Boris Cmiljanić jest piłkarzem występującym obecnie w Sepsi OSK Sfantu Gheorghe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Boris Cmiljanić
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
14:00
|
Oţelul
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
26 Paź
19:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
5
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
17 Paź
16:15
|
Petrolul Ploiesti
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
62' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Boris Cmiljanić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Boris Cmiljanić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 7,1%. Boris Cmiljanić oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Boris Cmiljanić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Boris Cmiljanić rozegrał w barwach Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 381 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Czy Boris Cmiljanić ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Boris Cmiljanić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Boris Cmiljanić to uraz z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 304 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Boris Cmiljanić?
Boris Cmiljanić ma na koncie 2 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Słowacji — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował ze Slovanem ze Slovanem Bratysława — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Boris Cmiljanić?
Boris Cmiljanić najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Boris Cmiljanić?
Wycena 30-letniego Boris Cmiljanić według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 200 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Boris Cmiljanić?
Boris Cmiljanić urodził się 17 marca 1996 w Bijelo Polje w Czarnogórze. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Boris Cmiljanić - statystyki
Szczegółowe statystyki Boris Cmiljanić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sepsi OSK Sfantu Gheorghe. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Boris Cmiljanić
Boris Cmiljanić vs. inni
Atak
Obrona
Podania Boris Cmiljanić
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Boris Cmiljanić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Boris Cmiljanić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 7,1%. Boris Cmiljanić oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Boris Cmiljanić - transfery
W trakcie kariery Boris Cmiljanić zmieniał klub 16 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2025 – obecnie
-
Karmiotissa 2024 – 2025
-
Kyzyl-Zhar 2023 – 2024
-
FK Decić Tuzi 2022 – 2023
-
FK Sarajevo 2021 – 2022
-
Slovan Bratysława 2020 – 2021
-
Zlaté Moravce 2020 – 2020
-
Slovan Bratysława 2020 – 2020
-
Admira Wacker Mödling 2019 – 2020
-
Slovan Bratysława 2018 – 2019
-
Free Player 2017 – 2018

-
Huesca 2017 – 2017
-
UD Levante B 2017 – 2017

-
Huesca 2016 – 2017
-
PSV Eindhoven U21 2014 – 2016

-
Buducnost Podgorica 2012 – 2014
-
Buducnost Podgorica U19 do 2012

Boris Cmiljanić - forma
W ostatnich 5 meczach Boris Cmiljanić zanotował bilans 0 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Boris Cmiljanić ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.32.
W ostatnich 10 meczach Boris Cmiljanić 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59.
W jakiej formie jest Boris Cmiljanić?
Boris Cmiljanić jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.32 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.94). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Boris Cmiljanić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Boris Cmiljanić rozegrał w barwach Sepsi OSK Sfantu Gheorghe w Pucharze Rumunii 1 mecz, w rumuńskiej Lidze I 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 381 minut. Średnio dawało to 35 minut gry na spotkanie.
Boris Cmiljanić - kontuzje
W trakcie kariery Boris Cmiljanić zanotował 5 kontuzji, przez które opuścił łącznie 37 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Boris Cmiljanić
-
Uraz mięśnia
30.09.23 – 23.10.23 (24 dni)
Kyzyl-Zhar opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.04.21 – 15.07.21 (90 dni)
FK Sarajevo opuszczone: 11 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
05.03.20 – 24.05.20 (81 dni)
Zlaté Moravce opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
05.06.17 – 04.04.18 (304 dni)
Slovan Bratysława opuszczone: 23 mecze
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
21.09.16 – 03.10.16 (13 dni)
Huesca opuszczone: 1 mecz
Czy Boris Cmiljanić ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Boris Cmiljanić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Boris Cmiljanić to uraz z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 304 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Boris Cmiljanić - trofea
W trakcie kariery Boris Cmiljanić zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Boris Cmiljanić?
Boris Cmiljanić zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Slovanie Bratysława — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Słowacji — 2 razy.
Boris Cmiljanić - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Boris Cmiljanić wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Boris Cmiljanić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Boris Cmiljanić?
Wycena Boris Cmiljanić wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Boris Cmiljanić wyceniano na 200 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.