Andre Miguel Pinto Lopes jest piłkarzem występującym obecnie w Oţelul. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Andrezinho
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Andrezinho w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andrezinho wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.28, a skuteczność strzałów to 9,1%. Andrezinho oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Andrezinho w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andrezinho rozegrał w barwach Oţelul w rumuńskiej Lidze I 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 929 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Czy Andrezinho ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andrezinho nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrezinho to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Andrezinho?
Andrezinho ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Andrezinho?
Andrezinho najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Andrezinho?
Wycena 29-letniego Andrezinho według stanu na czerwiec 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 175 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Andrezinho?
Andrezinho urodził się 1 grudnia 1996 w Lisboa w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Andrezinho – statystyki
Szczegółowe statystyki Andrezinho w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Oţelul. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Andre Miguel Pinto Lopes vs. inni
Jakie statystyki ma Andrezinho w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Andrezinho wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.28, a skuteczność strzałów to 9,1%. Andrezinho oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,7 to strzały celne.
Andrezinho – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Andrezinho w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
1:1 | 11' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
1:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
2:3 | 83' | 0 | 0 | ||||
|
14 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
2:2 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
1:0 | 71' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Lip
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Andrezinho w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Andrezinho rozegrał w barwach Oţelul w rumuńskiej Lidze I 12 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 929 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Andrezinho – transfery
W trakcie kariery Andrezinho zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Oţelul 2025 – obecnie
-
Alverca 2024 – 2025
-
Santa Clara 2022 – 2024
-
Dunajska Streda 2022 – 2022
-
Mafra 2020 – 2022
-
Alverca 2019 – 2020
-
Casa Pia 2017 – 2019
-
Alverca 2015 – 2017
-
FC Alverca U19 2014 – 2015

-
AD Carregado U19 do 2014

Andrezinho – forma
W ostatnich 5 meczach Andrezinho zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,11. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Andrezinho ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.11 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.21).
W ostatnich 10 meczach Andrezinho 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.44, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.25 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.21).
W jakiej formie jest Andrezinho?
Andrezinho jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.11 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.28). Jego dyspozycja rośnie.
Andrezinho – zarobki
Andrezinho gra w Oţelul na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 68 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Andrezinho w Oţelul (2022/23)
| Rocznie | 68 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 6 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 185 € |
Andrezinho – kontuzje
W trakcie kariery Andrezinho zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Andrezinho
-
Uraz o nieznanym charakterze
22.10.26 – 14.11.26 (24 dni)
Oţelul opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
08.10.26 – 14.10.26 (7 dni)
Oţelul opuszczone: 1 mecz
Czy Andrezinho ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Andrezinho nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Andrezinho to uraz o nieznanym charakterze z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 24 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Andrezinho – trofea
W trakcie kariery Andrezinho zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Andrezinho?
Andrezinho zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Santa Clarze — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii — 1 raz.
Andrezinho – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Andrezinho wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Andrezinho na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Andrezinho?
Wycena Andrezinho wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Andrezinho wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 175 tys. €.