Dan Emilian Neicu
obrońca #16Dan-Emilian Neicu jest piłkarzem występującym obecnie w Oţelul. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońca.
Forma w ostatnich meczach Dan Emilian Neicu
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Dan Emilian Neicu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dan Emilian Neicu wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Dan Emilian Neicu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Dan Emilian Neicu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dan Emilian Neicu rozegrał w barwach Oţelul w rumuńskiej Lidze I 3 mecze.
Na jakiej pozycji gra Dan Emilian Neicu?
Dan Emilian Neicu najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Dan Emilian Neicu?
Wycena 23-letniego Dan Emilian Neicu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 100 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Dan Emilian Neicu?
Dan Emilian Neicu urodził się 16 września 2002 (Rumunia). Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Dan Emilian Neicu – statystyki
Szczegółowe statystyki Dan Emilian Neicu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Oţelul. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Dan Emilian Neicu
Atak
Obrona
Podania Dan Emilian Neicu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Dan Emilian Neicu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Dan Emilian Neicu wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Dan Emilian Neicu oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Dan Emilian Neicu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Dan Emilian Neicu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Dan Emilian Neicu
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07 2026 |
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 24.07 2026 |
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
2:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 18.05 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
1:5 | – | 0 | 0 | – | ||
| 09.05 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
3:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 02.05 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
2:2 | – | 0 | 0 | – | ||
| 25.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
1:1 | – | 0 | 0 | – | ||
| 17.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
1:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 11.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
4:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 04.04 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | – | 0 | 0 | – | ||
| 23.03 2026 |
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
2:1 | 79' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Dan Emilian Neicu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Dan Emilian Neicu rozegrał w barwach Oţelul w rumuńskiej Lidze I 3 mecze.
Dan Emilian Neicu – transfery
W trakcie kariery Dan Emilian Neicu zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Oţelul 2025 – obecnie
-
Nottingen 2025 – 2025

-
FSV 08 Bissingen 2024 – 2025

-
ETSV Weiche Flensburg 2023 – 2023

-
Rot Weiss Ahlen 2022 – 2023

-
FC Bruchsal 2022 – 2022

-
Mauerwerk 2021 – 2022

-
SGV Heilbronn-Freiberg U19 do 2021

Dan Emilian Neicu – forma
W ostatnich 5 meczach Dan Emilian Neicu zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 0,00. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Dan Emilian Neicu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Dan Emilian Neicu wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Dan Emilian Neicu na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Dan Emilian Neicu?
Wycena Dan Emilian Neicu wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Dan Emilian Neicu wyceniano na 100 tys. €, a najniżej na 0 €.