Marius Coman jest piłkarzem występującym obecnie w Uta Arad. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Marius Coman
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Marius Coman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marius Coman wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.95, a skuteczność strzałów to 15,2%. Marius Coman oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marius Coman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marius Coman rozegrał w barwach Uta Arad w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 138 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Marius Coman
Pierwszy transfer Marius Coman w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Sepsi OSK Sfantu Gheorghe do Uta Arad za 60 tysięcy euro.
Czy Marius Coman ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Marius Coman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marius Coman to zerwanie więzadła kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 111 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marius Coman?
Marius Coman ma na koncie 6 trofeów — 4 wywalczył z drużyną, a 2 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Król strzelców — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Corvinul Hunedoara — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Marius Coman?
Marius Coman najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Marius Coman?
Wycena 30-letniego Marius Coman według stanu na czerwiec 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Marius Coman?
Marius Coman urodził się 31 lipca 1996 w Vişeu de Sus w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Marius Coman – statystyki
Szczegółowe statystyki Marius Coman w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Uta Arad oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marius Coman vs. inni
Jakie statystyki ma Marius Coman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marius Coman wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.95, a skuteczność strzałów to 15,2%. Marius Coman oddaje średnio 2,4 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Marius Coman – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marius Coman w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
2:0 | 58' | 0 | 0 | ||||
|
24 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
0:1 | 89' | 1 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
1:0 | 86' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
2:0 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
4:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
5:1 | 79' | 1 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
1:3 | 79' | 2 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Marius Coman w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marius Coman rozegrał w barwach Uta Arad w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 138 minut. Średnio dawało to 67 minut gry na spotkanie.
Marius Coman – transfery
W trakcie kariery Marius Coman zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 60 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Uta Arad 2026 – obecnie
-
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2026 – 2026
-
Uta Arad 2025 – 2026
-
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2024 – 2025
-
Corvinul Hunedoara 2022 – 2024
-
Petrolul Ploiesti 2021 – 2022
-
ACS Comuna Recea 2020 – 2021

-
Universitatea Cluj 2019 – 2020
-
CS Muncitorul Resita 2019 – 2019

-
Universitatea Cluj 2018 – 2019
-
CFR Cluj 2017 – 2018
-
Academica Clinceni 2016 – 2017

-
ACS Bucovina Pojorata 2015 – 2016

-
Minaur Baia Mare 2013 – 2015

-
CFR Cluj U19 do 2013

Historia transferów Marius Coman
Pierwszy transfer Marius Coman w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Sepsi OSK Sfantu Gheorghe do Uta Arad za 60 tysięcy euro.
Marius Coman – forma
W ostatnich 5 meczach Marius Coman zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,84. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Marius Coman 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.84.
W ostatnich 10 meczach Marius Coman 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.17, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.16.
W jakiej formie jest Marius Coman?
Marius Coman jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.84 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.95). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Marius Coman – kontuzje
W trakcie kariery Marius Coman zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 28 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marius Coman
-
Uraz
06.02.26 – 17.02.26 (12 dni)
Uta Arad opuszczone: 2 mecze
-
Zerwanie więzadła kostki
07.03.22 – 25.06.22 (111 dni)
Petrolul Ploiesti opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
19.07.21 – 01.11.21 (106 dni)
Petrolul Ploiesti opuszczone: 15 meczów
Czy Marius Coman ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Marius Coman nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marius Coman to zerwanie więzadła kostki z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 111 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marius Coman – trofea
W trakcie kariery Marius Coman zdobył 6 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Marius Coman?
Marius Coman zdobył w karierze 6 trofeów — 4 drużynowe i 2 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Corvinul Hunedoara — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Król strzelców — 2 razy.
Marius Coman – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marius Coman wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marius Coman na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Marius Coman?
Wycena Marius Coman wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Marius Coman wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 0 €.