Patrick Fernandes jest piłkarzem występującym obecnie w Oţelul. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Patrick Fernandes
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Patrick Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrick Fernandes wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.74, a skuteczność strzałów to 10,5%. Patrick Fernandes oddaje średnio 2,9 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Patrick Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrick Fernandes rozegrał w barwach Oţelul w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 153 minuty. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Czy Patrick Fernandes ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Patrick Fernandes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patrick Fernandes to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 36 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Patrick Fernandes?
Patrick Fernandes najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Patrick Fernandes?
Wycena 32-letniego Patrick Fernandes według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Patrick Fernandes?
Patrick Fernandes urodził się 13 grudnia 1993 w Praia, ma narodowość kabowerdyjską. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Patrick Fernandes – statystyki
Szczegółowe statystyki Patrick Fernandes w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Oţelul oraz reprezentacja Wysp Zielonego Przylądka. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Patrick Fernandes vs. inni
Jakie statystyki ma Patrick Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Patrick Fernandes wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 4 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.74, a skuteczność strzałów to 10,5%. Patrick Fernandes oddaje średnio 2,9 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.
Patrick Fernandes – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Patrick Fernandes w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
06 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
0:1 | 78' | 0 | 0 | ||||
|
28 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
24 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Patrick Fernandes w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Patrick Fernandes rozegrał w barwach Oţelul w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 153 minuty. Średnio dawało to 89 minut gry na spotkanie.
Patrick Fernandes – transfery
W trakcie kariery Patrick Fernandes zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Oţelul 2025 – obecnie
-
CS Marítimo 2024 – 2025
-
Torreense 2022 – 2024
-
Chaves 2021 – 2022
-
Varzim 2021 – 2021
-
Farense 2019 – 2021
-
CD Tondela 2018 – 2019
-
Felgueiras 1932 2017 – 2018
-
FC Oliveira do Hospital 2016 – 2017

-
Boavista Praia FC do 2016

Patrick Fernandes – forma
W ostatnich 5 meczach Patrick Fernandes zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,47. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Patrick Fernandes ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.96, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.47 — wynik powyżej średniej ligowej (6.21).
W ostatnich 10 meczach Patrick Fernandes 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.72, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (6.21).
W jakiej formie jest Patrick Fernandes?
Patrick Fernandes jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.47 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.74). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Patrick Fernandes – zarobki
Patrick Fernandes gra w Oţelul na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 60 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Patrick Fernandes w Oţelul (2022/23)
| Rocznie | 60 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 5 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 164 € |
Patrick Fernandes – kontuzje
W trakcie kariery Patrick Fernandes zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Patrick Fernandes
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.09.18 – 12.10.18 (31 dni)
CD Tondela opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
31.07.18 – 04.09.18 (36 dni)
CD Tondela opuszczone: 5 meczów
Czy Patrick Fernandes ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Patrick Fernandes nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Patrick Fernandes to uraz z 2018 roku, który wykluczył go z gry na 36 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Patrick Fernandes – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Patrick Fernandes wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Patrick Fernandes na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Patrick Fernandes?
Wycena Patrick Fernandes wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Patrick Fernandes wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.