Pedro Nuno Fernandes Ferreira jest piłkarzem występującym obecnie w Oţelul. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Pedro Nuno
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Pedro Nuno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pedro Nuno wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 7 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.90, a skuteczność strzałów to 5,1%. Pedro Nuno oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Pedro Nuno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pedro Nuno rozegrał w barwach Oţelul w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 207 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Pedro Nuno
Pierwszy transfer Pedro Nuno w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Académica Coimbra do SL Benfiki za 400 tysięcy euro.
Czy Pedro Nuno ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pedro Nuno nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pedro Nuno to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 255 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Pedro Nuno?
Pedro Nuno najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Napastnik.
Jaka jest wartość rynkowa Pedro Nuno?
Wycena 31-letniego Pedro Nuno według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Pedro Nuno?
Pedro Nuno urodził się 13 stycznia 1995 w Figueira da Foz w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Pedro Nuno – statystyki
Szczegółowe statystyki Pedro Nuno w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Oţelul. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Pedro Nuno Fernandes Ferreira vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Pedro Nuno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Pedro Nuno wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 7 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.90, a skuteczność strzałów to 5,1%. Pedro Nuno oddaje średnio 2,8 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Pedro Nuno – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Pedro Nuno w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | 6.8 | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
4:3 | 79' | 0 | 1 | – | 7.7 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
1:0 | 89' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
21 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
3:0 | 79' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
0:1 | 81' | 0 | 0 | 6.5 | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 1 | – | 7.6 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 |
Ile meczów rozegrał Pedro Nuno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Pedro Nuno rozegrał w barwach Oţelul w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 207 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Pedro Nuno – transfery
W trakcie kariery Pedro Nuno zmieniał klub 12 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 400 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Oţelul 2025 – obecnie
-
Korona Kielce 2024 – 2025
-
Sabail 2023 – 2024

-
Adanaspor 2022 – 2023
-
Belenenses SAD 2021 – 2022

-
Moreirense 2018 – 2021
-
SL Benfica 2018 – 2018
-
CD Tondela 2017 – 2018
-
SL Benfica 2016 – 2017
-
Académica Coimbra 2014 – 2016
-
Academica Coimbra U19 2012 – 2014

-
Benfica U19 2011 – 2012
-
Benfica Sad U17 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Pedro Nuno
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 20.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 05.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 04.07.2023 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 28.08.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 08.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 01.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 31.12.2016 |
|
400 tys. € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Pedro Nuno
Pierwszy transfer Pedro Nuno w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Académica Coimbra do SL Benfiki za 400 tysięcy euro.
Pedro Nuno – forma
W ostatnich 5 meczach Pedro Nuno zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,89. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Pedro Nuno i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Oţelul
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Oţelul
1
Csikszereda
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FCSB
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Oţelul
2
Corvinul Hunedoara
3
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Universitatea Cluj
3
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Oţelul
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
81'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
FC Voluntari
2
Oţelul
2
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Oţelul
1
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Oţelul
1
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Uta Arad
2
Oţelul
2
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Oţelul
5
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
83'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Oţelul
3
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Oţelul
2
Metaloglobus
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
63'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
1
Oţelul
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
29'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Oţelul
1
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
12'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
FCSB
4
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Oţelul
1
FCSB
4
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Oţelul
3
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
75'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
CFR Cluj
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Oţelul
2
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Rapid
0
Oţelul
2
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Oţelul
3
Unirea Slobozia
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Oţelul
2
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Oţelul
3
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
85'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sporting Lieşti
3
Oţelul
3
Puchar Rumunii, 1. runda
|
–
|
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Uta Arad
0
Oţelul
4
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Oţelul
4
Metaloglobus
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
FCSB
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Oţelul
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Csikszereda
1
Oţelul
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Korona Kielce
2
GKS Katowice
1
PKO BP Ekstraklasa, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Korona Kielce
3
Jagiellonia Białystok
1
PKO BP Ekstraklasa, 30. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Piast Gliwice
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 29. kolejka
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Korona Kielce
2
Widzew Łódź
1
PKO BP Ekstraklasa, 28. kolejka
|
74'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Lech Poznań
2
Korona Kielce
0
PKO BP Ekstraklasa, 27. kolejka
|
62'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Korona Kielce
1
Radomiak Radom
3
PKO BP Ekstraklasa, 26. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Zagłębie Lubin
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 25. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Korona Kielce
2
Puszcza Niepołomice
1
PKO BP Ekstraklasa, 24. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Stal Mielec
0
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 23. kolejka
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Korona Kielce
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 22. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cracovia
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 21. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Korona Kielce
1
Motor Lublin
0
PKO BP Ekstraklasa, 20. kolejka
|
19'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Legia Warszawa
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 19. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Korona Kielce
0
Pogoń Szczecin
0
PKO BP Ekstraklasa, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Korona Kielce
2
Górnik Zabrze
4
PKO BP Ekstraklasa, 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Raków Częstochowa
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 16. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Korona Kielce
0
Lechia Gdańsk
0
PKO BP Ekstraklasa, 15. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lis
Koniec
|
GKS Katowice
1
Korona Kielce
2
PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
3
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Korona Kielce
0
Piast Gliwice
2
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Widzew Łódź
0
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Korona Kielce
2
Lech Poznań
3
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
81'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
25 Wrz
Dogryw.
|
Korona Kielce
1
Stal Mielec
1
STS Puchar Polski, 1. runda
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Radomiak Radom
4
Korona Kielce
0
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Korona Kielce
2
Zagłębie Lubin
0
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Puszcza Niepołomice
0
Korona Kielce
0
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
80'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Korona Kielce
2
Stal Mielec
1
PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Korona Kielce
0
Cracovia
2
PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Motor Lublin
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka
|
66'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Korona Kielce
0
Legia Warszawa
1
PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Pogoń Szczecin
3
Korona Kielce
0
PKO BP Ekstraklasa, 1. kolejka
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Səbail
2
Qabala
3
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Sabah FA
2
Səbail
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Karabach Agdam
4
Səbail
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Səbail
1
Turan
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Neftchi Baku
3
Səbail
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Səbail
0
Sumqayıt
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Qabala
2
Səbail
3
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lut
Koniec
|
Səbail
2
Sabah FA
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Zira
3
Səbail
0
Puchar Azerbejdżanu
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Səbail
1
Karabach Agdam
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Turan
3
Səbail
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Səbail
3
Qabala
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Sabah FA
4
Səbail
0
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Karabach Agdam
3
Səbail
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Zira
2
Səbail
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Səbail
2
Neftchi Baku
4
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Səbail
2
Sabah FA
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Səbail
2
Karabach Agdam
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Turan
1
Səbail
3
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Səbail
1
Zira
2
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Neftchi Baku
1
Səbail
1
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Səbail
1
Sumqayıt
4
Premyer Liqası (Azerbejdżan)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Adanaspor
2
Yeni Malatyaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Adanaspor
2
Denizlispor
3
1. Lig (Turcja)
|
75'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Adanaspor
2
Altınordu
1
1. Lig (Turcja)
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Erzurum BB
3
Adanaspor
2
1. Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Adanaspor
3
Pendikspor
2
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Adanaspor
2
Gençlerbirliği
1
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Eyüpspor
1
Adanaspor
0
1. Lig (Turcja)
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Adanaspor
1
Altay
1
1. Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Mar
Koniec
|
CD Tondela
1
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Famalicão
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sty
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
2
Arouca
1
Liga Portugal
|
52'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Gru
Koniec
|
SC Braga
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Caldas
3
![]()
Belenenses SAD
5
Puchar Portugalii
|
70'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Portimonense
2
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
31 Paź
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
2
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
![]()
Belenenses SAD
2
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Sporting CP
2
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lis
Koniec
|
![]()
Merelinense
0
Moreirense
1
Puchar Portugalii
|
84'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Rio Ave
2
Moreirense
0
Liga Portugal
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Moreirense
0
Liga Portugal
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
SL Benfica
2
Moreirense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
20 Lip
Koniec
|
FC Porto
6
Moreirense
1
Liga Portugal
|
59'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Moreirense
1
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Lip
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Moreirense
1
Liga Portugal
|
71'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Moreirense
0
Sporting CP
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Cze
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Moreirense
1
Liga Portugal
|
13'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Moreirense
0
Rio Ave
1
Liga Portugal
|
17'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Moreirense
1
SC Braga
2
Liga Portugal
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
CD Tondela
1
Moreirense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Moreirense
2
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Sporting CP
1
Moreirense
0
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Famalicão
3
Moreirense
3
Liga Portugal
|
27'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Santa Clara
2
Moreirense
0
Liga Portugal
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Moreirense
1
Portimonense
0
Liga Portugal
|
61'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Sie
Koniec
|
SC Braga
3
Moreirense
1
Liga Portugal
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Moreirense
1
Vitória Guimarães
3
Liga Portugal
|
75'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Maj
Koniec
|
![]()
Aves
0
Moreirense
1
Liga Portugal
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Moreirense
1
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
71'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Santa Clara
1
Moreirense
1
Liga Portugal
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
7 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Moreirense
0
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
CS Marítimo
3
Moreirense
2
Liga Portugal
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Moreirense
1
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Moreirense
1
Liga Portugal
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Moreirense
2
Nacional Madeira
1
Liga Portugal
|
9'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Moreirense
0
Liga Portugal
|
26'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Gru
Koniec
|
SC Braga
2
Moreirense
0
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
SL Benfica
1
Moreirense
3
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
3
Moreirense
0
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Moreirense
1
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Nacional Madeira
1
Moreirense
2
Liga Portugal
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
CD Tondela
1
Vitória Guimarães
4
Liga Portugal
|
87'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
CD Tondela
3
![]()
Aves
0
Liga Portugal
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Rio Ave
1
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
37'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
CD Tondela
1
CS Marítimo
2
Liga Portugal
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
SC Braga
1
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
69'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
CD Tondela
1
Moreirense
2
Liga Portugal
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Sty
Koniec
|
CD Tondela
3
Feirense
1
Liga Portugal
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
09 Sty
Koniec
|
CD Tondela
1
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
73'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Vitória Guimarães
0
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
CD Tondela
1
Rio Ave
3
Liga Portugal
|
25'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
CD Tondela
3
Boavista
2
Liga Portugal
|
68'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
2
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Moreirense
0
CD Tondela
3
Liga Portugal
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
CD Tondela
2
![]()
Vitoria Setubal
1
Liga Portugal
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
CD Tondela
2
Nacional Madeira
0
Liga Portugal
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Moreirense
1
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
FC Porto
4
CD Tondela
0
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
CD Tondela
2
Chaves
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
CD Tondela
2
Académica Coimbra
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Académica Coimbra
0
SC Braga
0
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Académica Coimbra
1
FC Porto
2
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Académica Coimbra
1
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
65'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Arouca
3
Académica Coimbra
2
Liga Portugal
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Académica Coimbra
4
![]()
Belenenses SAD
3
Liga Portugal
|
64'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Pedro Nuno 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.89 — wynik powyżej średniej ligowej (6.21).
W ostatnich 10 meczach Pedro Nuno 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (6.21).
W jakiej formie jest Pedro Nuno?
Pedro Nuno jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.89 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.90). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Pedro Nuno – zarobki
Pedro Nuno gra w Oţelul na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 182 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Pedro Nuno w Oţelul (2024/25)
| Rocznie | 182 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 498 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Pedro Nuno w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
182 tys. € |
| 2021/22 |
|
94 tys. € |
| 2020/21 |
|
116 tys. € |
| 2019/20 |
|
112 tys. € |
| 2018/19 |
|
110 tys. € |
| 2017/18 |
|
84 tys. € |
| 2016/17 |
|
81 tys. € |
| 2015/16 |
|
30 tys. € |
| 2014/15 |
|
30 tys. € |
Pedro Nuno – kontuzje
W trakcie kariery Pedro Nuno zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 41 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Pedro Nuno
-
Uraz
08.02.26 – 05.04.26 (57 dni)
Oţelul opuszczone: 8 meczów
- Uraz o nieznanym charakterze 23.01.22 – 07.02.22 (16 dni) opuszczone: 2 mecze
- Koronawirus 25.11.21 – 05.12.21 (11 dni) opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
23.11.20 – 04.08.21 (255 dni)
Moreirense opuszczone: 30 meczów
Czy Pedro Nuno ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Pedro Nuno nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Pedro Nuno to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 255 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Pedro Nuno – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Pedro Nuno wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Pedro Nuno na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Pedro Nuno
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 31 |
|
350 tys. € |
| 18.12.2025 | 30 |
|
400 tys. € |
| 05.06.2025 | 30 |
|
350 tys. € |
| 02.04.2025 | 30 |
|
400 tys. € |
| 08.12.2024 | 29 |
|
500 tys. € |
| 11.06.2024 | 29 | 600 tys. € | |
| 26.12.2023 | 28 | 450 tys. € | |
| 22.06.2023 | 28 |
|
200 tys. € |
| 02.04.2023 | 28 |
|
250 tys. € |
| 14.11.2022 | 27 |
|
275 tys. € |
| 30.05.2022 | 27 | 400 tys. € | |
| 26.12.2021 | 26 | 600 tys. € | |
| 21.05.2021 | 26 |
|
700 tys. € |
| 27.01.2021 | 26 |
|
700 tys. € |
| 16.08.2020 | 25 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
725 tys. € |
| 29.12.2019 | 24 |
|
900 tys. € |
| 06.06.2019 | 24 |
|
900 tys. € |
| 10.01.2019 | 23 |
|
750 tys. € |
| 12.06.2018 | 23 |
|
750 tys. € |
| 06.02.2018 | 23 |
|
750 tys. € |
| 25.06.2017 | 22 |
|
500 tys. € |
| 21.02.2017 | 22 |
|
400 tys. € |
| 29.09.2016 | 21 |
|
400 tys. € |
| 23.02.2016 | 21 |
|
350 tys. € |
| 30.06.2015 | 20 |
|
300 tys. € |
| 16.02.2015 | 20 |
|
200 tys. € |
| 29.09.2014 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Pedro Nuno?
Wycena Pedro Nuno wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Pedro Nuno wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.