Matteo Ahlinvi jest piłkarzem występującym obecnie w Farul Constanta. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Matteo Ahlinvi
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
16:30
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
|
83' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Matteo Ahlinvi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matteo Ahlinvi wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.06, a skuteczność strzałów to 26,9%. Matteo Ahlinvi oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matteo Ahlinvi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matteo Ahlinvi rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 15 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Beninu. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 249 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Matteo Ahlinvi?
Matteo Ahlinvi najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Matteo Ahlinvi?
Wycena 27-letniego Matteo Ahlinvi według stanu na wrzesień 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matteo Ahlinvi?
Matteo Ahlinvi urodził się 2 lipca 1999 w Arcachon we Francji, ma narodowość benińską. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Matteo Ahlinvi - statystyki
Szczegółowe statystyki Matteo Ahlinvi w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Farul Constanta oraz reprezentacja Beninu. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Matteo Ahlinvi
Matteo Ahlinvi vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Matteo Ahlinvi
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Matteo Ahlinvi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Matteo Ahlinvi wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.06, a skuteczność strzałów to 26,9%. Matteo Ahlinvi oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,8 to strzały celne.
Matteo Ahlinvi - transfery
W trakcie kariery Matteo Ahlinvi zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Farul Constanta 2026 – obecnie
-
Arsenal Tula 2025 – 2026
-
Vasteras SK 2024 – 2025
-
Cukaricki 2023 – 2024
-
Dijon FCO 2021 – 2023
-
Nimes 2020 – 2021
-
Nîmes Olympique B 2019 – 2020

-
Guingamp B 2017 – 2019

-
Guingamp U19 2016 – 2017

-
EA Guingamp U17 do 2016

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Matteo Ahlinvi
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 07.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 26.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 02.07.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Matteo Ahlinvi - forma
W ostatnich 5 meczach Matteo Ahlinvi zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 4 bramki, wpisując się na listę strzelców w 3 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,42. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Matteo Ahlinvi i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
16:30
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
|
83' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
18 Paź
20:00
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
20:00
|
Farul Constanta
3
Petrolul Ploiesti
1
|
75' |
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
21:00
|
Benin
2
Mauretania
1
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Narodów Afryki, 2. runda | |||||||
|
25 Wrz
21:00
|
Burkina Faso
1
Benin
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Narodów Afryki, 1. runda | |||||||
|
20 Wrz
19:30
|
Dinamo Bucuresti
4
Farul Constanta
0
|
73' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
17:00
|
Farul Constanta
4
Uta Arad
2
|
90' |
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
04 Wrz
19:30
|
CFR Cluj
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 8. kolejka | |||||||
|
30 Sie
15:00
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
0
|
75' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
23 Sie
15:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
86' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:30
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
08 Sie
17:40
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
2
|
80' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
20:30
|
FCSB
2
Farul Constanta
2
|
73' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
25 Lip
16:30
|
Farul Constanta
2
Corvinul Hunedoara
0
|
84' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
19 Lip
16:00
|
Universitatea Cluj
2
Farul Constanta
1
|
77' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
05 Mar
16:30
|
Arsenal Tula
1
Lokomotiv
2
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.4 | ||
| Puchar Rosji 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
27 Lut
16:00
|
KAMAZ
1
Arsenal Tula
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
05 Sty
17:00
|
Egipt
3
Benin
1
|
15' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Puchar Narodów Afryki 2024/2026 | |||||||
|
27 Gru
2025
|
Benin
1
Botswana
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Narodów Afryki 2024/2026 | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Arsenal Tula
0
FK Neftekhimik
0
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Arsenal Tula
(3)
0
Rubin
(2)
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Rosji 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Arsenal Tula
1
Chernomorets
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
16 Lis
2025
|
FC UFA
1
Arsenal Tula
2
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2025
|
Arsenal Tula
1
Chayka
0
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Rotor Volgograd
1
Arsenal Tula
2
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
Fakel
2
Arsenal Tula
3
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rosji 2025/2026, finał | |||||||
|
24 Paź
2025
|
Arsenal Tula
1
Ural
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
FK Sokol Saratov
1
Arsenal Tula
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
25 Wrz
2025
|
Volna Nizhegorodskaya
0
Arsenal Tula
3
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rosji 2025/2026, 4. runda | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Arsenal Tula
1
![]()
Spartak Kostroma
2
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Chayka
0
Arsenal Tula
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2025
|
Arsenal Tula
2
Enisey
2
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Rodina Moskva
1
Arsenal Tula
1
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
2025
|
Chernomorets
1
Arsenal Tula
2
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
25 Lip
2025
|
Arsenal Tula
1
Shinnik Yaroslavl
1
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2025/2026 | |||||||
|
24 Maj
2025
|
Arsenal Tula
0
Baltika
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2025
|
FC UFA
1
Arsenal Tula
2
|
70' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
03 Maj
2025
|
FC Sochi
5
Arsenal Tula
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
27 Kwi
2025
|
Arsenal Tula
1
Rotor Volgograd
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Ska-khabarovsk
1
Arsenal Tula
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
30 Mar
2025
|
Arsenal Tula
0
Torpedo Moskva
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
07 Mar
2025
|
Chernomorets
0
Arsenal Tula
0
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
KAMAZ
2
Arsenal Tula
1
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| First League (Rosja) 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Vasteras SK
1
Hammarby FF
0
|
34' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 30. kolejka | |||||||
|
28 Paź
2024
|
Djurgardens IF
2
Vasteras SK
1
|
76' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 28. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2024
|
IF Brommapojkarna
2
Vasteras SK
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 25. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Vasteras SK
2
GAIS
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 22. kolejka | |||||||
|
10 Wrz
2024
|
Benin
2
Libia
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Puchar Narodów Afryki 2024/2026 | |||||||
|
07 Wrz
2024
|
Nigeria
3
Benin
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Narodów Afryki 2024/2026 | |||||||
|
31 Sie
2024
|
Vasteras SK
1
IK Sirius Fotboll
2
|
26' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 21. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2024
|
Halmstads BK
0
Vasteras SK
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 20. kolejka | |||||||
|
20 Sie
2024
|
Gute
1
Vasteras SK
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2024/2025 | |||||||
|
10 Sie
2024
|
IFK Norrkoping
2
Vasteras SK
1
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 18. kolejka | |||||||
|
28 Lip
2024
|
BK Hacken
4
Vasteras SK
0
|
63' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 16. kolejka | |||||||
|
21 Lip
2024
|
IFK Goteborg
1
Vasteras SK
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 15. kolejka | |||||||
|
14 Lip
2024
|
Vasteras SK
2
IFK Norrkoping
1
|
74' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 14. kolejka | |||||||
|
08 Lip
2024
|
Vasteras SK
1
BK Hacken
2
|
79' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 13. kolejka | |||||||
|
02 Cze
2024
|
Kalmar FF
0
Vasteras SK
4
|
45' |
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 12. kolejka | |||||||
|
20 Maj
2024
|
IK Sirius Fotboll
0
Vasteras SK
0
|
11' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 10. kolejka | |||||||
|
29 Kwi
2024
|
Hammarby FF
2
Vasteras SK
1
|
59' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 6. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Malmo
1
Vasteras SK
0
|
69' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 4. kolejka | |||||||
|
07 Kwi
2024
|
Vasteras SK
0
Elfsborg
1
|
76' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2024, 2. kolejka | |||||||
|
26 Mar
2024
|
Benin
0
Senegal
1
|
26' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2023/2024 | |||||||
|
04 Mar
2024
|
Vasteras SK
1
GIF Sundsvall
1
|
75' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2023/2024 | |||||||
|
25 Lut
2024
|
Mjallby AIF
2
Vasteras SK
0
|
46' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Hammarby FF
1
Vasteras SK
2
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2023/2024 | |||||||
|
22 Gru
2023
|
Cukaricki
3
Mladost Lucani
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mozzart Bet Super Liga 2023/2024 | |||||||
|
08 Paź
2023
|
Cukaricki
1
FK Vozdovac
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mozzart Bet Super Liga 2023/2024 | |||||||
|
30 Wrz
2023
|
FK Spartak Zdrepceva KRV
0
Cukaricki
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mozzart Bet Super Liga 2023/2024 | |||||||
|
16 Wrz
2023
|
Cukaricki
2
FK Crvena zvezda
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mozzart Bet Super Liga 2023/2024 | |||||||
|
09 Wrz
2023
|
Mozambik
3
Benin
2
|
16' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Narodów Afryki 2022/2024 | |||||||
|
04 Wrz
2023
|
Železničar Pančevo
2
Cukaricki
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mozzart Bet Super Liga 2023/2024 | |||||||
|
27 Sie
2023
|
Cukaricki
0
Radnik Surdulica
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mozzart Bet Super Liga 2023/2024 | |||||||
|
18 Sie
2023
|
IMT Novi Beograd
3
Cukaricki
0
|
34' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Mozzart Bet Super Liga 2023/2024 | |||||||
|
12 Sie
2023
|
Cukaricki
2
Javor
2
|
19' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Mozzart Bet Super Liga 2023/2024 | |||||||
|
02 Cze
2023
|
Le Havre
1
Dijon FCO
0
|
22' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
26 Maj
2023
|
Dijon FCO
1
Paris FC
1
|
62' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
Annecy FC
1
Dijon FCO
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
01 Maj
2023
|
Sochaux-Montbéliard
0
Dijon FCO
2
|
88' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
15 Kwi
2023
|
Quevilly Rouen
2
Dijon FCO
2
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
08 Kwi
2023
|
Dijon FCO
1
Rodez Aveyron
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
Dijon FCO
0
Pau
1
|
50' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Guingamp
2
Dijon FCO
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
Dijon FCO
1
Grenoble
0
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.0 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Valenciennes
2
Dijon FCO
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
18 Lut
2023
|
Dijon FCO
0
Metz
0
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
31 Sty
2023
|
Lavallouis
1
Dijon FCO
0
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
10 Sty
2023
|
Paris FC
2
Dijon FCO
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
22 Paź
2022
|
Niort
2
Dijon FCO
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
08 Paź
2022
|
Amiens SC
2
Dijon FCO
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Bordeaux
2
Dijon FCO
1
|
9' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
30 Lip
2022
|
Dijon FCO
2
Saint-Étienne
1
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 2 2022/2023 | |||||||
|
04 Cze
2022
|
Senegal
3
Benin
1
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Puchar Narodów Afryki 2022/2024 | |||||||
|
07 Maj
2022
|
Dijon FCO
2
Nancy
3
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
30 Kwi
2022
|
Niort
1
Dijon FCO
3
|
3' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
22 Kwi
2022
|
Dijon FCO
3
Guingamp
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
19 Kwi
2022
|
Auxerre
2
Dijon FCO
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
16 Kwi
2022
|
Dijon FCO
0
Ajaccio
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
11 Kwi
2022
|
Paris FC
2
Dijon FCO
2
|
2' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
26 Lut
2022
|
Dunkerque
2
Dijon FCO
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
19 Lut
2022
|
SC Bastia
0
Dijon FCO
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
Dijon FCO
1
Quevilly Rouen
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Dijon FCO
1
Nimes
2
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
18 Gru
2021
|
Cannes
(3)
1
Dijon FCO
(2)
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Francji 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Dijon FCO
2
Niort
2
|
35' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
03 Gru
2021
|
Guingamp
3
Dijon FCO
2
|
14' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
22 Lis
2021
|
Dijon FCO
3
Auxerre
1
|
7' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
14 Lis
2021
|
DR Konga
2
Benin
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka 2019/2022 | |||||||
|
11 Lis
2021
|
Benin
2
Madagaskar
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje Afryka 2019/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Dijon FCO
1
Amiens SC
0
|
8' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
02 Paź
2021
|
Le Havre
2
Dijon FCO
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
18 Wrz
2021
|
Dijon FCO
2
Dunkerque
0
|
62' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
28 Sie
2021
|
Pau
2
Dijon FCO
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
Dijon FCO
2
Toulouse
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
14 Sie
2021
|
Quevilly Rouen
2
Dijon FCO
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
07 Sie
2021
|
Dijon FCO
1
Rodez Aveyron
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
31 Lip
2021
|
Nimes
2
Dijon FCO
1
|
82' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2021/2022 | |||||||
|
23 Maj
2021
|
Rennes
2
Nimes
0
|
77' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
16 Maj
2021
|
Nimes
2
Lyon
5
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
09 Maj
2021
|
Metz
0
Nimes
3
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
02 Maj
2021
|
Nimes
2
Reims
2
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
RC Lens
2
Nimes
1
|
3' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
18 Kwi
2021
|
Nimes
1
Strasburg
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
11 Kwi
2021
|
Brest
1
Nimes
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
03 Mar
2021
|
Nicea
2
Nimes
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
28 Lut
2021
|
Nimes
1
Nantes
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
24 Lut
2021
|
Nimes
1
FC Lorient
0
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
21 Lut
2021
|
Nimes
2
Bordeaux
0
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
10 Lut
2021
|
Nimes
1
Nicea
3
|
84' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Francji 2020/2021 | |||||||
|
03 Lut
2021
|
Paris Saint Germain
3
Nimes
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
31 Sty
2021
|
Angers
3
Nimes
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
16 Sty
2021
|
Olympique Marsylia
1
Nimes
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
06 Sty
2021
|
Strasburg
5
Nimes
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
23 Gru
2020
|
Nimes
1
Dijon FCO
3
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
20 Gru
2020
|
Saint-Étienne
2
Nimes
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
16 Gru
2020
|
Nimes
0
Nicea
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
13 Gru
2020
|
FC Lorient
3
Nimes
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
04 Gru
2020
|
Nimes
0
Olympique Marsylia
2
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
29 Lis
2020
|
Monaco
3
Nimes
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
22 Lis
2020
|
Reims
0
Nimes
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
08 Lis
2020
|
Nimes
1
Angers
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
01 Lis
2020
|
Nimes
0
Metz
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
16 Paź
2020
|
Nimes
0
Paris Saint Germain
4
|
5' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
Montpellier
0
Nimes
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
27 Wrz
2020
|
Nimes
1
RC Lens
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
18 Wrz
2020
|
Lyon
0
Nimes
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
|
30 Sie
2020
|
Nantes
2
Nimes
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 1 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Matteo Ahlinvi 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.42 — wynik powyżej średniej ligowej (6.20).
W ostatnich 10 meczach Matteo Ahlinvi 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.27, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (6.20).
W jakiej formie jest Matteo Ahlinvi?
Matteo Ahlinvi jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 4 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.42 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (7.06). Trafiał na listę strzelców w 3 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał Matteo Ahlinvi w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Matteo Ahlinvi rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 15 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Beninu. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 249 minut. Średnio dawało to 73 minuty gry na spotkanie.
Matteo Ahlinvi - zarobki
Matteo Ahlinvi gra w Farul Constanta na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 58 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Matteo Ahlinvi w Farul Constanta (2024)
| Rocznie | 58 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 159 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Matteo Ahlinvi w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024 |
|
58 tys. € |
| 2022/23 |
|
48 tys. € |
| 2021/22 |
|
47 tys. € |
| 2020/21 |
|
53 tys. € |
| 2017/18 |
|
85 tys. € |
Matteo Ahlinvi - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matteo Ahlinvi wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matteo Ahlinvi na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matteo Ahlinvi
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | 27 |
|
450 tys. € |
| 24.05.2026 | 26 |
|
250 tys. € |
| 02.12.2025 | 26 |
|
250 tys. € |
| 01.06.2025 | 25 |
|
300 tys. € |
| 19.12.2024 | 25 |
|
350 tys. € |
| 25.09.2024 | 25 |
|
300 tys. € |
| 12.06.2024 | 24 |
|
350 tys. € |
| 26.12.2023 | 24 |
|
350 tys. € |
| 15.06.2023 | 23 |
|
500 tys. € |
| 27.10.2022 | 23 |
|
500 tys. € |
| 01.06.2022 | 22 |
|
600 tys. € |
| 26.12.2021 | 22 |
|
800 tys. € |
| 03.06.2021 | 21 |
|
1 mln € |
| 08.04.2021 | 21 |
|
1 mln € |
| 06.01.2021 | 21 |
|
600 tys. € |
| 14.10.2020 | 21 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matteo Ahlinvi?
Wycena Matteo Ahlinvi wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Matteo Ahlinvi wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 200 tys. €.