | 35 tys. € | 11 | 100% | 4 | 10 | 865' | 3 | 0 | |||||||
| 97 |
|
25 | Holandia | 225 tys. € | – | 4 | 36% | 1 | 1 | 266' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Rumunia | 1,8 mln € | – | 7 | 64% | 2 | 0 | 486' | 3 | 2 | |||||||
| 9 |
|
27 | Francja | 900 tys. € | 80 tys. € | 9 | 82% | 2 | 2 | 482' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
25 | Erytrea | 450 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 2 | 194' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
20 | – | – | 11 | 100% | 0 | 1 | 92' | 1 | 0 | ||||||||
| 26 |
|
21 | Rumunia | 650 tys. € | 242 tys. € | 11 | 100% | 1 | 0 | 70' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
21 | Rumunia | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | – | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
27 | Hiszpania | 1 mln € | 561 tys. € | 11 | 100% | 4 | 2 | 929' | 3 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Rumunia | 3,5 mln € | – | 10 | 91% | 2 | 2 | 878' | 3 | 2 | |||||||
| 90 |
|
25 | Rumunia | 1 mln € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 931' | 2 | 0 | |||||||
| 31 |
|
28 | Rumunia | 1,7 mln € | 300 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 979' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Portugalia | 300 tys. € | 106 tys. € | 5 | 45% | 1 | 0 | 201' | 1 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | Rumunia | 400 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 1 | 829' | 2 | 0 | |||||||
| 66 |
![]() |
19 | Rumunia | 200 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
22 | Rumunia | 650 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
|
18 | Nigeria | – | – | 4 | 36% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 44 |
|
27 | Hiszpania | 650 tys. € | 320 tys. € | 11 | 100% | 5 | 0 | 967' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
21 | Izrael | 1,8 mln € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 900' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
28 | Belgia | 900 tys. € | 460 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 150' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
23 | Hiszpania | 400 tys. € | 60 tys. € | 7 | 64% | 0 | 0 | 65' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Macedonia | 700 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 91' | 1 | 0 | |||||||
| 30 |
|
20 | Rumunia | – | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
– | – | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 11' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 36 |
|
24 | Maroko | 850 tys. € | 580 tys. € | 11 | 100% | 0 | 1 | 990' | 3 | 0 | |||||||
| 1 |
|
33 | Kamerun | 300 tys. € | 48 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 73 |
|
22 | Rumunia | 350 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Dinamo Bucuresti
19,8 mln €
śr. 707 tys. € / zawodnika
Ile Dinamo Bucuresti wydaje na pensje
2,8 mln € rocznie
śr. 100 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Rumunia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027
Dinamo Bucuresti wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Dinamo Bucuresti
Jak wygląda skład Dinamo Bucuresti?
W wyjściowym ustawieniu Dinamo Bucuresti między słupkami staje A. Bellaarouch, a linię obrony najczęściej tworzą D. Irimia, M. Pascual, N. Stoioanov oraz R. Oprut. W środku pola grają D. Armstrong, A. Soro, A. Marginean oraz C. Cirjan, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Zandbergen, M. Karamoko. Trener Nuno Campos ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Rumuńska Liga I i pucharach.
Dinamo Bucuresti – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027.
Dinamo Bucuresti transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
|
Rumunia | 26 |
|
150 tys. € | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Rumunia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Holandia | 25 |
|
500 tys. € | |
| 20 Sie 2026 |
|
Portugalia | 27 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Rumunia | 20 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Rumunia | 22 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Rumunia | 21 |
|
za darmo | |
| 10 Sie 2026 |
|
Belgia | 28 |
|
200 tys. € | |
| 07 Sie 2026 |
|
Rumunia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 01 Sie 2026 |
|
Togo | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Dinamo Bucuresti
Dinamo Bucuresti bilans transferowy
- 0 € 2026
- -430 tys. € 2025
- +230 tys. € 2024
- 0 € 2023
- +905 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Dinamo Bucuresti
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dinamo Bucuresti w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dinamo Bucuresti trafiło 6 zawodników za łączną kwotę 850 tys. €, a klub opuściło 16 piłkarzy, co przyniosło 850 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został D. Zandbergen z VVV Venlo za 500 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Maxime Sivis do FC Orenburg za 700 tys. €.
Dinamo Bucuresti – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Dinamo Bucuresti? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Dinamo Bucuresti?
Klub piłkarski Dinamo Bucuresti zdobył w swojej historii 34 trofea. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Rumunii oraz Puchar Rumunii. Ponadto triumfował w Superpuchar Rumunii oraz Puchar Ligi Rumunii.