Matthias Verreth jest piłkarzem występującym obecnie w Dinamo Bucuresti. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Matthias Verreth
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
19:30
|
Dinamo Bucuresti
2
Uta Arad
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
09 Paź
20:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Dinamo Bucuresti
2
|
28' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | |||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
19:30
|
Dinamo Bucuresti
4
Farul Constanta
0
|
26' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | |||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Matthias Verreth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matthias Verreth wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.83, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matthias Verreth oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matthias Verreth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matthias Verreth rozegrał w barwach Dinamo Bucuresti w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 397 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Matthias Verreth
Pierwszy transfer Matthias Verreth w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Bari do Dinamo Bucuresti za 200 tysięcy euro.
Czy Matthias Verreth ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Matthias Verreth nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matthias Verreth to uraz mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matthias Verreth?
Matthias Verreth ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Matthias Verreth?
Matthias Verreth najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matthias Verreth?
Wycena 28-letniego Matthias Verreth według stanu na grudzień 2025 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matthias Verreth?
Matthias Verreth urodził się 20 lutego 1998 w Morkhoven w Belgii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Matthias Verreth - statystyki
Szczegółowe statystyki Matthias Verreth w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dinamo Bucuresti. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Matthias Verreth
Matthias Verreth vs. inni
Atak
Obrona
Podania Matthias Verreth
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Matthias Verreth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matthias Verreth wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.83, a skuteczność strzałów to 0,0%. Matthias Verreth oddaje średnio 0,5 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Matthias Verreth - transfery
W trakcie kariery Matthias Verreth zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 200 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dinamo Bucuresti 2026 – obecnie
-
Bari 2025 – 2026
-
Brescia 2024 – 2025
-
Willem II Tilburg 2022 – 2024
-
FC Eindhoven 2022 – 2022
-
Waasland-Beveren 2021 – 2022
-
Kolding IF 2021 – 2021
-
Waasland-Beveren 2019 – 2021
-
PSV Eindhoven U21 2016 – 2019

-
PSV U19 2015 – 2016
-
PSV Eindhoven U17 2014 – 2015

-
Jong PSV 2007 – 2014
-
Lierse SK Youth do 2007

Historia transferów Matthias Verreth
Pierwszy transfer Matthias Verreth w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Bari do Dinamo Bucuresti za 200 tysięcy euro.
Matthias Verreth - forma
W ostatnich 5 meczach Matthias Verreth zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,02. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Matthias Verreth 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.02 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Matthias Verreth 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.80 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Matthias Verreth?
Matthias Verreth jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.02 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.83). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Matthias Verreth w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matthias Verreth rozegrał w barwach Dinamo Bucuresti w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 397 minut. Średnio dawało to 40 minut gry na spotkanie.
Matthias Verreth - zarobki
Matthias Verreth gra w Dinamo Bucuresti na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 460 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matthias Verreth w Dinamo Bucuresti (2025/26)
| Rocznie | 460 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 38 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Matthias Verreth - kontuzje
W trakcie kariery Matthias Verreth zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matthias Verreth
-
Uraz mięśnia
16.05.22 – 22.05.22 (7 dni)
FC Eindhoven opuszczone: 1 mecz
Czy Matthias Verreth ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Matthias Verreth nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matthias Verreth to uraz mięśnia z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 7 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matthias Verreth - trofea
W trakcie kariery Matthias Verreth zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Matthias Verreth?
Matthias Verreth zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Willem II Tilburg — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Holandii — 1 raz.
Matthias Verreth - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matthias Verreth wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matthias Verreth na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Matthias Verreth?
Wycena Matthias Verreth wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Matthias Verreth wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 50 tys. €.