Forma w lidze
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tabeli
11. miejsce / 13 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze bez strzelonej bramki
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
5:4 bramki
1,00 gola/mecz
5 pkt
2:8 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Wartość drużyny: 700 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Rumunia | 18 | pomocnik | 11 | – | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Brazylia | 29 | obrońca | 11 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,22 średnia ocena | Rumunia | 35 | bramkarz | 11 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Rumunia | 35 | bramkarz | 11 | 175 tys. € |
Przewidywany skład Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tabeli rumuńskiej Ligi I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Bucuresti
|
11 | 8 | 2 | 1 | 25:7 | 26 |
2
|
Rapid
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18:9 | 24 |
| ··· | |||||||
10
|
FC Botosani
|
11 | 3 | 5 | 3 | 16:12 | 14 |
11
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
11 | 3 | 4 | 4 | 7:12 | 13 |
12
|
Uta Arad
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | 12 |
Wyniki Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Dinamo Bucuresti
2
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
|
|
18 Wrz Koniec
|
Uta Arad
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
3
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
Terminarz Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:15
|
Petrolul Ploiesti
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
|
|
26 Paź 19:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Universitatea Craiova
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
|
|
28 Paź 16:00
|
Concordia
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Puchar Rumunii
|
Ostatnie transfery Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Rumunia |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
DR Konga |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Mauritius |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Serbia |
|
150 tys. € |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe to klub piłkarski z Rumunii występujący w Rumuńska Liga I. Swoim domowym obiektem jest Arena Sepsi OSK, który może pomieścić 8 400 widzów. Zespół prowadzi Ovidiu Burca. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 700 tysięcy euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Rumunii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sepsi OSK Sfantu Gheorghe?
Klub piłkarski Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Superpuchar Rumunii oraz Puchar Rumunii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Rumunii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sepsi OSK Sfantu Gheorghe trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 150 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mihajlo Nesković do Backa Topola za 150 tys. €.
Które miejsce zajmuje Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tabeli rumuńskiej Ligi I?
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli rumuńskiej Ligi I z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Dinamo Bucuresti wynosi 13 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jak wygląda skład Sepsi OSK Sfantu Gheorghe?
W wyjściowym ustawieniu Sepsi OSK Sfantu Gheorghe między słupkami staje D. Lazar, a linię obrony najczęściej tworzą Cascardo Gustavo, L. Rose, S. Karamoko oraz F. Vianna. W środku pola grają R. Silaghi, D. Andrei oraz N. Paun, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Heras, C. Davordzie oraz H. Batzula. Trener Ovidiu Burca ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Rumuńska Liga I i pucharach.
Kiedy Sepsi OSK Sfantu Gheorghe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sepsi OSK Sfantu Gheorghe to spotkanie z Petrolul Ploiesti, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:15 na obiekcie Stadionul Ilie Oană w ramach rumuńskiej Ligi I (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sepsi OSK Sfantu Gheorghe?
Ostatni mecz Sepsi OSK Sfantu Gheorghe to porażka z Dinamo Bucuresti 0:2 w rumuńskiej Lidze I, 9 października 2026. Bramki zdobyli Pascual, Soro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tym sezonie?
Bilans Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-4-4 przy 7 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe terminarz
Kiedy Sepsi OSK Sfantu Gheorghe gra następny mecz?
Najbliższy mecz Sepsi OSK Sfantu Gheorghe to spotkanie z Petrolul Ploiesti, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:15 na obiekcie Stadionul Ilie Oană w ramach rumuńskiej Ligi I (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wyniki
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 6 z 11 meczów, ze średnią 0,83 punktu. W pozostałych ustawieniach Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zdobywa 1,60 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sepsi OSK Sfantu Gheorghe?
Ostatni mecz Sepsi OSK Sfantu Gheorghe to porażka z Dinamo Bucuresti 0:2 w rumuńskiej Lidze I, 9 października 2026. Bramki zdobyli Pascual, Soro. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – tabela Rumuńska Liga I
Jakie miejsce w tabeli Rumuńska Liga I zajmuje Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027.
Miejsce Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tabeli rumuńskiej Ligi I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Bucuresti
|
11 | 8 | 2 | 1 | 25:7 | 18 | 26 | |
2
|
Rapid
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18:9 | 9 | 24 | |
3
|
Universitatea Craiova
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:9 | 16 | 23 | |
4
|
Petrolul Ploiesti
|
11 | 6 | 1 | 4 | 14:15 | -1 | 19 | |
5
|
Universitatea Cluj
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:18 | 2 | 18 | |
6
|
Farul Constanta
|
11 | 4 | 5 | 2 | 17:15 | 2 | 17 | |
7
|
Corvinul Hunedoara
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:11 | 3 | 16 | |
8
|
CFR Cluj
|
11 | 5 | 1 | 5 | 17:17 | 0 | 16 | |
9
|
FCSB
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:17 | -3 | 15 | |
10
|
FC Botosani
|
11 | 3 | 5 | 3 | 16:12 | 4 | 14 | |
11
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
11 | 3 | 4 | 4 | 7:12 | -5 | 13 | |
12
|
Uta Arad
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Arges Pitesti
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:11 | -5 | 11 | |
14
|
Oţelul
|
11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
15
|
FC Voluntari
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
16
|
Csikszereda
|
11 | 0 | 1 | 10 | 6:24 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Bucuresti
|
11 | 8 | 2 | 1 | 25:7 | 18 | 26 | |
2
|
Rapid
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18:9 | 9 | 24 | |
3
|
Universitatea Craiova
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:9 | 16 | 23 | |
4
|
Petrolul Ploiesti
|
11 | 6 | 1 | 4 | 14:15 | -1 | 19 | |
5
|
Universitatea Cluj
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:18 | 2 | 18 | |
6
|
Farul Constanta
|
11 | 4 | 5 | 2 | 17:15 | 2 | 17 | |
7
|
Corvinul Hunedoara
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:11 | 3 | 16 | |
8
|
CFR Cluj
|
11 | 5 | 1 | 5 | 17:17 | 0 | 16 | |
9
|
FCSB
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:17 | -3 | 15 | |
10
|
FC Botosani
|
11 | 3 | 5 | 3 | 16:12 | 4 | 14 | |
11
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
11 | 3 | 4 | 4 | 7:12 | -5 | 13 | |
12
|
Uta Arad
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Arges Pitesti
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:11 | -5 | 11 | |
14
|
Oţelul
|
11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
15
|
FC Voluntari
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
16
|
Csikszereda
|
11 | 0 | 1 | 10 | 6:24 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Bucuresti
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 15 | |
| 2 |
Universitatea Craiova
|
6 | 5 | 0 | 1 | 20:2 | 18 | 15 | |
| 3 |
Rapid
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 4 |
Farul Constanta
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 5 |
Petrolul Ploiesti
|
5 | 4 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 12 | |
| 6 |
Universitatea Cluj
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:10 | 4 | 12 | |
| 7 |
Corvinul Hunedoara
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 11 | |
| 8 |
FCSB
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 11 | |
| 9 |
FC Botosani
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:1 | 8 | 11 | |
| 10 |
CFR Cluj
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 11 |
Uta Arad
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 12 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 13 |
Arges Pitesti
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 14 |
Oţelul
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 15 |
FC Voluntari
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 16 |
Csikszereda
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Bucuresti
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 2 |
Rapid
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 3 |
Universitatea Craiova
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 8 | |
| 4 |
Petrolul Ploiesti
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 7 | |
| 5 |
Universitatea Cluj
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 6 |
CFR Cluj
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:13 | -6 | 6 | |
| 7 |
Corvinul Hunedoara
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 8 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:8 | -6 | 5 | |
| 9 |
Farul Constanta
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 10 |
FCSB
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 11 |
FC Botosani
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 12 |
Uta Arad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 13 |
Arges Pitesti
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 14 |
Oţelul
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 15 |
FC Voluntari
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:17 | -13 | 0 | |
| 16 |
Csikszereda
|
6 | 0 | 0 | 6 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tabeli rumuńskiej Ligi I?
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli rumuńskiej Ligi I z dorobkiem 13 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Dinamo Bucuresti wynosi 13 punktów, a przewaga nad 12. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sepsi OSK Sfantu Gheorghe na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 3,5
- Asysty / mecz 0,55
- Udane dryblingi / mecz 7,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,09
- Czyste konta 36%
- Odbiory / mecz 14,2
- Przechwyty / mecz 9,3
- Wybicia / mecz 30,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,5
Strzelcy Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sepsi OSK Sfantu Gheorghe i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sepsi OSK Sfantu Gheorghe to 46–60 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Po przerwie pada 71% bramek Sepsi OSK Sfantu Gheorghe.Przebieg meczu Sepsi OSK Sfantu Gheorghe i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 7 | 1-4-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 1-0-2 |
Gdy Sepsi OSK Sfantu Gheorghe otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
100% bramek Sepsi OSK Sfantu Gheorghe pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zdobywa w sezonie średnio 1,18 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,30.
Aktualne serie Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Sepsi OSK Sfantu Gheorghe, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wygra mecz Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
- Powyżej 0,5 82%
- Powyżej 1,5 45%
- Powyżej 2,5 18%
- Powyżej 3,5 18%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 0%
W 18% meczów Sepsi OSK Sfantu Gheorghe padają co najmniej trzy bramki, a w 27% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Powyżej 2,5 bramki padło w 18% meczów Sepsi OSK Sfantu Gheorghe.Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – faule i karne
- Faule / mecz 12,0
- Faule rywali / mecz 10,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe fauluje średnio 12,0 razy na mecz, a wymusza 10,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sepsi OSK Sfantu Gheorghe, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zdobywa 1,60 punktu na mecz wobec 0,83 na wyjeździe.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wygra mecz Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zdobywa u siebie 53% możliwych punktów, na wyjeździe 28%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 71% goli Sepsi OSK Sfantu Gheorghe, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 11 meczów.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wygra drugą połowę meczu Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Drugą połowę Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wygrywał w 2 z 11 meczów.Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – strzały
- Celne / mecz 3,5
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 14,4
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 14,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe oddaje 9,2 strzałów na mecz.Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – posiadanie piłki
- U siebie 49,0%
- Na wyjeździe 49,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 11
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 11
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 11 meczów. Średnio Sepsi OSK Sfantu Gheorghe utrzymuje przy piłce 49,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wygra mecz Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe utrzymuje średnio 49,0% posiadania piłki.Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – podania
- Kluczowe / mecz 10,0
- Dośrodkowania / mecz 13,5
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 46
- Celność długich podań 38%
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wymienia średnio 446 podań na mecz przy celności 83%, z czego 10,0 to podania kluczowe.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – czyste konta
- U siebie 2 z 5
- Na wyjeździe 2 z 6
- Stracone / mecz 1,09
- Bez straty do przerwy 64%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 18%
Czyste konto Sepsi OSK Sfantu Gheorghe to 36% meczów sezonu (4 z 11), z czego 2 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Czyste konto Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zachowuje w 36% meczów.Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 91%
- Pow. 8,5 w meczu 64%
- Pow. 10,5 w meczu 45%
- Rożne u siebie / mecz 4,2
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wykonuje średnio 3,5 rzutów rożnych na mecz wobec 7,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 64% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Petrolul Ploiesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Powyżej 8,5 rożnego padło w 64% meczów Sepsi OSK Sfantu Gheorghe.Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – kartki
- Żółte kartki 19
- Pow. 3,5 kartki w meczu 55%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 27%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 18%
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ogląda średnio 1,7 żółtej kartki na mecz, a rywale Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,33 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 5 | 1-3-1 | 1,20 | 1,00 | 1,60 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 0,33 | 0,33 |
Najwięcej punktów na mecz Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
9.
|
1,83 0,80 | 1,83 0,60 | 1,50 1,60 |
|
10.
|
2,20 0,50 | 1,80 1,17 | 0,20 1,83 |
|
11.
|
1,60 0,83 | 1,00 0,33 | 0,80 1,33 |
|
12.
|
1,80 0,50 | 1,60 1,00 | 0,60 2,33 |
|
13.
|
1,33 0,60 | 0,67 0,40 | 0,67 1,40 |
Ciekawe rekordy w meczach Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - CFR Cluj 3:1 Rumuńska Liga I, 12.09.2026
- Najwyższa porażka FC Botosani - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5:0 Rumuńska Liga I, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek FC Botosani - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5:0, Rumuńska Liga I, 5.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 22. minuta Andrei, Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - Universitatea Cluj 1:0, Rumuńska Liga I, 26.07.2026
- Najpóźniejsza bramka 89. minuta Otelita, Arges Pitesti - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0:1, Rumuńska Liga I, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tym sezonie?
Bilans Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w tym sezonie to 11 meczów i wynik 3-4-4 przy 7 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
-
Funsho Bamgboye Napastnik Uraz pauzuje od 49 dniopuszczone: 6 meczów
-
Dimitri Oberlin Napastnik Uraz o nieznanym charakterze pauzuje od 52 dni
Kadra Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
|
30 | Norwegia | 300 tys. € | 70 tys. € | 8 | 73% | 0 | 0 | 431' | 0 | 0 | |||||||
| 70 |
|
27 | Nigeria | 250 tys. € | 192 tys. € | 5 | 45% | 0 | 1 | 316' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
29 | Hiszpania | 375 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 1 | 550' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
30 | Czarnogóra | 50 tys. € | – | 7 | 64% | 1 | 0 | 175' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
|
29 | Szwajcaria | 300 tys. € | 141 tys. € | 8 | 73% | 0 | 0 | 332' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
![]() |
26 | Ghana | 250 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 1 | 265' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
35 | Rumunia | 125 tys. € | 111 tys. € | 3 | 27% | 1 | 0 | 233' | 1 | 0 | |||||||
| 7 |
|
24 | Rumunia | 200 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 814' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
18 | Rumunia | – | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 838' | 1 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Rumunia | 350 tys. € | – | 8 | 73% | 0 | 0 | 662' | 1 | 0 | |||||||
| 67 |
|
34 | Holandia | 50 tys. € | 116 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Rumunia | 250 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 1 | 819' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 250 tys. € | 174 tys. € | 1 | 9% | 0 | 0 | 5' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
|
26 | Francja | 400 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 162' | 1 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
21 | Rumunia | – | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 189' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
18 | – | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 19 |
![]() |
21 | Rumunia | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
21 | Rumunia | 25 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
29 | Brazylia | 700 tys. € | 30 tys. € | 11 | 100% | 0 | 1 | 837' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
28 | Portugalia | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 928' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
34 | Mauritius | 125 tys. € | 180 tys. € | 6 | 55% | 1 | 0 | 503' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Francja | 400 tys. € | 250 tys. € | 11 | 100% | 0 | 0 | 842' | 3 | 0 | |||||||
| 82 |
![]() |
28 | Rumunia | 250 tys. € | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 477' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
|
24 | Rumunia | 250 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 1 | 230' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Rumunia | 500 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 92' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
31 | Rumunia | 125 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 153' | 2 | 1 | |||||||
| 55 |
![]() |
– | – | – | 2 | 18% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 91 |
|
35 | Rumunia | 175 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 33 |
|
25 | Rumunia | 100 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
6,1 mln €
śr. 209 tys. € / zawodnika
Ile Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wydaje na pensje
1,3 mln € rocznie
śr. 44 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
13
najliczniej: Rumunia (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Jak wygląda skład Sepsi OSK Sfantu Gheorghe?
W wyjściowym ustawieniu Sepsi OSK Sfantu Gheorghe między słupkami staje D. Lazar, a linię obrony najczęściej tworzą Cascardo Gustavo, L. Rose, S. Karamoko oraz F. Vianna. W środku pola grają R. Silaghi, D. Andrei oraz N. Paun, a za skuteczność w ataku odpowiadają I. Heras, C. Davordzie oraz H. Batzula. Trener Ovidiu Burca ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Rumuńska Liga I i pucharach.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Rumunia | 23 |
|
za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
DR Konga | 30 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Mauritius | 34 |
|
za darmo | |
| 09 Lip 2026 |
|
Serbia | 26 |
|
150 tys. € | |
| 07 Lip 2026 |
|
Francja | 26 |
|
za darmo | |
| 05 Lip 2026 |
|
Nigeria | 27 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Rumunia | 33 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Rumunia | 35 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Wybrzeże Kości Słoniowej | 28 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Brazylia | 29 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe bilans transferowy
- +210 tys. € 2026
- +175 tys. € 2025
- +1,2 mln € 2024
- +1,2 mln € 2023
- +200 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Sepsi OSK Sfantu Gheorghe trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy, co przyniosło 150 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Mihajlo Nesković do Backa Topola za 150 tys. €.
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Sepsi OSK Sfantu Gheorghe? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Sepsi OSK Sfantu Gheorghe?
Klub piłkarski Sepsi OSK Sfantu Gheorghe zdobył w swojej historii 5 trofeów. Najczęściej wygrywał Superpuchar Rumunii oraz Puchar Rumunii. Ponadto triumfował w Mistrzostwo 3. ligi Rumunii.