Maxime Sivis jest piłkarzem występującym obecnie w FC Orenburg. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Maxime Sivis
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Maxime Sivis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maxime Sivis wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.25, a skuteczność strzałów to 0,0%. Maxime Sivis oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Maxime Sivis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Maxime Sivis rozegrał w barwach FC Orenburg w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 12 meczów, a w barwach Dinamo Bucuresti w rumuńskiej Lidze I 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Maxime Sivis
Pierwszy transfer Maxime Sivis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Dinamo Bucuresti do FC Orenburg za 700 tysięcy euro.
Czy Maxime Sivis ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Maxime Sivis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maxime Sivis to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 35 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Maxime Sivis?
Maxime Sivis najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Maxime Sivis?
Wycena 28-letniego Maxime Sivis według stanu na wrzesień 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Maxime Sivis?
Maxime Sivis urodził się 31 marca 1998 w Cholet we Francji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Maxime Sivis – statystyki
Szczegółowe statystyki Maxime Sivis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Orenburg. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Maxime Sivis vs. inni
Jakie statystyki ma Maxime Sivis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Maxime Sivis wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.25, a skuteczność strzałów to 0,0%. Maxime Sivis oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Maxime Sivis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Maxime Sivis w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Priemjer-Liga, 13. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 12. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 11. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Priemjer-Liga, 10. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 8. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
06 Wrz
Koniec
|
Priemjer-Liga, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 6. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
22 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 5. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Sie
Koniec
|
Puchar Rosji, 2. runda
|
1:4 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Sie
Koniec
|
Priemjer-Liga, 4. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Maxime Sivis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Maxime Sivis rozegrał w barwach FC Orenburg w Pucharze Rosji 4 mecze, w Priemjer-Lidze 12 meczów, a w barwach Dinamo Bucuresti w rumuńskiej Lidze I 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 170 minut. Średnio dawało to 69 minut gry na spotkanie.
Maxime Sivis – transfery
W trakcie kariery Maxime Sivis zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 700 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Orenburg 2026 – obecnie
-
Dinamo Bucuresti 2024 – 2026
-
Guingamp 2021 – 2024
-
Red Star FC 2020 – 2021
-
Concarneau 2019 – 2020
-
Quevilly Rouen 2018 – 2019
-
US Quevilly II 2018 – 2018

-
Angers II 2017 – 2018

-
Angers SCO U19 2015 – 2017

-
Angers SCO U17 2013 – 2015

-
SO Cholet Jugend do 2013

Historia transferów Maxime Sivis
Pierwszy transfer Maxime Sivis w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Dinamo Bucuresti do FC Orenburg za 700 tysięcy euro.
Maxime Sivis – forma
W ostatnich 5 meczach Maxime Sivis zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Maxime Sivis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.33.
W ostatnich 10 meczach Maxime Sivis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.24.
W jakiej formie jest Maxime Sivis?
Maxime Sivis jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.33 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.25). Jego dyspozycja rośnie.
Maxime Sivis – zarobki
Maxime Sivis gra w FC Orenburg na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 145 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Maxime Sivis w FC Orenburg (2023/24)
| Rocznie | 145 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 12 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 396 € |
Maxime Sivis – kontuzje
W trakcie kariery Maxime Sivis zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Maxime Sivis
- Uraz 30.01.26 – 02.02.26 (4 dni)
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.10.25 – 01.12.25 (35 dni)
Dinamo Bucuresti opuszczone: 4 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
06.08.25 – 21.08.25 (16 dni)
Dinamo Bucuresti opuszczone: 2 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 05.07.25 – 12.07.25 (8 dni)
Czy Maxime Sivis ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Maxime Sivis nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Maxime Sivis to uraz o nieznanym charakterze z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 35 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Maxime Sivis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Maxime Sivis wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Maxime Sivis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Maxime Sivis?
Wycena Maxime Sivis wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Maxime Sivis wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.