Paul Iacob jest piłkarzem występującym obecnie w Oţelul. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Paul Iacob
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Paul Iacob w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Iacob wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Paul Iacob oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Paul Iacob w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paul Iacob rozegrał w barwach Oţelul w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 304 minuty. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Czy Paul Iacob ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Paul Iacob nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Paul Iacob to dyskopatia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 100 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Paul Iacob?
Paul Iacob ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo 2. ligi Rumunii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Farul Constanta — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Paul Iacob?
Paul Iacob najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Paul Iacob?
Wycena 30-letniego Paul Iacob według stanu na czerwiec 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Paul Iacob?
Paul Iacob urodził się 21 czerwca 1996 w Constanța w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Paul Iacob – statystyki
Szczegółowe statystyki Paul Iacob w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Oţelul. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Paul Iacob vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Paul Iacob w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Paul Iacob wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.81, a skuteczność strzałów to 0,0%. Paul Iacob oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Paul Iacob – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Paul Iacob w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
4:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.4 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
21 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
2:3 | 90' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
28 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.6 | ||
|
19 Sie
Koniec
|
Puchar Rumunii
|
5:1 | 44' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Paul Iacob w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Paul Iacob rozegrał w barwach Oţelul w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 304 minuty. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Paul Iacob – transfery
W trakcie kariery Paul Iacob zmieniał klub 18 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Oţelul 2025 – obecnie
-
Rapid 2025 – 2025
-
FC Botosani 2025 – 2025
-
Rapid 2022 – 2025
-
Chindia Targoviste 2021 – 2022
-
Farul Constanta 2021 – 2021
-
Chindia Targoviste 2020 – 2021
-
Farul Constanta 2018 – 2020
-
Dunarea Calarasi 2017 – 2018
-
Farul Constanta 2017 – 2017
-
AS Ardealul Tg. Mures (- 2018) 2017 – 2017

-
Farul Constanta 2017 – 2017
-
FC Brasov 2016 – 2017

-
Farul Constanta 2016 – 2016
-
Gaz Metan Medias 2015 – 2016

-
Farul Constanta 2015 – 2015
-
Farul Constanta U19 2013 – 2015

-
Academia Hagi 2009 – 2013

-
Farul Constanta U19 (- 2016) do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Paul Iacob
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 18.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 07.02.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 27.08.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 30.12.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 31.07.2016 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Paul Iacob – forma
W ostatnich 5 meczach Paul Iacob zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,69. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Paul Iacob i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Oţelul
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Oţelul
1
Csikszereda
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FCSB
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Oţelul
2
Corvinul Hunedoara
3
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Universitatea Cluj
3
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Oţelul
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Sie
Koniec
|
FC Voluntari
2
Oţelul
2
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Oţelul
1
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Concordia
5
Oţelul
1
Puchar Rumunii
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Oţelul
1
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Uta Arad
2
Oţelul
2
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Oţelul
5
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Oţelul
3
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Oţelul
2
Metaloglobus
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
1
Oţelul
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Oţelul
1
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
FCSB
4
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Oţelul
0
AFC Hermannstadt
2
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Universitatea Cluj
4
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Oţelul
2
Uta Arad
2
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Metaloglobus
0
Oţelul
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
Oţelul
0
Puchar Rumunii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Oţelul
3
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
CFR Cluj
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Oţelul
2
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Rapid
0
Oţelul
2
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Oţelul
3
Unirea Slobozia
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Csikszereda
1
Oţelul
2
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Oţelul
2
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Oţelul
3
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sporting Lieşti
3
Oţelul
3
Puchar Rumunii, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Uta Arad
0
Oţelul
4
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Oţelul
4
Metaloglobus
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Oţelul
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Csikszereda
1
Oţelul
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Oţelul
4
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
FC Botosani
2
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Politehnica Iasi
3
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Botosani
4
Farul Constanta
3
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Rapid
2
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
Politehnica Iasi
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Rapid
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Rapid
2
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Uta Arad
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Rapid
2
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
3
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FCSB
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
CFR Cluj
4
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Rapid
4
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 8.1 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Rapid
4
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Politehnica Iasi
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Rapid
2
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Rapid
2
Oţelul
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Farul Constanta
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Rapid
1
FC Voluntari
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Rapid
0
CFR Cluj
0
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Rapid
2
Universitatea Cluj
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rapid
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Uta Arad
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Rapid
3
Politehnica Iasi
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Rapid
4
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
U Craiova 1948
3
Rapid
5
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Voluntari
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Rapid
2
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
FCSB
1
Rapid
5
Rumuńska Liga I
|
90'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
CFR Cluj
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Rapid
2
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Rapid
1
U Craiova 1948
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Rapid
4
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Lis
Koniec
|
Rapid
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rapid
0
Farul Constanta
2
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
FCSB
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Rapid
2
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Rapid
4
Dumbrăviţa
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rapid
1
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
Rapid
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Rapid
2
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Concordia
2
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
Chindia Targoviste
3
![]()
Gaz Metan Medias
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
1
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
0
Chindia Targoviste
4
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
FCSB
3
Chindia Targoviste
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
CS Mioveni
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
FC Botosani
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
FC Voluntari
2
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
![]()
Academica Clinceni
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
U Craiova 1948
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Voluntari
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
![]()
Gaz Metan Medias
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Uta Arad
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
![]()
FC Astra Giurgiu
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
FC Voluntari
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
FCSB
1
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
1
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
![]()
Academica Clinceni
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sty
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Karne
|
Chindia Targoviste
(4)
1
AFC Hermannstadt
(2)
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
![]()
FC Viitorul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
AFC Hermannstadt
2
![]()
FC Viitorul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
![]()
FC Viitorul Constanta
4
Chindia Targoviste
1
Rumuńska Liga I
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
![]()
FC Viitorul Constanta
4
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Paul Iacob 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.69.
W ostatnich 10 meczach Paul Iacob 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82.
W jakiej formie jest Paul Iacob?
Paul Iacob jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.69 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.81). Jego dyspozycja rośnie.
Paul Iacob – kontuzje
W trakcie kariery Paul Iacob zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Paul Iacob
-
Dyskopatia
24.09.24 – 01.01.25 (100 dni)
Rapid opuszczone: 14 meczów
Czy Paul Iacob ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Paul Iacob nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Paul Iacob to dyskopatia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 100 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Paul Iacob – trofea
W trakcie kariery Paul Iacob zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Paul Iacob
Jakie trofea zdobył Paul Iacob?
Paul Iacob zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Farul Constanta — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Rumunii — 2 razy.
Paul Iacob – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Paul Iacob wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Paul Iacob na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Paul Iacob
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 29 |
|
800 tys. € |
| 18.12.2025 | 29 |
|
900 tys. € |
| 09.06.2025 | 28 |
|
900 tys. € |
| 18.12.2024 | 28 |
|
900 tys. € |
| 10.09.2024 | 28 |
|
1,3 mln € |
| 04.06.2024 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 21.03.2024 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 21.12.2023 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 27.09.2023 | 27 |
|
900 tys. € |
| 14.06.2023 | 26 |
|
750 tys. € |
| 20.12.2022 | 26 |
|
850 tys. € |
| 02.06.2022 | 25 |
|
1 mln € |
| 28.03.2022 | 25 |
|
1 mln € |
| 21.12.2021 | 25 |
|
900 tys. € |
| 29.09.2021 | 25 |
|
800 tys. € |
| 02.06.2021 | 24 |
|
700 tys. € |
| 20.03.2021 | 24 |
|
550 tys. € |
| 17.12.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 04.08.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
325 tys. € |
| 20.12.2019 | 23 |
|
400 tys. € |
| 17.06.2019 | 22 |
|
400 tys. € |
| 22.12.2018 | 22 |
|
200 tys. € |
| 15.06.2018 | 21 | 200 tys. € | |
| 29.05.2016 | 19 | 200 tys. € | |
| 21.12.2015 | 19 |
|
50 tys. € |
| 31.05.2015 | 18 | 50 tys. € | |
| 15.09.2014 | 18 | 50 tys. € | |
| 11.06.2014 | 17 | 25 tys. € | |
| 29.12.2013 | 17 | 25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Paul Iacob?
Wycena Paul Iacob wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Paul Iacob wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 25 tys. €.