Teodor Lungu jest piłkarzem występującym obecnie w Oţelul. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Teodor Lungu
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Teodor Lungu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Teodor Lungu wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.53, a skuteczność strzałów to 10,0%. Teodor Lungu oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Teodor Lungu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Teodor Lungu rozegrał w barwach Oţelul w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Mołdawii. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 455 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Teodor Lungu?
Teodor Lungu ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Mołdawii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Petrocub — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Teodor Lungu?
Teodor Lungu najczęściej występuje jako Defensywny pomocnik (6). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Teodor Lungu?
Wycena 31-letniego Teodor Lungu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Teodor Lungu?
Teodor Lungu urodził się 12 czerwca 1995 w Ialoveni w Mołdawii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Teodor Lungu – statystyki
Szczegółowe statystyki Teodor Lungu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Oţelul oraz reprezentacja Mołdawii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Teodor Lungu vs. inni
Jakie statystyki ma Teodor Lungu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Teodor Lungu wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.53, a skuteczność strzałów to 10,0%. Teodor Lungu oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Teodor Lungu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Teodor Lungu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
4:3 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
1:1 | 62' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
2:3 | 70' | 0 | 0 | ||||
|
14 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
06 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
0:1 | 88' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
2:2 | 24' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 10' | 0 | 0 | ||||
|
19 Sie
Koniec
|
Puchar Rumunii
|
5:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
1:1 | 13' | 1 | 0 |
Ile meczów rozegrał Teodor Lungu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Teodor Lungu rozegrał w barwach Oţelul w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 13 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Mołdawii. Wyszedł w pierwszym składzie 8 razy i spędził na boisku łącznie 455 minut. Średnio dawało to 25 minut gry na spotkanie.
Teodor Lungu – transfery
W trakcie kariery Teodor Lungu zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Oţelul 2026 – obecnie
-
Unirea Slobozia 2025 – 2026
-
Petrocub 2023 – 2025
-
USD Gardolo 2022 – 2023

-
FK Sfîntul Gheorghe Suruceni (- 2023) 2021 – 2022

-
Dacia-Buiucani 2020 – 2021
-
ACS Foresta Suceava (2007 - 2024) 2018 – 2020

-
FK Sfîntul Gheorghe Suruceni (- 2023) do 2018

Teodor Lungu – forma
W ostatnich 5 meczach Teodor Lungu zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Teodor Lungu ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.31.
W ostatnich 10 meczach Teodor Lungu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52.
W jakiej formie jest Teodor Lungu?
Teodor Lungu jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.31 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.53). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Teodor Lungu – trofea
W trakcie kariery Teodor Lungu zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Teodor Lungu?
Teodor Lungu zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Petrocub — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Mołdawii — 2 razy.
Teodor Lungu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Teodor Lungu wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Teodor Lungu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Teodor Lungu?
Wycena Teodor Lungu wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Teodor Lungu wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.