Forma w lidze
Oţelul w tabeli
14. miejsce / 10 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 16 punktów
Strata do bezpiecznego 6. miejsca: 7 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
8 pkt
7:7 bramki
1,17 gola/mecz
2 pkt
4:9 bramki
0,80 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Oţelul
Wartość drużyny: 2,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Republika Zielonego Przylądka | 32 | napastnik | 10 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Portugalia | 31 | pomocnik | 11 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,94 średnia ocena | Portugalia | 27 | pomocnik | 7 | 800 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 990 minut | Rumunia | 30 | obrońca | 11 | 800 tys. € |
Przewidywany skład Oţelul 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Oţelul w tabeli rumuńskiej Ligi I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Bucuresti
|
11 | 8 | 2 | 1 | 25:7 | 26 |
2
|
Rapid
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18:9 | 24 |
| ··· | |||||||
13
|
Arges Pitesti
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:11 | 11 |
14
|
Oţelul
|
11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | 10 |
15
|
FC Voluntari
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | 8 |
Wyniki Oţelul
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
FCSB
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
|
|
21 Wrz Koniec
|
Oţelul
2
Corvinul Hunedoara
3
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
|
|
14 Wrz Koniec
|
Universitatea Cluj
3
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
Terminarz Oţelul
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 17:00
|
Oţelul
Csikszereda
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
|
|
25 Paź 15:00
|
Farul Constanta
Oţelul
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
|
|
01 Lis 14:00
|
Oţelul
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
Ostatnie transfery Oţelul
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
za darmo | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Kanada |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Portugalia |
|
500 tys. € | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Rumunia |
![]() |
za darmo |
Oţelul to klub piłkarski z Rumunii występujący w Rumuńska Liga I. Swoim domowym obiektem jest Stadionul Oţelul, który może pomieścić 13 932 widzów. Zespół prowadzi Rui Duarte. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,3 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Rumunii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Oţelul?
Klub piłkarski Oţelul zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Rumunii oraz Mistrzostwo 3. ligi Rumunii. Ponadto triumfował w Superpuchar Rumunii, Mistrzostwo Rumunii oraz Puchar Intertoto.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Oţelul w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Oţelul trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 600 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Joao Lameira do Universitatea Craiova za 500 tys. €.
Które miejsce zajmuje Oţelul w tabeli rumuńskiej Ligi I?
Oţelul zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli rumuńskiej Ligi I z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Dinamo Bucuresti wynosi 16 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Oţelul?
W wyjściowym ustawieniu Oţelul między słupkami staje C. Dur-Bozoanca, a linię obrony najczęściej tworzą Christian Kendji Wagatsuma Ferreira, G. Christopoulos, P. Iacob oraz M. Silva. W środku pola grają A. Ciobanu, Andrezinho oraz Pedro Nuno, a za skuteczność w ataku odpowiadają Z. Turbo, P. Fernandes oraz P. Joao. Trener Rui Duarte ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Rumuńska Liga I i pucharach.
Kiedy Oţelul gra następny mecz?
Najbliższy mecz Oţelul to spotkanie z Csikszereda, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadionul Oţelul w ramach rumuńskiej Ligi I (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Oţelul?
Ostatni mecz Oţelul to porażka z FCSB 1:0 w rumuńskiej Lidze I, 10 października 2026. Bramkę zdobył Stoian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Oţelul w tym sezonie?
Bilans Oţelul w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-4-5 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Oţelul w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Oţelul w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Oţelul
Oţelul terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
16 Paź 17:00
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
Stadionul Oţelul U siebie | Łatwy | |
|
25 Paź 15:00
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
Stadionul Central Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 14:00
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
Stadionul Oţelul U siebie | Umiarkowany | |
|
07 Lis 19:00
|
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
Stadionul Municipal Wyjazd | Umiarkowany | |
|
21 Lis 19:00
|
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu Wyjazd | Umiarkowany | |
|
28 Lis 19:00
|
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
Stadionul Oţelul U siebie | Umiarkowany | |
|
05 Gru 19:00
|
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
Stadionul Arcul de Triumf Wyjazd | Trudny | |
|
12 Gru 19:00
|
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
Stadionul Oţelul U siebie | Trudny | |
|
19 Gru 18:00
|
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
Complex Sportiv Craiova Wyjazd | Trudny | |
|
16 Sty 18:00
|
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
Stadionul Orăşenesc Wyjazd | Łatwy |
Kiedy Oţelul gra następny mecz?
Najbliższy mecz Oţelul to spotkanie z Csikszereda, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 17:00 na obiekcie Stadionul Oţelul w ramach rumuńskiej Ligi I (12. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Oţelul w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Oţelul w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Oţelul w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Oţelul wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 3/9 | 4/6 | |
|
21 Wrz Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
2:3 | 4-2-3-1 | 8/16 | 5/11 | |
|
14 Wrz Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
3:0 | 4-4-2 | 4/7 | 5/7 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
0:1 | 4-1-4-1 | 1/9 | 3/3 | |
|
28 Sie Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
2:2 | 4-2-3-1 | 8/15 | 0/1 | |
|
24 Sie Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 2/5 | 2/4 | |
|
19 Sie Koniec
|
Puchar Rumunii
|
5:1 | – | 5/10 | 2/4 | |
|
16 Sie Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
1:1 | 4-3-3 | 4/5 | 2/8 | |
|
09 Sie Koniec
|
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 5/9 | 3/6 | |
|
31 Lip Koniec
|
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 3/7 | 0/3 |
Oţelul ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 19 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 10 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Oţelul zdobywa 0,40 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Oţelul?
Ostatni mecz Oţelul to porażka z FCSB 1:0 w rumuńskiej Lidze I, 10 października 2026. Bramkę zdobył Stoian. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Oţelul – tabela Rumuńska Liga I
Jakie miejsce w tabeli Rumuńska Liga I zajmuje Oţelul w sezonie 2026/2027.
Miejsce Oţelul w tabeli rumuńskiej Ligi I
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Bucuresti
|
11 | 8 | 2 | 1 | 25:7 | 18 | 26 | |
2
|
Rapid
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18:9 | 9 | 24 | |
3
|
Universitatea Craiova
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:9 | 16 | 23 | |
4
|
Petrolul Ploiesti
|
11 | 6 | 1 | 4 | 14:15 | -1 | 19 | |
5
|
Universitatea Cluj
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:18 | 2 | 18 | |
6
|
Farul Constanta
|
11 | 4 | 5 | 2 | 17:15 | 2 | 17 | |
7
|
Corvinul Hunedoara
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:11 | 3 | 16 | |
8
|
CFR Cluj
|
11 | 5 | 1 | 5 | 17:17 | 0 | 16 | |
9
|
FCSB
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:17 | -3 | 15 | |
10
|
FC Botosani
|
11 | 3 | 5 | 3 | 16:12 | 4 | 14 | |
11
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
11 | 3 | 4 | 4 | 7:12 | -5 | 13 | |
12
|
Uta Arad
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Arges Pitesti
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:11 | -5 | 11 | |
14
|
Oţelul
|
11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
15
|
FC Voluntari
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
16
|
Csikszereda
|
11 | 0 | 1 | 10 | 6:24 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Bucuresti
|
11 | 8 | 2 | 1 | 25:7 | 18 | 26 | |
2
|
Rapid
|
11 | 7 | 3 | 1 | 18:9 | 9 | 24 | |
3
|
Universitatea Craiova
|
11 | 7 | 2 | 2 | 25:9 | 16 | 23 | |
4
|
Petrolul Ploiesti
|
11 | 6 | 1 | 4 | 14:15 | -1 | 19 | |
5
|
Universitatea Cluj
|
11 | 6 | 0 | 5 | 20:18 | 2 | 18 | |
6
|
Farul Constanta
|
11 | 4 | 5 | 2 | 17:15 | 2 | 17 | |
7
|
Corvinul Hunedoara
|
11 | 4 | 4 | 3 | 14:11 | 3 | 16 | |
8
|
CFR Cluj
|
11 | 5 | 1 | 5 | 17:17 | 0 | 16 | |
9
|
FCSB
|
11 | 4 | 3 | 4 | 14:17 | -3 | 15 | |
10
|
FC Botosani
|
11 | 3 | 5 | 3 | 16:12 | 4 | 14 | |
11
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
11 | 3 | 4 | 4 | 7:12 | -5 | 13 | |
12
|
Uta Arad
|
11 | 3 | 3 | 5 | 14:17 | -3 | 12 | |
13
|
Arges Pitesti
|
11 | 3 | 2 | 6 | 6:11 | -5 | 11 | |
14
|
Oţelul
|
11 | 2 | 4 | 5 | 11:16 | -5 | 10 | |
15
|
FC Voluntari
|
11 | 2 | 2 | 7 | 11:25 | -14 | 8 | |
16
|
Csikszereda
|
11 | 0 | 1 | 10 | 6:24 | -18 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Bucuresti
|
5 | 5 | 0 | 0 | 17:3 | 14 | 15 | |
| 2 |
Universitatea Craiova
|
6 | 5 | 0 | 1 | 20:2 | 18 | 15 | |
| 3 |
Rapid
|
6 | 4 | 1 | 1 | 10:5 | 5 | 13 | |
| 4 |
Farul Constanta
|
5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 7 | 13 | |
| 5 |
Petrolul Ploiesti
|
5 | 4 | 0 | 1 | 6:2 | 4 | 12 | |
| 6 |
Universitatea Cluj
|
6 | 4 | 0 | 2 | 14:10 | 4 | 12 | |
| 7 |
Corvinul Hunedoara
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:5 | 6 | 11 | |
| 8 |
FCSB
|
6 | 3 | 2 | 1 | 11:9 | 2 | 11 | |
| 9 |
FC Botosani
|
5 | 3 | 2 | 0 | 9:1 | 8 | 11 | |
| 10 |
CFR Cluj
|
5 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | 6 | 10 | |
| 11 |
Uta Arad
|
5 | 2 | 3 | 0 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 12 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | 1 | 8 | |
| 13 |
Arges Pitesti
|
6 | 2 | 2 | 2 | 4:4 | 0 | 8 | |
| 14 |
Oţelul
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 0 | 8 | |
| 15 |
FC Voluntari
|
6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 8 | |
| 16 |
Csikszereda
|
5 | 0 | 1 | 4 | 3:9 | -6 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Bucuresti
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 2 |
Rapid
|
5 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | 4 | 11 | |
| 3 |
Universitatea Craiova
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:7 | -2 | 8 | |
| 4 |
Petrolul Ploiesti
|
6 | 2 | 1 | 3 | 8:13 | -5 | 7 | |
| 5 |
Universitatea Cluj
|
5 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 6 |
CFR Cluj
|
6 | 2 | 0 | 4 | 7:13 | -6 | 6 | |
| 7 |
Corvinul Hunedoara
|
5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | |
| 8 |
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:8 | -6 | 5 | |
| 9 |
Farul Constanta
|
6 | 0 | 4 | 2 | 5:10 | -5 | 4 | |
| 10 |
FCSB
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3:8 | -5 | 4 | |
| 11 |
FC Botosani
|
6 | 0 | 3 | 3 | 7:11 | -4 | 3 | |
| 12 |
Uta Arad
|
6 | 1 | 0 | 5 | 6:14 | -8 | 3 | |
| 13 |
Arges Pitesti
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2:7 | -5 | 3 | |
| 14 |
Oţelul
|
5 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | -5 | 2 | |
| 15 |
FC Voluntari
|
5 | 0 | 0 | 5 | 4:17 | -13 | 0 | |
| 16 |
Csikszereda
|
6 | 0 | 0 | 6 | 3:15 | -12 | 0 |
Które miejsce zajmuje Oţelul w tabeli rumuńskiej Ligi I?
Oţelul zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli rumuńskiej Ligi I z dorobkiem 10 punktów po 11 kolejkach. Strata do prowadzącego Dinamo Bucuresti wynosi 16 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:16, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Oţelul w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Oţelul na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Oţelul na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,9
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,70
- Udane dryblingi / mecz 5,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,45
- Czyste konta 9%
- Odbiory / mecz 14,8
- Przechwyty / mecz 7,3
- Wybicia / mecz 24,6
- Zablokowane strzały / mecz 2,8
Strzelcy Oţelul
Rozkład bramek w czasie
Bramki Oţelul i rywali według minuty w ostatnich 11 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Oţelul to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Oţelul i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 8 | 0-3-5 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 1-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-2-3 |
Gdy Oţelul otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Oţelul
89% bramek Oţelul pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Oţelul zdobywa w sezonie średnio 0,91 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,70.
Aktualne serie Oţelul
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Oţelul, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Oţelul
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 64%
- Powyżej 2,5 45%
- Powyżej 3,5 27%
- Powyżej 4,5 9%
- Powyżej 5,5 0%
W 45% meczów Oţelul padają co najmniej trzy bramki, a w 55% spotkań trafiają obie drużyny.
Oţelul – faule i karne
- Faule / mecz 12,1
- Faule rywali / mecz 13,2
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Oţelul fauluje średnio 12,1 razy na mecz, a wymusza 13,2 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Oţelul, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Oţelul zdobywa 1,33 punktu na mecz wobec 0,40 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 11 meczach Oţelul ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Oţelul, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 11 meczów.
Oţelul – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 5,8
- Celność strzałów 35%
- Skuteczność (gole / strzały) 10%
- Strzałów na gola 9,9
Oţelul oddaje 8,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 35% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 9,9 strzału.
Oţelul – posiadanie piłki
- U siebie 56,8%
- Na wyjeździe 48,2%
- Mecze z posiadaniem > 60% 3 z 10
- Mecze z posiadaniem > 55% 5 z 10
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 5 z 10 meczów. Średnio Oţelul utrzymuje przy piłce 52,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Oţelul – podania
- Kluczowe / mecz 7,9
- Dośrodkowania / mecz 18,4
- Celność dośrodkowań 19%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 45%
Oţelul wymienia średnio 420 podań na mecz przy celności 80%, z czego 7,9 to podania kluczowe.
Oţelul – czyste konta
- U siebie 1 z 6
- Na wyjeździe 0 z 5
- Stracone / mecz 1,45
- Bez straty do przerwy 55%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 36%
Czyste konto Oţelul to 9% meczów sezonu (1 z 11), z czego 1 w 6 meczach u siebie.
Oţelul – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 80%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 30%
- Rożne u siebie / mecz 3,6
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Oţelul wykonuje średnio 4,2 rzutów rożnych na mecz wobec 5,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Oţelul – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 70%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 20%
Oţelul ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Oţelul – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Oţelul według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 5 | 0-2-3 | 0,40 | 0,40 | 1,40 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 1,67 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,67 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz Oţelul zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Oţelul na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,80 0,50 | 1,60 1,00 | 0,60 2,33 |
|
13.
|
1,33 0,60 | 0,67 0,40 | 0,67 1,40 |
|
14.
|
1,33 0,40 | 1,17 0,80 | 1,17 1,80 |
|
15.
|
1,33 0,00 | 1,17 0,80 | 1,33 3,40 |
|
16.
|
0,20 0,00 | 0,60 0,50 | 1,80 2,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Oţelul
Skrajne wyniki i osiągnięcia Oţelul w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Oţelul - CFR Cluj 2:1 Rumuńska Liga I, 18.07.2026
- Najwyższa porażka Universitatea Cluj - Oţelul 3:0 Rumuńska Liga I, 14.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Oţelul - Corvinul Hunedoara 2:3, Rumuńska Liga I, 21.09.2026
- Najszybsza bramka 6. minuta Fernandes, FC Voluntari - Oţelul 2:2, Rumuńska Liga I, 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta Lungu, Oţelul - Universitatea Craiova 1:1, Rumuńska Liga I, 16.08.2026
Jakie statystyki ma Oţelul w tym sezonie?
Bilans Oţelul w tym sezonie to 11 meczów i wynik 2-4-5 przy 11 zdobytych bramkach i 16 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Oţelul – zawodnicy
Jak wygląda kadra Oţelul w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Oţelul 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kontuzje w kadrze Oţelul
-
Milen Zhelev Obrońca Uraz kolana pauzuje od 23 dniopuszczone: 2 mecze
-
Manuel Lopes Obrońca Rana pauzuje od 81 dniopuszczone: 11 meczów
Kadra Oţelul
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
32 | Republika Zielonego Przylądka | 150 tys. € | 60 tys. € | 10 | 91% | 4 | 0 | 883' | 3 | 2 | |||||||
| 28 |
|
30 | Portugalia | 450 tys. € | – | 6 | 55% | 1 | 1 | 505' | 1 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
29 | Gwinea Bissau | 275 tys. € | 520 tys. € | 4 | 36% | 0 | 0 | 130' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
29 | Portugalia | 700 tys. € | 68 tys. € | 10 | 91% | 1 | 1 | 873' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
28 | Republika Zielonego Przylądka | 200 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 194' | 1 | 0 | |||||||
| 77 |
![]() |
– | – | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 90' | 1 | 0 | ||||||||
| 15 |
|
21 | Rumunia | – | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 56' | 0 | 1 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 27 |
|
31 | Portugalia | 350 tys. € | 182 tys. € | 11 | 100% | 1 | 6 | 948' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Rumunia | 450 tys. € | – | 10 | 91% | 0 | 1 | 747' | 2 | 2 | |||||||
| 24 |
|
21 | Rumunia | 250 tys. € | – | 11 | 100% | 1 | 0 | 517' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
24 | Portugalia | 600 tys. € | 220 tys. € | 3 | 27% | 0 | 0 | 120' | 0 | 0 | |||||||
| 39 |
|
31 | Mołdawia | 300 tys. € | – | 10 | 91% | 1 | 0 | 345' | 4 | 0 | |||||||
| 30 |
|
20 | Rumunia | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 361' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
– | – | – | 10 | 91% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | ||||||||
| 20 |
![]() |
20 | – | – | 7 | 64% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 6 |
|
30 | Rumunia | 800 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 990' | 1 | 0 | |||||||
| 88 |
|
26 | Brazylia | 500 tys. € | – | 3 | 27% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
27 | Wybrzeże Kości Słoniowej | 400 tys. € | 48 tys. € | 10 | 91% | 0 | 0 | 864' | 2 | 1 | |||||||
| 4 |
|
26 | Portugalia | 350 tys. € | 20 tys. € | 2 | 18% | 0 | 0 | 133' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
26 | Grecja | 250 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 651' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
33 | Bułgaria | 350 tys. € | – | 9 | 82% | 0 | 0 | 467' | 1 | 0 | |||||||
| 44 |
|
32 | Kanada | 150 tys. € | 50 tys. € | 3 | 27% | 0 | 0 | 47' | 0 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
24 | Rumunia | 100 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Rumunia | 750 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 990' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Rumunia | 10 tys. € | – | 1 | 9% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | – | – | 6 | 55% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | ||||||||
| 13 |
![]() |
27 | Rumunia | 150 tys. € | – | 11 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Oţelul
7,6 mln €
śr. 283 tys. € / zawodnika
Ile Oţelul wydaje na pensje
1,2 mln € rocznie
śr. 43 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Rumunia (9 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Oţelul w sezonie 2026/2027
Oţelul wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Oţelul
Jak wygląda skład Oţelul?
W wyjściowym ustawieniu Oţelul między słupkami staje C. Dur-Bozoanca, a linię obrony najczęściej tworzą Christian Kendji Wagatsuma Ferreira, G. Christopoulos, P. Iacob oraz M. Silva. W środku pola grają A. Ciobanu, Andrezinho oraz Pedro Nuno, a za skuteczność w ataku odpowiadają Z. Turbo, P. Fernandes oraz P. Joao. Trener Rui Duarte ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Rumuńska Liga I i pucharach.
Oţelul – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Oţelul w sezonie 2026/2027.
Oţelul transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 24 |
|
za darmo | |
| 04 Wrz 2026 |
|
Kanada | 32 |
![]() |
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Portugalia | 27 |
|
500 tys. € | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Rumunia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Portugalia | 30 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
![]() |
Rumunia | 19 |
|
za darmo | |
| 01 Sie 2026 |
![]() |
Gwinea Bissau | 29 |
|
za darmo | |
| 29 Lip 2026 |
|
Rumunia | 24 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Angola | 28 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Brazylia | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Oţelul
Oţelul bilans transferowy
- +1,4 mln € 2026
- +300 tys. € 2025
- +125 tys. € 2024
- -25 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii Oţelul
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Oţelul w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Oţelul trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 600 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Joao Lameira do Universitatea Craiova za 500 tys. €.
Oţelul – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Oţelul? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Oţelul?
Klub piłkarski Oţelul zdobył w swojej historii 6 trofeów. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Rumunii oraz Mistrzostwo 3. ligi Rumunii. Ponadto triumfował w Superpuchar Rumunii, Mistrzostwo Rumunii oraz Puchar Intertoto.